بهینه سازی موتورهای جستجو وب سایت ارسال استخراج ایمیل

بایگانی برای 'Rioja' رده

شراب - در اصل به چاپ متن ستون زندگی زندگی | C2 + لذت و سازمان سیا | مجله مجله رسمی

معمولا زمانی که من از شراب اسپانیایی فکر می کنم، به زودی به رئیس منطقه Rioja می آید. شاید تاریخ شگفتی خوبی در کاسه. نام آن از رودخانه Oja، شاخه کوچک از رودخانه بزرگ ابرو، که از طریق شمال شرقی اسپانیا اجرا می شود. شراب Rioja عمدتا با انگور Tempranillo ساخته شده، سرچشمه در آن کشور است. آن را به تولید رنگ عمیق از آب گوجه فرنگی، طعم غنی، و با پتانسیل بالا رفتن سن بزرگ است. بسیار پیچیده، زمان برای توسعه یک شخصیت که شبیه چرم.

بر روی برچسب شما می توانید نام برخی از نواحی را بررسی کنید: Rioja باخا و Rioja Alavesa Rioja آلتا. هر کدام از این آب و هوا کمی متفاوت و توپوگرافی. Rioja آلتا، در شمال شرق، تولید شراب قدرتمند و ساخت یافته تر، که نیاز به زمان بیشتری برای رسیدن به اوج. وقتی رسیده، بهترین و حساس ترین منطقه است. Rioja Alavesa، همچنین در شمال شرق، مسئول منطقه پایین تر از Rioja است، و به تولید شراب میوه ای و غنی تر است. Rioja باخا در حال حاضر در جنوب شرقی، که در آن خاک کمکی نمی کند، تبدیل به شراب رایج ترین، عمدتا در انگور Garnacha (Grenache) است.

در حال حاضر منطقه Ribera دل Duero، در منزل خود به از wineries بزرگ در کشور، همچنین با اشاره به شراب فوق العاده از Rioja سرچشمه. نام Ribera دل Duero می آید از رودخانه Duero، که باعث می شود دورو معروف در پورتو را برای پرتغال در غرب. آب و هوا این دره شدید، خشک، با روزهای گرم و شب های سرد در تابستان و زمستان بسیار شدید است. در این شرایط اسیدیته انگور Tempranillo، با نام قرمز خوب را افزایش می دهد وجود دارد. نتیجه شراب با شدت بزرگ، ساختار و بافت ابریشمی است.

نحوه انتخاب یک شراب اسپانیایی

به طور کلی، شراب اسپانیایی به سن تعریف شده است. بنابراین شرایط بر روی برچسب. جوان یا Roble. Crianza، Reserva و گران Reserva. اشاره به آن زمان است که شراب بالغ در بشکه بلوط، و پس از آن بطری های قبل از فروش می رسد.

آب گوجه فرنگی برچسب "جوان و یا Roble" کم و یا هیچ پیری بلوط. این شراب میوه ای برای دوستداران و سبک تازه است. در حال حاضر "Crianzas"، که یک سال در هر بشکه صرف و دیگری در بطری، ارائه پیچیدگی خوب، بسیاری از آنها هنوز از شخصیت های میوه ای تحت سلطه است. "قرارگاه" نکات پیشنهاد وانیل، ادویه جات ترشی جات، چرم، به دلیل یک سال دیگر که گذشت بلوط. و در نهایت، ذخایر گران "، که در" بهترین ". تنها در vintages بزرگ تولید، آنها حداقل دو سال در چلیک و سه در بطری، قبل از اینکه به بازار عرضه می گذرانند.

این بود این شراب، به طور خاص Rioja (bodega در Bagordi- ) و Ribera (bodega در Lambuena- )، بازیگران اصلی که در مرحله جدید قرار داده جرعه از اسپانیا، در یک مزه اخیر ترویج شده توسط رادار واردات در Aroeira غذا و مشروب فروشی و انبار رستوران.

گروه از ارزیاب: فرناندو Rabelo (رادار وارد کننده)، تیاگو ولنتاین (GB5)، مارسلو Vasconcellos (Aroeira)، sommelier اسپانیایی دبورا سانچز (رستوران Soeta)، این Frederico Cassaro (رادار - فروش)، وینسنت (رادار مدیر) و آندره کوستا لیل (GB5).

در زیر یک حساب کاربری از برجسته:

سرخ پالاسیوس شهرستان 2009 - Ribera دل Duero - £ 85 - واردات رادار (27-3213-3131)

 • ورود شراب از bodega در Lambuena بدون وارد کردن چوب. ویژگی های عطر زیبا، تازه همراه با یادداشت های بنفشه، میوه سیاه و سفید و قرمز رسیده. بدن خوب است، شدید و با پشتکار خوب در دهان.

Lambuena Roble 2011 - Ribera دل Duero - £ 112 - رادار وارد کننده (27-3213-3131)

 • انواع Tempranillo عبور 70٪ در بلوط آمریکایی و 30 درصد فرانسه به مدت 4 ماه. عطر خوشمزه، گل. گرد، "گرم"، اما نه الکل.

Lambuena Crianza 2010 - Ribera دل Duero - £ 215 - رادار وارد کننده (27-3213-3131)

 • قرمز شگفت انگیز در مدت زمان زیادی از عمر خود را. قدرتمند، تنومند و ظریف است. عطر شدید همراه با یادداشت های نارگیل، کاکائو و ادویه جات. در کام، ساختار، زیبا و طولانی، با الکل به خوبی یکپارچه شده است. به تفکر!

Usoa از Bagordi جوان 2012 - Rioja - £ 76 - واردات رادار (27-3213-3131)

 • آماده مطابق با مفهوم biodynamic، سازگار با محیط زیست، آن را با عطر بزرگ، باز از همان ابتدا، با رنگ سیاه و قرمز یادداشت های میوه، ادویه جات ترشی جات و مانند میخک را نشان داد. نور طعم و ظریف است.

Usoa از Bagordi Crianza 2009 - Rioja - £ 140 - رادار وارد کننده (27-3213-3131)

 • همچنین تحت مفهوم biodynamic آماده، آن عطر جذاب کشمش، وانیل و ادویه جات ترشی جات را نشان داد. طعم دور، تانن شیرین، میوه خوب و پایان دلپذیر است.

Bagordi Crianza 2008 - Rioja - £ 117 - رادار وارد کننده (27-3213-3131)

 • نرم، گرد و با پشتکار خوب است. نویسنده روش سنتی با 12 ماه در barriques + 12 در بطری. قدرتمند و در عین متعادل.

Bagordi Reserva 2005 - Rioja - £ 190 - رادار وارد کننده (27-3213-3131)

 • با وجود اینکه در سال 2005، نه سال از زندگی، بسیار جدید بود. عطر با شیر و وانیل چیزی. کامل سالم، قدرتمند و نرم. نوشیدنی خوشمزه، اما آن را بسیار بیش از ده سال آینده رشد یابند. برای دوستداران شراب که عجله نیست!

Bagordi گران Reserva 2001 - Rioja - £ 440 - رادار وارد کننده (27-3213-3131)

 • بسیار خوب و پیچیده همراه با یادداشت های میوه، تست، قهوه، سیگار برگ، گل با خاطرات که متناوب به عنوان در کاسه تکامل یافته است. در دهان، خوشمزه، زیبا و متعادل، تایید یادداشت بینی. شما باید 1 ساعت تنگ نشان می دهد که آمد.

در شهر افسانه ای از هارو، پایتخت Rioja آلتا، شاید جایی است که اتفاقی فوق العاده ای وارد خوبی از آب و هوای معتدل و شدت زمین، وجود دارد که در آن Bodegas لوپز د هردیا، قدیمی ترین در هارو و یکی از سه لا اول Rioja.

موقعیت استراتژیک از باغ های انگور آن، با کیفیت استثنایی از محصولات کشاورزی و انواع استفاده می شود، باید مکمل خود را در یک انبار شراب استثنایی، که فرآیند ایجاد شده است به آرامی و با دقت فراوان اجرا شده است.

هنگامی که آن را وارد دخمه پرپیچ و خم از زیرزمینهای، ساخته شده با بلوک های محکم که بر روی سنگ می کنید، قابل توجه قدرت و عظمت، پس از آن "شراب کلیسای جامع" نامگذاری شد.

از دانش به دست آمده در رابطه خود را با معامله گران فرانسه زندگی در هارو و حمایت از کسب و کار خود و مطالعات حسابداری در طول اقامت خود در بایون، D. رافائل لوپز د هردیا Y Landeta روند آب گیری آغاز شد.

D. رافائل تصمیم به طراحی و ساخت یک منطقه زیرزمینی که در آن برای ذخیره بشکه و باعث ایجاد آب آن است. انتخاب و عشق است. آیا دو واژه است که کتاب مقدس از شراب خود تبدیل شد.

روند ساخت شراب تبدیل به یک سنت خانوادگی است که از نسلی به نسل به تصویب رسید، در حال حاضر عرفانی در کار روزانه، در سنت با اعتقاد راسخ عمیق در ارزش ها و روش تا به امروز به تصویب رسید تا ریشه است.

منبع اطلاعات بالا: ملی خمخانه

شخصی بررسی bosconia منابع Vina GRAN RESERVA TINTO 1994 - ST (94) - Tempranillo (80٪)، Garnacho (15٪)، Mazuelo Y Graciano - 10 سال در بشکه و بدون تصفیه شده بطری شد

 • قهوه ای ویژوال بدون رسوب، هاله زیبایی تکامل یافته (نارنجی). نمونه رایحه خوب شدت، یادداشت گوشت، چوب قدیمی، همراه با میوه های پخته شده و تند. در کام ثابت نرم، با شخصیت های میوه ای، تایید بینی، دور، اسیدیته خوب و پایان طولانی است. آن را به خوبی تکامل یافته است. من توصیه دکنتینگ. ارزش به اشتراک گذاشته. با تشکر دکتر خولیو پرتغال.

دنبال وبلاگ زندگی زندگی در توییتر

لذت بردن از صفحه وبلاگ خود زندگی زندگی در فیس بوک

شب گذشته ما جلسه 3 از برادری زندگی زندگی بود. موضوع انتخاب قبلا اسپانیا، که کور طعم بود. مثل همیشه من در اینجا صحبت کورکورانه همه چیز را واضح تر می شود.

تفریحی مورد علاقه tasters شراب مزه کردن کور است. قبل از اینکه شما را در اتاق تاریک، tasters چشمان بسته، و یا اشکال دیگر مازوخیسم فکر می کنم به زودی توضیح داد که tasters کور (LOL)، بطری های ACE که نیست. و یا در هر صورت بطری اند چهره خود را پوشانده، (تصویر بالا).

در یک مزه کردن کور، که شرکت نمی دانم آنچه را که شما مزه. تئوری پشت این تمرین این است که بدانید هویت از شراب ممکن است برای آنچه که شما واقعا احساس شیشه ای باعث tasters ترجیح می دهند و یا بر خلاف شراب خاص شهرت (نام، قیمت، توجه داشته باشید ...) و نیست. گاهی اوقات tasters بسیار ماهر انجام مراسم تست شراب به کور و سعی کنید به آنها را شناسایی، در نتیجه بهبود دانش حسی خود را.

اگر شما نمی دانید به اندازه کافی در مورد شراب توسط برچسب مورد سوال است، نه دلیل زیادی برای تمرین این آزمون وجود دارد. با این حال، چیزی در مزه کردن کور که واقعا تمرکز غلظت خود را در آنچه که اثبات می کند وجود دارد. و آن است که همیشه یک عمل خوب است. تمرین خواهد شگفتی بزرگ!

اسپانیا، گرم، خشک کشور کوهستانی با زمین بیشتر به باغ های انگور از هر کشور دیگری در جهان است. این در رتبه سوم در تولید در تولید جهان از شراب، پشت فرانسه و ایتالیا.

شراب اسپانیایی بیدار از یک دوره طولانی از خواب با عملکرد متوسط ​​زیر کلیک کنید. در حال حاضر، اسپانیا یک کشور پر جنب و جوش تر از نظر آب است، با بزرگ کیفیت رابطه X قیمت می باشد. برای چند دهه، تنها منطقه معروف ترین اسپانیا برای شراب قرمز آن، Rioja، و منطقه کلاسیک از شراب غنی شده، خرز، برجسته بین المللی در میان شراب خوب بود.

در حال حاضر، بسیاری از مناطق دیگر انگور تولید شراب واقعا کیفیت، برخی حتی تعجب آور.

قوانین در شراب اسپانیا یک رده QWPSR دو سطح: تعیین مبدا (DO)، رتبه بالاتر (DOC)، تاسیس در سال 1991. تا کنون، Rioja و Priorat تنها مناطق با سطح DOC (همچنین به عنوان شناخته شده است DOCa). آب گوجه فرنگی که واجد شرایط نیست به عنوان بخشی از این رده از شراب جدول، به نام تیرا د Vino (معادل پردازد د VINS فرانسه).

مازو گوشت خوک

در شب ما دو مزاحمان، لاس Brujas Sauvignon بلان از اروگوئه و خوب چاودار، Passito دی Pantelleria یکی، که من در یک پست در آینده نظر داشت.

Ribera دل Duero، Rioja و Priorat کور: در این پیشنهاد از جلسه، ما یک تور کمی از اسپانیا انجام داد.

1 - PROTOS گران Reserva 2004 - اسپانیا - Ribera دل Duero - 100٪ Tempranillo - 14٪ - شبه جزیره - 400.00 - ST (87)

 • مشهور است برای کیفیت بالا شراب قرمز آن، این منطقه از Ribera دل Duero کمک جرقه علاقه در جهان توسط شراب اسپانیایی.
 • ویژوال بنفش، کمی ابری، همراه با ذرات معلق. بینی میوه سیاه رسیده، لمس چوب سخت، با پشتکار معطر خوبی را نشان داد. کام با اسیدیته خوب، محتوای بالای الکل، تانن خوب، یک طعم و مزه تلخی نهایی نور در دهان، که اذیت. تا حد زیادی با مواد غذایی بهبود یافته است. شراب می کند که قیمت آن را توجیه کند. بر خلاف محصول در سال 2001، که من توصیف در اینجا .

2 - Vallobera رزرو 1997 - اسپانیا - Rioja - 100٪ Tempranilo - بدون وارد کننده در برزیل - 30 $ - ST (91+)

 • Rioja در شمال مرکزی اسپانیا، بزرگترین منطقه تولید از کشور (پشت Ribera دل Duero و Priorat) واقع شده است. ارائه شراب با چهره های مختلف، بسته به چه مدت در سن قبل از آنها کارخانه شراب سازی را ترک کنند. من از فن های سنتی، به عنوان زیر نمونه، استراحت در بشکه بلوط بزرگ برای مدت طولانی.
 • گارنت بصری، واضح و روشن. در بینی ارائه یادداشت های سنتی میوه های خشک، همسر چای لمسی، تار. کام تعادل بین تانن، الکل و اسیدیته، تانن خوب و زیبا با طعم تداوم بزرگ را نشان داد. آماده به طعم می شود، و چشم انداز خوبی برای پیری آینده است. بهترین شراب پانل به نظر من این بود.

3 - مزامیر 2007 - اسپانیا - Priorat - Grenache، Syrah، Cariñena و Cabernet Sauvignon - 14.5٪ - Devinum - 175.00 - ST (90)

 • دیر یکی از مناطق جدیدی از اسپانیا است، برای آب آناناس بهینه در نظر گرفته است، در شمال شهرستان تاراگونا، شمال شرقی اسپانیا.
 • پورپورا بصری، الکل بالا (متراکم و اشک طولانی). بینی رایحه جام جم میوه قرمز، قهوه، وانیل و نان تست نور بود. کام بدن خوب است، تانن خوب، نرم در دهان نشان داد، دور. تداوم طولانی طعم و مزه. الکل غالب بیش از اسیدیته، دادن احساس شیرین است.

دنبال وبلاگ زندگی زندگی در توییتر

لذت بردن از صفحه وبلاگ خود زندگی زندگی در فیس بوک

به دعوت دوست من روبرتو جونیور، اواخر روز چهارشنبه، 25، شد شرکت در یک مزه کردن شراب اسپانیایی Importadora B-مکعب در Enotria، که در آن او است که در اینجا در روح القدس. پندس، Navarra در، Ribera دل Duero، تورو، Somontano و Rioja، درس واقعی در مورد شخصیت هر منطقه: این یک تور بسیار جالب از اسپانیا که در آن من می دانم که شراب از 7 مناطق مختلف بود. در این ویدیو بالای مدیر تجاری از واردات والریا Carrete مذاکرات کمی در مورد وارد کننده و شراب طعم.

اسپانیا یک کشور کوهستانی، گرم و خشک است، با زمین بیشتر به باغ های انگور از هر کشور دیگری در جهان است. این در رتبه سوم در تولید در تولید جهان از شراب، پشت فرانسه و ایتالیا.

شراب اسپانیایی بیدار از یک دوره طولانی از خواب با عملکرد زیر متوسط. در حال حاضر، اسپانیا یک کشور پر جنب و جوش تر از نظر آب است، با بزرگ کیفیت رابطه X قیمت می باشد. برای چند دهه، تنها منطقه معروف ترین اسپانیا برای شراب قرمز آن، Rioja، و منطقه کلاسیک از شراب غنی شده، خرز، برجسته بین المللی در میان شراب خوب بود.

در حال حاضر، بسیاری از مناطق دیگر انگور، مانند کسانی که در مزه ذکر شده در بالا در واقع تولید شراب از کیفیت، برخی حتی تعجب آور.

قوانین آل در شراب اسپانیایی، یک دسته QWPSR دو سطح: تعیین مبدا (DO)، رتبه بالاتر (DOC)، تاسیس در سال 1991. تا کنون، Rioja و Priorat تنها مناطق با سطح DOC (نیز شناخته شده است به عنوان DOCa). آب گوجه فرنگی که واجد شرایط نیست به عنوان بخشی از این رده از شراب جدول، به نام تیرا د Vino (معادل پردازد د VINS فرانسه).

پندس - - 12٪ - به نظر من برجسته از شب کاوا کارشناسی ارشد 1312 (تاریخ آغاز فعالیت خود را) بود Xarel آن. Parellada - R $ 129.00 - ST (91)

کاوا اصطلاح رسمی برای روش سنتی شراب گازدار، عمدتا در پندس تولید شده است، اگر چه چند تولید کننده در بقیه اسپانیا وجود دارد.

نی ویژوال شدت متوسط ​​زرد، perlage نازک، مداوم و بزرگ، روشن و روشن است. رایحه شدید، یادداشت شبیه شامپاین، نان تست، brioche، کره، میوه های خشک (فندق و بادام)، و لمس از میوه های تازه و یک پس زمینه کمی معدنی. طعم خشک، بدن خوب است، اسیدیته خوب و طراوت بزرگ انجام می شود. موس خامه ای، مداوم، با بافت نرم و رایحه نان تست میوه سفید و پایان بسیار طولانی است.

به دنبال با شراب 10 دیگری است که به طور کلی به جز به نظر من اولین سفید (SB) که با عطر بود "گربه ادرار" قوی، Inurrieta ORCHIDEA "Sauvignon بلان Navarra در" (13٪) ST (84) € بسیار خوشحال 76.00 (Guia در Penin 2011: 91 و مدال طلا - مسابقه جهانی بروکسل 2008). با توجه به رنگ سفید: LAUS CHARDONNAY گل "Somontano" 13.5٪ ST (90) £ 89.00. اول افزایش یافت: Inurrieta MEDIODIA Garnacha. بوته "Navarra در" (14٪) ST (88) R $ 76.00 - دوم افزایش یافت :. LAUS بوته گل (بوته، Cabernet Sauvignon، Syrah) "Somontano" (13.8٪) R $ 89.00 اول قرمز : LAUS ROBLE بوته. Cabernet Sauvignon. Tempranillo Somontano ST 13.8٪ (86) £ 89.00. به گفته قرمز: IUVENE "Tempranillo" Rioja (13٪) ST (86) R $ 59.00.

سرخ ثالثا، داردانل Tempranillo 04 ماه در جدید بشکه بلوط فرانسه (13.8) ST (89) R $ 89.00 - بطری بسیار زیبا، طراحی مدرن است. اتاق قرمز: Inurrieta SUR "Garnacha. Syrah. Graciano "(06 ماه در بشکه بلوط آمریکایی) (14.5٪) ST (89) R $ 76.00. قرمز پنجم: LORIÑON CRIANZA Tempranillo Rioja 14 ماه در بشکه بلوط آمریکایی (13٪) ST (88) R $ 76.00. ششمین و آخرین شراب: CARODORUM ISSOS "TINTA د تورو" (10 ماه در بشکه بلوط فرانسه) (15٪) ST (92+) R $ 129.00، خامه تنومند، برای کسانی که دوست سبک، vinhaço است!

شراب موجود در آینده Enotria Avenida ریو برانکو، 1383، ویتوریا خواهد بود - ES، 29055-643

تلفن: 27 3345-8696 / 27 3345-8696

www.enotria-es.com.br

دنبال وبلاگ زندگی زندگی در توییتر

لذت بردن از صفحه وبلاگ خود زندگی زندگی در فیس بوک