optimalizace pro vyhledávače webové stránky předložit Email Extractor

Archív pro 'ST (86)' Kategorie

22 roků před jeho rodinného vinařství, vinaře Ernst Povolte, vyhrál nejdůležitější ocenění ve světě vína: Nejlepší německého výrobce (časopis Víno & Destiláty 2007); Jeden z nejlepších světových výrobců v posledních 25 letech (časopis Víno & Destiláty 2007); Man of the Year (Karafa magazine, 2005); Jeden z nejvlivnějších světových Vinaři 50 (časopis Víno & Destiláty, 2004); Výrobce roku (Gault Millau, 2001); "On vkládá německý vína na světové scéně a jedenadvacátého století" (Jancis Robinson, Decanter 04/2005).

Dr. vinařství Uvolněte patří do čeledi Ernst více než 200 let. Když převzal v roce 1988, dospěla k závěru, že s průměrným věkem vinic v okolí 60 let zasadil v "Frank noze" (bez roubování na amerických kořenů, protože Mosel je jednou z mála oblastí v Evropě, kde vinice jsou neroubované povoleno, jelikož révokazem nemohou přežít na jejich dobře propustné půdě) a nachází se v některé z nejlepších terroir v Německu, vlastnil veškeré suroviny pro výrobu potřebné hluboké vína, komplexní a světovou třídu.

K dosažení tohoto cíle, Ernst výrazně snížit produkci svých vinic a nahradil všechny chemické hnojiv o ekologické. Rovněž přijala nové, jemnější vinařské praxe a s minimálním technologickým zásahem, takže jejich vína expresní věrně a plně svůj původ, seuterroir. To jsou zásady přijaté v jeho dvou vinařství: Dr. Uvolněte v Mosely a JL Wolfa v Pfalz.

Osobní Hodnocení: ST (86) - Německo - Mosel - 100% Ryzlink rýnský - 7,5% - R 118,00 dolarů - Rozbalit

Vizuální zelenožlutá, jasné a zářivé světlo. Na nose ukazuje bílého ovoce (ananas v sirupu), minerální, s květinovými prvky a medu. Nápadné zbytkový cukr, lehké tělo, dobré kyselost (čerstvost), a měkká. Dochutí zralého bílého ovoce, květinové a med. Průměrná vytrvalost. Osvěžující suquinho!

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Považován za druhou nejvíce zasadil hroznů v Itálii, je to v Piemontu, přesněji v oblastech hroznů Asti a Alba Barbera, který vyčnívá.

K dispozici jsou dva Babera styly k dispozici. První, tradiční, to je zraje v sudech (velkých dubových sudech, které narušuje málo, takže téměř žádné dřevo chuť do vína). A druhý je více ovlivňován dubu, zraje v sudech (francouzských dubových sudech 225 l) jsou obvykle dražší.

I když tyto dva styly jsou dobré, až na výjimky samozřejmě, dávám přednost tradiční styl. Jsem unavená z vín prodávaných dnes, i když uznává několik Barbera zrají v sudech, stejně jako v otázce, kolem 24 měsíců v dubových sudech, je příjemná na šálek. Na druhé straně Barbera, různých červeného hroznového s neobvyklou funkcí, pro stěží obsahují tanin, je favorizován a doplněna taniny přiznaných etapy v malých sudech.

Harmonizace je uvedeno jsou těstoviny, pizzy a jakékoli jiné složky potravin obsahující jako rajčatovou omáčkou.

Osobní Hodnocení: ST (86) Vigne Dei Mastri Galileo Barbera d'Asti DOC 2007 - Itálie - Piedmont - Barbera d'Asti - 24 měsíců v sudech z francouzského dubu - 14,5% - Wine Club Winelands

  • Rubínová barva, dobrá intenzita a vodnaté halo. Intenzivní aroma červeného ovoce (malina), dotkne minerální, květinovými a vanilky. Střední tělo, prominentní kyselost a středně tanicidade. Aromatické vytrvalost relativně dobrá, s nějakým dřevem nazbyt, není vyvracet konečnou sadu.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Vlna bio víno ​​získává na síle. Použití chemických látek v pěstování hroznů a kvašení je zpochybňována více každý den, a je vynechal. Tento postoj z nich dělá zdravější vína a následně chutnější. Papež biodynamiky, francouzský Nicolas Joly řekl, že kůže hroznů má přirozené konzervačních látek, která chrání pití. V Brazílii, výzkum prováděný v roce 2009 Národní zdravotního dohledu agentury (Anvisa), odhalil, že 56% vzorků hroznů sebraných v zemi měl nad povolených pesticidů. Nicméně věřím, že to bude rychle měnit, po globální organického trendu.

Pro kteří neví, Chile je jednou z nejvíce udržitelné zemí v Severní a Jižní Americe. V Zelené Awards 2012, soutěž pořádá britský časopis Drinks Business, Viña Emiliana byl zvolen "Green Vinařství roku", nejvyšší kategorie ocenění, které sdružují všechny vinařský průmysl po celém světě. Ve videu výše José Tomaz Urrutia, Export Maneger Vina Emiliana, mluví o vinařství. Pokud chcete vědět o dalších vítězů Green Awards 2012, naleznete zde .

Emiliana byl vybrán, protože to je společnost, která prokázala svůj závazek vůči životnímu prostředí, jejich zaměstnanců, a komunity, a neustále klesal svou uhlíkovou stopu. Nezapomeňte také, že ona je jediná chilský vinařství 100% organické Chile. Vína jsou dováženy v Brazílii La Paština .

Antonio Marques Bermudez (La Paština), Rogério Baracho, Vanderlei Martins (Carone), Dulcino Tozi, Tomaz Urrutia José (Vina Emiliana), Olicio Santana (Carone) a Douglas Chamon (ekonom)

Vanderlei Martins pozvánka měli možnost zhodnotit své biovína včera v noci ve Wine Store Carone Vila Velha, ve které jsem přepsat svůj osobní názor níže. Ceny nebyly zveřejněny, ale za 15 dní bude k dispozici v vína Síť Supermercados Carone.

Emiliana Chardonnay 2011 - Chile - Central Valley - 100% Chardonnay - 3 měsíce v nerezové oceli - 13,5% - ST (86)

  • Světle žlutá oko, nos s vůní připomínající velmi zralého ovoce, jako je meloun, ananas a hrušky. V ústech, tělo je střední, dobrá kyselost, generování svěžest a dobrou koncentraci ovoce. Dochuť je ovocná s čerstvým úpravou.

Adobe Pinot Noir 2009 - Chile - Valle Casablanca - 100% Pinot Noir - 8 měsíců, 20% ve francouzských dubových sudech - 14,4% - ST (86)

  • Průměrná Vizuální ruby ​​intenzita, vůně připomínající maliny, třešně, květinové poznámky a dotek vanilky. Chuť je suchá, s mírným převahou alkoholu na kyselosti, světelného těla, třísloviny průměrnou částkou, s mírnou svíravosti a průměrnou přetrvávání.

Adobe Cabernet Sauvignon 2011 - Valle Central - 85% Cabernet Sauvignon a 15% Syrah - 6 měsíců, 20% ve francouzských dubových sudech - 14% - ST (86)

  • Vizuální rubín, střední intenzita, vůně zralého ovoce. Chuť ukazuje správnou kyselost, dobré tělo, mírně alkoholický. Taniny kvalitní. Dochuti ovoce a potvrdí průměrnou vytrvalost.

New Gran Reserva Cabernet Sauvignon Merlot 2008 - Valle de Maipo - 85% Cabernet Sauvignon a 15% Merlot - 12 měsíců, 70% ve francouzských dubových sudech - 14,6% - ST (90)

  • Vzhled tohoto vína je fialová, intenzivní, neproniknutelné bez evoluce. Vůně, intenzivní tmavé ovoce, s tóny karamelu, kouře, toast a koření poznámky. Chuť je měkká, s vyváženým obsahem kyselin a alkohol, dobré soustředění, ovocným dozvukem a velmi intenzivní.

New Gran Reserva Carmenere Cabernet Sauvignon 2009 - Valle de Colchagua - 85% Carmenere a 15% Cabernet Sauvignon - 12 měsíců, 70% ve francouzských dubových sudech - 14,5% - ST (87)

  • Vizuální ruby ​​dobrá intenzita, příchutě dřeva, pryskyřice a zralé ovoce. Chuť s dobrou kyselostí, střední tělo, vyvážený. Střední taniny již v usnesení, lehký konec svíravost. Dobrá vytrvalost.

Coyam 2010 - Valle de Colchagua - 41% Syrah, 29% Carmenere, 20% Merlot, 7% Cabernet Sauvignon, Mourvedre a 2% Petit Verdot 1% - 13 měsíců, 80% ve francouzských sudech a 20% v amerických dubových sudech - 14, 8% - ST (91+)

  • Vizuální rubín příliš tmavé, intenzivní vůně a chutné velmi zralé tmavé plody, čokoláda, s elegantní květinovými tóny, koření a dubové tóny. Na patře ukazuje velkou koncentraci, s dobrou bilanci, velmi jemné taniny, dlouhým závěrem. Víno velké jemnosti, který je již velmi příjemné, že nyní používají, by však měly být uchovávány po dobu několika let ve sklepě, získává větší složitosti. Byl to nejlepší víno večera, podle názoru privilegovaných, kteří měli možnost účastnit se této ochutnávka.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Import Capixaba
Bratrstvo podporoval ve svém sídle včera 30. července (pondělí), degustace s 12 víny. Akce byla zaměřená na oficiálním zahájení chilských vín linky
François Lurton Hacienda Araucano , všechny přikázaný sommleier Cleber Alves, popisující málo o dovozce a vinařství ve videu výše.

Vinařství právě obdržel certifikát "biodynamické víno", což není nic jiného než zhodnocení půdy a závod v jeho přirozeném prostředí, a to prostřednictvím používání přípravků a sloučenin rostlin, zvířat a minerálů (biologická část) v přesné časy, s přihlédnutím k astrální vlivy a cykly přírody (dynamická část).

RodinaLurton víno ​​žíly: dva otce, bratry, generované sestup asi 15 hroznu pěstitelů, vinařů, Negociants, ve zkratce: celou generaci věnovaný vínu. Jacques a Francois Lurton synové André, legenda v Bordeaux. Vždy měl revoluční myšlenky na francouzské konzervativní norem, experiment s netradičními hrozny do nových oblastí, obhajují používání šroubovým uzávěrem, zahájí odvážný design ruka smíšené regionální kulturu k propagaci svých vín. Oni začali jejich kariéry jako konzultanti, pracuje po celém světě jako létání vinařů. Jeho mezinárodní zkušenosti získal jim kontakty a zajímavou představu o vína geografii mnoha zemí, která se postupně začal realizovat svůj vlastní produkci. Oni se rozhodli vyrábět kvalitní vína, ale cenově dostupné, využití druhotných oblastí na vzestupu v zemích, jako je Chile, Argentině a ve Španělsku, jakož i vytváření partnerství s producenty v Uruguayi, Austrálii a Portugalsku.

Foto úvěru nad: Arismario Oliveira

Skupina lezení vyhodnotit vín: Stojící; Sidney Santiago, André Andres, Leonardo Conick (majitel), I, Tom (restaurace jezdce) a jeho přítel sedící .; Fred, Julio Lemos (Papaghut), Elvecio fae (ředitel ExpoVinhos Victoria), Premier Sommelier Sonia Aiello, Cleber Alves a Rafael Dias (DOC prostory).

Vína od skla překvapilo, většinou představil vynikající nákladů a přínosů s cenami v rozmezí 29,00 až 329,00. Vrcholem podle mého názoru dostal nejlevnější vín, jako nejdražší měla povinnost být dobré. Z 12 vín 4 klasifikovat jako "dobré a levné".

Bílé víno ​​Kawin Sauvignon Blanc 2011 - Chile - 100% Sauvignon Blanc - Central Valley (Údolí Casablanca, Curicó a Lolol) - 12,5% - R 29,00 dolarů
- ST (88)
- "Dobré a levné"

Nejlepší nákladů a přínosů v noci, to SB, ukázal typické vůně tropického ovoce pohár a mírným bylin. Chuť je lehká, ovocná, vyvážená kyselost a osvěžující. Snadno víno pít a pochopit svůj návrh. Skvělé koupit.

Bílé víno ​​- Araucano Sauvignon Blanc 2011 - Chile - 100% Sauvignon Blanc - údolí Lolol - Colchagua Valley - 12,5% - R 69,00 dolarů - ST (86)

Tento další SB 5% se fermentuje v sudech, ukázaly zpoždění v nose, méně bohatý než první. Chuť je krémová, méně ovocná, více minerálních vlastnosti, dobrá rovnováha, dobré kyselost, příjemným závěrem.

Bílé víno ​​GRAN Araucano CHARDONNAY 2007 - Chile - 100% Chardonnay - Colchagua Valley - 14% - R 129,00 dolarů - ST (88)

Chardonnay ukázala, že "ochutnávka kouzlo" vizuální žluté zlato, jasný, jasný, velmi intenzivní vůně, připomínající máslo popcorn, med, meruňka, vanilka. Chuť a baculatá, ovocný, dobré kyselost, ale zhřešili v rovnováze, dřevo by mohlo mít méně pozornosti, schovala trochu ovoce. Věc osobního vkusu.

Červené víno ​​Kawin Cabernet Sauvignon 2010 - Chile - Cabernet Sauvignon 100% - Central Valley - 13% - R 29,00 dolarů - ST (86)

Víno podávat svůj návrh, světlo, ovocný, aniž by hodně předstírání, skvělou volbou pro party.

Araucano Red Wine REZERVY Cabernet Sauvignon 2009 - Chile - 100% Cabernet Sauvignon - Colchagua Valley - 14% - R 49,00 dolarů
- ST (88)
- "Dobré a levné"

CS rezervy již vykazuje větší komplexnost, pepř vůně čerstvě zem, černé a červené ovoce. Chuť ukázal pevné třísloviny, dobré tělo, ovocné a adekvátní kyselost. Skvělá volba pro grilování.

Araucano Red Wine RESERVE Carmenere 2010 - Chile - 100% Carmenere - Colchagua Valley - 13,5% - R 49,00 dolarů
- ST (87)
- "Dobré a levné"

Carmenere mě také potěšilo, typické tóny pepř, koření a bobule. Chuť je ovocná, dobré tělo, dobrá kyselost a dobrá vytrvalost.

Araucano Červené víno ​​PINOT NOIR RESERVE 2010 - Chile - 100% Pinot Noir - Central Valley - 13,5% - R 69,00 dolarů - ST (88)

Velmi zralé jahody, rybíz a třešně. Svěží chuť, světlo-tělo, snadno se pít a potěšit.

Červené víno ​​Humo BLANCO 2008
- Chile - 95% Pinot Noir a 5% Syrah - Valley Lolol - 15,5% - R 109,00 dolarů - ST (90)

Umírněnější v nose, ale s lahodnou ústy, krémová, ovocná, dřevo velmi dobře umístěné, vyrovnaný a dlouhý závěr.

Araucano Červené víno ​​RESERVE Syrah 2011 - Chile - 100% Syrah - Colchagua Valley - 14.5% - R 65,00 dolarů
- ST (88) - "dobré a levné"

Víno velmi pěkné, velmi kulaté, připraveni, Docinha ovoce, pravda, "ženský víno."

Červené víno ​​Clos de Lolol 2009 - Chile - 38% Carmenere, 28% Cabernet - Sauvignon, 20% Syrah, 14% Cabernet Franc - Valley Lolol - 18 měsíců v sudech z druhé použití - 14,5% - R 109,00 dolarů - ST (90+)

Tento soud měl poznámky anýz, květinové i červené plody. Chuť má dobré tělo, jemné třísloviny, dobrou kyselost a dobré přetrvávající závěr.

Červené víno ​​Cabernet Sauvignon GRAN Araucano 2009 - Chile - 100% Cabernet Sauvignon - Colchagua Valley - 18 měsíců v sudech (70% nové, 30% druhé použití) - 14,5% - R 149,00 dolarů - ST (90+ )

První zmínka v nose byl ADE černých oliv, které rozptýlí otevírání spoustu ovoce, švestka, guava a vanilkovou pozadí. Chuť je hustá, dobré kyselost, protože vytváří příjemnou svěžest, ovocný, minerální světlo, s příjemným závěrem.

Červené víno ​​ALKA Carmenere 2009 - Chile - 100% Caemenére - Colchagua Valley - 18 měsíc v dubových sudech - 15% - R 329,00 dolarů - ST (92+)

Se všemi povinnost být dobrý, Alka, TOP vinařství, představila svěží poznámky na nose, praženou kávu, krabici od doutníků, tvrdé dřevo, červené ovoce a vanilky. Chuť potvrzuje kvalitu a nos poznamenává, velmi krémové, ovocné, vyrovnané, potřebují několik let v lahvi ukázat větší složitosti. Krásné víno!

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku

Na pozvání svého přítele Roberto Jr., pozdě ve středu, 25, byl účastní ochutnávkou španělská vína Importadora B-Cube v Enotria, ve kterém on je tady v Duchu svatém. Bylo to velmi zajímavé turné Španělska, kde jsem se dozvěděl, vína z různých regionů 7: Penedès, Navarra, Ribera del Duero, Toro, Somontano a Rioja, skutečný lekci o osobnosti každého regionu. Ve videu nad obchodního ředitele dovážející Valéria Carrete mluví málo o dovozcem a vína ochutnal.

Španělsko je hornatý, horké a suché země s více půdy vinic než kterýkoli jiný národ na světě. To řadí na třetí místo v produkci ve světové produkci vína, za Francií a Itálií.

Španělská vína probudil z dlouhého období klidu s podprůměrný výkon. V současné době, Španělsko je živější země, pokud jde o vína, s velmi kvalitní vztah x cena. Po celá desetiletí, pouze nejslavnější regionu Španělska pro své červené víno, Rioja, a klasické oblast alkoholizovaného vína, Jerez, měl mezinárodní výtečnosti mezi vybranými víny.

V současné době je mnoho jiných hrozny regiony, jako jsou ty, uvedené výše v degustaci skutečně produkci vína kvality, některé dokonce překvapující.

Al zákony o vínech španělských mít kategorii jakostního vína so dvě úrovně: označení původu (DO), vyšší pořadí (DOC), se sídlem v roce 1991. Tak daleko, Rioja a Priorat jsou jedinými regiony s úrovní DOC (také známý jako DOCa). Vína, která nejsou kvalifikována jako DO část kategorie stolních vín, tzv Tierra de Vino (ekvivalent Pays de Vins de France).

Podle mého názoru Vrcholem večera bylo Cava Masters 1312 (datum zahájení své činnosti) - Penedés - 12% - Xarel to; Parellada - R 129,00 dolarů - ST (91)

Cava je Oficiální termín pro tradiční metody šumivého vína, vyrobené převážně v Penedès, i když existuje několik výrobců ve zbytku Španělska.

Vizuální slámově žluté střední intenzita, tenký Perlage, perzistentní a velký, jasný a jasný. Intenzivní aroma, poznámky připomínající šampaňské, toastový chléb, brioche, máslo, sušené ovoce (lískové oříšky a mandle), a dotykové čerstvého ovoce a lehce minerální pozadí. Chuť provádí suchý, dobré tělo, dobrou kyselost a velkou svěžest. Krémová pěna, perzistentní, s jemnou texturou a opečeným chlebem aroma bílého ovoce a velmi dlouhým závěrem.

Následoval s dalšími 10 vín, které obecně potěšilo mnohem kromě mého názoru první bílý (SB), která byla podána podle "pee kočka" silná, Inurrieta ORCHIDEA "Sauvignon Blanc Navarra" (13%), ST (84) € 76,00 (Guia Penin 2011: 91 a Zlatá medaile - Světová soutěž Brusel 2008.). Podle White: LAUS CHARDONNAY FLOWER "Somontano" 13,5% ST (90) 89,00 liber. První rose: Inurrieta Mediodia Garnacha; Merlot "Navarra" (14%), ST (88) R 76,00dolar - Druhý růže :. LAUS MERLOT květ (Merlot, Cabernet Sauvignon, Syrah) "Somontano" (13,8%), R 89,00dolar První červená : LAUS Roble Merlot; Cabernet Sauvignon; Tempranillo Somontano 13,8% ST (86) 89,00 liber. Podle červená: IUVENE "Tempranillo" Rioja (13%), ST (86) R 59,00 dolarů.

Red Zatřetí, Dardanely Tempranillo 04 měsíců v nových francouzských dubových sudech (13,8), ST (89) R 89,00 dolarů - Láhev je velmi krásná, moderní design. Red Room: Inurrieta SUR "Garnacha; Syrah; Graciano "(06 měsíců v amerických dubových sudech) (14,5%) ST (89) R 76,00 dolarů. Pátý červená: LORIÑON Crianza Tempranillo Rioja 14 měsíců v amerických dubových sudech (13%), ST (88) R 76,00 dolarů. Šestý a poslední víno: CARODORUM Issos "Tinta de Toro" (10 měsíců ve francouzských dubových sudech) (15%), ST (92+), R 129,00 dolarů, krémová plné, pro ty, kteří mají rádi styl, je vinhaço!

Vína budou k dispozici v budoucích Enotria Avenida Rio Branco, 1383, Vitória - ES, 29055-643

Telefon: 27 3345-8696 / 27 3345-8696

www.enotria-es.com.br

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku