Search engine optimization strona złożyć Email Extractor

Archiwum dla 'ST (90)' Kategoria

W dniu 28 września miałem okazję spotkać się z kilku brazylijskich etykiet w CIC (Centrum przemysłu, handlu i usług) Bento Gonçalves wydarzenie zatytułowane "Powrót do Brazylii Wina w sześćdziesiąt minut." Tam, mimo krótkiego czasu może okazać się dokładnie o 10 etykiet, w których Pizzato Fausto Verve Gran Reserva 2009 (13,5%) było punktem.

VERVE jest łacina, że pobudza wyobraźnię poety, Mówca, artysta; Łaska, rześkość ducha. Wino jest mieszanka Cabernet Sauvignon, Merlot i Tannat. Dojrzewa przez 12 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu, nowych i używanych.

Fausto jest odniesienie do miejscowości, w stanie Minnesota, gdzie winogrona uprawiane są. Istnieje 16 ha, położony w Castro, Fausto DOCTOR Dwa Lajeados (RS), także w stanie Minnesota, 50 km od głównej siedziby w Dolinie Vineyards.

Pizzato winnica znajduje się w Dolinie Winnice (RS), rozpoczętych w 1880 roku przez Antonio Pizzato pochodzące z włoskiego regionu Vicenzy w Wenecji Euganejskiej. Następnie firma została dotknięta przez jego syna Jana, dziadka Plinio Pizzato. Był odpowiedzialny za instalację firmę, od końca 1960 roku, Dolina winnic i produkcji wina na rynku. W 1998 roku, dzieci Flavio, Flavia, Jane i Ivo, zaczął tworzyć drobne etykiet z Pizzato.

Prywatne Ocena: ST (90) - Pizzato Fausto Verve Gran Reserva 2009 (13,5%) - w winie R $ 50.00 - - Winiarz Flavio Pizzato

Wizualne gęsty rubinowy, intensywny aromat ciemnych owoców, śliwki, lukrecji, przyprawy, kawę i tosty z nutami dębu. Podniebienie jest suchy, miękki, dobrze kwasowości, zrównoważone z zawartością alkoholu, dobre ciało, owocowe, z taninami i dobrej trwałości. Piękny czerwony narodowy, "zrównoważony", spodobało mi wiele.

Śledź bloga żyć życiem na Twitterze

Zapraszamy na stronę blogu Żyjąc na Facebooku

Wysoki Kąt Campos winnicy jest własnością rodziny z ponad 150 lat, znany jako "wina kobiet" dla jego trzy właściciele płeć żeńska oraz posiadające więcej niż 50% rąk do pracy utworzonego przez kobiety. Znajduje się na wschód od Rio Grande do Sul Kampania, Itaqui (RS). W regionie jest związana z 31 równolegle, wyimaginowanej linii, która przecina krajach takich jak Australia, Nowa Zelandia, RPA, Chile i Argentyny, która jest uważana za najbardziej odpowiednie do sadzenia winogron, przedstawiając jasno określone warunki klimatyczne.

W ramach próbowałem na wina z winnicy w ostatniej podróży do południa, Kursy na mieniące się nazywa mnie Extra Brut mało uwagi. Został opracowany z odmian Chardonnay i Pinot Noir od tradycyjnej metody (champenoise), w którym następuje druga fermentacja w butelce.

Prywatne Ocena: ST (90) - 12,5% - Chardonnay i Pinot Noir - R 35,00 dolarów - winnica strona ( ).

  • Wizualne słomkowy z małych i trwałe bąbelki. Aromaty drożdżowe, mineralne, z akcentami miodu i suszonych owoców. Elegancki i surowy. Podniebienia z dobrym ciała i dobrej kwasowości. Zrównoważone. Długie utrzymywanie aromatyczne, z nutami owoców i suszonych drożdży.

Śledź bloga żyć życiem na Twitterze

Zapraszamy na stronę blogu Żyjąc na Facebooku

Uprawiany głównie w regionie Marche (Włochy), z białym rdzennej Verdicchio winogron, ma swoją nazwę od słowa zielonym, żółtym odniesieniu do zielonkawego zabarwienia, że jego wina może przedstawić wygląd. Jest uważana za jedną z najważniejszych odmian regionu Marche.

Ogólnie, charakteryzują się wysoką kwasowość osiąga podniebienie nut cytrusowych. Dobre zbiory, które są trudne do przejścia ze względu na niestabilność wyników winorośli mogą mieć smak cytryny i orzechowy notatki. Jest on również używany jako podstawa do produkcji win musujących.

Dokumenty historyczne pokazują swoją obecność od czasu XIV wieku.

Wino Garofoli Anfora "Verdicchio" dei Castelli di Jesi DOC Classico 2011 był kolejnym miłym zaskoczeniem Grand Cru Tasting, prezentując doskonałą koszt x korzyści w misce. Odniesienia "klasyczny" w butelce jest zarezerwowane dla win w najstarszej dzielnicy Castelli di produkcji w Jesi.

Prywatne Verdicchio dei Castelli recenzenta Jesi DOC Classico di 2011 - 100% Verdicchio - Inox - 12% - Włochy -Marche - R 38,00 dolarów - ST (90) - Grand Cru

Aromaty owoców, kwiatów białego światła, bardzo mineralnej i odrobiną skoszonej trawy na koniec, że nie za bardzo przejmować. W ustach ma dobre ciało, potwierdza notatki nos, żywą kwasowością, wytwarzając tyle świeżości. Bardzo warto wiedzieć!

Parowanie: Towarzyszy ryby, japońskie jedzenie, sałaty z sosem cytrynowym.

Śledź bloga żyć życiem na Twitterze

Zapraszamy na stronę blogu Żyjąc na Facebooku

Kontynuując "dobre i tanie" kolumny, mówię dzisiaj na wejście włoskiego wina producenta, wyprodukowany Talenti międzynarodowych winogron, Merlot, Cabernet i Petit Verdot pięciu ekskluzywnych hektarów, w Toskanii, w Talenti IGT Zirlo 2011.

Na południu Montalcino, w mieście San Angelo w Colli, jest Pian de Conte, siedziba Talenti, w zabytkowej kamienicy, tuż obok rzeki Orcia. W 1980 roku kupił Pierluigi Talenti zafascynowany tę właściwość, że przez długi czas, a teraz uprawia 20 hektarów Sangiovese Grosso i innych typowych winogron, a także małym gaju oliwnym. Jego wnuk Ricardo jest teraz wielki dowódca winnicy.

"Talenti" Zirlo IGT 2011 - Merlot, Cabernet, Petit Verdot i - Włochy - Toskania - R 39,00 dolarów - ST (90)
- Importer: Grand Cru

  • Aromaty czerwonych owoców, kwiatów i pikantnymi nutami. W ustach ma dobry balans, średnio ciała i garbniki młodych. Dobre dobre wino, łatwe do picia oraz w atrakcyjnej cenie. Współgra dobrze z sosów do makaronów o średniej intensywności.

Śledź bloga żyć życiem na Twitterze

Zapraszamy na stronę blogu Żyjąc na Facebooku

Fala wina ekologicznego przybiera na sile. Stosowanie środków chemicznych w uprawie winogron i fermentacji drożdży jest przesłuchiwany więcej każdego dnia, i jest pominięta. Taka postawa sprawia, że ​​są zdrowsze wina i konsekwencji smaczniejsze. Papież biodynamiki, Francji Nicolas Joly powiedział, że skóra winogron ma naturalne środki konserwujące, które chronią picia. W Brazylii w 2009 roku badania przeprowadzone przez National Health Surveillance Agencji (ANVISA) wykazały, że 56% próbek winogron zebranych w kraju miał powyżej dozwolonych pestycydów. Jednak wierzę, że to się zmieni szybko, po globalnym trendem ekologicznym.

Bo kto nie wie, Chile jest jednym z najbardziej stabilnych krajów w obu Amerykach. W Green Awards 2012, organizowanym przez brytyjski magazyn Drinks Biznesu, Viña Emiliana został uznany za "Zieloną Winery Roku", najwyższej kategorii nagród, które łączą cały sektor wina na całym świecie. W teledysku powyżej José Tomaz Urrutia, Eksport maneger Vina Emiliana, mówi o winnicy. Jeśli chcesz dowiedzieć się o innych laureatów Nagrody 2012 Zielonego, patrz tutaj .

Emiliana został wybrany, ponieważ jest to firma, która wykazała swoje zaangażowanie na rzecz ochrony środowiska, pracowników i społeczności, a stopniowo zmniejszył emisję dwutlenku węgla. Pamiętaj też, że ona jest tylko Chilijska winnica w 100% ekologiczne Chile. Wina importowane są w Brazylii przez La Pastina .

Antonio Marques Bermudez (La Pastina) Rogério Baracho Vanderlei Martins (Carone), Dulcino Tozi, Tomaz José Urrutia (Viña Emiliana), Olicio Santana (Carone) i Douglas Chamon (ekonomista)

Vanderlei Martins zaproszenia miał możliwość oceny ich wina organiczne ostatnia noc w Wine Store Carone w Vila Velha, w którym transkrypcji mojej osobistej opinii poniżej. Ceny nie zostały ujawnione, jednak w ciągu 15 dni wina będzie dostępny w Sieć Supermercados Carone.

Emiliana Chardonnay 2011 - Chile - Central Valley - 100% Chardonnay - 3 miesiące ze stali nierdzewnej - 13,5% - ST (86)

  • Światło żółte oczy, nos z aromatem przypomina bardzo dojrzałych owoców, takich jak melon, ananas i gruszki. W ustach, ciało jest średnia, dobra kwasowość, generując świeżość i dobre stężenie owoców. Posmak owocowy ze świeżych końca.

Pinot Noir 2009 Adobe - Chile - Dolina Casablanca - 100% Pinot Noir - 8 miesięcy, 20% w beczkach z francuskiego dębu - 14,4% - ST (86)

  • Średnia intensywność wizualna rubin, aromaty przypominające maliny, wiśnie, nuty kwiatowe i dotyk wanilii. Podniebienie jest sucha, z lekką przewagą alkoholu na kwasowości, światła ciała, garbniki średniej kwoty, z łagodnym ściągające i średniej trwałości.

Adobe Cabernet Sauvignon 2011 - Valle Central - 85% Cabernet Sauvignon i 15% Syrah - 6 miesięcy, 20% w beczkach z dębu francuskiego - 14% - ST (86)

  • Wizualne rubin, o średniej intensywności, dojrzałe aromaty owocowe. Podniebienie pokazuje prawidłową kwasowość, dobre ciało, trochę alkoholu. Taniny dobrej jakości. Posmak owoców i potwierdza średnią trwałość.

Nowy Gran Reserva Cabernet Sauvignon Merlot 2008 - Valle de Maipo - 85% Cabernet Sauvignon i 15% Merlot - 12 miesięcy, 70% w beczkach z francuskiego dębu - 14,6% - ST (90)

  • Wygląd tego wina jest fioletowy, intensywne, nieprzenikniona bez zmian. Aromaty ciemnych owoców, intensywny, z nutami karmelu, dymu, tostów i przypraw notatki. Podniebienie miękkie, z wyważoną kwasowością i alkoholu, dobrej koncentracji, owocowym posmakiem i dość intensywne.

Nowy Gran Reserva Carmenere Cabernet Sauvignon 2009 - Valle de Colchagua - 85% i 15% Carmenère Cabernet Sauvignon - 12 miesięcy, 70% w beczkach z francuskiego dębu - 14,5% - ST (87)

  • Wizualne ruby ​​dobra intensywność, drewna i żywicy aromaty dojrzałych owoców. Podniebieniu z dobrą kwasowością, średnio ciała, zrównoważonej. Średnie taniny już w rozdzielczości, lekka cierpkość. End Dobry wytrwałość.

Coyam 2010 - Valle de Colchagua - 41% Syrah, 29% Carmenere, 20% Merlot, 7% Cabernet Sauvignon, Mourvedre i 2% Petit Verdot 1% - 13 miesięcy, 80% we francuskich beczkach i 20% w amerykańskich dębowych beczkach - 14, 8% - ST (91+)

  • Wizualne ruby ​​zbyt ciemny, intensywny aromat i pyszne owoce bardzo dojrzałe, ciemne czekolady, z nutami kwiatowymi, eleganckich przyprawą dębowych i dźwięków. Na podniebieniu pokazuje wielką koncentrację, z dobrej równowagi, garbniki, bardzo drobne długi finisz. Wina wielkiej finezji, który jest już bardzo miły w użyciu teraz, jednak powinny być przechowywane przez kilka lat w piwnicy, zdobywa coraz większą złożoność. To było najlepsze wino wieczoru, w opinii uprzywilejowani, którzy mieli okazję uczestniczyć w tej degustacji.

Śledź bloga żyć życiem na Twitterze

Zapraszamy na stronę blogu Żyjąc na Facebooku

Importowania Capixaba
Bractwo promowany w jej siedzibie wczoraj, 30 lipca (poniedziałek), degustacja win z 12. Impreza miała na celu oficjalnego uruchomienia linii wina chilijskie
François Lurton Hacienda Araucano , wszystkie nakazane przez sommleier Cleber Alves, opisując trochę o importera i winnicy w powyższym filmie.

Winnica właśnie otrzymała certyfikat "biodynamicznych win", która jest niczym innym jak uznaniem gleby i roślin w jej naturalnym środowisku, dzięki zastosowaniu preparatów i związków roślin, zwierząt i minerałów (część biologicznych) w dokładne czasy, biorąc pod uwagę wpływy astralne i cykle przyrody (dynamiczna część).

Rodzina ma Lurton żyły Wino: dwóch ojców, braci, generowane zejście plantatorów winorośli, około 15 winiarzy, Négociants, w skrócie: całe pokolenie poświęcony wina. Jacques i Francois Lurton synowie André, legendy w Bordeaux. Zawsze miał rewolucyjne pomysły na francuskich standardów konserwatywnych, eksperyment z nietradycyjnych winogron do nowych regionów, zaleca stosowanie Nakrętka, uruchomić projekt ręki mieszanej kultury regionalnej odważne promowanie ich wina. Zaczęli karierę w charakterze konsultantów, pracujących na całym świecie jako latające winiarzy. Jego międzynarodowe doświadczenie zdobył ich kontakty i ciekawe pojęcie o geografii wina z wielu krajów, gdzie stopniowo zaczęli zdawać sobie sprawę z własnej produkcji. Zdecydowali się na produkcji win wysokiej jakości, ale niedrogie, za pomocą regionów wtórnych na wzrost w krajach takich jak Chile, Argentynie i Hiszpanii, jak również ustanowienie partnerstwa z producentami w Urugwaju, Australii i Portugalii.

Kredytowej Zdjęcie powyżej: Arismario Oliveira

Grupa wspinaczka do oceny win: Standing; Sidney Santiago, André Andres Leonardo Conick (właściciel), I, Tom (restauracja sternik) i jego przyjaciel Sitting .; Fred, Julio Lemos (Papaghut), Elvecio FAE (reżyser ExpoVinhos Victoria), Premier Sommelier Sonia Aiello, Cleber Alves i Rafael Dias (DOC Kosmiczna).

Wina na kieliszki zaskoczony, w większości prezentowane doskonałą korzyści kosztów, w zróżnicowanych cenach od 29,00 do 329,00. Najważniejszym punktem w moim przekonaniu ma najtańsze wina, jako najdroższy miał obowiązek być dobra. Spośród 12 win 4 sklasyfikować jako "dobre i tanie".

Białe wino Sauvignon Blanc 2011 Kawin - Chile - 100% Sauvignon Blanc - Central Valley (Dolina Casablanca, Curicó i Lolol) - 12,5% - R 29,00 dolarów
- ST (88)
- "Dobre i tanie"

Najlepszym kosztów i korzyści w nocy, to SB, wykazały typowe aromaty owoców tropikalnych kubka i lekko zielnych. Podniebienie jest lekkie, owocowe, zrównoważona kwasowość i orzeźwiający. Proste wino do picia i zrozumieć swoją propozycję. Wielki kupić.

Białe wino - Sauvignon Blanc 2011 Araucano - Chile - 100% Sauvignon Blanc - Dolina Lolol - Colchagua Valley - 12,5% - R 69,00 dolarów - ST (86)

Ten drugi SB 5% jest fermentowane w beczkach, pokazał LGD w nosie, mniej żywiołowy niż pierwszy. Podniebienie jest kremowy, mniej owocowe, więcej cechy mineralne, dobry balans, dobra kwasowość, przyjemny finisz.

Białe wino GRAN Araucano CHARDONNAY 2007 - Chile - 100% Chardonnay - Colchagua Valley - 14% - R 129,00 dolarów - ST (88)

Chardonnay wykazały, że "degustacja urok" wizualny żółte złoto, jasne, jasne, bardzo intensywne aromaty, przypominając masło popcorn, miód, morela, wanilię. Smak i pulchna, owocowy, dobra kwasowość, ale zgrzeszył w bilansie, drewno może mieć mniejszą uwagę, ukryła trochę owoców. Kwestia gustu.

Czerwone wino Cabernet Sauvignon 2010 Kawin - Chile - 100% Cabernet Sauvignon - Central Valley - 13% - R 29,00 dolarów - ST (86)

Wino służąc swoją propozycję, lekkie, owocowe, bez większych pretensji, doskonały wybór dla partii.

Czerwone wino REZERWY Araucano Cabernet Sauvignon 2009 - Chile - 100% Cabernet Sauvignon - Colchagua Valley - 14% - R 49,00 dolarów
- ST (88)
- "Dobre i tanie"

Rezerwy CS już wykazuje większą złożoność, pieprz zapachy świeżo mielonej, czarne i czerwone owoce. Podniebienie wykazały zdecydowane garbniki, dobre ciało, owocowy i odpowiednią kwasowość. Wspaniały wybór na grilla.

Czerwone wino REZERWY Araucano Carmenere 2010 - Chile - 100% Carmenere - Colchagua Valley - 13,5% - R 49,00 dolarów
- ST (87)
- "Dobre i tanie"

Carmenere podobało mi również, typowe nuty pieprzu, przypraw i owoców. Podniebienie jest owocowy, dobre ciało, dobra kwasowość i dobre utrzymywanie.

Araucano Czerwone wino Pinot Noir MINIMALNA 2010 - Chile - 100% Pinot Noir - Central Valley - 13,5% - R 69,00 dolarów - ST (88)

Bardzo dojrzałe truskawki, porzeczki i wiśni. Świeże podniebienie, lekki aromat, łatwe do picia i do pomocy.

Czerwone wino HUMO BLANCO 2008
- Chile - 95% Pinot Noir i 5% Syrah - Dolina Lolol - 15,5% - R 109,00 dolarów - ST (90)

Bardziej powściągliwy w nosie, ale pyszne usta, kremowe, owocowe, dobrze umieszczone z drewna, zrównoważony i długi finisz.

Czerwone wino REZERWY Araucano Syrah 2011 - Chile - 100% Syrah - Colchagua Valley - 14,5% - R 65,00 dolarów
- ST (88) - "dobre i tanie"

Wino bardzo ładne, bardzo okrągłe, gotowe, owoce Docinha, prawdziwe "kobiece wino."

Czerwone wino Clos de lolol 2009 - Chile - 38% Carmenere, 28% Cabernet - Sauvignon, 20% Syrah, 14% Cabernet Franc - Dolina Lolol - 18 miesięcy w beczkach z drugiej użytkowania - 14,5% - R 109,00 dolarów - ST (90+)

Ten sąd miał notatki anyżu, kwiatowe i czerwonych owoców. Podniebienie ma dobre ciało, drobne garbniki, dobra kwasowość i dobre trwałe wykończenie.

Czerwone wino Cabernet Sauvignon GRAN Araucano 2009 - Chile - 100% Cabernet Sauvignon - Colchagua Valley - 18 miesięcy w beczkach (70% nowe, 30%) - druga wykorzystanie 14,5% - R 149,00 dolarów - ST (90+ )

Pierwsza wzmianka w nos był ade czarnych oliwek, która rozprasza otwierając wiele owoców, śliwki, guawa i wanilii tle. Podniebienie jest gęsta, dobra kwasowość, tworząc przyjemną świeżość, owocowe, światło mineralną, z przyjemnym finiszu.

Czerwone wino ALKA CARMENERE 2009 - Chile - 100% Caemenére - Colchagua Valley - 18 miesięcy w dębowych beczkach - 15% - R 329,00 dolarów - ST (92+)

Dzięki wszystkim obowiązek być dobra, Alka, TOP z winnicy, prezentowane bujne notatki na nosie, kawę paloną pole cygara, parkiet dębowy, czerwonych owoców i wanilii. Podniebienie potwierdza jakość i nosa stwierdza, bardzo kremowe, owocowe, zrównoważone, potrzebował kilku lat w butelce o wykazanie większej złożoności. Piękny wina!

Śledź bloga żyć życiem na Twitterze

Zapraszamy na stronę blogu Żyjąc na Facebooku

Na zaproszenie mojego przyjaciela Roberto Jr., późno w środę, 25, brał udział w degustacji win hiszpańskich Importadora B-Cube w Enotria, w którym jest on tutaj w Duchu Świętym. To było bardzo ciekawe zwiedzanie Hiszpanii, gdzie poznałem win z różnych regionów: 7 Penedes, Navarra, Ribera del Duero, Toro, Somontano i Rioja, prawdziwa lekcja o osobowości każdego regionu. W teledysku powyżej dyrektora handlowego przywozu Valeria carrete opowiada trochę o importerem a wina smakowały.

Hiszpania jest górzysty, gorący i suchy kraj, z ziemi do winnic więcej niż jakikolwiek inny naród na świecie. To zajmuje trzecie miejsce w produkcji światowej produkcji wina, za Francją i Włochami.

Hiszpańskie wino obudził się z długiego okresu spoczynku z poniżej średniej wydajności. Obecnie Hiszpania jest krajem bardziej żywe w zakresie win, z wielką jakości relacji x cena. Przez dziesiątki lat, tylko najbardziej znanym regionie Hiszpanii z czerwonego wina, La Rioja, i klasyczne regionu wzmocnionego wina, Jerez, międzynarodowy rozgłos wśród miał znakomitych win.

Obecnie w wielu regionach inne winogrona, takie jak wymienione powyżej, w rzeczywistości są degustacje win jakości produkcji, niektóre nawet zaskakujące.

Al przepisy dotyczące win hiszpańskich, posiadać kategorię QWPSR dwa poziomy: nazwy pochodzenia (DO), lepszą pozycję w rankingu (DOC), założona w 1991 roku do tej pory, Rioja i Priorat to jedyne regiony o poziomie (znany również DOC jak Doca). Wina, które nie kwalifikują się jako DO części kategorii win stołowych, zwany Tierra de Vino (odpowiednik Pays de Vins de France).

Moim zdaniem atrakcją wieczoru był Cava Masters 1312 (data rozpoczęcia działalności) - Penedés - 12% - Xarel to; Parellada - R 129,00 dolarów - ST (91)

Cava jest oficjalną nazwą tradycyjną metodą wina musującego, produkowane głównie w Penedès, choć istnieje kilka producenci z resztą Hiszpanii.

Wizualne słomy intensywność żółty średni, cienki perlage, trwałe i duże, jasne i czyste. Intensywny aromat, notatki przypominające szampana, tosty z chleba, brioche, masło, suszone owoce (orzechy laskowe i migdały) i odrobiną świeżych owoców i lekko mineralne tła. Smak wykonywane suchej, dobre ciało, dobra kwasowość i wielką świeżość. Kremowa pianka, trwałe, miękką teksturę i tosty z chleba białego aromaty owoców i bardzo długi finisz.

Następnie o kolejne 10 win, które na ogół zadowoleni wiele z wyjątkiem moim zdaniem pierwszy biały (SB), który był z aromatem "pee" silne, Inurrieta Orchidea "Sauvignon Blanc Navarra" (13%), ST (84) € 76.00 (Guia Penin 2011: 91 i Złoty Medal - Światowy Konkurs Bruksela 2008). Według Biały: LAUS CHARDONNAY KWIAT "Somontano" 13,5% ST (90) £ 89.00. Pierwszy rose: Inurrieta Mediodía Garnacha; Merlot "Navarra" (14%) ST (88) R 76,00 dolarów - drugie wzrósł :. LAUS MERLOT KWIAT (Merlot, Cabernet Sauvignon, Syrah) "Somontano" (13,8%) R 89,00 dolarów Pierwsza czerwona : LAUS ROBLE Merlot; Cabernet Sauvignon; Tempranillo Somontano 13,8% ST (86) £ 89.00. Według czerwony: IUVENE "Rioja" Tempranillo (13%), ST (86) R 59,00 dolarów.

Red Po trzecie, Dardanele Tempranillo 04 miesięcy w nowych beczkach z francuskiego dębu (13,8), ST (89) R 89,00 dolarów - butelka jest bardzo piękny, nowoczesny design. Red Room: Inurrieta SUR "Garnacha; Syrah; Graciano "(06 miesięcy w beczkach z dębu amerykańskiego (14,5%)) ST (89) R 76,00 dolarów. Piąta czerwona: LORIÑON Crianza Rioja Tempranillo 14 miesięcy w beczkach z dębu amerykańskiego (13%) ST (88) R 76,00 dolarów. Szósty i ostatni wina: CARODORUM Issos "Tinta de Toro" (10 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu) (15%), ST (92+) R 129,00 dolarów, kremowy pełne, dla tych, którzy lubią styl, jest vinhaço!

Wina będzie dostępna w przyszłości Enotria Avenida Rio Branco, 1383, Vitória - ES, 29055-643

Telefon: 27 3345-8696 / 27 3345-8696

www.enotria-es.com.br

Śledź bloga żyć życiem na Twitterze

Zapraszamy na stronę blogu Żyjąc na Facebooku

Założona od 1912 roku w samym sercu Szampanii obszarze Damery pobliżu Epernay, J. Telmont ma ha (36 146 z własnej winnicy), De Telmont ma niezwykły źródło jakości winogron z najlepszych terroir, jak Côte des Blancs i Vallée de la Marne. Winogrona są najważniejszą częścią Champagne. Więc DeTelmont dba o używał idealnych metod hodowli, aby utworzyć harmonii i równowagi między lądem i winnic.

Winery: J. De Telmont - Kraj: - Nazwa: Wielki Reserve Brut - Winogrona Chardonnay: 34%, 33% Pinot Noir i Pinot Meunier 33% - Kolor: żółty słomkowy - Typ: Sparkling - Odwołanie: Champagne - Średni wiek winorośli: 30 lat - Położenie geograficzne: Champagne - produkcji wina: tradycyjne z kontrolowaną temperatua - Strona główna: Od 15 do 24 miesięcy w butelce - ALC: 12%

Importer: www.daconfraria.com.br

Strony: http://www.champagne-de-telmont.com

Cena: 190.00

Prywatne Ocena: ST (90)

Wizualne jasnożółte, drobne bąbelki w dobrej ilości z małym kołnierzem. Nos prezentuje funkcje notatek tosty, drożdży, brzoskwini i migdałów. Podniebienie pokazał bardzo suchej, fantastyczny kwasowości, dobre ciało, maślany posmak i długi finisz. Szampan z jowialny charakter.

Śledź bloga żyć życiem na Twitterze

Guaramare 2009

.Vinhos PERA MANCA branco 2004( st 93)e FRUNTESPINA GRAN RESERVA 2001( st 90) armonizaram muito bem com o prato farto e delicioso . Kochany przez wielu, a znienawidzony przez nielicznych, którzy go mówić i najemnikiem, prawda i owoce morza z grilla Mar rozmawiać, był bezkonkurencyjny i .Vinhos Pera MANCA biały 2004 (93 st) i FRUNTESPINA Gran Reserva 2001 (90 st) armonizaram bardzo dobrze Obfite i smaczne danie.
tel 3272.1300