אופטימיזציה של מנועי חיפוש להגיש את אתר דואר אלקטרוני Extractor

ארכיון עבור 'ST (90)' קטגוריה

ב -28 בספטמבר לא היה לי ההזדמנות לפגוש את תוויות ברזילאיות רבות בCIC (מרכז התעשייה, מסחר והשירותים בנטו Gonçalves) אירוע שכותרתו "חזרה לברזיל יין בשישים דקות". יש למרות הזמן הקצר הצליח להוכיח בזהירות על 10 תוויות, שבי Verve Pizzato פאוסטו גראן רזרבה 2009 (13.5%) הייתה אחד מרגעי השיא.

VERVE הוא דמיון לטיני שממגר את המשורר, נואם, אמן, חסד, חיות של רוח. היין הוא תערובת של קברנה סוביניון, מרלו וTannat. התבגר במשך 12 חודשים בחביות עץ אלון צרפתים, חדשות ומשומשות.

פאוסטו הוא התייחסות למיקום בסרה Gaucha, שבו הענבים גדלים. ישנן 16 דונם, הממוקם בקסטרו דוקטור פאוסט, שתי Lajeados (RS), עדיין בסרה Gaucha, 50 ק"מ ממטה החברה בעמק.

Pizzato היקב ממוקם בעמק (RS), הייתה ראשיתו בשנת 1880, אנטוניו Pizzato, שמקורו באזור האיטלקי של ויצ'נזה ובנטו. אחרי שהעסק נגע בנו ג'ובאני, סבו של פליניוס Pizzato. הוא היה אחראי להתקנה בחברה, מאז ה -1960 המאוחרות, בעמק, ולייצר יינות באופן מסחרי. בשנת 1998, הילדים פלביו, פלביה, ג'יין ואיבו החלו ליצור את התוויות של קנס Pizzato.

הערכה אישי: ST (90) - Verve Pizzato פאוסטו גראן רזרבה 2009 (13.5%) - 50.00 דולרים ביקב - - יינן פלביו Pizzato

ניחוחות חזותיים רובי צפופים, אינטנסיביים של פירות כהים, שזיפים, ליקריץ, תבלינים, קפה ועץ אלון קלוי הערות. חך הוא רכה ויבשה חומציות,, טובה, מאוזנת עם האלכוהול, גוף טוב, פירותי עם טאנינים טוב והתמדה. יפה אדום הלאומי "מאוזן", שמח אותי מאוד.

עקוב לחיות את חי הבלוג בטוויטר

ליהנות מחי החיים הבלוג של הדף בפייסבוק

יקב דה קמפוש Cima הוא בבעלות משפחה יותר מ -150 שנים, המכונה "נשים יין", לתקופה של שלושת הבעלים שלה להיות נשיים ושיש יותר מ 50% מכוח העבודה העבודה מורכב של נשים. הוא ממוקם במערכה המזרחית של ריו גראנדה דו סול, Itaqui (RS). האזור קשור עם 31 מקביל, קו דמיוני שחותך מדינות כמו אוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה, צ'ילה וארגנטינה, אשר נחשבות מתאים ביותר לגידול ענבים, להציג תנאי האקלים מוגדרים היטב.

בתוך יינות היקב טעמו בביקורו האחרון בדרום, זווית נוספת ברוט מבעבעים, השדות תפסה מספיק תשומת לב. הוא הרחיב עם שרדונה ופינו נואר באמצעות מסורתי (השמפניה), שבו מתרחשת התסיסה השנייה בבקבוק.

הערכה אישיות: ST (90) - 12.5% ​​- שרדונה ופינו נואר - R $ 35,00 - האתר של היקב (http://bit.ly/Qq136n).

  • צהוב קש חזותי עם בועות ועקשניות קטנים. ארומות של שמרים, מינרלים, עם רמזים של דבש ופירות יבשים. אלגנטי וצנוע. חיך עם גוף טוב וחמיצות טובה. מאוזן. התמדה ארוכה ארומטי, עם רמזים של פירות ושמרים יבשים.

עקוב לחיות את חי הבלוג בטוויטר

ליהנות מחי החיים הבלוג של הדף בפייסבוק

גדל בעיקר באזור של מארקה (איטליה), הענבים הלבן Verdicchio המקומי, קיבל את שמה מן המילה התייחסות הירוקה, הצהובה ירקרקה צבע שיכול להציג את היינות שלהם במראה שלהם. הוא נחשב לאחד מהסוגים החשובים ביותר של מחוז מארקה.

זה בדרך כלל כולל חומציות גבוהה על החיך עם הערות הקרובות הדרים. יבולים טובים, שהם קשים להשגה בשל חוסר היציבות של ענבי תוצאות, רשאיים להגיש טעמים של לימון ואגוזי הערות. כמו כן הוא משמש כבסיס לייצור יינות מבעבעים.

מסמכים היסטורי מראים את נוכחותה מאז המאה ארבעה עשר.

Garofoli יין Anfora "Verdicchio" dei קסטלי די Jesi DOC קלאסיקו 2011 היה הפתעה נעימה נוספת של טעימות Cru גרנד, שמציעה תועלת X עלות גדולה בקערה. ההתייחסות "קלאסי" בבקבוק שמור ליינות של הייצור העתיק ביותר של האזור בקסטלי די Jesi.

הערכה אישי: Verdicchio dei קסטלי די Jesi DOC 2011 קלאסיקו - 100% Verdicchio - Inox - 12% - איטליה, Marche - R $ 38.00 - ST (90) - Grand Cru

ארומות של פירות לבנים,, מאוד פרחוני מינרליים אור ורמז לדשא קצוץ בסופו של הדבר, לא מספיק כדי לטרוח. בפה יש גוף טוב, מאשר את ההערות של האף, חומציות מלאת החיים, שהניבו מספיק רעננות. ובכן כדאי לדעת!

הרמוניזציה: מלווה את הדגים, אוכל יפני, סלט ירוק עם רוטב הדרים.

עקוב לחיות את חי הבלוג בטוויטר

ליהנות מחי החיים הבלוג של הדף בפייסבוק

בהמשך לטור "זול וטוב", אני מדבר היום על היין האיטלקי מפיק קלט Talenti, שפותח בענבים בינלאומיים, מרלו, קברנה ופטי ורדו, חמישה דונם בטוסקנה הבלעדי IGT Zirlo Talenti 2011.

בדרום Montalcino, בעיר סן אנג'לו בColli, הוא Pian קונטה, המטה Talenti, בניין יפה ועתיק, ליד הנהר Orcia. בשנת 1980 פיירלואיג'י Talenti קנה נכס זה שרתק במשך זמן רב, וכעת מטפח 20 דונם של ענבי סנג'ובזה גרוסו ועוד מטע אחר טיפוסי, קטן זית. נכדו ריקרדו הוא עכשיו המפקד של היקב הגדול.

"Talenti" Zirlo IGT 2011 - מרלו, קברנה, ופטי ורדו - איטליה - טוסקנה - R $ 39.00 - ST (90)
- יבואן: Grand Cru

  • ארומות של פרי אדום, הערות פרחוניות ותבלינים. בפה יש איזון טוב, גוף בינוני וטאנינים צעירים. יין נחמד טוב, קל לשתייה ומחיר מצוין. הרמוניה טובה עם רטבי פסטה בעוצמה בינונית.

עקוב לחיות את חי הבלוג בטוויטר

ליהנות מחי החיים הבלוג של הדף בפייסבוק

הגל של יינות אורגניים הוא צובר כוח. השימוש בכימיקלים בגידול של ענבים והתסיסה של שמרים הוא נחקר יותר בכל יום, ולהיות מחוץ לעניינים. גישה זו הופכת בריאה יותר וטעימה יותר תוצאת היינות. האפיפיור של Biodynamics, צרפתי ניקולא ז'ולי אומר שהעור של ענבים יש חומרים משמרים טבעיים המגנים על המשקה. בברזיל, המחקר שנערך בשנת 2009 על ידי הסוכנות הלאומית למעקב תברואה (ANVISA) גילה כי 56% מהדגימות שנאספו ענבים בארץ היו מעל חומרי הדברה אסור. עם זאת אני מאמין שזה ישתנה במהירות, בעקבות מגמה בעולם אורגני.

עבור מי שלא יודע, צ'ילה היא אחד קיימא ביותר של אמריקה. בפרסים ירוקים 2012, תחרות שאורגנה על ידי המגזין הבריטי עסקי משקאות, Viña Emiliana נבחרה "הירוק יקב של השנה", הקטגוריה הגבוהה ביותר של הפרסים, אשר להפגיש תעשיית היין כולה ברחבי העולם. ז'וזה תומז בוידאו לעיל Urrutia, יצוא Maneger של Viña Emiliana, מדבר על היקב. אם אתה רוצה לדעת על הזוכים האחרים של גרין פרסים 2012, ראה כאן.

Emiliana נבחר משום שהיא החברה שהוכיחה את מחויבותה לאיכות הסביבה, העובדים והקהילה, ושלהם יש ירידה בפליטות הפחמן שלה בהתמדה. זכור גם, שזה יין צ'יליאני% אורגניים רק 100 מצ'ילה. היינות מיובאים על ידי ברזיל בLa Pastina.

אנטוניו מרקז Bermudez (La Pastina), Rogério Baracho, Vanderlei מרטינס (Carone) Dulcino Tozi, ז'וזה תומז Urrutia (Viña Emiliana) Olicio סנטנה (Carone) ודגלאס Chamon (כלכלן)

היה לי ההזמנה Vanderlei מרטינס ההזדמנות להעריך היינות האורגניים שלהם אתמול בלילה, Carone חנות היין של Vila Velha, שבו אני לתמלל דעתי האישית להלן. המחירים לא נמסרו, עם זאת, ב -15 ימים את היינות יהיו זמינים ב רשת סופרמרקטים Carone.

Emiliana שרדונה 2011 - צ'ילה - Valle המרכזי - 100% שרדונה - 3 חודשים בנירוסטה - 13.5% - ST (86)

  • האף צהוב בהיר ויזואלי עם ניחוחות המזכירים פירות בשלים מאוד, כגון אבטיח, אננס ואגסים. בפה, הגוף בינוני חומציות, טובה, יצירת רעננות וריכוז טוב של פרי. טעם הלוואי הוא פירותי, עם גימור טרי.

Adobe פינו נואר 2009 - צ'ילה - קזבלנקה עמק - 100% פינו נואר - 8 חודשים, 20% בחביות צרפתיות - 14.4% - ST (86)

  • ניחוחות חזותיים רובי בינוני בעוצמה שמזכירים פטל, דובדבנים, הערות פרחוניות ומגע של וניל. החך הוא יבש, עם דומיננטיות קלות של אלכוהול בחומציות, גוף קל, טאנינים בינוניים בכמות, עם עפיצות קלה והתמדה בינונית.

Adobe קברנה סוביניון 2011 - עמק מרכזי - 85% קברנה סוביניון ו -15% סירה - 6 חודשים, 20% בחביות צרפתיות - 14% - ST (86)

  • החזותי רובי, ניחוחות עוצמה בינוניות של פרי בשל. החיך מציג חומציות נכונה, גוף טוב, מעט אלכוהולי. טאנינים באיכות טובה. מאשר את טעם לוואי פירות והתמדה בינונית.

ניו גראן רזרבה קברנה סוביניון מרלו 2008 - Valle de מאיפו - 85% קברנה סוביניון ו -15% מרלו - 12 חודשים, 70% בחביות צרפתיות - 14.6% - ST (90)

  • המראה של היין הזה הוא סגול, אינטנסיבי, בלתי חדיר בלי אבולוציה. הריחות, פירות כהים עזים, עם רמזים של קרמל, עשן, מציין תבלינים וטוסט. חיך רך, עם חומציות מאוזנת ואלכוהול, ריכוז טוב, מאוד אינטנסיבי וטעם לוואי פירותי.

ניו גראן רזרבה Carmenere קברנה סוביניון 2009 - Colchagua עמק - Carmenère 85% ו -15% קברנה סוביניון - 12 חודשים, 70% בחביות צרפתיות - 14.5% - ST (87)

  • העצמה חזותית רובי טוב, ארומות של עץ, שרף ופרי בשל. חיך עם חומציות טובה, גוף בינוני, מאוזנת. טאנינים בינוניים כבר בהחלטה, בסוף העפיצות קל. טוב התמדה.

Coyam 2010 - Colchagua עמק - 41% סירה, 29% Carmenere, 20% מרלו, 7% קברנה סוביניון, מורבדר 2% ו -1% פטי ורדו - 13 חודשים, 80% בחביות צרפתיות ו -20% בחביות אמריקניות - 14, 8% - ST (91 +)

  • חזותי אודם, ניחוחות ושוקולד כהה בשלים מאוד טעים פירות כהים מאוד אינטנסיביים עם הערות פרחוניות אלגנטיות, רמזים לתבלינים ועץ אלון. יש חיך ריכוז רב, עם איזון טוב, טאנינים עדינים מאוד, סיומת ארוכה. יין של עידון רב, שהוא כבר מאוד נחמד להשתמש כעת, עם זאת יש לשמור לעוד כמה שנים במרתף, צובר מורכבות גדולה יותר. זה היה היין הטוב ביותר של הלילה, בדעתו של חסוי שיש לו ההזדמנות להשתתף בטעימה הזאת.

עקוב לחיות את חי הבלוג בטוויטר

ליהנות מחי החיים הבלוג של הדף בפייסבוק

Capixaba היבואן
האחים מאורגנים במטה שלה אתמול, 30 ביולי (יום שני), טעימות עם 12 יינות. האירוע נועד על ההשקה הרשמית של הקו של יינות צ'יליאניים
פרנסואה Lurton אסיינדה Araucano, כל פיקודו של אלבס Cleber sommleier, מתאר קצת על היבואן והיקב בסרטון לעיל.

היקב זה עתה קיבל את התעודה "יינות biodynamic", שהוא לא יותר מאשר הערכת השווי של הקרקע והצמח בבית גידולו הטבעי, באמצעות השימוש בתכשירים ותרכובות של צמחים, בעלי חיים ומינרלים (חלק ביולוגי) ב זמנים מדויקים, תוך לקיחה בחשבון את ההשפעות והמחזורים של הטבע (חלק דינמי) האסטרלי.

יש משפחת Lurton יין בעורקיו: שני אבות, אחים, צאצאים שנוצרו על 15 מגדלים, ייננים, Negociants, בקיצור: דור המוקדש ליין. ז'אק ופרנסואה, בנים של אנדרה Lurton, אגדה בבורדו. תמיד היה לי רעיונות מהפכניים לסטנדרטים השמרניים הצרפתים, ניסוי עם ענבים לא מסורתיים באזורים חדשים, המקדמים את השימוש בscrewcap, לעשות שימוש בעיצוב נועז מעורבבים עם התרבות המקומית כדי לקדם את היינות שלהם. החל את הקריירה שלהם כיועצים, עובד מסביב לעולם כייננים מעופפים. הניסיון הבינלאומי שלו והקשר שלהם זכו רעיון מעניין על יין הגאוגרפיה ממדינות שונות, שבו הם החלו להבין ייצור שלהם בהדרגה. הם החליטו לייצר יינות באיכות, אבל במחיר סביר, תוך שימוש באזורים משניים במגמת העלייה במדינות כמו צ'ילה, ארגנטינה וספרד, כמו גם הקמת שותפויות עם היצרנים באורוגוואי, אוסטרליה ופורטוגל.

תמונה אשראי לעיל: Arismario אוליביירה

כיתת טיפוס להעריך יינות: עמידה; סידני סנטיאגו, אנדרה אנדרס, ליאונרדו Conick (בעלים), אני, טום (המסעדה קוקס) וחבר שלו יושב, פרד, חוליו למוס (Papaghut) Elvecio FAE (נצחון ExpoVinhos הבמאי. ), פרמייר סומלייה סוניה איילו, Cleber אלבס ורפאל דיאס (שטח DOC).

את היינות בכוסות מופתעים, בעיקר הציגו עלות תועלת מצוינת עם מחירים הנעים 29.00-329.00. גולת הכותרת לדעתי הייתה עם יינות זולים יותר, שכן היקר ביותר הייתה חובה להיות טוב. 4 מתוך 12 יינות לסווג כ" טוב וזול ".

היין הלבן Kawin סוביניון בלאן 2011 - צ'ילה - 100% סוביניון בלאן - עמק המרכזי (קזבלנקה עמק, קוריקו וLolol) - 12.5% ​​- R $ 29.00
- ST (88)
- "טוב וזול"

הלילה הטוב ביותר עלות תועלת X, SB זה, הראה את הזכוכית של ניחוחות פירות טרופיים ועשבונית קל. החיך הוא פירותי, חומציות מרעננת ומאוזנת, אור. יין קל לשתייה ולהבין את ההצעה שלך. לקנות נהדר.

יין לבן - סוביניון בלאן Araucano 2011 - צ'ילה - 100% סוביניון בלאן - Lolol עמק - עמק Colchagua - 12.5% ​​- R $ 69.00 - ST (86)

SB זה אחר, כי 5% הוא מותסס בחבית, היה יותר ביישן על האף, פחות תוסס מהראשון. החיך קטיפתי, פחות פירותי, יותר מאפייני מינרלים, איזון טוב, חומציות טובה, עם סיומת נעימה.

היין לבן GRAN Araucano שרדונה 2007 - צ'ילה - 100% שרדונה - Colchagua עמק - 14% - R $ 129.00 - ST (88)

שרדונה הראתה כי טעים "קסם", זהב צהוב ויזואלי, ניחוחות צלולים, בהירים, מאוד אינטנסיביים, פופקורן החמאה להזכיר, דבש, משמש, וניל. הטעם ושמנמן, עסיסית, חומציות טובה, אבל חטא באיזון, העץ היה אולי פחות בולט, הסתירו פרי קטן. עניין של טעם אישי.

Kawin היין האדום קברנה סוביניון 2010 - צ'ילה - 100% קברנה סוביניון - עמק מרכזי - 13% - R $ 29.00 - ST (86)

יין הגשת הצעתך, קלים, פירותי, בלי הרבה יומרה, בחירה מצוינת למסיבה.

יין קברנה סוביניון Araucano העתודה 2009 - צ'ילה - 100% קברנה סוביניון - Colchagua עמק - 14% - R $ 49.00
- ST (88)
- "טוב וזול"

שומרת לעצמה CS כבר מראים מורכבות גדולה יותר, ניחוחות של פלפל שחור טריים פירות שחורים טחון ואדום. חיך הראה טאנינים מוצקים, גוף טוב, חומציות ופרות ראויים. אופציה נהדרת לברביקיו.

יין Araucano העתודה 2010 Carmenere - צ'ילה - 100% Carmenère - Valle de Colchagua - 13.5% - R $ 49.00
- ST (87)
- "טוב וזול"

Carmenère גם שמח אותי, מציינים פלפל טיפוסי, תבלינים ופירות אדומים. החיך הוא פירותי, גוף טוב, חומציות טובה והתמדה טובה.

יין Araucano העתודה פינו יואר 2010 - צ'ילה - 100% פינו נואר - עמק מרכזי - 13.5% - R $ 69.00 - ST (88)

תות מאוד בשל, דומדמניות שחורות ודובדבנים. לטעום גוף טרי, אור, קל לשתייה ומהנה.

יין HuMo BLANCO 2008
- צ'ילה - 95% פינו נואר ו -5% סירה - Lolol עמק - 15.5% - R $ 109.00 - ST (90)

מאופק יותר על האף, אבל עם פה טעים מאוד, שמנת, פירותי, עץ ממוקם היטב, מאוזן היטב וסיומת ארוכה.

יין Araucano עתודה סירה 2011 - צ'ילה - 100% סירה - Colchagua עמק - 14.5% - R $ 65,00
- ST (88) - "טוב וזול"

יין נחמד מאוד, מאוד עגול, מוכן, פירות docinha, "יין נשי." אמיתי

יין קלו דה LOLOL 2009 - צ'ילה - 38% Carmenere, 28% קברנה - סוביניון, 20% סירה, 14% קברנה פרנק - Lolol עמק - 18 חודשים בחביות שימוש שני - 14.5% - R $ 109.00 - ST (90 +)

היה בית משפט זה רמזים לאניס, פירות פרחוניים ואדומים. יש חיך גוף טוב, טאנינים עדינים, חומציות טובה וסופו של דבר התמדה טוב.

יין קברנה סוביניון GRAN Araucano 2009 - צ'ילה - 100% קברנה סוביניון - Colchagua עמק - 18 חודשים בחביות (70% חדשות, 30% שימוש שני) - 14.5% - R $ 149.00 - ST (90 + )

הערה הראשונה על האף הייתה הזיתים שחורות המתאימה, אשר התפוגגו פתיחה הרבה פירות, שזיפים, גויאבות ורקע של וניל. החיך הוא צפופה חומציות, טובה, שהניבו רעננות נעימה, פירותי, מעט מינרלים, עם סיומת נעימה.

יין אלקה CARMENERE 2009 - צ'ילה - Caemenére 100% - Colchagua עמק - 18 חודשים בחביות עץ אלון - 15% - R $ 329.00 - ST (92 +)

עם כל המחויבות להיות טוב, אלקה, חלק העליון של היקב, הציג הערות צוהלות על האף, קפה קלוי, קופסא סיגרים, עץ, פירות אדומים והווניל. החיך מאשר את האיכות ואת ההערות של האף, מאוד שמנת, פירותי, מאוזן, זקוקים לכמה שנים בבקבוק כדי להראות מורכבות גדולה יותר. יין יפה!

עקוב לחיות את חי הבלוג בטוויטר

ליהנות מחי החיים הבלוג של הדף בפייסבוק

בהזמנתו של חבר שלי רוברטו ג'וניור, מאוחר ביום רביעי, 25, השתתף בטעימות של יינות ספרדי יבואן B-Cube בENOTRIA, שבו הוא מייצג כאן ברוח הקודש. זה היה תורו מעניין מאוד עבור ספרד, שבו יצא לי להכיר יינות שונים מאזורים: 7 Penedes, נווארה, Ribera del Duero, טורו, ריוחה וסומונטנו, לקח אמיתי על אישיותו של כל אזור. בסרטון לעיל לייבא סליל ולריה מנהל מסחרי מדבר קצת על היבואן וטעמו את היינות.

ספרד היא מדינה הררית, חמה ויבשה, עם יותר קרקעות לכרמים מכל מדינה אחרת בעולם. היא נמצאת במקום שלישי בייצור היין בעולם ייצור, מאחורי צרפת ואיטליה.

היין הספרדי התעורר תקופה רדומה ארוכה עם ביצועים מתחת לממוצע. נכון לעכשיו, ספרד היא מדינה תוססת יותר במונחים של יינות, עם ערך רב במחיר X. במשך עשרות שנים, האזור היחיד בספרד המפורסמת ביותר ליינותיו האדומים, ריוחה, ובאזור הקלסית של יין מחוזק, חרז, בלט בין היינות המשובחים הבינלאומיים.

נכון לעכשיו, אזורים רבים אחרים יינות, כגון אלה שהוזכרו לעיל בטעימות, הם בעצם ייצור יינות איכות, וחלקם אף מפתיעים.

יינות חוקי al מספרד, יש לי QWPSR קטגוריה בשני מישורים: ערך נקוב של מקור (DO), דירוג גבוה יותר (DOC), שהוקם בשנת 1991. עד עכשיו, ריוחה ומנזר הם ברמת DOC אזורים בלבד (הידוע גם בDOCA). יינות, שאינו מזכות במסגרת הקטגוריה לעשות של יין לשולחן שנקראים וינו דה טיירה (שווה ערך לדה Vins משלם של צרפת).

לדעתי גולת הכותרת של הערב הייתה מאסטרס קאווה 1312 (מועד תחילת פעילותה) - ילהפרנקה - 12% - Xarel זה; Parellada - R $ 129.00 - ST (91)

קאווה היא המונח הרשמי ליין המבעבע בשיטה המסורתית, המיוצר בעיקר בילהפרנקה, אם כי יש כמה מפיקים בשאר ספרד.

העצמה חזותית קש צהוב בינונית, Perlage הדק, מתמשכת וגדולה, ברורה ובהירה. ניחוחות אינטנסיביים, הערות הדומות טוסט שמפניה, בריוש, חמאה, פירות יבשים (אגוזי לוז ושקדים), ואת מגע של פירות טריים ורקע מעט מינרלים. חיך יבש הופיע גוף, חומציות טובה טובה, ורעננות נהדרת. מוס שמנת, עיקש, עם מרקם רך וניחוחות של לחם קלוי, פירות לבנים וסיומת ארוכה.

אחרי מעל 10 יינות באופן כללי מאוד מרוצים, למעט לפי דעתי הריקה הראשון (SB) שהיה מתובל ב" חתול פיפי "Inurrieta אורכידאה" סוביניון בלאן נווארה "חזק (13%) ST (84) £ 76.00 (Penin מדריך 2011: 91 ומדליית זהב - Concours Mondial de Bruxelles 2008). לדברי לבנים: שרדונה Laus פרח ST "סומונטנו" 13.5% (90) £ 89.00. הראשון עלה: Inurrieta Mediodia Garnacha, מרלו "נווארה" (14%) ST (88) R 76.00 $ - על פי רוז: Laus הפרח האחרון (מרלו, קברנה סוביניון, סירה) "סומונטנו" (13.8%) R . 89.00 $ טינטו פרטי: Laus OAK מרלו, קברנה סוביניון, ST 13.8% טמפרניו סומונטנו (86) 89.00 ליש"ט. יין שני: IUVENE "טמפרניו" ריוחה (13%) ST (86) 59.00 ליש"ט.

יין שלישי: טמפרניו DARDANELOS 04 חודשים בחביות עץ אלון צרפתים חדשים (13.8) ST (89) 89.00 ליש"ט - הבקבוק הוא מאוד יפה עיצוב, מודרני. חדר אדום: Inurrieta SUR "Garnacha, סירה, Graciano" (06 חודשים בחביות עץ אלון אמריקאים) (14.5%) ST (89) R 76.00 $. חמישי אדום: טמפרניו ריוחה LORIÑON Crianza 14 חודשים בחביות עץ אלון אמריקאים (13%) ST (88) R 76.00 $. היין השישי ואחרון: CARODORUM "טינטה דה טורו" (10 חודשים בחביות עץ אלון צרפתים) (15%) ST (92 +) R $ 129.00, קרם גוף מלא, למי שאוהב את הסגנון, הוא מארק!

היינות יהיו זמינים בעתיד ENOTRIA אוונידה ריו ברנקו, 1383, ויטוריה - ES, 29,055-643

טלפון: 27 3345-8696 / 27 3345-8696

www.enotria-es.com.br

עקוב לחיות את חי הבלוג בטוויטר

ליהנות מחי החיים הבלוג של הדף בפייסבוק

מאז 1912 הוקם בלב הליבה של שמפניה, Damery ליד Epernay, ג' יש Telmont של 146 דונם (36 לכרמו שלו), יש דה Telmont מקור יוצא דופן של ענבים באיכות הטובה ביותר מterroirs כגון קוט דה בלאנק, וVallée de la Marne. ענבים הם חלק החשוב ביותר של שמפניה. אז DeTelmont אכפת הכרם בשיטות התרבות אידיאליות כדי ליצור הרמוניה ואיזון בין קרקע וכרמים.

יקב: י מTelmont - מדינה: צרפת - שם: גרנד רזרב ברוט - ענבים: 34% שרדונה, 33% פינו נואר ו -33% פינו Meunier - צבע: צהובה קש - סוג: מבעבע - מגבית: שמפניה - גיל ממוצע של הגפנים: 30 שנים - מיקום גיאוגרפי: שמפניה - vinification: מסורתי עם temperam מבוקר - בית: 15 עד 24 חודשים בבקבוק - אלק: 12%

יבואן: www.daconfraria.com.br

אתר: http://www.champagne-de-telmont.com

מחיר: 190.00

הערכה אישי: ST (90)

בועות חזותיות אור צהוב, קטנות בכמות טובה, עם צווארון קטן. יש האף הערות של קלוי מאפייני לחם, שמרים, אפרסקים ושקדים. החיך הראה חומציות יבשה מאוד, פנטסטית, גוף טוב, טעם לוואי חמאתי, סיומת ארוכה. שמפניה עם עליז אופייני.

עקוב לחיות את חי הבלוג בטוויטר

Guaramare 2009

.Vinhos PERA MANCA branco 2004( st 93)e FRUNTESPINA GRAN RESERVA 2001( st 90) armonizaram muito bem com o prato farto e delicioso . אהוב על רבים ושנוא על ידי מעטים שמדברים בה ושכיר חרב, את האמת ואם כבר מדבר על מאכלי ים בגריל זה הוא שאין. PEAR יינות manca לבן 2004 (93 st) וFRUNTESPINA GRAN העתודה 2001 (90 st) armonizaram טוב מאוד עם מנה דשנה וטעימה.
תל 3272.1300