otsingumootori optimeerimise veebilehel esitada e-eemaldi

Arhiiv 'ST (92+) "Kategooria

Laupäeva õhtul käisin vertikaalne degusteerimine maitsvaid Tšiili vein Don Melchor, hiiglane top Concha y Toro, äsja avatud restoran Grotto Grill (ümberkaudsetes vestlus), Canto rand seltsis oma vanade sõpradega Anja Manuel, Marcos Fonseca ja nende naised, kellel alati.

Veinikelder Concha y Toro peetakse teiseks kõige võimsam veini brändi maailma, sümbol Tšiili vein, 16 auhinda "Winery of the Year" ja tunnustatud mainekama tööstuse väljaanded, hindega in Wine Spectator ja Wine Advocate .

Meil oli võimalus maitsta aastakäikude 2000, 2002 ja 2004 tema kuulsamaid vein, nagu Enrique Tirado kui veinimeistri. Minu arvates kahe saagi silma paistnud: 2000 ja 2004, rohkem ausalt ja tasakaalustatult.

Don Melchor 2000 | 13,6% alkoholi | 100% Cabernet Sauvignon | 14 kuud Prantsuse tammevaatides, 70% esimese kasutamise ja 30% teisel kasutamiseks.

  • Vaatamata oma vanusest, ta oli terve ja elus. Aroma võluv, kuidas mulle meeldib see. Puu juba areenilt lahkumas, jättes kolmanda märkmed võtta üle sigari kasti ja tõrva. Pehme suulae, keskmise happesusega ja hea püsivus. Pimesi risk olla hea Bordeaux. Ma arvan, et see ei eraldu. Märkus: 92/100

Don Melchor 2002 | 14% etanooli | 96% Cabernet Sauvignon ja 4% Cabernet Franc | 14 kuud Prantsuse tammevaatides 70% esimese kasutamise ja 30% teisel kasutamiseks.

  • Kõige raskem saagi hinnata. Aroma suletud, kuid hea suhu. Struktureeritud, võimas, kuid mitte piisavalt, et võluma. See võib osutuda tulevikus. Märkus: 88/100

Don Melchor 2004 | 14,5% alkoholi | 94% Cabernet Sauvignon ja 6% Cabernet Franc | 14 kuud Prantsuse tammevaatides 70% esimese kasutamise ja 30% teisel kasutamiseks.

  • Suurepärane kõrgusel mood. Aroma intensiivne, tsitruse märkmed (kirss), must ja vürtsid. Maitse on struktureeritud, elegantne ja võimas. Kinnitab nina märkmeid. Väga tasakaalustatud. Märkus: 94/100


Garage omanik ja juht liikumise dubleeritud Robert Parker nagu Bad Boy Saint Emilion, Jean Luc Thunevin on üks kõige austada veinivalmistajate Bordeaux. Tema veinid on pidevalt pälvinud rahvusvahelise kriitikud. Selle ikooniga, Château de Valandraud , vaidlustanud veini austajatele üle maailma on mul olnud võimalus maitsta. Chateau edutati Premier Grand Cru Classé B, praegu 2012. aastal.

Hiljuti kohtasin tassi oma valget veini, N. 02 Blanc Valandraud 2007. Enamik põllukultuure, kasutas kohus on 50% Sauvignon Blanc ja 50% Semillon. Kui sa ei tea, miks sa pole kunagi näinud seda veini, te ei ole üksi. Tootmine on väga väike. Tavaliselt antakse ainult 3000 kuni 4000 pudelit toodetakse.

Isiklik Hinnang: ST (92) - Prantsusmaa - Bordeaux - 50% Sauvignon Blanc ja 50% Semillon - R $ 243,00 - importija House Porto

Visual õlgkollane, puu maitsed (sidrun, virsik, pirn), kerge mandli ja mineraalne. Maitse on õrn, õhuke, kreemja, suur happesus, keskmise keha, millel on väga harmooniline suu hilja, tasakaalustatud virsiku ja mineraalide järelmaitse. Selle barrel vananev 12 kuud näitavad, et puit ei häiri, toetades. Valge austust, mis areneb väga hästi, saades keerukust.

Jälgi blogi Elu Elu Twitter

Naudi blogi lehele Elu Life Facebook

Importiva Capixaba
Vennaskond edendada oma peakorteris eile 30 juuli (esmaspäev), degusteerimine 12 veine. Üritus oli suunatud ametlikul avamisel Tšiili veinid line
François Lurton Hacienda Araucano , kõik käskis sommleier Cleber Alves, kirjeldades vähe importija ja veinikelder video üle.

Veinikelder on just saanud sertifikaadi "biodünaamilised veine", mis on vaid tunnustust mulla ja taime loodusest, kasutades selleks ettevalmistusi ja ühendid taimede, loomade ja mineraalide (bioloogiline osa) in täpne korda, võttes arvesse Astral mõjutusi ja looduse tsüklid (dünaamiline osa).

Perekond on Lurton veini veenid: kaks isad, vennad, loodud laskumine umbes 15 viinamarja kasvatajad, veinivalmistajate, NEGOCIANTS, lühidalt: terve põlvkond pühendatud veini. Jacques ja Francois Lurton pojad André, legend Bordeaux. Alati oli revolutsiooniline ideid Prantsuse konservatiivne standarditele, eksperiment mittetraditsiooniliste viinamarjad uutesse piirkondadesse, advokaadi kasutamine Screwcap, käivitada julge disain käsi segatud piirkondliku kultuuri edendamiseks oma veine. Nad alustasid oma karjääri konsultandid, kes töötavad üle maailma sõidavad veinitootjad. Tema rahvusvahelist kogemust teenis neid kontakte ja huvitavat seika umbes veini geograafia paljudes riikides, kus hakati tasapisi mõistma oma toodangu. Nad otsustasid kvaliteetseid veine, kuid taskukohane, kasutades teisese piirkondades tõusuteel riikides nagu Tšiili, Argentina ja Hispaania, samuti luuakse partnerlus tootjate Uruguay, Austraalia ja Portugal.

Foto krediit eespool: Arismario Oliveira

Ronida grupi hinnata veine: alalise; Sidney Santiago, André Andres, Leonardo Conick (omanik), I, Tom (Karjääri restoran) ja tema sõber istung .; Fred, Julio Lemos (Papaghut), Elvecio fae (lavastaja ExpoVinhos Victoria), Premier Sommeljeede Sonia Aiello, Cleber Alves ja Rafael Dias (DOC Space).

Veini klaasi üllatunud, enamasti esitas suurepärase tasuvusanalüüsi, mille hinnad ulatuvad 29,00-329,00. Highlight minu arvates sai kõige madalama veinid, kõige kallim oli kohustus olla hea. Of 12 veine 4 klassifitseerida "Hea ja odav".

Valge veini Kawin Sauvignon Blanc 2011 - Tšiili - 100% Sauvignon Blanc - Central Valley (org Casablanca, Curicó ja lolol) - 12,5% - R $ 29,00
- ST (88)
- "Hea ja odav"

Parima kulude ja tulude kohta öö, see SB, näitas tüüpiline aroomid troopilised puuviljad cup ja väike rohttaim. Maitse on kerge, puuviljane, tasakaalus happesuse ja värskendav. Lihtne veini juua ja mõista selle ettepaneku. Väga osta.

Valge vein - Araucano Sauvignon Blanc 2011 - Tšiili - 100% Sauvignon Blanc - Valley lolol - Colchagua Valley - 12,5% - R $ 69,00 - ST (86)

See teine ​​SB 5% kääritatakse vaadis, näitas rahapoliitikas toimuvate nina alla ülevoolav kui esimene. Maitse on kreemjas, vähem puuvilja, rohkem mineraalsete omadused, hea tasakaal, hea happesuse, meeldivat lõpuni.

Valge veini GRAN Araucano CHARDONNAY 2007 - Tšiili - 100% Chardonnay - Colchagua Valley - 14% - R $ 129,00 - ST (88)

Chardonnay näitas, et "maitsega võlu" visuaalse kollane kuld, selge, ere, väga intensiivne aroome, meenutades või popcorn, mesi, aprikoos, vanill. Maitse ja lihav, mahlakas, hea happesuse, kuid pattu tasakaalu, puit, mida on vähem tähelepanu, et ta peitis vähe vilja. Igaühe isiklik maitse.

Punane vein Kawin Cabernet Sauvignon 2010 - Tšiili - 100% Cabernet Sauvignon - Central Valley - 13% - R $ 29,00 - ST (86)

Vein teenindavad oma ettepaneku, kerge, mahlakas, ilma palju pretensioon suurepärane valik poole.

Araucano Red Wine reservi Cabernet Sauvignon 2009 - Tšiili - 100% Cabernet Sauvignon - Colchagua Valley - 14% - R $ 49,00
- ST (88)
- "Hea ja odav"

CS reservid juba näitab suuremat keerukust, pipra aroomid värskelt jahvatatud musta ja punase puu. Maitse näitas firma tanniinid, hea keha, puuviljane ja piisava happesusega. Hea valik grill.

Araucano Red Wine reservi Carmenere 2010 - Tšiili - 100% Carmenere - Colchagua Valley - 13,5% - R $ 49,00
- ST (87)
- "Hea ja odav"

Carmenere ka meeldis mulle, tüüpiline noodid pipar, vürtsid ja marjad. Maitse on puuviljane, hea keha, hea happesuse ja hea püsivus.

Araucano Punane vein Pinot Noir reservi 2010 - Tšiili - 100% Pinot Noir - Central Valley - 13,5% - R $ 69,00 - ST (88)

Väga küpse maasika mustsõstra ja kirsi. Värske maitse, kerge kerega, lihtne juua ja palun.

Punane vein HUMO BLANCO 2008
- Tšiili - 95% Pinot Noir ja 5% Syrah - Valley lolol - 15,5% - R $ 109,00 - ST (90)

Vaoshoitum nina, kuid maitsev suu, kreemjas, mahlakas, puit väga heal positsioonil, tasakaalustatud ja pika järelmaitsega.

Araucano Red Wine reservi Syrah 2011 - Tšiili - 100% Syrah - Colchagua Valley - 14,5% - R $ 65,00
- ST (88) - "Hea ja odav"

Vein väga kena, väga ümar, valmis, Docinha puu, true "naiselik veini."

Punane vein CLOS DE lolol 2009 - Tšiili - 38% Carmenere, 28% Cabernet - Sauvignon, 20% Syrah, 14% Cabernet Franc - Valley lolol - 18 kuud vaadis teise kasutamine - 14,5% - R $ 109,00 - ST (90+)

See kohus oli aniis märgib õie ja punane puu. Maitse on hea keha, peened tanniinid, hea happesuse ja hea püsivad lõpuni.

Punane vein Cabernet Sauvignon GRAN Araucano 2009 - Tšiili - 100% Cabernet Sauvignon - Colchagua Valley - 18 kuud vaadis (70% uue, 30% teisel kasutamine) - 14,5% - R $ 149,00 - ST (90+ )

Esimene märkus nina oli ade musta oliivi, mis hajub avades palju puu, ploom, guajaav ja vanilje taust. Maitse on tihe, hea happesuse, luues meeldiva värskuse, mahlakas, mineraalne kerge, meeldiv lõpuni.

Red Wine ALKA Carmenere 2009 - Tšiili - 100% Caemenére - Colchagua Valley - 18 kuud tammevaadis - 15% - R $ 329,00 - ST (92+)

Kõikide kohustus olla hea, Alka, TOP veinikelder, esitatakse lopsakas lisades nina, röstitud kohvi, sigari kasti, lehtpuu, punane puu ja vanilje. Suulae kinnitab kvaliteet ja nina märgib, väga kreemjas, puuviljane, tasakaalus, vajavad paar aastat pudelis üles näitama suuremat keerukust. Ilus veini!

Jälgi blogi Elu Elu Twitter

Naudi blogi lehele Elu Life Facebook

Kutsel mu sõber Roberto Jr hilja kolmapäeval, 25, on osalenud degusteerimine Hispaania veinide Importadora B-Cube on Enotria, kus ta on siin Püha Vaimu. See oli väga huvitav ekskursioon Hispaanias, kus ma sain teada, veine 7 erinevates piirkondades: Penedès, Navarra, Ribera del Duero, Toro, Somontano ja Rioja, tõeline õppetund isiksuse igas piirkonnas. In video eespool kommertsdirektor importiva Valéria Carrete räägib vähe importija ja veine maitsnud.

Hispaania on mägine, kuum ja kuiv riik, millel on rohkem maad viinamarjaistanduste kui ükski teine ​​riik maailmas. See kolmandal kohal tootmist maailma veini tootmiseks, taga Prantsusmaa ja Itaalia.

Hispaania veini ärganud pikka puhkeperioodil koos alla keskmise. Praegu on Hispaanias elavamaks riigi seisukohalt veinid, millel on suur võrreldes kvaliteediga x hind. Aastakümneid vaid kuulsaim piirkond Hispaanias oma punast veini, Rioja ja klassikaline piirkond kangendatud veini, Jerez, oli rahvusvahelise silmapaistvuse hulgast häid veine.

Praegu on paljud teised viinamarjade piirkondades, nagu need viidatud maitsega produtseerivad tegelikult veinid kvaliteediga mõned isegi üllatav.

Al seadused Hispaania veinid, on kvaliteetveine, kategooria kahel tasandil: päritolunimetus (DO), kõrgema reitingu (DOC), asutatud 1991. Seni Rioja ja Priorati on ainult piirkondade DOC tasandil (tuntud ka nagu DOC). Vein, mis ei kvalifitseeru DO osa kategooria lauaveinide, nimetatakse Tierra de Vino (vastab Pays de Vins de France).

Minu arvates Õhtu oli Cava Masters 1312 (kuupäev oma tegevuse algusest) - Penedésis - 12% - Xarel seda; Parellada - R $ 129,00 - ST (91)

Cava on ametlik termin traditsiooniline vahuveini, toodetakse peamiselt Penedès, kuigi seal on mõned tootjad ülejäänud Hispaania.

Visual õlgkollane keskmise intensiivsusega, õhuke Perlage, püsiv ja suur, selge ja ere. Intense lõhnad, märkmed meenutav šampanja, röstitud leiva-, brioche, või, kuivatatud puuviljad (sarapuupähklid ja mandlid), ja veidi värsket puu- ja kergelt mineraalsed taust. Maitse läbi kuiv, hea keha, hea happesuse ja väga värskuse. Kreemjas mousse, püsiv, pehme tekstuuriga ja röstitud leiva aroom valge puu- ja väga pika järelmaitsega.

Järgneb veel 10 veine, mis on üldiselt rahul palju välja minu arvates esimene valge (SB), kes oli koos aroom "kass pissile" tugev, Inurrieta ORCHIDEA "Sauvignon Blanc Navarra" (13%) ST (84) € 76.00 (Guia Penin 2011. 91 ja kuldmedal - World võistlusel Brüsselis 2008). Vastavalt Valge: LAUS CHARDONNAY lill "Somontano" 13,5% ST (90) £ 89,00. Esiteks tõusis: Inurrieta Mediodia Garnacha; Merlot "Navarra" (14%) ST (88) R $ 76,00 - Teiseks tõusis :. LAUS MERLOT FLOWER (Merlot, Cabernet Sauvignon, Syrah) "Somontano" (13,8%) R $ 89,00 Esimene punane : LAUS ROBLE Merlot; Cabernet Sauvignon; Tempranillo Somontano 13,8% ST (86) £ 89,00. Vastavalt punane: IUVENE "Tempranillo" Rioja (13%) ST (86) R $ 59,00.

Red Kolmandaks Dardanellide Tempranillo 04 kuud uutes Prantsuse tammevaatides (13,8) ST (89) R $ 89,00 - pudel on väga ilus, kaasaegne disain. Red Room: Inurrieta SUR "Garnacha; Syrah; Graciano "(06 kuud Ameerika tammevaatides) (14,5%) ST (89) R $ 76,00. Fifth punane: LORIÑON Crianza Tempranillo Rioja 14 kuud Ameerika tammevaatides (13%) ST (88) R $ 76,00. Kuues ja viimane vein: CARODORUM Issose "Tinta de Toro" (10 kuud Prantsuse tammevaatides) (15%) ST (92+) R $ 129,00, kreemjas täidlane, neile, kes armastavad stiili, on vinhaço!

Veinid on saadaval tulevastel Enotria Avenida Rio Branco, 1383, Vitoria - ES, 29055-643

Telefon: 27 3345-8696 / 27 3345-8696

www.enotria-es.com.br

Jälgi blogi Elu Elu Twitter

Naudi blogi lehele Elu Life Facebook