Давати proseguimento колонці "Хороший і дешевий", я говорю сьогодні про французьку червоного вина розроблена продюсер Chapoutier, Сіра і Гренаш винограду, який не проходить через ствол, Маріус рум'ян 2010 Їхні власні виноградники розташовані в IGT Pays d'Oc, Лангедок-Руссільйон.

Лангедок-Руссільйон є найбільшим виробником Вин де платить (VDP) Франції, з 80% від загального обсягу. Багато чого помічені в рамках регіонального найменування Вин де платить d'OC та інші з іменами місцевих районів. Стандарти VDP є менш суворими, ніж АОС, дозволяючи винороби фракції сортових вин з нетрадиційних штамів і змішати з вітчизняними та міжнародними винограду. Статус VDP дає більше визнання, ніж основний рівень Вин де таблиці. Майже всі вони зроблені з суміші п'яти винограду південній класичних, суміш регулюється AOC. Сира, відомий в сусідньому регіоні долини Рони, стає все більш популярним; Mourvèdre і Carignan, ми зробити темні, дубильні і пряні вина. Grenache і СІнС, вирощують дуже фруктовий і легко.

Chapoutier є найбільшим ім'я в Рони. Мішель Chapoutier є одним з найбільших виноробів Франції, обраний кілька разів винороб року по Revue Du Vin де Франс, дав новий вимір у винах регіону, досягнувши досконалості в різних конфесій Півночі і виноградники півдня. автора органічно вирощених і мають низькі доходи. Вино є даниною поваги до його діда, Марія.

Рейтинг персонажа: - Франція - Лангедок-Руссільйон - Сіра і Гренаш - ST (88) 13,5% - Імпортер Mistral - R 52.00 $

Як я вже сказав вище цього вина не йде через ліс, який надає йому свіжий, чистий плід. Візуальний рубін середньої інтенсивності, чіткий і яскравий. На носі червоних і чорних фруктів, чорного перцю, квітковий і легким бальзамічним дотик. Смак свіжий, фруктовий, середньої щільності, збалансовані між кислотністю і вмістом алкоголю; таніни м'які хорошу якість. End з хорошим постійністю. Ну варто знати.

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook