Pidada proseguimento veerus "Hea ja Odav", ma täna rääkida prantsuse punane veiniga tootja Chapoutier, Syrah ja Grenache viinamarjadest, mis ei läbi barrel, Marius Rouge 2010 oma viinamarjaistandused asuvad IGT Pays d'Oc, Languedoc Roussillon.

Languedoc Roussillon on kõige olulisem tootja Vin de Pays (VDP) Prantsusmaa, 80% kogusummast. Palju on märgistatud vastavalt piirkondlikele nimetuse Vin de Pays d'OC ja teised nimed kohalikud omavalitsused. VDP standardid on leebemad, kui AOC, võimaldades veinivalmistajate fraktsioon sordiveinide mittetraditsiooniliste tüvede ja segada emakeelena ja rahvusvaheliste viinamarjad. Staatus VDP annab suurema tunnustuse kui algtasemel vin de tabel. Peaaegu kõik on valmistatud segu viie viinamarjade Lõuna klassikaline, segu reguleerib sertifikaadis. Syrah, kuulus lähipiirkonnast Rhone Valley, on muutumas üha populaarsemaks; Mourvedre ja Carignan on, teeme pimedas, park ja vürtsikas vein. Grenache ja Cinsaut, kasvatatakse väga mahlakas ja kerge.

Chapoutier on suurim nime Rhône. Michel Chapoutier on üks suurimaid veinivalmistajate Prantsusmaa, valitud mitu korda veinimeistri poolt aasta Revue du Vin de France, andis uue mõõtme veinid piirkonnas, ulatudes täiuslikkuse konfessioonide Põhja ja Lõuna. viinamarjaistandused on orgaaniliselt kasvatatud ja neil on väike sissetulek. Vein on austusavaldus tema vanaisa, Marius.

Isiklik Hinnang: - Prantsusmaa - Languedoc Roussillon - Syrah ja Grenache - ST (88) 13,5% - Maaletooja Mistral - R $ 52,00

Nagu ma eespool öeldud see vein ei lähe läbi puidu, mis annab talle värske, puhas puu. Visual Medium intensiivsus rubiin, selge ja ere. On nina punane ja must puuviljad, must pipar, lilleline ja kerge balsamico touch. Maitse on värske, puuviljane, keskmise täidlusega, tasakaalus happesuse ja alkoholisisaldus; tanniinid pehme hea kvaliteediga. End hea püsivus. Tasub teada.

Järgige Blog Elu Elu Twitter

Naudi lehe Blog Elu Life Facebookis