Search engine optimization strona złożyć Email Extractor

Archiwum dla 'Grenache' Kategoria

Louis Bernard Gigondas 2003


Marcos Fonseca - Louis Bernard Gigondas 2003-14%.

Sprzeczne informacje na stronie producenta w danych wina i na etykiecie z tyłu. Prawda jest taka, że ma w swojej różnorodności większość Grenache winogron, a następnie Syrah, które mogą lub nie mogą Mourvèdre i Cinsault i Mourvèdre i Carignan.

Z tego co czytałem, "twarz" jest negociant winogron i produkcji wina kupuje prawie bez drewna, aby zachować charakter owoców i, jak sądzę, aby zaoszczędzić dindin.

Wymieszać czarne i czerwone owoce z bardzo dyskretny estrebariazinha, zadymionym światłem i nieśmiałym pimentinha. Co wyróżnia się jest rzeczywiście owoce, wciąż dość pełny na górze dziewięciu lat. W ustach, miękkie wino z nieszkodliwych garbniki, właściwej kwasowości i średniej trwałości. Dobry bilans. Mimo stosunkowo młodych owoców, nie wiem czy to ma strukturę na znacznie dłuższy straży. Gdybym miał jeszcze jedną butelkę, pić w ciągu najbliższych 2 lub 3 lata.

Śledź bloga żyć życiem na Twitterze

Zapraszamy na stronę blogu Żyjąc na Facebooku

Nadanie proseguimento na "dobre i tanie" kolumny, mówię dziś na wykonany z czerwonego wina francuskiego producenta Chapoutier, Syrah i Grenache, która nie przechodzi przez lufę, Marius rouge 2010. Jego własne winnice znajdują się w IGT Pays d'Oc, Langwedocja-Roussillon.

Langwedocja-Roussillon jest najważniejszym producentem vin de pays (VDP) Francji, z 80% całości. Dużo jest oznaczone zgodnie z nazwy regionalnej vin de pays d'Oc i inne z nazwami lokalnych okręgach. Zasady VDP są mniej rygorystyczne niż AOC, umożliwiając winiarze frakcji wina ze szczepu z nietradycyjnych szczepów i wymieszać z rodzimych i międzynarodowych winogron. Stan VDP daje większe uznanie niż podstawowym poziomie vin de tabeli. Prawie wszystkie wykonane są z mieszanki pięciu klasycznych południowych winogron mieszaniny reguluje AOC. Syrah, znany w sąsiednim regionie Doliny Rodanu, jest coraz bardziej popularne; Mourvèdre i Carignan Kataloński dokonać ciemne wina, taniny i pikantne. Grenache i Cinsaut, bardzo uprawiane są owocowe i łatwe.

Chapoutier jest największym nazwę Rhône. Michel Chapoutier jest jednym z największych producentów wina z Francji, wybrany kilka razy winiarz roku przez Revue du Vin de France, nadała nowy wymiar do win z regionu, osiągając doskonałość w różnych wyznań Północy i na południe. Winnice są ekologicznymi i mają niskie dochody. Wino jest hołdem dla jego pradziadka, Marius.

Prywatne Ocena: ST (88) - Francja - Langwedocja-Roussillon - Syrah i Grenache - 13,5% - Importer Mistral - R 52,00 dolarów

Jak powiedziałem powyżej tego wina nie przejść przez drewna, co daje jej świeży, czysty owoc. Ruby intensywności średniej wizualna, jasne i czyste. Na nosie czerwone i czarne owoce, pieprz czarny, kwiatowy i dotykowym balsamiczny. Podniebienie jest owocowy, świeże, średnio mocny, równowagę między kwasowością i zawartością alkoholu; miękkie taniny dobrej jakości. Koniec z dobrej trwałości. Wiele warte poznania.

Śledź bloga żyć życiem na Twitterze

Zapraszamy na stronę blogu Żyjąc na Facebooku