meklētājprogrammas optimizācija iesniegt vietnes e-pastu nosūcējs

Arhīvs par 'Grenache' Kategorija


Mark Fonseca - Louis Bernard Gigondas 2003-14%.

Pretrunīgu informāciju par ražotāja lapā, jo datu lapā un vīnu uz muguras etiķetes. Zināms ir tas, ka tā ir tā vairākuma kastas Grenache, seko Syrah, kas var vai nevar Mourvèdre un Cinsault vai Mourvèdre un Carignan.

No tā, ko es izlasīju, "puisis" ir négociant kurš nopērk vīnogas un vīndarības gandrīz neviena koka, lai saglabātu raksturu augļu, un, es domāju, ka, lai glābtu dindin.

Sajauc melnā un sarkano augļu ar ļoti diskrētu estrebariazinha, dūmakainu gaismu un kautrīgs pimentinha. Kas īsti izceļas, ir augļi, joprojām ir diezgan pilnīga augšpusē savu deviņus gadus. Mutē, mīkstu vīnu ar nekaitīgiem miecvielas, pareizu skābumu un vidējā neatlaidību. Labs līdzsvars. Neskatoties uz salīdzinoši jauno augļiem, nezinu, ja struktūras daudz ilgāku aizsargu. Ja man būtu vēl pudeli, dzert nākamo divu vai trīs gadu laikā.

Sekojiet Blog Living Life on Twitter

Izbaudiet lapas Dienasgrāmata Living Life Facebook

Piešķirt proseguimento ailē "Good un Cheap", es runāt šodien par Francijas sarkanvīna izstrādāts ražotāju Chapoutier, Syrah un Grenache vīnogas, kas nav iet caur barelu, Marius rouge 2010. saviem vīna dārziem atrodas robežās IGT Pays D'OC, Languedoc Roussillon.

Languedoc Roussillon ir vissvarīgākais ražotājs Vin de Pays (VDP) no Francijas, ar 80% no kopējā apjoma. Daudz ir marķēta saskaņā ar reģionālās cilmes Vin de Pays d'OC un citiem ar nosaukumu vietējo rajonu. Šie VDP standarti ir mazāk stingri nekā AOC, ļaujot vīndari frakcijas šķirnei vīnus no netradicionāliem celmiem un samaisa ar vietējiem un starptautiskiem vīnogām. No VDP statuss dod lielāku atzinību nekā pamata līmenī vin de tabulā. Gandrīz visi ir izgatavoti no maisījums no pieciem vīnogu dienvidu klasisko, maisījums regulē AOC. Syrah, slavens kaimiņu reģionā Ronas ielejas, kļūst aizvien populārāka; Mourvèdre un Carignan s, mēs tumši, tanīnu un pikantu vīnus. Grenache un Cinsaut, audzē ļoti baudāmi un viegli.

Chapoutier ir lielākais vārdu Ronas. Michel Chapoutier ir viens no lielākajiem vīndaru Francijas, ievēlēts vairākas reizes vīndaris no gada ar Revue du Vin de France, deva jaunu dimensiju vīnu reģiona, sasniedzot pilnību dažādās nominālvērtību ziemeļos un dienvidos. spēlētājs vīna dārzi ir bioloģiski audzēti un ir zems ienākumu. Vīns ir veltījums viņa vectēvs, Marius.

Personal Vērtējums: - Francija - Languedoc Roussillon - Syrah un Grenache - ST (88), 13,5% - Importētājs Mistral - R $ 52,00

Kā jau teicu iepriekš šim vīnam nav iet caur koksni, kas dod tai svaigu, tīru augļus. Visual Vidēja intensitāte rubīns, skaidri un spilgti. Uz deguna sarkano un melno augļu, melnie pipari, ziedu un gaismas balzama pieskārienu. Aukslējas ir svaigs, sulīgs, vidēji stipra, līdzsvars starp skābumu un alkohola saturu; tanīni soft labas kvalitātes. Beidzas ar labu noturību. Nu vērts zināt.

Sekojiet Blog Living Life on Twitter

Izbaudiet lapas Dienasgrāmata Living Life Facebook