אופטימיזציה של מנועי חיפוש להגיש את האתר של חולץ דוא"ל

ארכיון עבור קטגוריה 'גרנאש'


על ידי מארק פונסקה - 2,003-14% לואי ברנרד ז'יגונדה.

סותר מידע בדף של המפיק, בגיליון הנתונים ויין על התווית האחורית. מה שבטוח הוא שיש לה בכתה רוב גרנאש, ואחריו סירה, שעשוי או לא עשוי מורוודר וCinsault או מורוודר וקריניאן.

ממה שקראתי, "הבחור" הוא négociant שקונה ענבים ועשיית יין כמעט ולא עץ, לשמר את האופי של הפירות ו, אני חושב, כדי להציל את dindin.

מערבבים של פירות שחורים ואדומים עם estrebariazinha מאוד דיסקרטי, אור מעושן וpimentinha ביישן. מה באמת בולט הוא הפירות, עדיין די מלאים בחלק העליון של תשע השנים שלה. בפה, יין רך עם טאנינים לא מזיקים, חומציות נכונה והתמדה בינונית. איזון טוב. למרות הפרי הצעיר יחסית, לא יודע אם המבנה לשומר עוד הרבה זמן. אם היה לי עוד בקבוק, לשתות מעל שתיים או שלוש השנים הבאות.

בצע את הבלוג לחיות את החיים בטוויטר

ליהנות מחי החיים הבלוג של הדף בפייסבוק

נותן proseguimento העמודה "טוב וזולים", אני מדבר היום על יין אדום צרפתי הרחיב מפיק Chapoutier, סירה וגרנאש ענבים, שאינו עובר דרך הקנה, הסומק מריוס 2010. כרמים שלהם עצמם נמצאים בתוך IGT משלם d'Oc, לנגדוק רוסיון.

לנגדוק רוסיון הוא המפיק החשוב ביותר של וין דה משלם (VDP) של צרפת, עם 80% מכלל תושבי העיר. הרבה מתויג תחת הכינוי האזורי Vin de Pays d'OC ואחרים עם שמות של מחוזות מקומיים. הסטנדרטים VDP פחות מחמירים מאלה של AOC, המאפשרים יינות זניים סיעת ייננים מזנים שאינם מסורתיים ומערבבים עם ענבים מקומיים ובינלאומיים. מעמדו של VDP נותן הכרה גדולה יותר משולחן דה vin הרמה הבסיסי. כמעט כולם עשוי מתערובת של חמישה ענבים קלאסיים דרומי, התערובת מוסדרת על ידי AOC. הסירה, מפורסמת באזור של עמק הרון השכן, הופכת לפופולרית יותר ויותר; מורוודר וקריניאן של, אנחנו עושים יינות כהים, טאנינים ופיקנטיים. גרנאש וCinsaut, גדלים מאוד פירות וקלים.

Chapoutier הוא השם הגדול ביותר ברון. מישל Chapoutier הוא אחד הייננים הגדולים ביותר של צרפת, יינן מספר פעמים נבחרות של השנה על ידי Revue du Vin de France, נתן ממד חדש ליינות של האזור, שהגיע לשלמות בזרמים השונים של הצפון ו כרמי הדרום. של אורגניים גדלים ויש להם הכנסה נמוכה. היין הוא מחווה לסבו, מריוס.

דירוג אישי: - צרפת - לנגדוק רוסיון - סירה וגרנאש - ST (88) 13.5% - יבואן Mistral - R $ 52.00

כפי שאמרתי לעיל יין זה אינו עובר עץ אשר נותן לו פירות טריים, נקיים. אודם חזותי בינוני בעוצמה, ברור ובהיר. בפרות אדומים ושחורים האף, פלפל שחור, פרחוני ומגע בלסמי אור. החך הוא רענן, פירות, בעל גוף בינוני, מאוזן בין החומציות ואלכוהול; טאנינים רך באיכות טובה. בסופו של עם התמדה טובה. ובכן כדאי לדעת.

בצע את הבלוג לחיות את החיים בטוויטר

ליהנות מחי החיים הבלוג של הדף בפייסבוק