пошукова оптимізація представити сайт Email Extractor

Архів для 'ST (88)' Категорія

В суботу ввечері я був присутній на вертикальну дегустацію з смачний чилійського вина Дон Мельчор, верхньої частини гігантського Конча у Торо, що недавно відкрився ресторан Грот Гриль (неподалік розмова), Прайя-ду-Canto, в компанії моїх старих друзів Аня Мануель, Маркос Фонсека і їхні дружини, із завжди.

Виноробня Concha у Toro вважається другим найпотужнішим вино бренд, символ чилійського вина в світі, з 16 нагород "Winery року" і визнана найбільш престижних галузевих виданнях, з високої оцінки в Wine Spectator і Wine Advocate .

У нас була можливість спробувати вінтажів 2000, 2002 і 2004, його найзнаменитіший вино, так як Енріке Tirado як винороб. На мій погляд, стояли два сезони: 2000 і 2004, більш відвертий і збалансований.

Дон Melchor 2000 | 13,6% Алкоголь | 100% Каберне Совіньон | 14 місяців в бочках з французького дуба, 70% з першого використання та 30% другого використання.

  • Незважаючи на свій вік, показали весь і живий. Аромат чарівний, як мені подобається. Початок Фрукти бігти, залишивши третинні замітки взяти на себе коробку сигар і дьогтю. М'яке небо, кислотності середовища і добре наполегливість. Сліпо ризик бути хорошим Бордо. Я думаю, що це не виділяє. Примітка: 92/100

Дон Melchor 2002 | алкоголь 14% | 96% Каберне Совіньон і 4% Каберне Фран | 14 місяців в бочках з французького дуба 70% від першого використання та 30% других використання.

  • Сама важка культур для оцінки. Аромат закриті, але з хорошому роті. Структурована, потужний, але не достатньо, щоб захоплювати. Може виявитися в майбутньому. Примітка: 88/100

Дон Melchor 2004 | 14,5% Алкоголь | 94% Каберне Совіньон і 6% Каберне Фран | 14 місяців в бочках з французького дуба 70% від першого використання та 30% других використання.

  • Відмінно на піку форми. Інтенсивний аромат з цитрусовими нотами (вишня), спеції і чорний. Смак структурована, елегантний і потужний. Підтверджує ноти носа. Дуже збалансований. Примітка: 94/100

Шато дю Cedre знаходиться в Кагор, найменування d'Origine Contrôlée (AOC) Французький відомий як батьківщина Мальбек винограду. Там, її вина повинні мати як мінімум 70% Мальбек, доповнені 30% Мерло і Таннат. Особистість Мальбек від Кагор виражається досить дубильних вин, коли молодий, приносячи користь в процесі старіння, аналогічний надійних версій вин Бордо.

Майно Шато дю Cedre є органічним, що не гербіциди не використовуються, не розпорошувати проти гнилі і тільки органічної сполуки не використовується. Vineyard розділена на три частини, які складають дві кращі типи грунтів, виявлених в області Каору. Найбільша частка 12,5 га на сході з впливом південно-західній скелястий вапняк і сприяючі рівнів тепла і води, виробництво вина з дуже дрібними танинами і дуже довго. Решта дві ділянки 5,5 га і 7,5 га, як з видом на південь покриті Galets змішаних з червонуватим залізистих піском поверхні з каменю і бруду нижче, вина сильніше і алкоголіки.

Рейтинг персонажа:
Шато дю Cedre Кагор Le Cedre
2000 - ST (88) - 13,5%

Візуальний ще дуже темно, показуючи вино не більше десяти років. Інтенсивний ніс стиглих чорних фруктів, ванілі, шкіри і землистим тлі. Смак показали саму тіло, вишукані дубильні речовини, збалансованої кислотністю і сьогодення, даючи рятівний підтримку. Післясмак стійке. Це вино, яке приходить, щоб зачарувати, але показує здатність до віку дуже великий.

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook

Для тих, хто стежить ноу блогу моєї пристрасті для еволюціонували, старих вин. На цьому етапі, вони мають унікальні характеристики, таніни округлюються і букет розвивається, набирає складність. Важко сказати, до команди, правильний час, щоб відкрити пляшку. Останнім часом я намагався і здивував мене дуже простих висловлювань розвивалися вина. Після лоскотав мені те ж саме, або більше, що кращі вина з великих винних заводів. Один такий досвід сталося в ці вихідні, щоб довести Монтес Альфа Каберне Совіньон 1995 на вершині його майже 18 років, показали, життя і здатність догодити мені в миску.

Правда класичний Південної Америки, Монтес Альфа був перший великий чилійський червоний, натхненний кращих вин Бордо. Був проголосований "Кращий чилійський Бордо" за версією журналу Decanter, і еквівалентна за якістю до «Крю Буржуа" ціною в три-чотири рази.

Рейтинг персонажа: ST (88) - Нинішній урожай продається за 98,00 реалів в імпортує Mistral

  • В візуальної показав досить atijolada розмальовки, ніс бальзамічний замітки (сосна і кедр), гвоздики, і копченої світла. Смак легкий, призначений на певній сухості, показуючи, що таніни ще вижити. Підтверджує ноти носа, з кінцевою середньої наполегливості. Тепер згадайте, хороше вино це, перш за все, вино, яке вам подобається достатньо, щоб пити, бо основна мета вина принести задоволення тому, хто п'є його.

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook

Я не сумніваюся ,, ігристі вина є ідеальним напоєм для освітлення дух. Я кидаю виклик будь-кому, щоб взяти келих ігристого вина, не відкриваючи посмішку.

Вчора ввечері у мене був хороший досвід, знаючи чашу над вибором ігристих, чилійського Undurraga Brut. Отримують способом "Charmat" (вино проходить другий ферментації в чанах з нержавіючої сталі "замість самого пляшку" і розливається під тиском) з виноградом 60% Шардоне і 40% Піно Нуар з Валле-дель-Maipo.

Рейтинг персонажа: - Чилі - Майпо - ST (88) Імпортер Abflug - R $ 50.00 - ще не доступний в Capixaba ринку.

  • Жовтий візуальна середньої інтенсивності, з середніх бульбашок, численні і наполегливі. Ніс з нотами білих квітів з відповідними білих фруктів і цитрусових тонів. Смак багатий, м'який, з достатньою кількістю свіжості. Фруктовий аромат домінує. Зауважує легку гірчинку, не шкодячи хороший набір. Середній наполегливість.

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook

Підготовлено Bodega Ntra.Sra. дель-Росаріо в Кастілья-Ла-Манча, регіон з традиціями в виноробстві в Іспанії, Canforrales Classico 2010 є червоне вино, виготовлене з 100% Темпранільо винограду, добре і дешево. Не проходить через ліс, ферментуєтся в нержавіючої який проходить через процес мікро-оксигенації. Ця техніка передбачає введення невелику кількість і контрольований кисню під час або після ферментації, яка імітує червоні вина у віці в бочці отримувати, коли вони дозрівають деревину і таким чином допомагає розвивати більш м'які таніни і більш стабільний колір, не Будь-яке використання дуба.

Ла-Манча є ідеальним виноградарство площа, в результаті чого невелике дохідності на гектар. Крім того, здоров'я своїх виноградників надзвичайно внаслідок тривалих сонячних годин, які вони отримують від їх широкого циклу дозрівання.

Універсальність його землі дозволяє відображати велику різноманітність винограду з усього світу без проблем, доповнюючи Айрен корінних винограду і Темпранільо, якість якого дозволило продажів неухильно рости в останні роки.

Бо хто не знає, Ла-Манча є найбільшим винний регіон в світі, приблизно з 450 000 гектарів виноградників у сфері його виробництва, з яких близько 165 000 здатні виробляти вина з "деномінації походження".

Рейтинг персонажа: ST (88) - Іспанія - 100% Темпранільо - Ville Du Vin - R 49.00 $

Тінто молодий ліс безкоштовно, смачно, відзначений напруженою фруктів (малини, чорної смородини). Свіжий смак з бархатистою текстурою. Круглий вино, яке п'є легко.

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook

Імпортер Capixaba
Братство сприяло в штаб-квартирі вчора, 30 липня (понеділок), дегустації з 12 вин. Захід був спрямований на офіційному відкритті чилійських вин онлайн
Франсуа Люртон Hacienda Araucano , все командуванням sommleier Cleber Алвес, описуючи трохи про імпортера і винний завод у відео вище.

Виноробня щойно отримав сертифікат "біодинамічні вина", який є не більш, ніж вартість землі і заводу в його природному середовищі існування, за рахунок використання мінеральних сполук і препаратів рослинного, тваринного і (органічної частини) в точні раз, з урахуванням астральні впливу і природні цикли (динамічна частина).

Сім'я Люртон має вино в його жилах: двох батьків, братів, викликали спуск близько 15 виробників, виноробів, негоціантів, коротше: ціле покоління, присвячений вина. Жак і Франсуа, сини Андре Lurton, легенда в Бордо. Завжди мав революційні ідеї для французьких консервативних стандартів, експеримент з нетрадиційними винограду в нові регіони, сприяння використанню загвинчується кришкою, використовувати сміливий дизайн, змішаного з місцевою культурою для просування своїх вин. Почали свою кар'єру в якості консультантів, які працюють по всьому світу в якості літаючих виноробів. Його міжнародний досвід та контакти отримав ім цікаву ідею про винному географії різних країн, які поступово стали проводити власне виробництво. Вони вирішили виробляти вина якості, але доступним, з використанням вторинних регіони на підйомі в таких країнах, як Чилі, Аргентини та Іспанії, а також встановлення партнерських відносин з виробниками в Уругваї, Австралії та Португалії.

Кредитна фото вище: Arismario Олівейра

Клас сходження оцінити вина: Standing; Сідні Сантьяго, Андре Андрес, Леонардо Конінк (власник), я, Том (ресторан Рульовий) і його друг засідання.; Фред, Хуліо Лемос (Papaghut), Elvecio FAE (директор ExpoVinhos Перемоги), Прем'єр-сомельє Соня Айєлло, Клебер Алвес і Рафаель Діас (DOC простір).

Вина по келихах здивовані, в основному представлені відмінну витрат і вигод з цінами в межах від 29,00 до 329,00. Родзинкою, на мою думку було з найдешевших вин, так як найдорожчий зобов'язане бути хорошим. 4 з 12 вин класифікувати як "хороший і дешевий".

Kawin Біле вино Совіньон Блан 2011 - Чилі - 100% Совіньон Блан - Central Valley (Casablanca Valley, Курико і Lolol) - 12,5% - R $ 29.00
- ST (88)
- "Хороший і дешевий"

Кращий вартість х бенефіс, це СО показав типову миску тропічних фруктових ароматів і невелика трав'яниста рослина. Смак легкий, фруктовий, збалансованої кислотністю і освіжаючим. Просто вино пити і розуміти вашу пропозицію. Велика покупка.

Біле вино - Совіньон Блан Araucano 2011 - Чилі - 100% Совіньон Блан - Lolol Долина - Colchagua Долина - 12,5% - R $ 69.00 - ST (86)

Це інші 5%, що SB ферментуєтся в бочці, був більш сором'язливі на носі, менш буйний, ніж перший. Смак вершковий, менш фруктовий, більше мінеральних характеристики, хороший баланс, хороша кислотність і приємний післясмак.

Біле вино ГРАН Araucano CHARDONNAY 2007 - Чилі - 100% Шардоне - Colchagua Долина - 14% - R $ 129,00 - ST (88)

Шардоне показали, що "принади" вин, з жовтого золота погляд, чіткі, яскраві, дуже інтенсивний аромат, що нагадує попкорну маслом, медом, абрикоса, ванілі. На смак і пухкі, фруктовий, хороша кислотність, але згрішив в балансі, деревина може мати менше уваги, заховав трохи фруктів. Справа особистого смаку.

Kawin червоне вино Каберне Совіньон 2010 - Чилі - 100% Каберне Совіньон - Central Valley - 13% - R $ 29.00 - ST (86)

Вино виступаючої Вашу пропозицію, світло, фруктовий, без подальшого приводом, відмінний вибір для партії.

Вино РЕЗЕРВ Каберне Совіньон Araucano 2009 - Чилі - 100% Каберне Совіньон - Colchagua долині - 14% - R $ 49.00
- ST (88)
- "Хороший і дешевий"

CS вже бронюванні показує велику складність, аромати чорного перцю мелений, чорні та червоні плоди. Смак показав стійкі таніни, гарне тіло, фруктовий і адекватну кислотність. Чудова можливість для барбекю.

Вино Araucano РЕЗЕРВ 2010 Carmenere - Чилі - 100% Карменер - Вальє-де-Colchagua - 13,5% - R $ 49.00
- ST (87)
- "Хороший і дешевий"

Carmenere також порадував мене, типові ноти перцю, спецій і червоних фруктів. Смак фруктовий, гарне тіло, хорошою кислотністю і хороше завзятість.

Вино Піно Нуар РЕЗЕРВ Araucano 2010 - Чилі - 100% Піно Нуар - Central Valley - 13,5% - R $ 69.00 - ST (88)

Дуже стиглої полуниці, чорної смородини та вишні. Свіжий смак, світло здорових, легко п'ється і приємно.

Вино Хумо BLANCO 2008
- Чилі - 95% Піно Нуар і 5% Сира - Lolol Долина - 15,5% - R $ 109,00 - ST (90)

Більш стриманий на носі, але з смачним, вершковий, фруктовий, дерево дуже добре поміщається, збалансований і довгий рот обробки.

Вино Araucano РЕЗЕРВ Сира 2011 - Чилі - 100% Сира - Вальє-де-Colchagua - 14,5% - R $ 65.00
- ST (88) - "Хороший і дешевий"

Дуже гарне вино, дуже круглі, готовий, фрукти docinha, справжній "дівчатка вино."

Вино Кло де LOLOL 2009 - Чилі - 38% Карменер, 28% Каберне - Совіньон, 20% Сіра, 14% Каберне Фран - Lolol Долина - 18 місяців в бочках з другої використання - 14,5% - R $ 109,00 - ST (90 +)

Цей суд був ноти анісу, квіткові і червоних фруктів. Смак має гарне тіло, вишукані таніни, хороша кислотність і хороший кінець наполегливість.

Червоне вино Каберне Совіньон ГРАН Araucano 2009 - Чилі - 100% Каберне Совіньон - Colchagua Долина - 18 місяців в бочках (70% нова, 30% Друге використання) - 14,5% - R $ 149,00 - ST (90 + )

Перша нота на носі був ADE маслини, які розсіялися відкриття багато фруктів, сливи, гуави і тлі ванілі. Смак щільний, хороша кислотність, створюючи приємну, фруктовий, легке мінеральне свіжість, з приємним післясмаком.

Вино ALKA CARMENERE 2009 - Чилі - 100% Caemenére - Colchagua Долина - 18 місяців в дубових бочках - 15% - R $ 329,00 - ST (92+)

З будь-якого зобов'язання, щоб бути хорошим, Алка, Топ виноробні, представлені рясні замітки на носі, смаженої кави, сигари вікно, дерев'яні підлоги, червоні фрукти і ваніль. Смак підтверджує якість і ноти носа, дуже вершковий, фруктовий, збалансований, які потребують кілька років в пляшці, щоб показати велику складність. Красива вино!

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook

На запрошення мого друга Роберто молодший, пізно ввечері в середу, 25, відвідував дегустацію іспанських вин Імпортер B-Cube на Enotria, в якому він знаходиться тут, у Святому Дусі. Це був дуже цікавий тур з Іспанії, де я міг би зустрітися з 7 різних регіонів Вино: Панадес, Наварра, Рібера дель Дуеро, Торо, Ріоха і Сомонтано, справжній урок про особистості кожного регіону. У наведеному вище комерційного директора імпортера Валерія Reel відео говорить трохи про імпортера та вин пробували.

Іспанія є гірською, спекотне та сухе країна, з великим землі виноградників, ніж будь-яка інша нація в світі. Вона займає третє місце у виробництві світового виробництва вина після Франції та Італії.

Іспанське вино розбудив довгий період спокою з нижче середнього продуктивність. Теперішній час Іспанія є більш динамічною країною з точки зору вина, з відмінною ціною якість відносини х. Протягом багатьох десятиліть, тільки найвідоміших регіоні Іспанії за своїми червоними винами, Ріоха, і класичної області кріпленого вина, Херес, виділявся серед міжнародних вин.

В даний час багато інших винні регіони, такі як ті, які згадуються вище в дегустаційних вин виробляють дійсно якість, а деякі навіть дивно.

Al закони вина з Іспанії мають категорію QWPSR на двох рівнях: позначення місця походження (DO), більш високий рейтинг (DOC), створений в 1991 році досі, Ріоха і Приорат єдині регіони з рівнем DOC (також відомий як Doca). Вина, що не кваліфікуються як частина категорії DO столового вина називають Vino-де-Тьєрра (еквівалентну Пеи дю Франції).

На мій погляд, основним моментом вечора був Cava Masters 1312 (дата початку його діяльності) - Панадес - 12% - Xarel це; Parellada - R $ 129,00 - ST (91)

Cava це офіційний термін для традиційного методу ігристого вина, виробленого в основному в Панадес, хоча є кілька виробників в решті частини Іспанії.

Візуальний інтенсивність соломи середній жовтий, тонкий, стійкими і великий, чіткий і яскравий Перлаж. Інтенсивні аромати, ноти, що нагадують шампанським тост, булочки, масло, сухофрукти (фундук і мигдаль), і дотик свіжих фруктів і трохи мінерального фону. Смак виконується сухою, гарне тіло, хорошою кислотністю і великий свіжість. Вершковий мус, наполегливий, довгий післясмак з м'якою текстурою і ароматом підсмаженого хліба, білого фруктів, і.

Кола більше 10 вин в цілому дуже задоволений, за винятком, на мій погляд перший білий (SB), який був з ароматом "котячої сечею" сильний, Inurrieta ORCHIDEA "Совіньон Блан Наварра" (13%) ST (84) £ 76.00 (Керівництво Penin 2011: 91 і Золота медаль - Concours Mondial де Брюссель 2008). За білий: LAUS Квітка Шардоне "Somontano" 13,5% ST (90) £ 89.00. Вперше піднявся: Inurrieta Mediodia Гарнача; Мерло "Наварра" (14%) ST (88) R $ 76,00 - відповідно зріс:. LAUS КВІТКА Мерло (Merlot, Cabernet Sauvignon, Сира) "Somontano" (13,8%) R $ 89,00 Перший червоний : LAUS OAK Мерло; Каберне Совіньон; Темпранільо Somontano 13,8% ST (86) £ 89.00. За Red: IUVENE "Tempranillo" Ріоха (13%) ST (86) R $ 59,00.

Третій червоний: Темпранільо DARDANELOS 04 місяців в нових французьких дубових бочках (13,8) ST (89) £ 89.00 - Пляшка дуже красива, сучасний дизайн. Червона кімната: Inurrieta SUR "Гарнача; Сира; Граціано "(06 місяців в бочках з американського дуба) (14,5%) ST (89) R $ 76,00. П'ятий червоний: Темпранільо Ріоха LORIÑON Crianza 14 місяців в бочках з американського дуба (13%) ST (88) R $ 76,00. Шостий і останній вино: CARODORUM його "Tinta-де-Торо" (10 місяців в бочках з французького дуба) (15%) ST (92+) R $ 129,00, повнотіла вершковий, для тих, хто любить стиль, є vinhaço!

Вина будуть доступні в майбутньому Enotria авеню Ріо Бранко, 1383, Віторія - ES, 29055-643

Телефон: 27 3345-8696 / 27 3345-8696

www.enotria-es.com.br

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook

Давати proseguimento колонці "Хороший і дешевий", я говорю сьогодні про французьку червоного вина розроблена продюсер Chapoutier, Сіра і Гренаш винограду, який не проходить через ствол, Маріус рум'ян 2010 Їхні власні виноградники розташовані в IGT Pays d'Oc, Лангедок-Руссільйон.

Лангедок-Руссільйон є найбільшим виробником Вин де платить (VDP) Франції, з 80% від загального обсягу. Багато чого помічені в рамках регіонального найменування Вин де платить d'OC та інші з іменами місцевих районів. Стандарти VDP є менш суворими, ніж АОС, дозволяючи винороби фракції сортових вин з нетрадиційних штамів і змішати з вітчизняними та міжнародними винограду. Статус VDP дає більше визнання, ніж основний рівень Вин де таблиці. Майже всі вони зроблені з суміші п'яти винограду південній класичних, суміш регулюється AOC. Сира, відомий в сусідньому регіоні долини Рони, стає все більш популярним; Mourvèdre і Carignan, ми зробити темні, дубильні і пряні вина. Grenache і СІнС, вирощують дуже фруктовий і легко.

Chapoutier є найбільшим ім'я в Рони. Мішель Chapoutier є одним з найбільших виноробів Франції, обраний кілька разів винороб року по Revue Du Vin де Франс, дав новий вимір у винах регіону, досягнувши досконалості в різних конфесій Півночі і виноградники півдня. автора органічно вирощених і мають низькі доходи. Вино є даниною поваги до його діда, Марія.

Рейтинг персонажа: - Франція - Лангедок-Руссільйон - Сіра і Гренаш - ST (88) 13,5% - Імпортер Mistral - R 52.00 $

Як я вже сказав вище цього вина не йде через ліс, який надає йому свіжий, чистий плід. Візуальний рубін середньої інтенсивності, чіткий і яскравий. На носі червоних і чорних фруктів, чорного перцю, квітковий і легким бальзамічним дотик. Смак свіжий, фруктовий, середньої щільності, збалансовані між кислотністю і вмістом алкоголю; таніни м'які хорошу якість. End з хорошим постійністю. Ну варто знати.

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook