arama motoru optimizasyonu web sitesi göndermek e-posta çıkarıcı

'ST (88)' Kategorisi için Arşiv

Cumartesi gecesi benim eski arkadaşlarım şirketi Anja Manuel de lezzetli Şili şarabı Don Melchor, dev Concha y Toro üst, yeni açılan bir restoran Grotto Grill (yakındaki bir konuşma), Canto Beach ile dikey tatma katıldı her zaman Marcos Fonseca ve eşleri.

Şarapçılık Concha y Toro yüksek Wine Spectator içinde puanları ve Şarap Avukatı ile, 16 ödüllerine "Yılın Şaraphane" ile, dünyanın ikinci en güçlü bir şarap markası, Şili şarap sembolü olarak kabul edilir ve en prestijli sanayi yayınlarda tanınır .

Biz winemaker olarak Enrique Tirado gibi Vintages 2000, 2002 ve onun en ünlü şarap 2004, tatmaya fırsat vardı. Benim düşünceme göre, iki hasat göze çarpıyordu: 2000 ve 2004, daha dürüst ve dengeli.

Don Melchor 2000 |% 13,6 alkol |% 100 Cabernet Sauvignon | Fransız meşe fıçılarda 14 ay, 70 ilk kullanım ve% 30,% ikinci kullanımı.

  • Yaşına rağmen o bütün ve canlıydı. Aroma sevimli, I like it yolu. Meyve zaten üçüncül notlar puro kutusu ve katran gibi devralmaya bırakarak sahneyi terk. Yumuşak damak, orta asidite ve iyi kalıcılığı. İyi bir Bordeaux olma Blindly riski. Ben evrim değil bence. Not: 92/100

Don Melchor 2002 |% 14 etanol |% 96 Cabernet Sauvignon ve% 4 Cabernet Franc | Fransız meşe fıçılarda 14 ay 70 ilk kullanım ve% 30,% ikinci kullanımı.

  • En zor kırpma değerlendirmek için. Aroma ama iyi ağız kapalı. , Yapılandırılmış güçlü ama enchant için yeterli değil. Gelecekte kanıtlamak olabilir. Not: 88/100

Don Melchor 2004 |% 14,5 alkol |% 94 Cabernet Sauvignon ve% 6 Cabernet Franc | Fransız meşe fıçılarda 14 ay 70 ilk kullanım ve% 30,% ikinci kullanımı.

  • Moda yükseklikte mükemmel. Aroma narenciye notları (kiraz), siyah ve baharatlar ile yoğun. damak, zarif ve güçlü yapılandırılmıştır. Burun notları onaylar. Çok dengeli. Not: 94/100

Château du Cèdre Cahors unvan d'origine Controlee- yer almaktadır (AOC) Fransız Malbec üzümün doğum yeri olduğu için bilinir. Orada, şarabı% 30'a kadar Merlot ve Tannat tamamlanmaktadır Malbec, en az% 70 olmalıdır. Genç, Bordeaux şarapları sağlam versiyonları benzer yaşlanma, içinde yararlanan zaman Cahors dan Malbec kişilik oldukça tannik şarapları ile ifade edilir.

mülkiyet Château du Cedre kullanılan çürüme ve sadece organik bileşik karşı ilaçlama yoktur, hiçbir herbisit kullanılır organik olduğunu. Bağ Cahors bölgesinde bulunan toprakların en iyi iki tip oluşturan üç bölüme ayrılmıştır. Bir güney-batı pozlama ile doğuya 12.5 hektarlık büyük pay kayalık kireçtaşı ve ince tanen ile üretim, ısı ve su seviyelerine katkıda şaraplar ve çok uzun. 5.5 hektar ve 7.5 ha diğer iki parsel, hem taş ve aşağıda çamurla kırmızı demirli kum ile yüzeyi karışık Galets ile kaplıdır güney cepheli, şaraplar daha güçlü ve alkolik vardır.

Kişisel Değerlendirme:
Chateau du Cèdre Cahors Le Cedre
- 2000 ST (88) -% 13.5

Çok karanlık hala Görsel, bir şarap gösteren on yıldan fazla olamaz. Olgun siyah meyveler, vanilya, deri ve dünyevi bir arka plan Yoğun burun. damak, bir tasarruf destek veren, yeterli vücudu, ince tanen, mevcut ve dengeli asitliği gösterdi. Kalıcı bitirmek. Orada çekicilik konusunda bir şarap, ama çok büyük yaş için bir yeteneği gösterir.

Twitter'da Living Life Blog izleyin

Facebook Living Life blog sayfasını Enjoy

Gelişti, eski şaraplar benim tutku blog know-uyanlar için. Bu aşamada, onlar, benzersiz özelliklere sergileyen tanen yuvarlanır ve buket karmaşıklığı kazanıyor, geliştirir. Bu şişeyi açmak için ekip, doğru zamanını bilmek zordur. Son zamanlarda tadı ve gelişti şarapları basit bahsedilen beni çok şaşırttı ettik. Bana büyük şarap imalathaneleri o TOP şaraplar, aynı veya daha fazla memnun olması. Böyle bir deneyim onun neredeyse 18 yıl üst kısmındaki Montes Alpha Cabernet Sauvignon 1995 kanıtlamak için bu hafta sonu oldu, o hayatı ve kase beni memnun etmek için yeteneğini gösterdi.

Güney Amerika'da gerçek bir klasik, Montes Alpha iyi Bordeaux şarapları esinlenerek ilk büyük Şili kırmızı oldu. Bu Decanter dergisinin "En İyi Şili Bordo" olarak ve üç ya da dört kez "cru burjuva" fiyat kalite eşdeğerdir edildi.

Kişisel Puanlama: ST (88) - Geçerli mahsul ithal 98.00 Reali satılıyor Mistral

  • Görsel olarak çok atijolada renk, balsamik notları (çam ve sedir), karanfil ile burun ve füme ışığı gösterdi. damak tanenler hala hayatta olduğunu gösteren, belli bir kuruluk için tasarlanmış, ışıktır. Ortalama sebat ile son ile burun notlar, onaylar. Şimdi şarap temel amacı bunu içen kişiye zevk getirmek, çünkü iyi bir şarap, içki için yeterli zevk şarap, her şeyden önce, hatırlıyorum.

Twitter'da Living Life Blog izleyin

Facebook Living Life blog sayfasını Enjoy

Hiç şüphem yok, köpüklü şaraplar ruhu neşelendirmek için mükemmel bir içecek vardır. Ben bir gülümseme açmadan köpüklü bir kadeh şarap almaya herkese meydan.

Dün gece ben bir köpüklü bir seçenek, Şili Undurraga Brut üzerinde kase bilerek iyi bir deneyim oldu. "Charmat"% 60 Chardonnay ve Pinot Noir% 40 Valle del Maipo üzümlerinden (şarap paslanmaz çelik tanklarda ikinci fermantasyon "yerine şişe kendisi" ve basınç altında şişelenmiş olduğunu uğrar) tarafından hazırlandı.

Kişisel Puanlama: ST (88) - Şili - Maipo - İthalatçı Abflug - R $ 50,00 - Capixaba piyasada henüz mevcut değildir.

  • Çok sayıda ve kalıcı orta kabarcıklar, sarı görsel orta yoğunlukta. Beyaz meyve ve narenciye tonları ile kombine beyaz çiçek notaları ile burun. damak tazelik bol, yumuşak, zengindir. meyveli lezzet hakimdir. Bu güzel bir set ödün vermeden, hafif bir acı fark edilir. Ortalama sebat.

Twitter'da Living Life Blog izleyin

Facebook Living Life blog sayfasını Enjoy

Bodega Ntra.Sra tarafından hazırlanmıştır. Castilla-La Mancha del Rosario, İspanya şarap üretiminde bir geleneği olan bir bölge, Canforrales Classico 2010 İYİ VE UCUZ% 100 Tempranillo üzüm, yapılan bir şaraptır. Ahşap geçmez, mikro-oksijenasyon sürecinden geçer paslanmaz çelikten fermente edilir. Bu teknik mayalanma sırasında veya sonrasında oksijen enjeksiyonu ve kontrollü dakika miktarlarını içeren, kırmızı şarap böylece kereste almak olgunlaştırmak zaman varil yaşlanma ve taklit yumuşak tanenler ve daha kararlı bir Renksiz gelişmesine yardımcı olur meşe herhangi bir şekilde kullanılması.

La Mancha hektar başına küçük bir verim sonuçlanan üzüm yetiştirmek için ideal bir alandır. Buna ek olarak, kendi üzüm sağlık çünkü onların geniş olgunlaşma döngüsü aldığınız güneşli uzun saatler olağanüstüdür.

Onun arazi çok yönlülüğü yerli üzüm Airen ve kimin kalite izin satışları son yıllarda giderek büyür olan Tempranillo, tamamlayıcı, size sorunsuz tüm dünyada üzüm çeşitli görüntülemenize olanak sağlar.

Yani La Mancha yaklaşık 165 000 "menşe atama" ile şarap üretme kapasitesine sahip olan üretim alanı içinde üzüm bağları yaklaşık 450,000 hektar ile, dünyanın en büyük şarap bölgesidir, bilmiyorum.

Kişisel Puanlama: ST (88) - İspanya -% 100 Tempranillo - Ville du Vin - R $ 49,00

Yoğun meyve (ahududu, frenk üzümü) ile işaretlenmiş, ahşap, lezzetli olmadan genç kırmızı. Kadifemsi dokusu ile, taze tat. Kolayca sarhoş olan bir yuvarlak şarap.

Twitter'da Living Life Blog izleyin

Facebook Living Life blog sayfasını Enjoy

ithal Capixaba
Kardeşlik dün merkez terfi 30 Temmuz (Pazartesi), 12 şarapları tatma. Olay Şili şarapları hattının resmi lansmanı amaçlı olarak
François Lurton Hacienda Araucano , tüm ithalatçı ve yukarıdaki videoda bir şaraphane hakkında biraz açıklayan sommleier Cleber Alves komutasındaki.

Şarapçılık sadece hazırlıkları ve bitki, hayvan ve mineral (biyolojik kısmı) bileşiklerin kullanımı yoluyla, toprağın beğenisine ve doğal yaşam bitki başka bir şey değildir "Biodinamik şaraplar" belgesi, aldı Doğru zaman, astral etkiler ve doğa döngüleri (dinamik parçası) dikkate alarak.

şarap adanmış bütün bir nesil: Kısa yaklaşık 15 üzüm yetiştiricileri, şarap üreticileriyle, Negociants, bir iniş oluşturulan iki babaları, kardeşleri: Aile Lurton şarap damarları vardır. André Bordo bir efsane Jacques ve Francois Lurton oğulları. Her zaman yeni bölgelere geleneksel olmayan üzüm devrimci Fransız muhafazakar standartları fikirler, deney vardı, screwcap kullanımını savunan, onların şarapları tanıtmak için cesur tasarım el karışık bölgesel kültürü başlatın. Onlar uçan winemakers olarak tüm dünyada çalışan, danışman olarak kariyerlerine başladılar. Onun uluslararası deneyim onlara rehber ve yavaş yavaş kendi üretimini fark etmeye başladı birçok ülkede şarap coğrafyası hakkında ilginç bir kavramı kazandı. Onlar Şili, Arjantin ve İspanya gibi ülkelerde artış ikincil bölgeleri kullanılarak yanı sıra Uruguay, Avustralya ve Portekiz'de üreticileri ile ortaklıklar kurarak, kaliteli şaraplar üretmeye karar verdi, ama uygun fiyatlı.

Fotoğraf kredi üstünde: Arismario Oliveira

tırmanma grubu şarapları değerlendirmek için: Standing; Sidney Santiago, André Andrès, Leonardo Conick (sahibi), ben, Tom (Dümenci Restoran) ve arkadaşı Bakıcılığı .; Fred Julio Lemos (Papaghut), Elvecio Faé (yönetmen ExpoVinhos Victoria), Premier Sommelier Sonia Aiello, Cleber Alves ve Rafael Dias (DOC Space).

şarapları cam çoğunlukla 29,00-329,00 değişen fiyatlarla mükemmel bir maliyet fayda sundu şaşırttı. En pahalı iyi olmak bir yükümlülük olduğu gibi bence vurgulamak, en ucuz şarapları var. 12 şarapları 4 "İyi ve ucuz" olarak sınıflandırmak.

Beyaz şarap Kawin Sauvignon Blanc 2011 - Şili -% 100 Sauvignon Blanc - Central Valley (Vadisi Kazablanka, Curicó ve Lolol) -% 12.5 - R $ 29,00
- ST (88)
- "İyi ve ucuz"

Gecenin en iyi maliyet-fayda, bu SB, tropikal meyve fincan ve hafif bir otsu tipik kokular gösterdi. damak ışık, meyveli, dengeli asidite ve serinletici. Kolay bir şarap içmek ve önerisini anlamak için. Büyük bir satın.

Beyaz şarap - Araucano Sauvignon Blanc 2011 - Şili -% 100 Sauvignon Blanc - Vadisi Lolol - Colchagua Vadisi -% 12.5 - R $ 69,00 - ST (86)

Bu, diğer SB% 5, varil fermente ilk daha az coşkulu burundaki gecikme gösterdi. damak krem, az meyveli, daha mineral özellikleri, iyi bir denge, iyi asitlik, hoş bitirmek olduğunu.

Beyaz şarap GRAN Araucano CHARDONNAY 2007 - Şili -% 100 Chardonnay - Colchagua Vadisi -% 14 - R $ 129,00 - ST (88)

Chardonnay gösterdi tereyağı patlamış mısır, bal, kayısı, vanilya hatırlatarak, görsel sarı altın, net, parlak, çok yoğun kokular "çekicilik tatmak". tat ve dolgun, meyvemsi, iyi asitlik, ancak denge günah işledim, ahşap o biraz meyve sakladı, daha az dikkat olabilir. Kişisel zevk meselesi.

Kırmızı şarap Kawin Cabernet Sauvignon 2010 - Şili -% 100 Cabernet Sauvignon - Central Valley -% 13 - R $ 29,00 - ST (86)

Şarap çok gösteriş, parti için mükemmel bir seçim olmadan öneri, ışık, meyveli, hizmet.

Araucano Kırmızı Şarap REZERV Cabernet Sauvignon 2009 - Şili -% 100 Cabernet Sauvignon - Colchagua Vadisi -% 14 - R $ 49,00
- ST (88)
- "İyi ve ucuz"

CS rezervleri zaten büyük bir karmaşıklık, taze toprak, siyah ve kırmızı meyve aromaları biber gösterir. Damak firma tanen, iyi vücut, meyveli ve yeterli asitliği gösterdi. Barbekü için mükemmel seçim.

Araucano Kırmızı Şarap REZERV Carmenere 2010 - Şili -% 100 Carmenere - Colchagua Vadisi -% 13.5 - R $ 49,00
- ST (87)
- "İyi ve ucuz"

Carmenere ayrıca, biber, baharat ve çilek tipik notlar beni memnun. damak meyveli, iyi bir vücut, iyi asitlik ve iyi bir kalıcılık olduğunu.

Araucano Kırmızı şarap PINOT NOIR YEDEK 2010 - Şili -% 100 Pinot Noir - Central Valley -% 13.5 - R $ 69,00 - ST (88)

Çok olgun çilek, frenk üzümü ve kiraz. Taze damak, gövdeli ışık içmek ve memnun etmek kolay.

Kırmızı şarap Humo BLANCO 2008
- Şili -% 95 Pinot Noir ve% 5 Syrah - Vadisi Lolol -% 15,5 - R $ 109,00 - ST (90)

Daha burun ölçülü, ama lezzetli bir ağız ile, krem, meyveli, ahşap, çok iyi, dengeli ve uzun bir bitiş yerleştirilir.

Araucano Kırmızı Şarap REZERV Syrah 2011 - Şili -% 100 Syrah - Colchagua Vadisi -% 14,5 - R $ 65,00
- ST (88) - "İyi ve ucuz"

Şarap gerçek, hazır Docinha meyve, çok yuvarlak, çok güzel "kadınsı şarap."

Kırmızı şarap CLOS DE lolol 2009 - Şili -% 38 Carmenere,% 28 Cabernet - Sauvignon,% 20 Syrah,% 14 Cabernet Franc - Vadisi Lolol - İkinci kullanım varil 18 ay -% 14,5 - R $ 109,00 - ST (90 +)

Bu mahkeme anason notları, çiçek ve kırmızı meyve vardı. damak iyi bedeni, ince tanen, iyi asitlik ve iyi kalıcı bir renge sahiptir.

Şili - -% 100 Cabernet Sauvignon - Colchagua Vadisi - varil 18 ay (yeni% 70,% 30, ikinci kullanım) -% 14.5 - Kırmızı Şarap Cabernet Sauvignon GRAN 2009 Araucano R $ 149,00 - ST (90 + )

Burunda ilk nota meyve, erik, guava ve vanilya arka sürü açılış dağıldı ade siyah zeytin, oldu. damak hoş bitirmek hoş bir tazelik, meyveli, maden ışığı oluşturma, yoğun, iyi asitliği olduğunu.

Kırmızı Şarap ALKA CARMENERE 2009 - Şili -% 100 Caemenére - Colchagua Vadisi - meşe fıçılarda 18 ay - 15% - R $ 329,00 - ST (92+)

Tüm yükümlülüğü iyi olması sayesinde, Alka, şaraphane TOP, burun üzerinde yemyeşil notlar, kavrulmuş kahve, puro kutusu, parke, kırmızı meyve ve vanilya sundu. damak kalitesini teyit ve burun daha karmaşıklığını göstermek için şişede birkaç yıl gerek, dengeli, meyvemsi, çok krem ​​belirtiyor. Güzel şarap!

Twitter'da Living Life Blog izleyin

Facebook Living Life blog sayfasını Enjoy

Arkadaşım Roberto Jr. daveti üzerine, Çarşamba günü geç saatlerde, 25, İspanyol şarapları bir tatma yer alıyordu Importadora B-Cube Kutsal Ruh'un burada olduğu Enotria içinde. Penedès, Navarra, Ribera del Duero, Toro, Somontano ve Rioja, her bölgenin kişiliği hakkında gerçek bir dersi: Ben 7 farklı bölgelerden şarapları bilmek lazım İspanya'nın çok ilginç bir tur oldu. Ithal Valéria Carrete ticari direktörü Yukarıdaki videoda ithalatçı ve tadı şaraplar hakkında biraz konuşur.

İspanya, dünyanın herhangi bir başka ulus daha üzüm bağları için daha fazla toprak, bir, dağlık sıcak ve kurak bir ülkedir. Bu Fransa ve İtalya arkasında, şarap üretiminde dünyada üretiminde üçüncü sırada yer alıyor.

Ortalama performans. Şu anda, İspanya harika bir ilişkisi kalite x fiyat ile, şarap anlamında daha canlı bir ülkedir altında olan uyuşukluk uzun bir süre uyanmış İspanyol şarap. Yıllardır, sadece kırmızı şarap, Rioja için İspanya'nın en ünlü bölgesi ve güçlendirilmiş şarap klasik bölge için, Jerez, kaliteli şaraplar arasında uluslararası üne vardı.

Şu anda böyle bir tadımı yukarıda belirtilen gibi diğer birçok üzüm bölgeleri, aslında kalite şaraplar, hatta şaşırtıcı bazı üretiyoruz.

İspanyol şarapları Al kanunları, bir QWPSR kategorisi iki seviye vardır: 1991 yılında kurulan Kökeni (DO) ve Designation, yüksek rütbeli (DOC), bugüne kadar Rioja ve Priorat bilinen, aynı zamanda DOC düzeyi ile sadece bölgeler (vardır ) Doca olarak. Masa şarapları kategorisinde kısmını DO olarak geçerli olmayan şaraplar (eşdeğer de Vins de France Pays) Tierra de Vino çağırdı.

Penedés - -% 12 - Bence akşam vurgulamak Cava Masters 1312 (faaliyetlerinin başladığı tarih) idi Xarel o; Parellada - R $ 129,00 - ST (91)

İspanya'nın geri kalanında birkaç üretici olmasına rağmen Cava, Penedès ağırlıklı üretilen geleneksel yöntem köpüklü şarap, resmi bir terimdir.

Kalıcı ve büyük, net ve parlak Görsel saman sarı orta yoğunlukta, ince perlage. Bir şampanya benzeyen Yoğun kokular, notlar, tost ekmeği, börek, tereyağı, kuru meyve (fındık ve badem) ve taze meyve bir dokunuş ve biraz maden arka plan. Tat, kuru, iyi vücut, iyi asitlik ve büyük tazelik uygulandı. Yumuşak dokusu ile kalıcı kremsi köpük, beyaz meyve tost ekmeği aromaları ve çok uzun bitirmek.

Genellikle Bence ilk beyaz güçlü Inurrieta ORCHIDEA "Sauvignon Blanc Navarra" (% 13) ST "işemek kedi" kokusu oldu (SB) (84) € dışında çok memnun başka bir 10 şarapları ile takip 76.00 (Guia Penin 2011: 91 ve Altın Madalya - Brüksel 2008 Dünya Rekabet). Göre Beyaz: LAUS CHARDONNAY ÇİÇEK "Somontano"% 13.5 ST (90) 89,00 £. İlk gül: Inurrieta MEDIODIA Garnacha; Merlot "Navarra" (% 14) ST (88) 76,00 $ R - İkinci :. rose LAUS MERLOT ÇİÇEK (Merlot, Cabernet Sauvignon, Syrah) "Somontano" (% 13.8) R $ 89,00 kırmızı Birinci : LAUS ROBLE Merlot; Cabernet Sauvignon; Tempranillo Somontano% 13.8 ST (86) 89,00 £. Kırmızı göre: IUVENE "Tempranillo" Rioja (% 13) ST, (86), R $ 59,00.

Kırmızı Üçüncüsü, yeni Fransız meşe fıçılarda Çanakkale Tempranillo 04 ay (13.8) ST (89) R $ 89,00 - şişesi çok güzel, modern bir tasarım. Kırmızı Oda: Inurrieta SUR "Garnacha; Syrah; Graciano "(Amerikan meşe fıçılarda 06 ay) (% 14.5) ST (89) 76,00 $ R. Beşinci kırmızı: Amerikan meşe fıçılarda (% 13) ST (88) R $ 76,00 14 ay LORIÑON Crianza Tempranillo Rioja. Altıncı ve son şarap: CARODORUM ISSOS "Tintå de Toro" (Fransız meşe fıçılarda 10 ay) (% 15) ST (92+) 129,00 $ R, tam gövdeli, stil isteyenler için krem, bir vinhaço olduğunu!

, 29055-643 ES - şaraplar gelecek Enotria Avenida Rio Branco, 1383, Vitória'da satışa sunulacak

Telefon: 27 3345-8696 / 27 3345-8696

www.enotria-es.com.br

Twitter'da Living Life Blog izleyin

Facebook Living Life blog sayfasını Enjoy

"İyi ve ucuz" sütununda proseguimento verilmesi, ben namlu geçmez bir Fransız kırmızı şarap yapımı yapımcı Chapoutier, Syrah ve Grenache, 2010. Kendi bağları IGT içinde bulunan Marius rouge bugün konuşuyoruz, d'Oc Pays Languedoc Roussillon.

Languedoc Roussillon vin de en önemli üretici toplam% 80 ile Fransa (VDP), öder. Çok Vin de d'OC ve yerel ilçe adları ile diğer Pays bölgesel unvan altında etiketli. Vdp kuralları geleneksel olmayan suşları winemakers hizip çeşit şarapları izin AOC daha az sıkı olan ve yerli ve uluslararası üzüm ile karıştırın. vdp durumu temel düzeyde vin de masaya daha fazla tanınmasını sağlar. Hemen hemen tüm beş klasik Southern üzüm bir harmanından yapılmış ve karışım, AOC düzenlenir. Syrah, Rhone Vadisi'nin komşu bölgede ünlü, giderek daha popüler olduğu; Mourvèdre ve Carignan Katalan karanlık şaraplar, tanenli ve baharatlı olun. Çok ekili Grenache ve Cinsaut, meyveli ve kolaydır.

Chapoutier Rhône en büyük ismidir. Michel Chapoutier Fransa'nın en büyük şarap üreticileri biri, Revue du Vin de France tarafından yılın seçilmiş birkaç kez winemaker olduğunu Kuzey'in çeşitli mezhepleri mükemmelliği ulaşan bölge şarapları yeni bir boyut verdi ve Güney. bağları organik olarak yetiştirilen ve düşük gelirli vardır. Şarap onun büyük dedesi-, Marius için bir hediyedir.

Kişisel Puanlama: ST (88) - Fransa - Languedoc Roussillon - Syrah ve Grenache -% 13,5 - İthalatçı Mistral - R $ 52,00

Ben bunu bir taze, temiz meyve veren ağaç geçmez bu şarap Yukarıda söylediğim gibi. Net ve parlak görsel orta yoğunlukta yakut. Burun kırmızı ve siyah meyve, karabiber, çiçek ve dokunmatik Balsamik üzerinde. damak, meyveli taze, orta gövdeli, asitlik ve alkol içeriği arasındaki dengeli; kaliteli yumuşak tanenler. İyi sebat ile bitirin. Bilerek Çok değer.

Twitter'da Living Life Blog izleyin

Facebook Living Life blog sayfasını Enjoy