קידום במנועי חיפוש באתר להגיש חולץ דוא"ל

ארכיון עבור קטגוריה 'ST (88) "

במוצאי שבת השתתפתי בטעימות אנכיות עם יין צ'יליאני טעים דון Melchor, Concha y Toro העליון הענק, המסעדה החדשה שנפתחה מערת הגריל (שיחה באזור), חוף קנטו, בחברתם של החברים הישנים שלי אניה מנואל, מרקוס פונסקה ונשיהם, עם תמיד.

יקב קונצ'ה y Toro נחשב המותג השני החזק ביותר היין בעולם, סמל של היין הצ'יליאני, עם 16 פרסים "יקב של השנה" ומוכר בתעשיית הפרסומים היוקרתיים ביותר, עם ציונים גבוהים בWine Spectator ועו"ד היין .

היו לנו ההזדמנות לטעום את הבצירים 2000, 2002 ו -2004 של היין המפורסם ביותר שלו, כמו עם אנריקה Tirado כיינן. לדעתי, שני יבולים בלטו: 2000 ו -2004, יותר כנים ומאוזנים.

דון Melchor 2000 | 13.6% אלכוהול | 100% קברנה סוביניון | 14 חודשים בחביות עץ אלון צרפתים, 70% מהשימוש הראשון ו -30% שימוש שני.

  • למרות הגיל שלו, הוא היה כולו וחי. ארומה מקסים, כמו שאני אוהבת. פירות כבר עזבו את המקום, משאירים את ההערות שהיישונים להשתלט על כקופסא סיגרים וזפת. חיך רך, חומציות בינונית והתמדה טובה. עיוור סיכון של להיות בורדו טוב. אני חושב שזה לא יתפתח. הערה: 92/100

דון Melchor 2002 | 14% אתנול | 96% קברנה סוביניון ו -4% קברנה פרנק | 14 חודשים בחביות עץ אלון צרפתים 70% מהשימוש הראשון ו -30% שימוש שני.

  • היבול הקשה ביותר להעריך. ארומה סגור, אבל עם פה הטוב. מובנה, חזק, אבל לא מספיק כדי להקסים. זה יכול להוכיח בעתיד. הערה: 88/100

אלכוהול 14.5% | | 2,004 דון Melchor 94% קברנה סוביניון ו -6% קברנה פרנק | 14 חודשים בחביות עץ אלון צרפתים 70% מהשימוש הראשון ו -30% שימוש שני.

  • מצוין בשיא האופנה. ארומה עז, עם הערות הדרים (דובדבן), שחורים ותבלינים. החיך בנוי, אלגנטי ורב עוצמה. מאשר את הערות האף. מאוד מאוזן. הערה: 94/100

Chateau du Cedre ממוקם בcontrôlée Origine d'כינוי Cahors (AOC) הצרפתי ידוע להיות מקום הולדתו של ענבי מלבק. יש, היינות שלה חייבים להיות לפחות 70% ממלבק השלמה עד 30% מרלו וTannat. האישיות של מלבק מCahors מתבטאת ביינות די טאני כאשר צעיר, נהנה בהזדקנות, בדומה לגרסאות חזקות של יינות בורדו.

רכוש Chateau du Cedre הוא אורגני, לא קוטלי עשבים משמשים, אין ריסוס נגד ריקבון והתרכובת אורגנית רק משמש. הכרם מחולק לשלושה חלקים המרכיבים את שני הסוגים הטובים ביותר של קרקעות הנמצאים באזור Cahors. את החלק הגדול ביותר של 12.5 דונם במזרח עם חשיפת דרום המערבי הוא אבן גיר סלעית ויינות תורמים לרמות של חום ומים, ייצור עם טאנינים עדינים וארוך מאוד. שני מגרשים האחרים של 5.5 דונם ודונם 7.5, שניהם פונים דרומה מכוסים Galets מעורבב עם חול ferruginous אדום המשטח עם אבן ובוץ מתחת, יינות אלכוהול חזק ויותר.

דירוג אישי:
Chateau du Cedre Cahors Le Cedre
2000 - ST (88) - 13.5%

חזותי עדיין כהה מאוד, מראה יין לא יותר מעשר שנים. האף אינטנסיבי של פירות בשלים שחורים, וניל, עור ורקע אדמה. החיך הראה מספיק גוף, טאנינים עדינים, חומציות מאוזנת והווה, נותן תמיכת חיסכון. גימור מתמשך. יש יין שמגיע לקסם, אך מראה יכולת גיל מאוד גדול.

בצע את הבלוג לחיות את החיים בטוויטר

ליהנות דף הבלוג לחיות את החיים בפייסבוק

למי שבצע את ידע הבלוג של התשוקה שלי ליינות התפתחו, ישנים. בשלב זה, הם מפגינים מאפיינים ייחודיים, טאנינים מעוגלים והזר מתפתח, צובר מורכבות. קשה לדעת צוות הזמן, זכות לפתוח את הבקבוק. בזמן האחרון אני טעמתי והפתעתי אותי הרבה עם אמרתי יינות התפתחו פשוט. לאחר ששמח אותי את אותו הדבר, או יותר, שיינות של יקבים גדולים TOP. ניסיון אחד כזה קרה בסוף השבוע הזה כדי להוכיח סוביניון Montes Alpha קברנה 1995 בחלק העליון שלה כמעט 18 שנים, הוא הראה את החיים ואת היכולת לרצות אותי בקערה.

קלאסי אמיתי בדרום אמריקה, אלפא Montes היה אדום הגדול הראשונה הצ'יליאני, בהשראת היינות בורדו הטובים ביותר. הוא נבחר "בורדו צ'יליאני הטוב ביותר" על ידי מגזין בקבוק יין, והוא שווה ערך באיכות למחיר "CRU בורגנית" שלוש או ארבע פעמים.

דירוג אישי: ST (88) - היבול הנוכחי נמכר לריאל 98.00 ביבוא מיסטרל

  • בחזותי הראה מאוד atijolada צבע, האף עם הערות בלסמי (אורן וארז), ציפורן, ואור מעושן. החיך הוא אור, המיועד ליובש מסוים, מראה כי טאנינים עדיין לשרוד. מאשר את ההערות של האף, עם גמר עם התמדה ממוצעת. עכשיו זוכר, יין טוב הוא, מעל לכל, יין שאתה נהנה מספיק כדי לשתות, כי המטרה העיקרית של יין היא להביא הנאה למי ששותה אותו.

בצע את הבלוג לחיות את החיים בטוויטר

ליהנות דף הבלוג לחיות את החיים בפייסבוק

אין לי ספק, יינות מבעבעים הם המשקה המושלם כדי לעודד את הרוח. אני מזמין כל אחד לקחת כוס היין מבעבע מבלי לפתוח חיוך.

אתמול בלילה היה לי חוויה טובה לדעת את הקערה על אפשרות נוצצת, הצ'יליאנית Undurraga ברוט. שהוכן על ידי "Charmat" (היין עובר התסיסה השנייה במיכלי נירוסטה "ולא את הבקבוק עצמו", והוא בבקבוקים תחת לחץ) עם ענבים 60% שרדונה ו -40% פינו נואר של Valle del Maipo.

דירוג אישי: ST (88) - צ'ילה - Maipo - יבואן Abflug - R $ 50.00 - עדיין אינם זמין בשוק Capixaba.

  • עוצמת צהובה חזותית בינונית, עם בועות בינוניות, רבות ומתמשכות. האף עם רמזים לפרחים לבנים בשילוב עם גווני פירות והדרים לבנים. החיך הוא עשיר, רך, עם שפע של רעננות. טעם פירות שולט. הוא הבחין במריירות קלות, מבלי להקריב קבוצה נחמדה. התמדה ממוצעת.

בצע את הבלוג לחיות את החיים בטוויטר

ליהנות דף הבלוג לחיות את החיים בפייסבוק

שהוכן על ידי Bodega Ntra.Sra. דל רוסאריו בCastilla-La Mancha, אזור עם מסורת בייצור יין בספרד, Canforrales קלאסיקו 2010 הוא יין אדום עשה עם ענבי טמפרניו 100%, טובים וזולים. אינו עוברים עץ, הוא תסס בנירוסטה שעוברת התהליך של מיקרו-חמצון. טכניקה זו כרוכה כמויות זעירות הזרקה ומבוקרת של חמצן במהלך או לאחר תסיסה, מחקה כי יין אדום יישון בחביות כאשר הם מבשילים לקבל עץ ובכך עוזר לפתח טאנינים רכים וחסר צבע יציב יותר כל שימוש בעץ האלון.

La Mancha היא אזור אידיאלי לגידול ענבים, וכתוצאה מכך תשואה קטנה להקטר. בנוסף, הבריאות של הגפנים שלהם היא יוצאת דופן בגלל השעות הארוכות של שמש שהם מקבלים על מחזור ההבשלה הנרחב שלהם.

הרבגוניות של אדמתו מאפשרת לך להציג מגוון רחב של ענבים מכל רחבי העולם ללא בעיות, משלימה Airen ענבי טמפרניו וילידים, איכות שיש מכירות אפשרו לגדול בהתמדה בשנים האחרונות.

אז אתה לא יודע, La Mancha היא אזור היין הגדול בעולם, עם כ -450,000 דונמים של כרמים באזור הייצור, מתוכם כ 165 000 מסוגלים לייצר יינות עם "ייעודו של המקור".

דירוג אישי: ST (88) - ספרד - 100% טמפרניו - Ville du Vin - R $ 49.00

אדום צעיר ללא עץ, טעים, מסומן על ידי פרי אינטנסיבי (פטל, דומדמניות שחורות). טעם טרי, עם מרקם קטיפתי. יין עגול שהוא שיכור בקלות.

בצע את הבלוג לחיות את החיים בטוויטר

ליהנות דף הבלוג לחיות את החיים בפייסבוק

Capixaba היבוא
האחים קידמו במטה שלה אתמול, 30 ביולי (יום שני), טעימות עם 12 יינות. האירוע נועד ההשקה הרשמית של קו יינות צ'יליאני
פרנסואה Lurton Hacienda Araucano, בפיקודו של כל sommleier קלבר אלבס, מתאר קצת על היבואן ויקב בווידאו לעיל.

היקב זה עתה קיבל את האישור של "יינות biodynamic", שאינו אלא ההערכה של הקרקע והצמח בבית הגידול הטבעי שלה, באמצעות השימוש בתכשירים ותרכובות של צמחים, בעלי חיים ומינרלים (חלק ביולוגי) ב פעמים מדויקות, תוך לקיחה בחשבון את ההשפעות האסטרלי ומחזורי הטבע (חלק דינמי).

יש משפחת ורידי Lurton יין: שני אבות, אחים, שנוצר ירידה של כ -15 מגדלי ענבים, ייננים, négociants, בקיצור: דור שלם המוקדש ליין. בני ז'אק ופרנסואה Lurton של אנדרה, אגדה בבורדו. היו תמיד רעיונות מהפכניים לסטנדרטים שמרניים צרפתים, ניסוי עם ענבים לא מסורתיים לאזורים חדשים, תומך בשימוש של Screwcap, להשיק תרבות האזורית מעורבת יד עיצוב נועזת כדי לקדם את יינותיהם. הם החלו את הקריירה שלהם כיועצים, עובד מסביב לעולם כעפו ייננים. הניסיון הבינלאומי שלו זיכה אותם אנשי קשר ורעיון מעניין על הגאוגרפיה היין של מדינות רבות שבם החלו בהדרגה להבין ייצור שלהם. הם החליטו לייצר יינות איכות, אבל במחיר סביר, באמצעות אזורים משניים במגמת העלייה במדינות כמו צ'ילה, ארגנטינה וספרד, כמו גם הקמת שותפויות עם היצרנים באורוגוואי, אוסטרליה ופורטוגל.

קרדיט צילום לעיל: Arismario אוליביירה

קבוצת הטיפוס להעריך את היינות: Standing; סידני סנטיאגו, אנדרה אנדרס, לאונרדו Conick (בעלים), אני, טום (מסעדת הגאי) וחבריו יושבים .; פרד, חוליו למוס (Papaghut), Elvecio FAE (מנהל ExpoVinhos ויקטוריה), לראש הממשלה, סומלייה סוניה האייל, קלבר אלבס ורפאל דיאס (שטח DOC).

היינות בכוס הפתיעו, בעיקר הציג עלות תועלת מצוינת עם מחירים הנעים 29.00-329.00. גולת הכותרת בדעתי קיבלה את היינות הזולים, כיקר ביותר הייתה מחויב להיות טוב. של 12 היינות 4 לסווג כ" טוב וזול ".

יין לבן סוביניון בלאן Kawin 2011 - צ'ילה - 100% סוביניון בלאן - עמק המרכזי (עמק קזבלנקה, קוריקו וLolol) - 12.5% ​​- 29.00 $ R
- ST (88)
- "טוב וזול"

העלות-התועלת הטובה ביותר של הלילה, SB זה, הראה ניחוחות האופייניים של כוס פירות טרופית ועשבוני קל. החיך הוא פירות, חומציות קלה, מאוזנת ומרעננת. יין קל לשתייה ולהבין את הצעתה. קנייה גדולה.

יין לבן - Araucano סוביניון בלאן 2011 - צ'ילה - 100% סוביניון בלאן - עמק Lolol - Colchagua עמק - 12.5% ​​- R $ 69.00 - ST (86)

SB 5% אחרים זה תססו בחביות, הראו פיגורים באף, פחות נלהבות מהראשון. החיך הוא יותר מאפייני שמנת, פחות פירות, מינרלים, איזון טוב, חומציות טובה, סיומת נעימה.

שרדונה araucano GRAN יין הלבן 2007 - צ'ילה - 100% שרדונה - Colchagua עמק - 14% - R $ 129.00 - ST (88)

שרדונה הראתה כי "טעימות קסם" זהב צהוב חזותי, ניחוחות ברורים, בהירים, מאוד אינטנסיביים, ונזכר פופקורן חמאה, דבש, אפרסק, וניל. הטעם וחומציות שמנמונת, פירות, טובה, אבל חטא במאזן, יש לי העץ יכולים פחות תשומת לב, היא הסתירה קצת פירות. עניין של טעם אישי.

היין אדום קברנה סוביניון Kawin 2010 - צ'ילה - 100% קברנה סוביניון - עמק המרכזי - 13% - R $ 29.00 - ST (86)

יין המשרת את ההצעה שלך, אור, פירות, בלי הרבה יומרות, בחירה מצוינת למסיבה.

קברנה סוביניון Araucano יין האדום המילואים 2009 - צ'ילה - 100% קברנה סוביניון - Colchagua עמק - 14% - 49.00 $ R
- ST (88)
- "טוב וזול"

עתודות CS כבר מציגה את מורכבות גדולות יותר, ניחוחות פלפל טחון טרי של פרות שחורים ואדום. החיך הראה טאנינים מוצקים, גוף טוב, פירות וחומציות נאותה. בחירה מצוינת לברביקיו.

Araucano יין האדום RESERVE Carmenere 2010 - צ'ילה - 100% Carmenere - Colchagua עמק - 13.5% - 49.00 $ R
- ST (87)
- "טוב וזול"

Carmenere גם שימח אותי, הערות טיפוסיות של פלפל, תבלינים ופרותי יער. החיך הוא גוף פירות, טוב, חומציות טובה והתמדה טובה.

RESERVE פינו יואר יין האדום Araucano 2010 - צ'ילה - 100% פינו נואר - עמק המרכזי - 13.5% - R $ 69.00 - ST (88)

תות בשלים מאוד, דומדמניות ודובדבנים. חיך טרי, אור-גוף, קל לשתייה ולרצות.

יין אדום HuMo BLANCO 2,008
- צ'ילה - 95% פינו נואר ו -5% סירה - העמק Lolol - 15.5% - R $ 109.00 - ST (90)

יותר מאופק באף, אבל עם פה טעים, שמנת, פירות, עץ ממוקם היטב, מאוזן וסיומת ארוכה.

Araucano יין האדום RESERVE סירה 2011 - צ'ילה - 100% סירה - Colchagua עמק - 14.5% - 65.00 $ R
- ST (88) - "טוב וזול"

יין נחמד מאוד, עגול מאוד, פירות מוכנים, Docinha, אמיתי "יין נשי."

יין אדום קלו דה LOLOL 2009 - צ'ילה - 38% Carmenere, קברנה 28% - סוביניון, 20% סירה, 14% קברנה פרנק - עמק Lolol - 18 חודשים בחביות שימוש השני - 14.5% - R $ 109.00 - ST (90 +)

היה בית-משפט זה הערות אניס, פירות פרחוניים ואדומים. יש חך גוף טוב, טאנינים עדינים, חומציות טובה ולסיים עיקשים טוב.

סוביניון יין אדום קברנה 2,009 araucano GRAN - צ'ילה - 100% קברנה סוביניון - Colchagua עמק - 18 חודשים בחביות (70% חדשים, 30% שימוש שני) - 14.5% - R $ 149.00 - ST (90 + )

ההערה הראשונה באף הייתה זיתים שחורות ADE, שהתפוגגו פתיחה הרבה פירות, שזיף, גויאבה ורקע וניל. החיך הוא חומציות צפופה, טובה, יצירת רעננות נעימה, פירות, מינרלי אור, עם סיומת נעימה.

היין האדום Alka Carmenere 2009 - צ'ילה - 100 Caemenére% - Colchagua עמק - 18 חודשים בחביות עץ אלון - 15% - R $ 329.00 - ST (92+)

עם כל החובה להיות טובה, Alka, TOP של היקב, שהוצג הערות שופעות על האף, קפה קלוי, קופסא סיגרים, עץ, פירות אדומים ווניל. החיך מאשר את האיכות והאף מציין, מאוד שמנת, פירות, מאוזן, הזקוק לכמה שנים בבקבוק כדי להראות את מורכבות גדולות יותר. יין יפה!

בצע את הבלוג לחיות את החיים בטוויטר

ליהנות דף הבלוג לחיות את החיים בפייסבוק

בהזמנתו של חבר שלי רוברטו ג'וניור, מאוחר ביום רביעי, 25, שהשתתף בטעימות של יינות ספרדיים Importadora B-קובייה בEnotria, שבו הוא נמצא כאן ברוח הקודש. זה היה סיור מעניין מאוד של ספרד שבו יצא לי להכיר יינות מאזורים שונים 7: פנדס, נווארה, Ribera del Duero, טורו, סומונטנו וריווח, לקח אמיתי על אישיותו של כל אזור. בסרטון לעיל המנהל המסחרי של Valéria Carrete היבוא מדבר קצת על היבואן והיינות טעמו.

ספרד היא מדינה הררית, חמה ויבשה, עם עוד אדמה לכרמים מכל אומה אחרת בעולם. היא מדורגת שלישית בייצור בייצור בעולם יין, מאחורי צרפת ואיטליה.

היין הספרדי התעורר מתקופה ארוכה של תרדמת עם המשך ביצועים ממוצע. נכון לעכשיו, ספרד היא מדינה תוססת יותר במונחים של יינות, עם מחיר x איכות ביחס גדול. במשך עשרות שנים, האזור היחיד המפורסם ביותר של ספרד ליין האדום שלה, ריוחה, והאזור הקלאסי של יין מחוזק, Jerez, היה בולט בינלאומי בין יינות משובחים.

נכון לעכשיו, אזורי ענבים רבים אחרים, כגון אלה שהוזכרו לעיל בטעימות בעצם מייצרים יינות איכות, וחלקם אף מפתיע.

יש חוקי אל על יינות ספרדיים, קטגוריה QWPSR שתי רמות: ייעוד של מקור (DO), (DOC) דירוג גבוה יותר, הוקם בשנת 1991. עד כה, ריוחה וPriorat הם האזורים היחידים ברמת DOC (הידוע גם כDOCa). יינות שאינם מזכים כלעשות את החלק של הקטגוריה של יינות שולחן, נקראים Tierra de וינו (שווה ערך ל Pays de Vins de France).

לדעתי גולת הכותרת של הערב הייתה קאווה מאסטרס 1,312 (מועד תחילת פעילותה) - פנדס - 12% - Xarel זה; Parellada - R $ 129.00 - ST (91)

קאווה היא המונח הרשמי ליין המסורתי השיטה הנוצץ, המיוצר בעיקר בפנדס, אם כי יש כמה יצרנים בשאר ספרד.

עוצמת קש חזותי בינונית צהוב, דק perlage, מתמשכת וגדולה, ברורה ובהירה. ניחוחות עזים, הערות דומים שמפניה, לחם קלוי, בריוש, חמאה, פירות יבשים (אגוזי לוז ושקדים), ומגע של פירות טריים ורקע מעט מינרלים. טעם ביצע גוף יבש, טוב, חומציות טובה ורעננות נהדרת. מוס שמנת, מתמשך, עם מרקם רך וניחוחות לחם קלויים של פירות לבנים וגימור ארוך מאוד.

אחריו עם יינות אחר 10 שבדרך כלל מרוצה הרבה מלבד בדעתי הלבנה הראשון (SB) שהיה עם ניחוח של "חתול להשתין" חזקה, Inurrieta אורכידאה "בלאן סוביניון נווארה" (13%) ST € (84) 76.00 (Guia Penin 2011: 91 ומדליית זהב - תחרות העולמית של בריסל 2008). לדברי לבנים: LAUS רדונה פרח "סומונטנו" 13.5% ST (90) £ 89.00. עלה ראשון: Inurrieta MEDIODIA Garnacha; מרלו "נווארה" (14%) ST (88) R $ 76.00 - שני עלו :. LAUS מרלו הפרחים: (מרלו, קברנה סוביניון, סירה) "סומונטנו" (13.8%) R $ 89.00 ראשית אדום : LAUS Roble מרלו; קברנה סוביניון; טמפרניו סומונטנו 13.8% ST (86) £ 89.00. לדברי אדומים: IUVENE "טמפרניו" ריוחה (13%) ST R (86) $ 59.00.

אדום שלישית, הדרדנלים טמפרניו 04 חודשים בחביות עץ אלון צרפתים חדשות (13.8) ST (89) R $ 89.00 - הבקבוק הוא עיצוב מאוד יפה, מודרני. חדר אדום: Garnacha Inurrieta SUR "; סירה; Graciano "(06 חודשים בחביות עץ אלון אמריקאים) (14.5%) ST (89) R $ 76.00. אדום חמישי: LORIÑON Crianza טמפרניו ריוחה 14 חודשים בחביות עץ אלון אמריקאים (13%) ST R (88) $ 76.00. היין השישי ואחרון: CARODORUM ISSOS "טינטה דה טורו" (10 חודשים בחביות עץ אלון צרפתים) (15%) ST (92+) R $ 129.00, קרם גוף מלא, למי שאוהב את הסגנון, הוא vinhaço!

היינות יהיו זמינים בעתיד Enotria Avenida ריו ברנקו, 1383, ויטוריה - ES, 29,055-643

טלפון: 27 3345-8696 / 27 3345-8696

www.enotria-es.com.br

בצע את הבלוג לחיות את החיים בטוויטר

ליהנות דף הבלוג לחיות את החיים בפייסבוק

נותן proseguimento העמודה "טובה וזולה", אני מדבר היום על מפיק צרפתי יין אדום עשויים Chapoutier, סירה וגרנאש, שאינו עובר דרך הקנה, סומק מריוס 2010. הכרמים שלו נמצאים בתוך IGT משלם Oc d', לנגדוק רוסיון.

לנגדוק רוסיון הוא המפיק החשוב ביותר של וין דה משלם (VDP) של צרפת, עם 80% מכלל. הרבה מתויג תחת הכינוי האזורי Vin de משלמת OC d'והשני עם שמות של מחוזות מקומיים. הכללים לVDP פחות מחמירים מאלה של AOC, המאפשרים יינות זניים סיעת ייננים מזנים שאינם מסורתיים ולערבב עם ענבים מקומיים ובינלאומיים. מעמדו של VDP נותן הכרה גדולה יותר משולחן דה וין רמה הבסיסי. כמעט כולם עשוי מתערובת של חמישה ענבים הדרומיים קלאסיים והתערובת מוסדרת על ידי AOC. הסירה, מפורסמת באזור של עמק הרון השכן, היא פופולרית יותר ויותר; מורוודר וקריניאן קטלאנית לעשות יינות כהים, טאני וחריפים. גרנאש וCinsaut, מאוד מעובדים הם פירות וקלים.

Chapoutier הוא השם הגדול ביותר של רון. מישל Chapoutier הוא אחד הייננים הגדולים ביותר של צרפת, יינן מספר פעמים נבחרות של השנה על ידי Revue du Vin de France, נתן ממד חדש ליינות של האזור, להגיע לשלמות בזרמים השונים של הצפון ו דרום. הכרמים אורגניים גדלו ויש להם הכנסה נמוכה. היין הוא מחווה לסבא-רבא שלו, מריוס.

דירוג אישי: ST (88) - צרפת - לנגדוק רוסיון - הסירה וגרנאש - 13.5% - יבואן מיסטרל - R $ 52.00

כפי שאמרתי לעיל יין זה אינו עובר עץ שנותן לה פירות טריים, נקיים. אודם חזותי בינוני עוצמה, ברור ובהיר. על פירות האף אדומים ושחורים, פלפל שחור, פרחוני ובלסמי מגע. החיך הוא פירות, טרי, בעל גוף בינוני, מאוזן בין החומציות ואלכוהול; טאנינים רכים באיכות טובה. בסופו של עם התמדה טובה. הרבה יותר שווה לדעת.

בצע את הבלוג לחיות את החיים בטוויטר

ליהנות דף הבלוג לחיות את החיים בפייסבוק