Toota ainult parimad aastad, Alentejo Regional Wine Spur Private Selection 2008 punane vein laagerdunud 12 kuud prantsuse tammevaatides, millele järgneb teine ​​etapp 18 kuud pudelis enne läheb turule. Iseloomu 2008 vintage on tingitud värskust kevad, äärmuslik suvel tingimused ja valik sorte DOC Alicante Bouschet, Aragones ja Syrah. Palju krediiti edu see vein on tingitud Australian veinimeistri David Baverstock.

Töötajad läbi - Portugal - Alentejo - Alicante Bouschet, Aragones ja Syrah - ST (93) 14,5% - kuldmedal Concours Mondial de Bruxelles 2012 Award Excelência- 2011 Wine Magazine

Visual tugev, selge ja helge granaat. Esmane aroomi meenutab ploomi siirup, röstitud, kerge lilleline ja tore mineraal taustal. Maitse on paks, läikiv, hea happesuse ja struktureeritud tanniinid, millel on suur tasakaal. Long aromaatne püsivust, head kontsentratsiooni puu. Tema peen ja elav tanniinid näidata oma varases eas, uskuma suur vananemise potentsiaali. Vein, mis nõuab tassi teise järel, ei ole väsinud. Ideaalne sobitamise toitude jahi ja pehmed juustud.

Järgige Blog Elu Elu Twitter

Naudi lehe Blog Elu Life Facebookis