Vyrábí se pouze v nejlepších letech, Alentejo Regional Wine stimulovat soukromé Selection 2008 červené víno ​​zraje 12 měsíců v sudech z francouzského dubu, následuje další fáze 18 měsíců v lahvi, než se na trh. Charakter ročníku 2008 je výsledkem svěžesti jara extrémních letních podmínkách a výběr odrůd DOC Alicante Bouschet, Aragonés a Syrah. Hodně zásluhu na úspěchu tohoto vína je kvůli australský vinařem David Baverstock.

Zaměstnanci přezkoumáno - Portugalsko - Alentejo - Alicante Bouschet, Aragones a Syrah - ST (93) 14,5% - Zlatá medaile Concours Mondial de Bruxelles 2012 Award Excelência- 2011 Wine Magazine

Vizuální intenzivní, jasné a zářivé granát. Počáteční vůně připomínající švestky v sirupu, toastový, mírné květinový a nádherný minerální pozadí. Chuť je tuk, elegantní, dobře kyselost a strukturované třísloviny, s velkou rovnováhu. Long aromatické vytrvalost, s dobrou koncentrací ovoce. Jeho jemné a živé taniny ukázat jejich útlého věku, aby věřili ve velké stárnutí potenciál. Víno, které volá po šálku po sobě, ne unavený. Ideální přizpůsobení jsou založeny nádobí lov nebo měkké sýry.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránky blogu žít život na Facebooku