Otsingumootori optimeerimine esitada veebilehel Email Extractor

Archive for the 'Kohtumine Mistral "Kategooria

Portugali tootja Carlos Campolargo, räägib blogis Elu Life koosoleku ajal Mistral, tagaküljel arengut veiniviinamarja- Pinot Noir Bairrada, väga huvitav, video üle. Campolargo 2008 Pinot Noir on valmistatud viinamarjadest, meie oma viinamarjaistandused, veinivalmistamise on kääritamine toimub väikestes veskid, käsitsi või mehaaniliste samm. Vanuses 14 kuud kasutatud barrelit. Mõnes konkreetset aastat, lisab natuke marja. Meeldis, vaoshoitum puu, elegantne, tasub teada. 123,00 kulud.

Järgige Blog Elu Elu Twitter

Naudi lehe Blog Elu Life Facebookis

Mistral importija, omanik üks parimaid ja suurimaid kataloogid veinidest Brasiilias toimunud Sofitel Copacabana (Rio de Janeiro), kuues trükk nüüd traditsiooniline sündmus Mistral Meeting 2012 80 tootjat üle maailma. Üritus oli selle alguses päevadel 16, 17 ja 18. juulil São Paulo, on Grand Hyatt.

Selle aasta kohtumise Objekte mõned Mistral veini kuulsused osalevad esmakordselt sündmus ise, kui Paul Hobbs, Dirk Niepoort ja Serge Hochar omanik Château Musar ja esimene "Man of the Year" ingliskeelse ajakirja Decanter pluss Hubert Billy, kuulsa Champagne Pol Roger serveeritakse pulmad prints William ja Kate Middleton.

Samuti on seal, Francisco Olazabali Quinta do Vale Meão, portugali Tinto kõrgeimate punktidega ajaloos Wine Spectator.

Õhtujuhid: Ciro Lilla ja tema abikaasa Carmen Lila (Omanikud importiva Mistral)

Blog Elu Elu oli esmakordselt sündmus ja mõned kaalutlused teha. See on inimlikult võimatu päev lihtsalt maitsta kõiki veine. Üks võimalus oleks suurendada ühe päeva jooksul sündmus Rio või kahekordistada realiseerumise aja kohta. See oleks oluline ka rühma riikide tootjad, andes suurema osavuse degusteerimine. Ma kaotasin palju aega, et leida tootjat, oli tootjate nimekirja, mida järgida, ja paljud usuvad ka. Võttes need andmed, üritus oli suurepärane, oli väga hästi vastu, ilm oli väga ilus, suurepärane asukoht, hea tase külastajate ja veine, et veini armastaja tahaks olla maailma karika unes!

Allpool on minu nimekiri ette kindlaks määrata, nagu ma ütlesin eespool oli, et võimalikult suur hulk põllumajandustootjaid, nelja tunni jooksul kestusega. Prioriteediks olid veinid, et vaevalt on võimalus tõestada, esimene hinna ja siis selle piiratud tootmise.

Vallontano - Luis Henrique Zanini (omanik-veinimeistri) ja Ana Paula Valduga

Extra Brut LH saagi Zanini 2010 - R $ 77,00 - ST (87)

Vallontano ainult Brasiilia veini importija kataloogi Mistral käivitatud ürituse ja piiratud eriväljaandes Extra Brut LH Zanini 2010 põllukultuuri on ainult 2500 pudelit toodetud traditsioonilisel meetodil. Valmistaja selle seeria loodi tuntud Belgia kunstniku Maurice Rosy auks luuletaja Vineyard Vallontano, Luis Henrique Zanini, kes annab oma nime vahuvein. Tuginedes Pariisis Rosy on autori sadu klassikaline teoseid prantsuse multikas ja tema tööd on tõlgitud paljudesse riikidesse. Oma teekonda läbi Prantsusmaa, Zanini täidetud Maurice ja tema abikaasa Daničle Gerault ja sai suured sõbrad.

Bollinger - Philippe MENGUY (režissöör)

Champagne Bollinger La Grande Annee Vintage 2002 - R $ 596,80 - ST (96)

See šampanja on ainult toodetud erandlikel aastatel ning seda peetakse tõsi top kuvee Bollinger, kõrgeimat kvaliteeti Champagne. Teie kogumispunkt on 63% Pinot Noir ja 37% Chardonnay, ainult valitud Grands ja peaministrid Crus viinamarjaistandused veine. Alkoholkäärimine on alati läbi väike ja vana tammevaatides. Küpsemine mille sete külmas keldris, on vähemalt viis aastat. Võtab maksimaalsed viis tärni alates Decanter.

Pol Roger - Hubert de Billy (omanik)

Champagne Pol Roger Cuvée Winston Churchill 1999 - R $ 795,00 - ST (99)

Üks parimaid ŠAMPANJAD kunagi tehtud, kuulub kategooriasse Cuvée Prestige ja ilmus 1984 auks kuulsa Briti riigimees Sir Winston Churchill. Kogumispunkt on peamiselt Pinot Noir, Chardonnay täiendada. Ta valib ainult parim puu, pärit viinamarjaistanduste Vallée de la Marne ja Côte des Blancs. See Champagne valmimine keldrites on kokkupuutes sete pärmseente rohkem kui seitse aastat enne kinni, annab see tohutu keerukus. Sai 94 punkti võrra Wine Spectator ja mitte vähem kui 96 punkti Wine amatööri, mis kirjeldab seda kui "suurepärane" ja märgistatakse see parim Champagne kõigi poolt hinnatud ajakirja.

Cos d'Estournel - Géraldine Santier (režissöör)

Cos D 'Estournel 2004 - ST (92) - R $ 900,00

Asutati alguses XIX sajandil, Château Cos d'Estournel oli adiquirido 1917 by Ginestet pere. Varsti pärast Prats pere nüüd omab ja Bruno Prats müüdud vara. Et mitte kaotada järjepidevuse pere poeg Bruno, Jean Guillaume jäi haldamise viinamäele. Mis kruusane pinnas, Cos d'Estournel erineb väljad Saint Estephe, mis pakub palju Merlot oma viinamäele kui naaberpõldudel. Vein on rikkalik ja kontsentreeritud värv ja sügav maitse ja elegantne - väga erinev Saint Estephe veine. Lisaks sellele on suure vananemispotentsiaaliga.

Paul Jaboulet - Tom Hlasny (režissöör)

Hermitage La Chapelle 2005 (Paul Jaboulet Aïne) - R $ 993,00 - ST (97)

Tõeline legend, suur La Chapelle on kahtlemata üks parimaid ja kõige austusväärne veinid maailmas. Wine Spectator Magazine La Chapelle 1961 ühena 12 parima veini kahekümnendal sajandil, mida nimetatakse "standard Syrah viinamarja." Suudab areneda pudelis aastakümneid, on uskumatult rikas ja keeruline, uhkeldavas võlu ja elegants. 2005 vintage on tähelepanuväärne, "vintage sajandi" Prantsusmaal. Ikoonil.

Joseph Drouhin - Christophe Thomas (režissöör)

Montmains Chablis Premier Cru 2010 (Joseph Drouhin) - R $ 220,89 - ST (92)

Suurepärane 1er Cru Chablis, valmistatud viinamarjadest väikese viinamarjaistanduse 1,8ha. Näitab suurt mineraalsust ja täiuslik kaaslane austrid.

Chapoutier - Pierre-Adrien Fleurant (režissöör)

M. de la Sizeranne Hermitage 2007 (Chapoutier) - R $ 516,40 - ST (95)

See lahendamata Hermitage La Sizeranne näitab hästi, sest Chapoutier on suurim koguja auhindu ja kõrgeid hindeid alates Rhône. Näitab silmatorkav kimp ja külluslik ja väga keerukas. Tema hämmastav struktuuri põhjuseid võib areneda pudelis rohkem kui 15 aastat. Tõeline monument Syrah.

Castello di Ama - Marco ja Lorenza Pallanti (omanikud)

Vigna L'Apparita Merlot 2008 (Castello di Ama) - R $ 775,10 - ST (94+)

Üks suurimaid ikoonide Toscana L'Apparita on aristokraatlik Merlot, selle hind, "jätab Château Petrus näha laevad" sõnu Wine Spectator. 2006 vintage on hinnatud mitte vähem kui 95 punkti Robert Parker, kes kirjeldas punane nagu "laitmatu, kõige haruldasem ilu." Suur veini ja üks vaidlustas supertoscanos, mis on veelgi keerulisem ja ahvatlev mõne aasta pärast pudelis.

Vietti - Mario Cordero (omanik)


Barolo Castiglione 2006 (Vietti) Ra $ 297,50 - ST (95)

Vein "üllatavalt hea" arvates Robert Parker, Castiglione on õige võrrelda Barolo, mis näitab suurt klass ja kvaliteet. Valmistatud viinamarjadest Bricco Fiasco, Ravera, Fossati ja Bricco Ravera on vein, mis näitab hästi omadused terroir Barolo on keerukas ja põnev komplekt, mis sai suurepärase märkus 92+ Parker ja 92 Wine Spectator põllukultuuride 2006!

Biondi Santi ja Castello di Montepó - Valentina Gherardi (režissöör)

Brunello di Montalcino Riserva DOCG 2004 (Biondi Santi) - R $ 2,784.99 - ST (97)

Üks tuntud Itaalia veine, see grand Riserva saanud piirhind Gambero Rosso juhend, mis on märgistatud "erakordne". See on väga võimas, kontsentreeritud ja pikaealiste veini, mis ei tee kompromisse kaasaegset stiili. Võib kesta aastakümneid ja nõuavad tavaliselt aastaid pudelis saavutab tipu.

BISOL - Roberto Actis (režissöör)

Prosecco di Valdobbiadene Superiore Cartizze di Cartizze (BISOL) - R $ 166,00 - ST (90)

Hinnatud "Outstanding" Robert Parker, kes tõi selle vahuvein "sensatsiooniline", Cartizze on kõige austusväärne BISOL Prosecco ja üks suur tähte nimega. Cartizze on kõige kuulsam osa piirkonna Prosecco ja see vein on "light, täites suu" sõnu Gambero Rosso. Mis põnev touch magus maitse, tasakaalustada väga värskuse, on üks kõige sophistic valikuid Prosecco, maineka allkiri BISOL.

Quinta do Vale Meão - Francisco Olazabali (omanik)

Quinta do Vale Meão 2009 - R $ 385,00 - ST (98)

Vaidlusalune "New Barca", mis on valmistatud sama valmistamiseks kasutatud viinamarjad on kuulus Barca Velha. Kontsentreeritud, väga rikas ja võimas, väga keeruline, ta peksis suurim veinide Portugali pime degusteerimine korraldatud Wine Magazine. Tõesti fantastiline, et see oli Portugali punane näidustatud nimekirja "Top 100 Veinid of the World" Wine Spectator 2005.

Quinta da Pellada - Maria Castro (omanik)

Doda 2005 (Quinta da Pellada) - R $ 243,77 - ST (94+)

Dirk Niepoort ja Alvaro Castro, Quinta da Pellada - kaks kõige paljukiidetud veinivalmistajate Portugal - neljale käele loodud veini, mis ühendab endas parimaid dao piirkonnas, mis on kuulus aromaatne punased ja täis finesse, struktuuri ja Veinide kontsentreerimine Douro, manustatuna üks kord kutsus nimi Doda moodustub esimestest silpidest kahes piirkonnas. Punane pisike tootmine on juba võetud Portugali kriitikud nagu üks suur veinide riigis. Et austada filmikriitik João Paulo Martins, vnho näitab "täiuslik kombinatsioon jõudu ja elegantsi." Suur loomiseks kaks suurimat talenti Portugal.

Quinta do Perdigao - Perdigao Jose (omanik)

Quinta do Perdigao Touriga Nacional 2006 - R $ 228,85 - ST (92)

Lopsakas ja aromaatne Touriga Nacional Quinta do Perdigao valiti "The Great Dão Tinto" maineka konkursi "parimad veinid Dao Producer". See uus versioon on üks parimaid kunagi toodetud, mis näitab väga keerukas ja elegants, pluss kõik sümboolikaga iseloomu Touriga. On nimetanud seas 15 parima veini Portugal João Paulo Martins.

Niepoort - Dirk Niepoort (omanik-veinimeistri)

Harvest 1998 Niepoort (Niepoort) - R $ 198,00 - ST (95)

See on maitsev Harvest Tawny ühest viinamarjasordist, vanuses puidust vähemalt seitse aastat. Väga pehme ja kutsuv, keerukate ja uimastav kimp näitab suurt esinemist suu.

Campolargo - Carlos Campolargo (omanik-veinimeistri)

Campolargo Pinot Noir 2008 - R $ 123,00 - ST (91)

Suurepärane punane toodetud Campolargo Pinot Noir. Mõnes konkreetset aastat, lisab natuke marja. See on elegantne ja keeruline vein.

Bodegas Chivite - Oscar Alvarez (režissöör)

Colección 125 Reserva 2005 (Chivite) - R $ 248,00 - ST (91)

Üks ikoonid redsi Hispaaniast Veinikarahvin ajakiri laitmatu Colección 125 Reserva näitab suur klass ja keerukust, parim hispaania stiilis.

Alion & Pintia - Puhastamine Mancebo (režissöör)

Pintia 2006 (Bodegas Pintia) - R $ 293,00 - ST (91)

Fantastiline Pintia on suur punane koostatud Vega Sicilia arenevatel Toro piirkonnas. Oma esimesel hooajal, on juba saanud 95 punkti Robert Parker ja Jancis Robinson palju märke, et ülesseatud parim vein olete kunagi maitsnud Toro. Aastal 2003 nimetas kinni El Mundo on parim vein Toro sel hooajal. Võimas ja täidlane, kuid klassi ja elegants, "rusikas terasest siid kindad" sõnu Steven Spurrier.

Tokaji Aszú 3 puttonyos 2002 (Oremus Tokaji - Vega Sicilia) - 500ml - R $ 178,00 - ST (93)

Oremus on fantastiline veinikelder kuulub Vega Sicilia Ungaris. Tema veinid on puhas, mida toodetakse sama perfektsionismi, kus töötab veinikelder Ribera del Duero. Siin on ebaselge oksüdatiivse iseloomu mõned rohkem maamees Tokajis, kuid väga intensiivne ja puuviljane aroom ja kena esinemine suus.

Bodegas Valdemar - Roberto Alonso (režissöör)

Conde de Valdemar Gran Reserva 2004 (Bodegas Valdemar) - R $ 198,50 - ST (91)

Üks kõige prestii veini Rioja, Conde de Valdemar Gran Reserva on laagerdunud 2 aastat tammevaadis, näitab väga pehmus ja keerukust, stiilis klassikaline punased Rioja.

Pesquera - Miguel Angel Bocos (režissöör)

Pesquera Janus Gran Reserva 2003 - R $ 766,00 - ST (96)

Alejandro Fernandez Pesquera loodud üks esimesi veine piirkonna, 1972 aastal 1995 oli eriline selle poolest, Ribera del Duero, mis oli esimene villitud Janus, tõsine veini, karm, meierei toonid, vürtsikas tamm, nahk ... .complexo .

Domdechant Werner - Alessandra Rodrigues Gomes (Sommeljee)

Hochheimer Kirchenstück Riesling Spätlese 2005 (Domdechant Werner) - R $ 145,27 - ST (91)

Vaid 250 juhul toodetakse ja hinnatud 92 punkte Wine Spectator, suurepärane Riesling Spätlese Hoccheimer Kirchenstuck oli kirjeldatud kui "ilu" ajakirja, mis tõi esile tema "kreemjas intensiivsus", et "tuttavat kihtidesse, jättes kestev maitse oranž lõpus. "

Casa Lapostolle - Julien Berthelot (režissöör)

Clos Apalta 2009 (Casa Lapostolle) - R $ 397,00 - ST (92)

Cult Clos Apalta on tõeline müüt, mis on kahtlemata üks parimaid ja enim auhinnatud veinid Lõuna-Ameerikas. Toodetakse ainult suur aastane, see on võimas ja täidlane, ühendades vapustav terroir Apalta väga väikese sissetulekuga ja kogenud prantsuse väänata. Tema tilluke tootmine vaieldakse maailmas. Ikoonil.

Pisano - Pisano Daniel (omanik)

Axis Mundi Tannat 2002 (Pisano) - R $ 276,00 - ST (92+)

Axis Mundi on uusim loomine Pisano, parim tootja Uruguay. See on parim punane vein, super-Tannat, muljetavaldav kontsentratsioon ja võimu, aga ka väga tasakaalustatud, rafineeritud tanniinid ja pikk järelmaitse. Seda toodetakse ainult viinamarjadest väga vana viinapuud Tannat kasvanud väike sissetulek, mis annab klassi ja avaldamata keerukus veinidele tehtud see võimas valik. Kindlasti parim Uruguay punane täna.

Paul Hobbs - Hobbs Paul (omanik)

Paul Hobbs Cabernet Sauvignon Beckstoffer Et Kalon Vineyard 2006 - R $ 994,00 - ST (96)

Kroonijuveeli seas kultus Cabernet Sauvignon ühe viinamarjaistanduse Paul Hobbs Beckstoffer Et Kalon müstiline, valmistatud viinamarjadest viinamarjaistanduse peetakse parimaks istandust kogu Napa Valley. Aastal 2002 saak, punane teeninud midagi vähemat kui 100 punkti Robert Parker, pannes veini eliidi kõige rohkem vaidlusi "kultus veini" Ameerika Ühendriigid. Rikas, täidlane ja keerulised, on üks suurimaid veinid kogu maailmast.

Mõned online:

Marcelo Copello - Ajakirjanik (Resvista Bacchus) ja veini konsultant

Elvecio FAE (direktor ExpoVinhos Victory) Geraldine Santier (direktor) Cos d'Estournel ja Aucio Steps

Mario Trano, suurepärane blogi www.mondovinho.blogspot.com

Alan Ingles (oenophile) ja American Paul Medder (Sommeljeede restoran Aprazivel)

Pedro Dias (Sommeljeede restoran Gabbiano)

Peter Hermeto (Aprazivel Restoran)

Järgige Blog Elu Elu Twitter

Naudi lehe Blog Elu Life Facebookis