Optimalizace pro vyhledávače předložit webové stránky Email Extractor

Archív pro 'levné a dobré' Kategorie

Co je dobré víno ​​a levné? To je neustálé dilema milovníka vína. Jak se dostat na maximální návratnost pro naše kapsy? Chcete-li nám pomoci, Wine Enthusiast Magazine, vytvořil TOP 100 každoročně seznam Best Buy. Stejně jako někteří kritizují, a vědomím, že chuť je osobní, je nepopiratelné, služby poskytované těmito časopisy, zkracovat si cestu k dobrému vínu.

Uvedené vína mají svou doporučenou maloobchodní cenu na $ 15 nebo méně, a všechny jsou označeny jako nejprodávanější, tj. každý má kvalitu a skvělou cenu. Analyzovali jsme více než 17.000 vína v průběhu posledních 12 měsíců, odměňování jako Best Buy pouze 1134 (o 6,7%).

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

koupí za 2012

Připravil Bodega Ntra.Sra. del Rosario v Castilla-La Mancha, regionem s tradicí vinařství ve Španělsku, Canforrales Classico 2010 je červené víno ​​vyrobené z hroznů Tempranillo 100%, dobré a levné. Neprochází dřeva, které kvasí z nerezové oceli prochází procesem mikro-oxygenace. Tato technika zahrnuje vstřikování nepatrné množství kyslíku a kontrolovány v průběhu kvašení nebo po něm, které napodobuje věku červeného vína sud dozrát při přijímání dřevo, a proto pomáhá rozvíjet mírnější taniny a stabilnější barvy bez jakékoliv použití dubu.

La Mancha je ideálním místem pro pěstování vinné révy, což má za následek malé hektarového výnosu. Navíc, zdraví svých vinic je pozoruhodné vzhledem k dlouhé hodiny slunečního svitu, kterým ve své velké zrání cyklu.

Všestrannost zemi nám umožňuje prezentovat širokou škálu hroznů z celého světa hladce, doplňuje domácí AIREN a Tempranillo hroznů, jehož kvalita umožnila prodej roste v posledních letech neustále.

Pro koho nezná, La Mancha je největší vinařská oblast na světě, s asi 450.000 hektarů vinic ve své oblasti výroby, z nichž asi 165 000 jsou schopny produkovat vína s "označení původu".

Osobní hodnocení: ST (88) - Španělsko - 100% Tempranillo - Ville du Vin - R 49,00 dolarů

Mladá červená, bezdřevý, chutné, vyznačuje intenzivní ovoce (maliny, rybíz). Čerstvá chuť se sametovou texturou. Kulaté víno pijete s lehkostí.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

Víno kritik Marcelo Copello, jeden z největších v zemi, které jsou uvedeny v Bacchus Magazine tento měsíc, 207 bílých a červených vín z 11 zemí, 27 dovozců, R $ 20 až R 59 dolarů real CAD. Tato vína jsou k dispozici na trhu a naše ceny jsou účtovány v maloobchodě. Není součástí tohoto seznamu, sladké, opevněné a brazilské šumivé, rosé,, kteří budou zahrnuty do "megaprova" v příštím vydání, rozdělené do 17 kategorií. Blog žít život na 21 vín níže uvedené
(Vítězové v každé kategorii) z celkového počtu 207. Chcete-li vidět kompletní seznam je pouze koupit časopis, issue # 3 je nyní na novinových stáncích. Viz níže:

Kategorie New World (White):

(Sauvignon Blanc): Selección Limitada Montes Sauvignon Blanc 2010, Leyda Valley, Chile - $ U 28,00 dolarů
- www.mistral.com.br

(Chardonnay): nezdolný Chardonnay Gran Reserva 2011, Casablanca Valley, Chile - R 37,30 dolarů
- www.barrinhas.com.br

(Torrontes): Colome Torrontes 2011 Hess, Rodina, Salta Argentina - R 48,00 dolarů
- www.decanter.com.br

(Riesling): Long Row Ryzlink rýnský 2008 Jižní Austrálie - AUD 55,00 dolarů
- www.worldwine.com.br

Kategorie New World (barvené):

(Cabernet Sauvignon): Clava Book CS 2010 Viña Quintay, Maipo Valley, Chile - R 59,00 dolarů
- www.twimportadora.com

(Malbec): Las Moras Black Label Malbec 2008, San Juan, Argentina - R 58,00 dolarů
- www.decanter.com.br

(Syrah): Clava Pobřežní Reserve Syrah 2011, Vina Quintay, Casablanca Valley, Chile - R 59,00 dolarů
- www.twimportadora.com

(Ostatní odrůdy): Cono Sur Pinot Noir Reserva 2010 Cono Sur, Casablanca Valley - R 48,00 dolarů
- www.brown-forman.com

(Cortes barvené): Alta Vista Nadčasový Blend 2008 Alta Vista, Mendoza, Argentina - R 56,00 dolarů
- www.epice.com.br

(Cortes barvené): Antawara Blend Syrah / Carignan 2009 mosaique Vína, Maule Valley - R 47,50 dolarů - www.viníssimo.com.br

Kategorie Old World (bílé a červené):

(White Portugalsko): Verdelho 2009 Esporão, Alentejo - R 55,80 dolarů
- www.qualimpor.com.br

(Tinto Portugalsko): José de Sousa 2009, Jose Maria Fonseca, Alentejo - R 59,00 dolarů
- www.aurora.com.br

(Tinto Portugalsko): Flor de Crasto 2010 Quinta do Crasto Douro, - R 53,55 dolarů
- www.qualimpor.com.br

(Španělsko bílá): Inurrieta Orchidea Sauvignon Blanc 2010 Bodega Inurrieta, Navarra - R 56,50 dolarů
- www.b-cubo.com

(Tinto Španělsko): Carramimbre Roble 2009 Bodegas Pingon, Ribera del Duero - R 59,90 dolarů
- www.vinhosdomundo.com.br

(Bílá Itálie): Laicale Chardonnay 2008 Apollonio, Puglia - R 52,00 dolarů
- www.casadovinho.com.br

(Tinto Itálie): 2003 Terragnolo Negroamaro, Puglia - R 58,00 dolarů
- www.casadovinho.com.br

(Itálie Tinto) Monna Nera 2007 Tenuta di Capezzana, Toskánsko - 27,50 dolarů
- www.mistral.com.br

(White Francie) Les Clos des Reynon 2010 Denis Dubourdieu, Bordeaux - R 54,00 dolarů
- www.portoaporto.com.br

(Tinto Francie): Domaine Galtier 2006 Lise & Jean Carbone Vignerons, Coteaux du Languedoc - R 47,00 dolarů
- www.testevin.com.br

(Tinto Francie): La Forge Estate Cabernet Sauvignon, Dommaine Ale Pavel, Languedoc - R 56,35 dolarů
- www.decanter.com.br

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

Pěstuje se hlavně v regionu Marche (Itálie), původní bílých hroznů Verdicchio, dostal své jméno od slova zelené, zeleno-žluté barvy odkazu, který může prezentovat svá vína v jejich vzhledu. Je považován za jeden z nejdůležitějších odrůd regionu Marche.

To obvykle se vyznačují vysokou kyselost na patře s tóny citrusů příštích. Dobré sklizně, které jsou těžko k sehnání kvůli nestabilitě výsledků hroznového moštu, mohou předložit chutí citronu a ořechové tóny. To je také používán jako základ pro výrobu šumivých vín.

Historické dokumenty ukazují svou přítomnost od čtrnáctého století.

Garofoli Víno Anfora "verdicchio" dei Castelli di Jesi DOC Classico 2011 byl dalším příjemným překvapením pro degustaci Grand Cru, představovat velkou cenu X přínos do mísy. Odkaz na "klasiku" v lahvi je vyhrazeno pro vína z této oblasti nejstarší produkce Castelli di Jesi.

Osobní hodnocení: Verdicchio dei Castelli di Jesi DOC Classico 2011 - 100% verdicchio - Inox - 12% - Itálie-Marche - R 38,00 dolarů - ST (90) - Grand Cru

Vůně bílého ovoce, lehké květinové, velmi minerální a náznak sekání trávy na konci, není dost obtěžovat. V ústech má dobré tělo, potvrzuje poznámky z nosu, svěží kyselinkou, vytváří dostatek svěžesti. No, co potřebujete vědět!

Harmonizace: doprovází ryby, japonské jídlo, salát greeny s citrusovou omáčkou.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

Věděli jste, že v Německu (a Rakousko) šumivé víno ​​se nazývá Sekt? Tam asi 800 vinařství čerpat asi 500 milionů lahví sektu za rok. Mohou být označeny jako Deutscher Sekt, pokud vaše hrozny jsou pěstovány 100% v Německu, kde se můžete setkat s několika kvalitních vín. Téměř všechny Sekt, průmyslová výroba se prodává velmi levné s obchodní značkou. Pouze Sekt vlastnictví (Winzersekt), připravené v malém výroby pro malé farmy, se prodává za vysokou cenu. Existuje rostoucí počet jemného Sket dosahováno Pinot v jižním Německu.

Víno ochutnal byl Zähringer "Sekt" Edelgräfler Brut 2010 byl poslán vinicích klubu vína Blanc de Blancs (pouze bílé hrozny) vyrobené Pinot Blanc, Chrupka a Johanniter, Champenoise metoda, kde druhá fermentace probíhá v láhvi, v tomto případě, která trvala 9 měsíců zrání s kvasnicemi, "Sur lie".

Osobní hodnocení: Německo - Baden - 12% - producent (Weingut Zäringer) - Rulandské bílé, Chrupka a Johanniter - dovozce: Winelands Wine Club - ST (87)

Vizuální slámově žlutá střední intenzity, středních Perlage a vytrvalý. Dobrý aromatickou intenzitou, ananas a citrusové a květinové dotýká, uzené zajímavé, vyvíjí do minerálu na konci. Chuť má mírnou kyselost, se středním tělem a mírným sladkostí. Průměrná vytrvalost bez hořkého konce.

Harmonizace: můžete ochutnat samostatně jako aperitiv nebo doprovázející nějaké chlebíčky, ale stane se ideální s mořskými plody, jako jsou ústřice a slávky kromě japonské jídlo. Je to jiskřící se, aby se těšil s teplotou mezi 6 ° C a 8 ° C.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

Pokračování sloupec "levné a dobré", mluvím dnes na italské vstupní producenta vína Talenti, který byl vyvinut s mezinárodními hroznů, Merlot, Cabernet a Petit Verdot, pět akrů v exkluzivním toskánské IGT Zirlo Talenti 2011.

Na jihu Montalcino, ve městě San Angelo v Colli je Pian Conte, sídlo Talenti, krásné a starobylé budově, u řeky Orcia. V roce 1980 Pierluigi Talenti koupil tento majetek, který fascinuje na dlouhou dobu a nyní obhospodařuje 20 hektarů hroznů Sangiovese Grosso a další typické, plus malý olivový háj. Jeho vnuk Ricardo je nyní velký velitel vinařství.

"Talenti" Zirlo IGT 2011 - Merlot, Cabernet a Petit Verdot - Itálie - Toskánsko - R 39,00 dolarů - ST (90)
- Dovozce: Grand Cru

  • Aroma červeného ovoce, koření a květinové poznámky. V ústech má dobrou rovnováhu, střední tělo a třísloviny Young. Dobrý pěkné víno, snadné pití a skvělá cena. Harmonizuje dobře těstoviny omáčky se střední intenzitou.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

Dovozce Capixaba
Bratrstvo pořádá ve svém sídle včera 30. července (pondělí), ochutnávka vín s 12. Akce byla zaměřena na oficiálním zahájení řady chilských vín
François Lurton Hacienda Araucano , to vše pod velením sommleier Alves Cleber, popisující něco o dovozce a vinařství ve videu výše.

Vinařství právě obdržel certifikát "biodynamické vína", což není nic jiného než oceňování půdy a rostlin, ve svém přirozeném prostředí, a to prostřednictvím používání přípravků a látek rostlinného, ​​živočišného a minerálního (biologická část) v roce Přesné časy, s přihlédnutím k astrální vlivy a cykly přírody (dynamická část).

Rodina Lurton má víno ​​v žilách: dva otcové, sourozenci, potomci generovány asi 15 pěstitelů, vinařů, Négociants, ve zkratce: generace věnuje vína. Jacques a Francois, synové André Lurton, legenda v Bordeaux. Vždy měl revoluční myšlenky k tíži francouzských konzervativních norem, experimentovat s netradičními hrozny v nových oblastech, podporovat využívání screwcap, využijte odvážný design smíchané s místní kulturou na podporu svých vín. Začal svou kariéru jako konzultanti, práce po celém světě jako létající vinařů. Jeho mezinárodní zkušenosti a kontakty sbíral jim zajímavou představu o geografii vína z různých zemí, kde se začala postupně realizovat vlastní výrobu. Oni rozhodli se produkovat vína kvalitní, ale cenově dostupné, využití druhotných oblasti na vzestupu v zemích, jako je Chile, Argentině a ve Španělsku, stejně jako vytvoření partnerství s výrobci v Uruguayi, Austrálii a Portugalsku.

Kreditní foto nahoře: Arismario Oliveira

Třída lezení hodnotit vína: postavení; Sidney Santiago, André Andres, Leonardo Conick (vlastník), já, Tom (restaurace Cox) a jeho kamarád sedící, Fred, Julio Lemos (Papaghut) Elvecio FAE (ředitel ExpoVinhos vítězství. ), Premier Sommelier Sonia Aiello, Cleber Alves a Rafael Dias (DOC prostor).

Vína od skla překvapen, většinou prezentovány vynikající nákladů a přínosů s cenami v rozmezí 29,00 až 329,00. Vrcholem podle mého názoru byl s levnější vína, protože nejdražší měla povinnost být dobré. 4 z 12 vín klasifikovat jako "dobré a levné".

Kawin Bílá vína Sauvignon Blanc 2011 - Chile - 100% Sauvignon Blanc - Central Valley (Údolí Casablanca, Curico a Lolol) - 12,5% - R 29,00 dolarů
- ST (88)
- "Dobré a levné"

Nejlepší cena x prospěch noc, to SB, ukázal skleněné aroma tropického ovoce a mírný travní. Chuť je lehká, ovocná, vyvážená kyselost a osvěžující. Víno snadno pít a pochopit váš návrh. Velký nákup.

Bílé víno ​​- Araucano Sauvignon Blanc 2011 - Chile - 100% Sauvignon Blanc - Lolol Valley - Colchagua Valley - 12,5% - R 69,00 dolarů - ST (86)

Toto další SB, že 5% je kvašeného v sudu, byla více plachý na nose, méně bujný než první. Chuť je smetanová, ovocná méně, více minerální vlastnosti, dobrá vyváženost, dobrou kyselost s příjemnou povrchovou úpravou.

Bílé víno ​​CHARDONNAY GRAN Araucano 2007 - Chile - 100% Chardonnay - Colchagua Valley - 14% - R 129,00 dolarů - ST (88)

Chardonnay ukázala, že "kouzlo", vizuální ochutnávku žluté zlato, jasné a světlé, velmi intenzivní vůní, připomínající máslo popcorn, med, meruňka, vanilka. Chuť a baculatá, ovocná, dobře kyselost, ale zhřešili v rovnováze, dřevo může být méně prominentní, schoval trochu ovoce. Věc osobního vkusu.

Kawin Červené víno ​​Cabernet Sauvignon 2010 - Chile - 100% Cabernet Sauvignon - Central Valley - 13% - R 29,00 dolarů - ST (86)

Víno podávat váš návrh, mírné, ovocný, bez většího předpětí, vynikající volbou pro stranu.

Víno Araucano REZERVA Cabernet Sauvignon 2009 - Chile - 100% Cabernet Sauvignon - Colchagua Valley - 14% - R 49,00 dolarů
- ST (88)
- "Dobré a levné"

CS si vyhrazuje už projevilo větší složitost, aroma černého pepře čerstvě mletý černý ovoce a červená. Chuť ukázal pevné třísloviny, dobré tělo, ovocnou kyselinkou a správné. Skvělá volba pro grilování.

Víno Araucano RESERVE Carmenere 2010 - Chile - 100% Carmenere - Valle de Colchagua - 13,5% - R 49,00 dolarů
- ST (87)
- "Dobré a levné"

Carmenere také mě potěšilo, uvádí typické pepř, koření a červené plody. Chuť je ovocná, dobré tělo, dobrá kyselost a dobrou vytrvalost.

Víno Araucano REZERVA PINOT NOIR 2010 - Chile - 100% Pinot Noir - Central Valley - 13,5% - R 69,00 dolarů - ST (88)

Velmi zralé jahody, černý rybíz a třešně. Ochutnejte čerstvé, lehké tělo, snadné pití a příjemné.

Víno Humo BLANCO 2008
- Chile - 95% Pinot Noir a 5% Syrah - Lolol Valley - 15,5% - R 109,00 dolarů - ST (90)

Umírněnější na nose, ale s ústy lahodnou smetanovou, ovocná, dřevo velmi dobře umístěn, dobře vyvážené a dlouhým závěrem.

Víno Araucano REZERVA Syrah 2011 - Chile - 100% Syrah - Colchagua Valley - 14,5% - R 65,00 dolarů
- ST (88) - "dobré a levné"

Velmi pěkné víno, velmi kulaté, připraveni, docinha ovoce, skutečný "holčičí víno."

Víno Clos de LOLOL 2009 - Chile - 38% Carmenere, 28% Cabernet - Sauvignon, 20% Syrah, 14% Cabernet Franc - Lolol Valley - 18 měsíců v sudech druhého použití - 14,5% - R 109,00 dolarů - ST (90 +)

Tento soud měl tóny anýzu, květinové a červené ovoce. Chuť má dobré tělo, jemné třísloviny, dobrou kyselinkou a dobrou vytrvalost konec.

Víno GRAN Araucano Cabernet Sauvignon 2009 - Chile - 100% Cabernet Sauvignon - Colchagua Valley - 18 měsíců v sudech (70% nových, 30% Druhé použití) - 14,5% - R 149,00 dolarů - ST (90 + )

První zmínka na nose je vhodným černých oliv, které rozptýlí otevírací hodně ovoce, švestka, guava a pozadím vanilky. Chuť je hustá, dobře kyselost, vytváří příjemnou svěžest, ovocné, lehce minerální s příjemnou povrchovou úpravou.

Víno ALKA Carmenere 2009 - Chile - 100% Caemenére - Colchagua Valley - 18 měsíců v dubových sudech - 15% - R 329,00 dolarů - ST (92 +)

Se všemi povinnosti bylo dobré, Alka, TOP z vinařství, představila bujná poznámky na nose, pražená káva, krabička cigaret, tvrdé dřevo, červené ovoce a vanilky. Chuť potvrzuje kvalitu a poznámky z nosu, velmi krémová, ovocná, vyvážená, potřebují několik let v lahvi ukázat větší složitost. Krásné víno!

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

Dát proseguimento sloupec "levné a dobré," jsem dnes mluvit o francouzské víno ​​výrobce připravil Chapoutier, Syrah a Grenache, která neprochází hlavně, Marius rouge 2010. Jeho vlastní vinice se nachází v Pays d'Oc IGT, Languedoc Roussillon.

Languedoc Roussillon je nejvýznamnějším výrobcem Vin de Pays (VDP) Francie se 80% z celkového počtu. Hodně je označen v rámci cíle regionální označení Vin de Pays d'OC a další s názvy místních částí. K VDP standardy jsou méně přísné než požadavky AOC, takže vinaři frakce odrůdy kmeny netradiční a směsi s domácí a mezinárodní hroznů. Stav VDP zajišťuje větší uznání než základní úrovni tabulky vin de. Téměř všechny jsou vyrobeny ze směsi pěti hroznů klasické jižní, je směs upravena AOC. Syrah, známá v sousedním regionu údolí Rhôny, je stále populárnější, Katalánština Mourvèdre a Carignan vína jsou tmavé tříslové a pikantní. Grenache a Cinsaut, se pěstuje velmi ovocné a snadné.

Chapoutier je největší jméno v Rhône Michel Chapoutier je jedním z největších vinařů Francie, volených několikrát vinaře z roku Revue du Vin de France, dal nový rozměr vín z regionu, dosahuje dokonalosti v různých denominací a Severní Jižní Vinice jsou ekologicky obhospodařováno a mají nízké příjmy. Víno je poctou jeho dědečkem, Marius.

Osobní hodnocení: ST (88) - Francie - Languedoc Roussillon - Syrah a Grenache - 13,5% - Dovozce Mistral - R 52,00 dolarů

Jak jsem uvedl výše tohoto vína nepřekračuje lesem, což mu dává čerstvé, čisté ovoce. Vizuální Střední intenzita rubín, jasné a zářivé. Na ovoce nos červený a černý pepř, květinové a dotykové balsamico. Chuť je svěží, ovocná, středně plná, vyvážená mezi kyselostí a obsahem alkoholu, kvalitní jemnou kyselinkou. Konec s dobrou perzistencí. No stojí za to vědět.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku

Počínaje dnešním dnem, když blog Living Život najít ve sklenici vína, která má dobrou kvalitu a nízkou cenu v porovnání s druhou konci stejného stylu a úrovně, ať už propagační či jeho běžné ceny, budou zveřejněny podle víno "dobré a levné".

První víno ​​se zařazují do blogu jako "dobré a levné" je Brunello di Montalcino 2006 Boscoselvo. Předtím, než mluvit o mém dojmu v hrnku a jeho cenou, abychom pochopili něco o Brunello.

Brunello di Montalcino v Toskánsku explodovala na mezinárodním jevišti asi 35 let, kdy rodina Biondi-Santi, přední výrobce, byly představeny některé z jeho starších vín pro spisovatele. Jejich plodiny 1888 a 1891 byly ještě dobré pít, byl ve skvělé formě v šálku.

V současné době je Brunello di Montalcino DOCG považován za jeden z nejlepších a nejdéle žil vín. Většina z nich jsou drahé, ale tam jsou některé "dobré a levné".

Víno má svůj název od města Montalcino, jeden zděný tvrz jižně od Chianti. Brunello di Montalcino pochází z určitého klonu nebo linie, Sangiovese hroznů Chianti. Je obvykle velmi koncentrované a tříslová víno, které vyžaduje stárnutí pro více než 20 let, když se provádí tradičním způsobem a těží z několika hodinách provzdušňování před podáváním. V poslední době někteří výrobci vyvíjejí více dostupného stylu (moderní) Brunello, měkká, můžete konzumovat mladší, generování hodně radosti v poháru.

Osobní hodnocení: ST (91)
R$ 149,00 (Promocional) - Brunello di Montalcino 2006 Boscoselvo - Itálie - Vinařství: Sensi - Sangivese Grosso 100% - 100% Sangivese Grosso - dovozce Brotherhood - R 149,00 dolarů (propagační)

  • Toto víno je, jak jsem uvedl výše v moderním stylu Brunello, připraveného ke spotřebě.
  • Vizuální granát s oranžovou reflexní, jasné a světlé. Nos ukazuje komplexní poznámky připomínající bylinky, švestka, třešeň, bílá čokoláda, tvrdého a velmi pěkné jemné vanilky. Chuť je měkká, střední tělo s velkou harmonii mezi kyselostí a obsahem alkoholu, pachuť potvrzení nos s dlouhým závěrem. Docela příjemné, neunavuje patra. Meditace!

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránce to Blog žít život na Facebooku