Search engine optimization Dodaj stronę Email Extractor

Archiwum dla kategorii "Media"

Od tego miesiąca, największy klub wina w Ameryce Łacińskiej uruchamia ClubeW Jednym celem jest, aby nowy podpis filary wspierające firmy od jej powstania :. Uncomplicate i demokratyzacji w świat wina. W tym roku firma przystąpiła do jakości x cena z unikalnym kurator stałej kwoty: $ 25, każdej butelki.

Teraz klub ma trzy wersje: jedna ClubeW ze zawsze łatwe do picia wina, a także zharmonizowania z doskonałą jakością x cena; ClubeW klasycznych, jak wybór głównych terroir świata i ClubeW Premium z kopii doskonałości, szlachetnych i winnic z ograniczonej produkcji.

Pierwszy wybór win, miesiąca lutego, będzie chilijskich win: Cabernet Sauvignon Reserve a Helena i Helena Reserva Carmenere.


Nicolás Catena Zapata jest nowy plakat dziecko globalnego banku kampanii ITAU, którego tematem "Jestem Globalny latynoamerykańska" pozostaje w mocy. Argentyński biznesmen, właściciel stuletniej Bodega Catena Zapata, Mendoza, główny region winiarski Argentyny, dołącza do zespołu, który zawiera inne ważne nazwiska Ameryki Łacińskiej - jak baletnica Paloma Herrera, Calvin Klein projektant Francisco Costa, aktorka Alice Braga i artysta Vik Muniz - dać swój wkład do łaski markę instytucji finansowej i dodać jeszcze więcej wiarygodności swoich produktów i usług w oczach klientów w całej Ameryce Łacińskiej.

Catena Zapata. Ogólnie Ameryki Łacińskiej. (360p H.264-AAC) z Ana Ricci na Vimeo .

Z nienaganną ParanoidBR produkcji, film to trzy minuty wprowadzania lokowania, przynosząc wiadomość optymizmu Zapata milionów obywateli.

W skrypcie, to mówi się, jak włączyć rodzinny biznes w dużym przedsiębiorstwie, pozostawiając publiczność salivating złożyć wraz z ich sympatii i języku ojczystym, winnic, z których marka wina Catena Zapata. Wyprodukowany został również film dokumentalny o życiu sukcesy przedsiębiorcy. Poprzez: Reklama portalu

Śledź bloga godziwe życie na Twitterze

Ciesz Blog dla strony na Facebooku życie żywy