arama motoru optimizasyonu web sitesi göndermek e-posta çıkarıcı

'Portekiz' Kategorisi için Arşiv

münhasıran Brezilya şarap dükkanı ve ithalatçı Uzay DOC, Figueira de Cima adlı kırmızı ve beyaz şarapların bir çizgi ile ortaklaşa geliştirilen Alentejo bölgesindeki ünlü şarap Reynolds,. Tadı Hasat, gelen etiket, Hasat Figueira de Cima,% 40 Alicante Bouschet,% 40 ve% 20 Syrah Trincadeira bir kesim. Paranızın asidite ve değer sulu, meyveli, yuvarlak,. ST (88) Ne kadar: 68 £ Tel: 3024-1222

Pera Manca iyi şarap mahzeni Emlak Charterhouse (Eugenio de Almeida Vakfı) ve Portekiz en beğenilen ve pahalı bir (Evora / Alentejo) 'dir. mülkiyet 1974 yılında Karanfil Devrimi'nden sonra çiftçiler tarafından işgal 1834 yılında, özellikle yapım 1857 yılında kurulan eski bir manastır Carthusian oldu, o kötü hasar daha sonra iade edildi. Onun bağlar tüm replanted gerekiyordu.

Bugüne kadar üretilen en iyi vintages bu 1995 biri, sadece en iyi yıllarda hazırlanan, Trincadeira, Aragonêz ve Tintå Roriz, arkadaş ücretsiz Aldir Almeida kanayan büyük varil Portekizli meşe üç litre yaklaşık üç yıl olgunlaştı. Ahşap, bu süre bir düşünebilir aksine, şarap çok zarafet ve uzun ömürlü atfedilen. kase biraz balsamik notları ve baharat, kurutulmuş meyve, çay ve tütün ile görsel, yoğun kokular atijolado gösterdi. Damak burun notları, kadifemsi tanenler ve çok uzun bir bitiş onaylar. Kesinlikle gelişmeye ve önümüzdeki 10 yıl içinde zirveye ulaşacak. ST (93+).

- Bkz harika champas başladı arkadaşı Anja Almeida, evde muhteşem akşam yemeği hakkında konuşmaya devam burada , ben en şanlı ve efsanevi Portekizli kırmızı şarap iki hasat (Douro), Barca Velha bitkileri kanıtlamak için daha fazla vardı bir deneyim ilgili olacak 1966 ve 1985.

Bu kanıt daha fazla depolama kadar şarap yaşlanma için mahsulün önemini benim anlayış güçlendirdi. Bir şarap yaşamı mahsul üzüm kalitesi dikte faktörleri: Anlatayım. Onun olgunluk o asitlik iyi bir seviyede korur ve aromalar, tatlar ve tanenler kalitesini getirecek maddelerin biriktiği şekerlerin yüksek bir konsantrasyonu, olması gereklidir. Bu, bazı olumlu iklim faktörleri ile "Peter" nimet gerektirir - ölçüde ışık, ısı ve nem çok. Çok fazla ısı, örneğin, asitlik, yüksek yağış, düşük kalite ve düşük koruma potansiyeline sahip dengesiz şaraplar sonuçlanan ince aromalarını ve tatlar, azaltır.

Bu özellikler kötü kabul (bazı değildi Barca Velha ilan edilmesi demek) Söz konusu şişe açıkça bir bitki iklim x 1986 dışında sarılmış dayak zor bir hayat, olduğu, 1966 (mükemmel hasat) olarak hasat blindaram (4 / 10) ambalajın mükemmel bir sicile sahip, ama o yoktu bu kupada geldi.

Barca Velha 60 yıllık geçmişi hakkında bilmek isteyenler için, site tarafından yapılan çok iyi bir meseleyi takip .

Barca Velha ile uyumlu hale getirmek için çanak Anja Almeida tarafından "Tavşan avcısı" oldu.

Ev Ferreirinha Barca Velha 1966

Kötü durumda Stoper, tamamen kırdı ve geri çekilebilir çalışırken ufalanmış kim batırılmış. Görsel atijolado hiçbir belirgin tortu, deri, duman, eski ahşap ve hafif balsamik notu yoğun aroması. İyi asidite ile zarif kalıcı tüm burun notları, çok karmaşık, zengin tat, yumuşak doku,. Sadece mükemmel. Unutulmaz şarap! ST (100).

Ev Ferreirinha Barca Velha 1985

Mantar ayrıca tüm batırılmış, ancak crumble olmadan bütün bıraktı. Görsel karanlık, atlama yaş, utangaç koku, birkaç nüansları ile kapattı. , Tanenli, sade ağabeyi ile ilgili olarak çok etkileyici tadın. Koruma zamanla geliştirmek, ama sonra ürün üzerinde yukarıda bildirilen bilgiye sahip olabilir, bu bir umutsuz vaka olduğuna inanıyorum. ST (90)

Dizüstü C2 + Pleasure & Cia | | Journal Gazetesi Madde başlangıçta sütun Yaşam Yaşam yayınlanan

Şarap cam ulaşır, böylece yıl boyunca, yorulmaz bir iş yapılır. Hiçbir veba ya da kötü hava iklim kırpma zarar böylece ve kalabalık - - Bu dikim, budama ve hasat ile bağlarda başlar üretim dikkatli bir süreçten geçiyor ve şaraphanenin pazarlama departmanında biter.

Bir şarap raflarında öne için o dikkat çekmek gerekir. Böylece, şişenin tasarımı ve etiket satın alma kararında önemli bir faktördür. Oradan, fincan sadece kaliteli kendi repo tanımlayacaktır.

Şu anda, pek çok şarap imalathaneleri, yaratıcı ve çekici etiketler geliştirmeye çalışıyoruz. Bir örnek Portekiz Herdade Esporao, Alentejo şarapları bir başvuru yapmak olduğunu. 1985 yılından bu yana, onun şarapları bazı etiketleri üzerinde sanatçıların eserlerini çoğaltmak sanata şarap kültürünü birleştiriyor. Her yıl, bir sanatçı, her ekin hatları Rezerv ve özel Seçim etiketleri özelleştirmek için davet edilir. Bugüne kadar, 27 Portuguese, iki Angola ve Brezilyalı ressam Rubens Gerschmen idi.

Dikey tatma ve bültenleri

Şarapçılık temsilcilerinin daveti üzerine, hasat 2005, 2007, 2008, 2009 ve 2011 ile aynı zamanda dikey bir kırmızı Özel Seçim çizgisini yeni ürünlerin Rezerv hattı ile, Şarap Mağazası Carone bir testte son zamanlarda katıldı ve .

Etiketler bültenleri 2013 Branco Reserva ve rezerve Tinto 2012 Portekizli sanatçı Alberto Carneiro tarafından tasarlanmıştır. Eserinin ilkelerine Alentejo kırsal ve sadık esinlenerek, Carneiro Esporao tüm etiketleri kucaklayan bir anlatı çekti. görsel sunum dört bulutlar ağaç ile başlar ve bu unsurların sayısal inversiyon ile sona erer.

Esporao Rezerv beyaz 2013 | Alentejo | Portekiz | R $ 70

2013 yılında hasat yağmurlu kurak yaz üzüm ideal ve tutarlı olgunlaşmayı izin yüksek gündüz sıcaklıkları ile baharı izledi oldu. Kapta, ananas, mandalina, şeftali ve hafif mineral dokunma aromatik notaları gösterdi. damak meyveli notlar üstünlüğü ile, gövdeli ortamdır. Ağaç meyve gölgede bırakan olmadan doğru dozda yardımcı olarak geldi. İyi asidite, lezzetli.

Spur Tinto Reserva 2012 | Alentejo | Portekiz | R $ 94

Düşük üretim ama büyük kalite ve üzüm konsantrasyon ile, alışılmadık kuru yıl kırpın. Şarap Amerikan meşe fıçılarda (% 70) ve Fransızca (% 30) 12 ay arası. Doldurma şişede 12 ay takip edildi. Zengin konsantre ve lezzetli. Güzel bir şarap. Ocak ayında piyasaya sunulacak.

Merak

1999 mahsulünün etiket bölgesini işgal Moors onuruna sanatçı Pedro Proenca bir resimdir. Bu çok önceden bilinmeyen terörist lideri Bin Ladin gibi, elinde bir kadeh, bir Arap sakal rakamdır. Ama bu yılın Eylül ayında, Amerikalılar tarafından nefret iddia edilen beyni, Usame Bin Ladin, vardı New York'taki İkiz Kuleler, saldırı oldu. O zaman, Esporao Reserva 1999 New York'a geliyordu. Tüm şişeler toplanmış ve ters etiketlerin geri gönderildi. şişe koleksiyoncu öğe haline geldi ve bu nedenle fiyatı artmıştı.


Dikey Özel Seçim

Özel Selection Kırmızı Başlangıçta 1987 yılında başlatılan Spur Likör Store devamı olduğunu, bu özelliği iyi parsellerin bir seçim gelişti zamanla Esporao Rezerv en iyi varil seçimi ve, oldu. 90'ların sonlarında, özel bir şarap mahzeni ilgi odağı haline gelen, onun için inşa edilmiştir. Şarap Alicante Bouschet, Aragon ve syrah üzüm ağırlıklı olarak yapılır.

Esporao Özel Seçim 2005

Burun ve ağız Hem zaten oksidatif notlar vardı. Damakta meyve hafifçe son görünüyordu. Aşağı eğri üzerinde zaten şarap. Alkol ve ahşap entegre edilmiştir. Yumuşak tanenler. Asit ve orta kalıcılık.

Esporao Özel Seçim 2007

Burun ve ağız dengeli. Meyve ve tanenler hala hayatta. İyi asitlik ve sebat. Alkol ve ahşap entegre edilmiştir. Karmaşık ve zarif.

Esporao Özel Seçim 2008

Burun ve ağız meyve ve hala tanenli hayatta olan, dengeli. Baharat izleri Biraz meyveli karakter. İyi asitlik ve sebat. Alkol ve ahşap entegre edilmiştir. Karmaşık ve zarif.

Esporao Özel Seçim 2009

İşte stil değiştirdi. Bu sağlam ve güçlü olduğunu kanıtladı. Olgun meyve ve çiçek arka plan çok. Oybirliğiyle, en lezzetlisini. Son derece karmaşık ve zarif. Mükemmel sebat. Ahşap (vanilya) Entegre ve dengeli alkol. Güç ve zerafeti birleştirir. Potansiyel gelişmeye.

Esporao Özel Seçim 2011 (mevcut ürün) | R $ 220

Konsantre şarap, ama saldırgan değildir. Aroma güçlü ve çeşitli nüanslarla. Yeni ama tüketime hazır. Yuvarlak tat, lezzetli. Oldukça uzun. Hoş ve kalıcı bir duygu bıraktı.

Şefin zevk Arlette Nunes

Morina fileto

Muslin baroa kuzu ile Rack

Kahve ile çikolata mousse


Sadece iyi insanlar! - Leonardo Dantas, Joao Carlos Prado Oğul, André Andrès, Tavares Silvestre, Rogerio Baracho, Vanderlei Martins ve Şef Arlette Nunes.

Eleştirmen Joshua Greene, Amerikan Wine & Spirits dergisinin editörü en iyi 50 Portekiz şarapları listelenir. Bunlar:

 • Adriano Ramos Pinto Koleksiyonu 2009, kırmızı, Douro
 • İttifak, Quinta da Dona 2009 kırmızı Bairrada
 • Anselmo Mendes Şarap, İletişim 2012, Beyaz, Yeşil Şarap
 • Ev Mouraz, beyaz Encruzado 2012, Dan
 • Ev Mouraz, kırmızı Elfa 2010, Dan
 • Bark Şaraplar Mount Kabuklar Malvasia 2011 Beyaz Kolye
 • Duorum Şaraplar, Rezerv Old Vines 2009 Red, Douro
 • Enoport Birleşik Şaraplar, Quinta Boição Rezerv 2012, beyaz, Bucelas do
 • Bigfoot Reserva 2008, kırmızı, Douro üzerinde Bacchus Folias, Göz
 • Fonseca Vintage Limanı 2011
 • FTP Şaraplar, Quinta Serrado Reserva 2009, kırmızı, Dan do
 • Vale Homestead Barqueiros Reserva 2008, kırmızı, Alentejo
 • Esporao Reserva 2010, kırmızı, Alentejo
 • Esporao Verdelho 2012, Alentejo
 • 2010, Beyaz, Yeşil Wine Eminence
 • João Brito e Cunha, Quinta de S. José Touriga Nacional 2011 Kırmızı, Douro
 • Jorge Moreira, kırmızı toz, 2010, Douro
 • Jose Maria da Fonseca, Domingo Soares Franco Özel Koleksiyon Moscatel Roxo 2012, P.
 • Setúbal
 • Luís Pato, Pan Vineyard 2009 Bairrada
 • Lusovini Stone, 2010 yılında Seçim winemaker iptal, kırmızı, Dan
 • Madeira Wine Company 1996 Madeira Blandy en Hasat Bual
 • Nar ve Vine, 2010, kırmızı, Alentejo Ravasqueira çok
  2011 Muxagat, kırmızı, Douro
 • Niepoort şaraplar, Batuta 2010 Kırmızı, Douro
 • Niepoort şaraplar, Vintage Limanı 2011, Douro
 • Quinta da Alorna, Portal Kartal 2.009 kırmızı Tejo
 • Quinta da Lixa, Aromalar Üzüm Albariño Trajadura 2012, Beyaz, Yeşil Şarap
 • Quinta da Plansel kırmızı Montemor Seçilmiş Hasat Marquis de Touriga Franca, 2010,
 • Alentejo
 • Quinta da Ponte Pedrinha Old Vines 2007 Kırmızı, Dan
 • Quinta da Sequeira Reserva 2008, kırmızı, Douro
 • Quinta das Bágeiras Garrafeira 2009 Red, Bairrada
 • Quinta das Bágeiras Likör 2004 beyaz, Bairrada
 • Çiftlik Chocapalha Arinto 2011, beyaz, Lizbon
 • Çiftlik Chocapalha 2008 kırmızı, Lizbon
 • Çiftlik Gomariz Avesso 2012, Beyaz, Yeşil Şarap
 • 2011, Beyaz, Yeşil Wine Hall Farm House Kaptan Genel
 • Quinta NOVAL 2008 kırmızı, Douro do
 • Quinta Pinto Estate Collection 2011, kırmızı, Alenquer do
 • Quinta Portal Reserva 2008 kırmızı, Douro do
 • Quinta Sagrado, Mutant 2007 kırmızı, Douro do
 • Quinta Seara d'Siparişler TalentVs Büyük Choice 2010 kırmızı, Douro
 • Rui Reguinga Enology, Terrenus 2011 Alentejo
 • Secret Spot Şaraplar, Valley kaydet Moscatel Galego 2012 beyaz, Douro
 • Güneşli Albariño 2012, Beyaz, Yeşil Şarap
 • İlk güneşli Vineyards 2012, Beyaz, Yeşil Şarap
 • Sogevinus Fine Wines, Burmester Tordiz 40, Tawny
 • Boucas Loureiro 2012 Beyaz Güneş, Yeşil Şarap
 • Symington Aile Estates, Graham'ın Tek Hasat 1969 Tawny Liman
 • Vidigal Şaraplar, Brutalis 2010 kırmızı, Lizbon
 • Wine & Soul, Quinta da Manoella Old Vines 2010 Kırmızı, Douro

Son zamanlarda, Passadouro Reserva 2009 (% 14.5), winemaker Jorge Serôdio Borges, 60 yıldır eski üzüm 20'den fazla üzüm ile bunların% 80'i tarafından hazırlanan Douro bölgesinden bir Portekizli kırmızı, tadı% 100 basamaklı Ayak granit fabrikaları. O kullanılan 18 Fransız meşe fıçılarda ay,% 80 yeni ve% 20 için olgunlaştı. Üretim sadece 3.800 şişe. Biz aralarında çeşitli ödüller, 92 (PR), 93 (WS), 5 yıldız Decanter vardı. Sadece 3.800 şişe üretimi.

kase Douro şarap, meyve sürü ve çiçek notları, mineral, balzamik ve vanilya güç özelliğini gösterdi. Büyük ölçüde zamanla düzeldi. Büyük asitlik ve canlı tanenli Yağ damak. ağız doldurur ve uzun ve lezzetli bir tat bırakır şarap türü. Yine henüz rağmen dengeli ve zarif. Not: 94/100 | R Alentejo Şarap Mahzeni 200 $

Güney Portekiz Alentejo bölge dünyanın mantar üretiminin% 80'ini, güzel bir ortamda, çok sayıda mantar meşe ormanları ile düz, çizilmiş ve çeşitli alt bölgelerini bölünür, aralarında hangi can, Reguengos de Monsaraz vardır Bu etiketlerde belirtilir.

Birçok yerli üzüm ve şarap, eğer mahkeme bazı yabancı parça. En geleneksel arasında Trincadeira, Aragonez, Alicante Bouschet (Fransızca), Moreto ve Castelão Fransızcadır. Biz hala, orada çok iyi devam etti Touriga Nacional, Cabernet Sauvignon ve Syrah, diğer bulabilirsiniz. Beyaz arasında Antao Vaz, Arinto (Pedernã) ve Fernão Pires (Maria Gomes) bulunmaktadır.

Herhangi bir şarap bölgesi olduğu gibi, en basit high-end, tanrıların gerçek nektar çeşitli düzeylerde şarapları vardır. Bugün ben sunuyoruz Tapada şarapları Fidalgo (Brezilya münhasıran yapılan marka - Alentejo Cellar ithal) do Monte Perdigões, şaraphane bulunan bir çiftlikte kendi bağlarından üzüm ile yaptı.

Şarapçılık Alentejo ve arazi ve Alentejo şarapları aşık doğumlu Henry Grenadier, büyük Portekizli şirketlerde yönetici, aittir. O Onun performansı ve Eugénio de Almeida Vakfı son 20 yılda elde ettiği büyümenin devam etmesi esastır 1987'den beri Eugénio de Almeida Vakfı Yönetim Kurulu vermektedir. Bu müfredat sayesinde anlamak kolaydır ...

"35 ve 160 Reali" arasında fiyatlı şaraplar komuta Miria Carvalho, ithalatçı temsilcisi ve Claudio Martins, şaraphane ticari direktörü altında, Şarap Mağazası Carone dün sunuldu.

2011 (% 13.5) Beyaz Fidalgo Covered | Antao Vaz ve Verdelho.

 • Böyle şurup ananas ve bal da bir şey olarak tropikal meyve dolu Aroma. O ağzında aynı çizgiyi izledi. , İpeksi, yumuşak ve taze. :. 84/100 Not | yaz için ideal zaten kapı R $ 35,00 çalıyor

Castelão, Syrah ve Touriga Nacional | Tapada Fidalgo Rosé 2012 (% 13) do

 • Birçok ülkede her geçen gün geliştirerek yine moda roze, dahil Portekiz sıyrılıyor. Çok yarışta övdü Bu etiket, görsel canlı kiraz, yoğun aroması, meyveli, hatırlatan bektaşi üzümü gösterdi. O ağzına delighting devam etti. O sonuna kadar kalan tatlar konsantrasyonuna dikkat çekti. . 87/100: Not | iyi asitlik R $ 35,00 ile tam gövdeli ve ferahlatıcı Aynı zamanda

Tapada do Fidalgo Tinto 2011 | (% 14) - Alicante Bouschet, Aragonez, Caiada Mürekkep ve Trincadeira - Şarap Yapımı paslanmaz çelik fıçılar ve kısmen Fransız meşe fıçılarda yer oluşur -
"Best Buy" olarak Portekiz'de Şarap Dergisi tarafından gösterilen.

 • Bazı çiçek nüansları ile olgun kırmızı meyve benzeyen Görsel granat, yoğun aroması. Yumuşak ve yuvarlak damak. Kolay basit bir şarap içmek için. . Gün gün R $ 35,00 İçin | Not: 85/100

Alicante Bouschet, Aragonez ve Trincadeira - - Fransız meşe fıçılarda 12 ay - dergisi Gula 2011'de yılın kırmızı şarap Seçildi (% 14) | Tapada Fidalgo Tinto Reserva 2008 do.

 • Bir Alentejo şarap başarılı. Bir şey taze meyve, benzeyen meyan kökü, kakao likörü ve baharatlar ile Aroma. artı noktası kapta daha fazla zaman daha yoğun büyüdü evrimi oldu. . Damak, zarif sade ve Ar üzerinde 60,00 $ | Not: 90/100

2009 Red Poliphonia İmza | (% 14.5) - şişede 1 yıl takip yeni Fransız meşe fıçılarda 18 ay - Concours Mondial de Bruxelles 2012 En İyi Red Wine seçildi.

 • Kör konuşmak Yeni dünya olacak. Güçlü, konsantre ve iyi ahşap gevrek dokunuşla (çok iyi meyve üzerinde gitmiyor, yerleştirilen). Orada çok iyi uyum sağlamış Fransız kökenli üzüm bir şey olağan kesim: Syrah, Alicante Bouschet. memnun karıştırılması sonucu. Yoğun Hindistan cevizi notaları ile aroma, aynı zamanda meyve ile Görsel karanlık. Bu karamel dönüştü. Yüksek dereceli rağmen damakta, alkol yüzden görünmüyor. Bir kez daha hindistan cevizi R $ 160 ile işaretlenmiş yoğun tat ile uzun bitirmek, | :. 94/100 Not

Onun arkadaşı André Andrès evinde geçtiğimiz günlerde 1983 bağbozumu tatma sonra ben hiçbir giriş, efsanevi Barca Velha gereken bir şarap 1991 bağbozumu tatmaya fırsat vardı. Hasat 1991 15 yıl içinde en iyi olarak birçok kişi tarafından kabul edilir. Mükemmellik her şekilde.

Cam şarap asma çökelleri ile önceki hasat kıyasla daha koyu bir görsel gösterdi. Erik notaları, asil ahşap, toprak oldukça belirgin, baharat ve zeytin ile burun. Asitlik ve alkol içeriği ve firmanın yapısı, kuru tanenler arasında dengeli iyi gövdeli sade bir tat. Aftertaste erik, baharat ve asil ahşap dokunuşları ile burun onaylar. Sebat oldukça uzun. Bazı şişe daha uzun yıllar katlanmak çıktı, ancak yemek için iyi bir seferde üçüncül notları ile meyve hisseleri uzay, Bir şarap. Sağlık!

Twitter'da Living Life Blog izleyin

Facebook Living Life blog sayfasını Enjoy

Üçüncü kez ben Evi Ferreirinha Özel Reserve 1997 bağbozumu tadı. Gizli Barca Velha değerlendirdiğimizde, öncelikle, 1962 Bu sezon yayımlanmıştır 1997 yılında, sadece 13 ekinler bu onur vardı Özel Reserve olarak ilan edilecek dokuz yıl sürdü. It is Douro bölgesinde Quinta da Leda dan Touriga Nacional, Tintå Roriz ve Touriga Franca, kesme a. Son iki kere deneyim en iyi değildi. Yarıştan önce gerekli havalandırma Belki eksikliği. Bu kez, şarap yarıştan önce iki saat boyunca nefes. Yarış hakkında konuşmadan evvel, tarihinin biraz biliyorum.

Sogrape grubunda, Portekiz en büyük Günümüzde kısmı, Ev aklın olağanüstü varlığı ve biraz şans ile, çarpma olabilir, onun en önemli sahibi, D. Antonia Adelaide Ferreira, arazi mirasçı rumuzu olarak Ferreirinha adı vardır Ailenin varlık ve Douro şarap üretimine katkıda bulunur. Onun en önemli başarılarından biri, sadece filoksera veba nedeniyle aşırı sıkıntısı öncesi dönemde nedeniyle aşırı için dibe fiyatlarla büyük şarap bir sürü elde etmek oldu. Daha sonra arzulu İngiliz alıcılarla, istisnai bir bazda, müzakere ve büyük ölçüde üzüm bitki dikme değil, aynı zamanda yol ve demiryolu hatlarının kilometre yapımında paranın çok reinvesting, ailenin varlıklarını artırabilir.

Kişisel Puanlama: ST (91)
Ev Ferreirinha Özel Rezerv 1997-1913%. - İthalatçı Zahil

 • Cam şarap hafif turuncu kenarlı, tortu olmadan yoğun bir görsel bombası gösterdi. ahşap çok taze meyve, güzel kiraz sır ve vanilya ile yine birinci burun, bu güzel hazırlanmış. damak Bir passificada meyve (üzüm), büyük asitliği, firma tanen ve çok uzun bitirmek, kuru ortaya çıktı. Dengeli ve zarif. Birincil bir şarap (genç), aromalar ve tatlar karmaşıklığı elde şişede zamanla çok gelişecektir.

Twitter'da Living Life Blog izleyin

Facebook Living Life blog sayfasını Enjoy

Şarap Tutkunları fiyat oranı vs kalitede en iyi 100 alışveriş "Top 100 En Buys 2012" olarak derecelendirilen şarap yıllık listesini yayınladı. Portekiz şarapları sıralamasında 1 birincilik dahil olmak üzere bu panelde 10 mevkilere.

10 Portekiz şarapları listesi:

1º- Vega 2009 -DFJ Şaraplar (Douro). Fiyatı: 6,95 €

9a Katedrali Reserva 2008 - Eski Mağaraları (Dan). Fiyatı: 7,72 €

Quinta Portalı (Douro) do - 17º- Quinta Portal Hasat 2009 do. Fiyatı: 11,59 €

Cesaret 27º- 2009 Premium Trincadeira-Aragonez - Enoforum (Alentejo). Fiyatı: 10,8 €

Somun Murca 2009 37º- - Gerçek Companhia Velha (Douro). Fiyatı: 7,72 €

48º- Conde de Vimioso 2010 - Falua (Tejo). Fiyatı: 6,95 €

Casal Branco (Tejo) - 58º- Quinta do Casal Branco, Beyaz Falconry Fernão Pires 2008 do. Fiyatı: 10 €

2010 beyaz 71º- genç kız Quinta - Luis Duarte (Alentejo). Fiyatı: 11,59 €

81 - 2010 beyaz San Miguel, - Herdade de São Miguel (Alentejo). Fiyatı: 7,72 €

94 - Duorum tonları, beyaz -Duorum 2011 - (Douro). Fiyatı: 7,72 €

Twitter'da Living Life Blog izleyin

Facebook Living Life blog sayfasını Enjoy