Search engine optimization strona złożyć Email Extractor

Archiwum dla '' Category Portugalii

Znany wina Reynolds, w regionie Alentejo, opracowany we współpracy z winiarni i importer Kosmicznej DOC, linii białych i czerwonych win o nazwie Figueira de Cima, wyłącznie do Brazylii. Smakowało zbiorów, etykieta przychodzące, zbiorów Figueira de Cima, cięcia 40%, 40 Alicante Bouschet% i 20% Syrah Trincadeira. Soczyste, owocowe, okrągłe, z dobrą kwasowością i stosunek jakości do ceny. ST (88) Jak dużo: £ 68 Tel: 3024-1222

Pera Manca jest najlepszy winiarnia Nieruchomości Charterhouse (Eugenio de Almeida Foundation) i jeden z najbardziej uznanych i kosztowne Portugalii (Evora / Alentejo). Obiekt był założony były klasztor kartuzów w 1857, co w 1834 roku zwłaszcza przez rolników po zajmowanego po rewolucji goździków w 1974 roku, został poważnie uszkodzony wrócił później. Jego winnice musiał być przesadzane wszystkich.

Przygotowane tylko w najlepszych latach, w tym 1995 to jeden z najlepszych roczników produkowanych do tej pory, wykrwawione Trincadeira, Aragonez i Tinta Roriz, przyjaciel bezpłatne Aldir Almeida, dojrzewa przez około trzy lata w dużych beczkach trzy litry portugalskiego dębu. Ten okres w drewnie, wbrew temu, co mogłoby się wydawać, przypisać wiele elegancji i długowieczności do wina. Miska wykazały nieznacznie atijolado wizualne, intensywne aromaty z balsamicznym notatki i przypraw, suszonych owoców, herbaty i tytoniu. Podniebienie potwierdza notatki nos, garbniki aksamitny i bardzo długi finisz. Będzie to z pewnością rozwijać i osiągnąć swój szczyt w ciągu najbliższych 10 lat. ST (93+).

Kontynuując mówić o wspaniałej kolacji w domu jego przyjaciela Anja Almeida, który rozpoczął się z wielkim champas - zobacz tutaj , będę odnosić doświadczenie miałem więcej do udowodnienia dwóch zbiorów z najznakomitszych i legendarnego portugalskiego wina czerwonego (Douro), rośliny Barca Velha w 1966 i 1985 r.

Dowód ten wzmocniony moje rozumienie znaczenia upraw do starzenia wina, dopóki więcej przechowywania. Pozwólcie, że wyjaśnię: Czynniki, które określają życie wina jest jego jakość winogron uprawy. W dojrzałość jest konieczne, aby wysokie stężenie cukru, który zachowuje wysoki poziom kwasowości i gromadzi się substancje, które wprowadzają aromaty, aromaty i jakość jego taniny. Wymaga to błogosławieństwo "Peter" z niektórych korzystnych czynników klimatycznych - dużo światła, ciepła i wilgoci w środku. Zbyt dużo ciepła, na przykład, zmniejsza kwasowość, wysoką opadów, cienkie aromaty i smaki, skutkujące niesymetrycznych win o niskiej jakości i niskiej potencjału straży.

Te cechy blindaram zbiorów w 1966 r (doskonałe zbiorów), że butelka była mowa trudno jednoznacznie życie, pobity, owinięte z klimatem upraw x 1986 (niektórzy twierdzą, że to nie miało być uznany Barca Velha) uważany złe (4 / 10) z doskonałym rekordem opakowania, ale nie pokazują, że przyszedł w filiżance.

Dla tych, którzy chcą wiedzieć o historii 60-letniej Barca Velha, następuje bardzo dobrą sprawę poczynione przez strony .

Naczynie do zharmonizowania z Barca Velha był "Królik myśliwym" Anja Almeida.

Barca Velha Dom Ferreirinha 1966

Korek w złym stanie, całkowicie nasączone, który złamał i rozsypał próbując zostać wycofane. Wizualne atijolado żadnego widocznego osadu, intensywny aromat skóry, dymu, starego drewna i światła balsamicznym notatki. Bogaty smak, delikatną konsystencję, bardzo skomplikowane ze wszystkimi uwagami nosa, trwałe, eleganckie z dobrą kwasowością. Po prostu idealne. Niezapomniane wina! ST (100).

Barca Velha Dom Ferreirinha 1985

Cork również wszystkie nasączone, ale w lewo w całości, bez kruszonką. Wizualne ciemno, pomijając wiek, nieśmiały zapach, zamknięty, z kilkoma niuansami. Smak surowy, taniny, bardzo wyraziste w stosunku do starszego brata. Z czasem może poprawić straży, ale wtedy miałem informacje podane powyżej na uprawy, uważam, że jest beznadziejny przypadek. ST (90)

Względu na to, pierwotnie opublikowany w kolumnie Living Life | Notebook C2 + Pleasure & Cia | Dz U.

W ciągu roku, niestrudzona praca jest wykonywana tak, że wino osiągnie szkła. Zaczyna się w winnicach poprzez sadzenie, cięcie i zbiorów - a tłumem, tak aby żadna zaraza albo zła pogoda klimat uszkodzenia upraw - przechodzi staranny proces produkcji, a kończy w dziale marketingu w winnicy.

Na wino, aby wyróżniać się na półkach, musi zwrócić uwagę. W ten sposób konstrukcja butelki, etykieta jest kluczowym czynnikiem w decyzji o zakupie. Stamtąd, tylko jakość w filiżance określi ich odkupu.

Obecnie wiele winnic pracują nad kreatywne i atrakcyjne etykiety. Przykładem jest portugalski Herdade Esporão, odwołanie w win Alentejo. Od 1985 roku, łączy w sobie kulturę wina na sztukę do reprodukcji dzieł artystów na etykietach niektórych swoich win. Każdego roku, artysta zaprosił dostosować etykiety każdego rezerwatu oraz linii upraw Private Selection. Do tej pory było 27 Portugalczycy, dwa malarz i Brazylijczyk Rubens Angoli Gerschman.

Degustacja w pionie i zwalnia

Na zaproszenie przedstawicieli winnicy, uczestniczył niedawno w teście w Wine Store Carone, z nowej linii uprawy Reserve, a także linię pionową czerwoną Prywatna wyboru z zbiorów 2005, 2007, 2008, 2009 i 2011 ,

Etykiety wydziela Branco Reserva 2013 i Reserva Tinto 2012, zostały zaprojektowane przez portugalski artysta Alberto Carneiro. Zainspirowany wsi Alentejo i wiernych do zasad jego pracy, Carneiro zwrócił narrację, która obejmuje wszystkie etykiety Esporão. Wizualnej reprezentacji rozpoczyna się cztery chmury drzewa i kończy numerycznego odwrócenie tych elementów.

Esporão Reserve biały 2013 | Alentejo | Portugalia | R 70 dolarów

Zbiorów w 2013 roku była deszczowa suche lato zastosowaną sprężynę z wysokimi temperaturami w ciągu dnia, co pozwoliło idealny i spójny dojrzewanie winogron. W misce, pokazał aromatyczne nuty ananasa, mandarynki, brzoskwini i odrobiną mineralnej światła. Podniebienie jest średnio mocny, z przewagą nutami owocowymi. Drewno przyszedł jako dodatek w odpowiedniej dawce, bez przysłania owoce. Smaczne, z dobrą kwasowością.

Spur Tinto Reserva 2012 | Alentejo | Portugalia | R 94 dolarów

Przycinanie niezwykle suche lata, z niskiej produkcji, ale z doskonałej jakości i stężenia winogron. Wino w wieku 12 miesięcy w beczkach z dębu amerykańskiego (70%) i francuski (30%). Po wypełnieniu nastąpiło kolejne 12 miesięcy w butelce. Bogaty, skoncentrowany i smaczne. Piękny wina. Będzie dostępny na rynku w styczniu.

Ciekawość

Etykieta upraw 1999 jest obraz Pedro Proenca artysty na cześć Maurów, którzy zajmowali region. Jest to postać arabskiego brodą, z kieliszkiem w ręku, podobnie jak wcześniej nieznanego lidera terrorystycznego Bin Ladena. Ale we wrześniu tego roku, nie było ataku na Twin Towers w Nowym Jorku, który miał domniemanego Mastermind Osamy bin Ladena, znienawidzonego przez Amerykanów. W tym czasie, Esporão Reserva 1999 zbliża się do Nowego Jorku. Wszystkie butelki były zbierane i wysyłane z powrotem do etykiet zostały odwrócone. Butelka stała kolekcjonerów, a zatem nie jego cena wzrosła.


Private Selection pionie

Private Selection Red jest kontynuacją Spur Liquor Store, uruchomiony w 1987 roku Początkowo był wybór najlepszych baryłek Esporão Reserve, a czasem ewoluował do wyboru najlepszych działek własności. W późnych latach 90-tych, ekskluzywna winiarnia została zbudowana dla niego, który stał się centrum uwagi. Wino produkowane z winogron Alicante głównie Bouschet, Aragonii i Syrah.

Private Selection 2005 Esporão

Zarówno nos i usta już notatki oksydacyjnym. Na podniebieniu, owoce wydawało nieco ostatni. Wino już na krzywej w dół. Zintegrowany alkoholu i drewna. Miękkimi taninami. Kwasowości i średniej trwałości.

Private Selection 2007 Esporão

Nos i usta zrównoważone. Owoce i garbniki wciąż żyje. Dobra kwasowość i trwałość. Zintegrowany alkoholu i drewna. Złożone i eleganckie.

Private Selection 2008 Esporão

Nos i usta zrównoważone, z owoców i tanin wciąż żyje. Charakter lekko owocowy, ze śladami przypraw. Dobra kwasowość i trwałość. Zintegrowany alkoholu i drewna. Złożone i eleganckie.

Private Selection 2009 Esporão

Tutaj styl zmienił. To okazało się być silna. Wiele dojrzałych owoców i kwiatów tle. Jednomyślnie, najlepszy smak. Bardzo złożone i eleganckie. Doskonała wytrwałość. Drewno (wanilia), zintegrowane i zrównoważone alkoholu. Łączy w sobie moc i elegancję. Potencjał ewoluować.

Private Selection 2011 Esporão (obecnych upraw) | R 220 dolarów

Skoncentrowane wino, ale nie agresywny. Aromat mocny i różne niuanse. Nowy, ale gotowe do spożycia. Okrągły smak, smaczny. Dość długo. Lewy miły i trwałe uczucie.

Szef kuchni rozkoszy Arlette Nunes

Dorsz schabu

Jagnięcinę z muślinu baroa

Mus czekoladowy z kawą


Tylko dobrzy ludzie! - Leonardo Dantas, Joao Carlos Prado Syn, André Andres, Tavares Silvestre, Rogerio Baracho Vanderlei Martins i Chef Arlette Nunes.

Joshua Greene krytyk, redaktor magazynu Wine & Spirits amerykańskiej liście 50 najlepszych portugalskich win. Czy oni:

 • Adriano Ramos Pinto Kolekcja 2009, czerwony, Douro
 • Sojusz, Quinta da Dona 2009 czerwony, Bairrada
 • Anselmo Mendes Wine, Kontakt 2012, biały, zielony Wine
 • Strona główna Mouraz, Encruzado 2012, biały, Dan
 • Strona główna Mouraz, Elfa 2010 czerwony, Dan
 • Kora Wina, Mount Muszle Malvasia 2011 Biały Naszyjniki
 • Duorum Wina, Old Vines 2009 Reserve Red, Douro
 • Enoport Wielka Wina, Quinta do Boição Reserve 2012, biały, Bucelas
 • Bacchus Folias, Oko na Bigfoot Reserva 2008, czerwony, Douro
 • Fonseca Vintage Port 2011
 • Wina FTP, Quinta do Serrado Reserva 2009, czerwony, Dan
 • Vale Homestead Barqueiros Reserva 2008, czerwony, Alentejo
 • Esporão Reserva 2010, czerwony, Alentejo
 • Esporão Verdelho 2012, Alentejo
 • Eminencja w roku 2010, biały, zielony Wina
 • João Brito e Cunha, Quinta de S. José Touriga Nacional 2011 Red, Douro
 • Jorge Moreira, pył, 2010, czerwony, Douro
 • Jose Maria da Fonseca, Domingo Soares Franco Private Collection Moscatel Roxo 2012, P.
 • Setúbal
 • Luis Pato, Pan Vineyard 2009 Bairrada
 • Lusovini, Kamień anulować wybór producenta wina w roku 2010, czerwony, Dan
 • Madeira Wine Company, Blandy zbiorów Bual 1996 Madeira
 • Ravasqueira wiele granatów Vine, 2010, czerwony, Alentejo
  Muxagat 2011, czerwony, Douro
 • Wina Niepoort, Batuta 2010 Red, Douro
 • Wina Niepoort, Vintage Port 2011, Douro
 • Quinta da Alorna, Portal Eagle 2009 czerwony, Tejo
 • Quinta da Lixa, Aromaty winogron Albariño Trajadura 2012, biały, zielony Wine
 • Quinta da Plansel, Montemor Wybrany zbiorów markiza de Touriga Franca, 2010, czerwony,
 • Alentejo
 • Quinta da Ponte Pedrinha Old Vines 2007 Red, Dan
 • Quinta da Sequeira Reserva 2008, czerwony, Douro
 • Quinta das Bágeiras Garrafeira 2009 Czerwony, Bairrada
 • Quinta das Bágeiras Alkohol 2004 biały, Bairrada
 • Farm Chocapalha Arinto 2011, biały, Lizbona
 • Farm Chocapalha 2008 czerwona, Lizbona
 • Farm GOMARIZ Avesso 2012, biały, zielony Wine
 • Hall Farm House kapitan generalny w 2011, biały, zielony Wina
 • Quinta do Noval 2008 czerwony, Douro
 • Quinta do Kolekcja Pinto Estate 2011, czerwony, Alenquer
 • Quinta do Portal Reserva 2008 czerwony, Douro
 • Quinta do Sagrado, Mutant 2007 czerwony, Douro
 • Quinta Seara d'Zamówienia TalentVs Great Choice 2010 czerwony, Douro
 • Rui Reguinga Enology, Terrenus 2011 Alentejo
 • Secret Spot Wina, Dolina Zapisz Moscatel Galego 2012, biały, Douro
 • Słoneczny Albariño 2012, biały, zielony Wine
 • Po pierwsze słoneczne winnice 2012, biały, zielony Wine
 • Sogevinus wyśmienitych win, Burmester Tordiz 40, Tawny
 • Solar z Boucas Loureiro 2012 biały, zielony Wine
 • Symington rodzinny nieruchomości, Grahama pojedynczego zbioru 1969 Tawny Port
 • Vidigal Wina, Brutalis 2010 czerwony, Lizbona
 • Wine & Soul, Quinta da Manoella Old Vines 2010 Red, Douro

Ostatnio skosztował Passadouro Reserva 2009 (14,5%), portugalski czerwone z regionu Douro, przygotowane przez producenta wina Jorge Serôdio Borges, 80% z nich ponad 20 winogron ze starych winorośli ponad 60 lat wszedł do 100% młyny granitowe stóp. On dojrzewa przez 18 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu, 80% i 20% nowej używanych. Produkcja tylko 3800 butelek. Mieliśmy kilka nagród, wśród nich, 92 (PR), 93 (WS), 5 gwiazdkowe Karafka. Produkcja butelek z zaledwie 3800.

Miska pokazał charakterystykę mocy wina Douro, dużo owoców i nutami kwiatowymi, minerał, ocet balsamiczny i wanilii. Znacznie poprawiła się w czasie. Fat podniebienia z wielką kwasowości i tętniących życiem taninami. Rodzaj wina, że ​​wypełnia usta i pozostawia dużo i pyszne posmak. Mimo to po raz kolejny wyważone i eleganckie. Uwaga: 94/100 | R 200 dolarów Alentejo Wine Cellar

Regionie Alentejo w południowej Portugalii jest rysowany w malowniczej okolicy, mieszkanie z wieloma lasami dębów korkowych, co stanowi 80% produkcji korka na świecie i dzieli przez kilka podregionów, wśród nich są Reguengos de Monsaraz, które mogą Jest to wskazane na etykiecie.

Kilka winogron i niektórych rdzennych zagranicznych częścią sądu, jeżeli ich wina. Wśród najbardziej tradycyjne są Trincadeira, Aragonez, Alicante Bouschet (francuski), Moreto i Castelão francuski. Możemy jeszcze znaleźć inne, Touriga Nacional, Cabernet Sauvignon i Syrah, która trwa już bardzo dobrze. Wśród białe są Antao Vaz, Arinto (Pedernã) i Fernão Pires (Maria Gomes).

Jak w przypadku każdego regionu winiarskiego, są wina z różnych szczeblach, od najbardziej prostych do wysokiej klasy, prawdziwy nektar bogów. Dzisiaj przedstawiam wina z Tapada Fidalgo (marki wyprodukowaną wyłącznie do Brazylii - przywiezione z Alentejo Piwnicy) wykonane z winogron pochodzących z winnic w Monte Perdigões, gospodarstwa, w którym znajduje się wytwórnia.

Winnica jest własnością Henryka Grenadier, wykonawczej w dużych firmach portugalskich, urodzony w Alentejo oraz w miłości z ich ziemi i win Alentejo. Zasiada w Radzie Dyrektorów Eugenio de Almeida Fundacji od 1987 roku Jego wydajność była i jest podstawą do dalszego wzrostu, który Eugénio de Almeida Fundacja osiągnęła w ciągu ostatnich 20 lat. Z tego programu można łatwo zrozumieć ...

Wina cenie między "35" i 160 reali zaprezentowano wczoraj w Wine Store Carone, pod dowództwem Miria Carvalho, przedstawiciel importera i Claudio Martins, dyrektor handlowy winnicy.

Pokryte Białą Fidalgo w 2011 roku (13,5%) | Antao Vaz i Verdelho.

 • Aromat z dużą ilością owoców tropikalnych, takich jak ananas w syropie, a także coś miodu. Następnie, że z tej samej linii w ustach. Jedwabiste, miękkie i świeże. Idealny na lato już puka do drzwi R 35,00 dolarów | Uwaga :. 84/100

Tapada Fidalgo Rosé 2012 (13%) | Castelão, Syrah i Touriga Nacional

 • Nadal modne różowe, poprawy na co dzień w wielu krajach, w tym Portugalia wyróżnia. Ta etykieta, bardzo chwalony w wyścigu, pokazał na żywo, wizualnej wiśnia, intensywny aromat owocowy, przypominający agrest. On nadal ciesząc się w ustach. Nazwał uwagę stężenia smaków, które pozostały do ​​końca. . Jednocześnie mocny i orzeźwiający z dobrej kwasowości R 35,00 dolarów | Uwaga: 87/100

Tapada Fidalgo Tinto 2011 | (14%) - Alicante Bouschet, Aragonez, Caiada Tusze i Trincadeira - Wina występuje udział w kadziach ze stali nierdzewnej, a częściowo w dębowych kadziach francuskich -
Wskazany przez Wine Magazine w Portugalii jako "Best Buy".

 • Wizualne granat, intensywny aromat przypominający dojrzałe czerwone owoce z niektórych kwiatów niuansów. Podniebienia miękkiego i okrągłe. Proste wino, łatwe do picia. . Na dzień-dzień R 35,00 dolarów | Uwaga: 85/100

Tapada Fidalgo Tinto Reserva 2008 | (14%) - Alicante Bouschet, Aragonez i Trincadeira - 12 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu - Wybrany czerwone wino roku przez magazyn Gula 2011.

 • Alentejo wina sukces. Aromat z czymś przypominającym świeżych owoców, lukrecji, miazgi kakaowej i przypraw. Plusem jest jego ewolucja, która coraz bardziej intensywne, więcej czasu w misce. . Podniebienie eleganckie, surowe i na R 60,00 dolarów | Uwaga: 90/100

Poliphonia Podpis Red 2009 | (14,5%) - 18 miesięcy w nowych beczkach z dębu francuskiego a następnie 1 rok w butelce - Wziął najlepszego czerwonego wina w Concours Mondial de Bruxelles 2012.

 • Ślepy mówić być nowy świat. Mocny, skoncentrowany i dobre drewno ostry dotyk (bardzo dobrze przygotowany, nie będzie nad owocu). Nic zwykle cięcie francuskich winogron pochodzenia, które przystosowały się tam bardzo dobrze: Syrah, Alicante Bouschet. Wynikiem mieszania przyjemność. Wizualne ciemne z intensywnym aromacie, z nutą kokosa, ale również owoców. Przekształciła się w karmelu. Na podniebieniu Pomimo wysokiej klasy, alkohol nie pojawia się tak. Długi finisz, z intensywnym posmakiem ponownie naznaczonej kokosowego R $ 160 | Uwaga :. 94/100

Po degustacji 1983 rocznika niedawno w domu jego przyjaciela André Andres, miałem okazję skosztować 1991 rocznik wina, że nie trzeba przedstawiać, Barca Velha na mityczną. Żniwa 1991 jest uważany przez wielu za najlepszy w 15 lat. Perfekcja w każdym calu.

Wina na kieliszki pokazał ciemniejszy wizualne w stosunku do poprzedniego zbioru, z zawieszonych osadów. Nos z nutami śliwki, szlachetnego drewna, ziemisty dość oczywiste, przypraw i oliwki. Surowy smak z dobrego ciała, równowagę między kwasowością i zawartością alkoholu i struktury firmy, suche garbniki. Posmak potwierdza nos z akcentami śliwki, przypraw i szlachetnego drewna. Trwałość dość długo. Wina owocowe miejsca, gdzie akcje z wyższych nut, w odpowiednim czasie do jedzenia, choć niektóre wydawały się być bardziej wytrzymały długie lata w butelce. Zdrowie!

Śledź bloga żyć życiem na Twitterze

Zapraszamy na stronę blogu Żyjąc na Facebooku

Już po raz trzeci próbowałem 1997 rocznika domu Ferreirinha specjalnej rezerwy. Uważany Barca Velha Undercover, został po raz pierwszy wydany w 1962 roku w tym sezonie, w 1997 roku, zajęło dziewięć lat zostaną ogłoszone w specjalnej rezerwie, gdzie tylko 13 upraw miał tego honoru. To cięcie Touriga Nacional, Tinta Roriz i Touriga Franca, z ​​Quinta da Leda, w regionie Douro. Ostatnie dwa razy doświadczenie nie była najlepsza. Być może brak napowietrzania niezbędne przed wyścigiem. Tym razem wina oddychać na dwie godziny przed wyścigiem. Przed mówić o wyścigu, wiem, trochę historii.

Dziś należy do grupy Sogrape, największy w Portugalii, House ma nazwę Ferreirinha jako pseudonimu najbardziej widocznych jego właściciela, D. Antonia Adelaide Ferreira, dziedziczka ziemi, który z wyjątkową przytomnością umysłu i odrobinie szczęścia, można mnożyć aktywa rodziny i przyczyniają się do produkcji wina Douro. Jednym z jego najważniejszych osiągnięć było nabyć wiele wspaniałych win w cenach dno z powodu nadprodukcji tuż przed okresem wyjątkowego niedoboru spowodowane plagą filoksery. Następnie można negocjować, w drodze wyjątku, z zapalonych brytyjskich nabywców i znacznie zwiększenie majątku rodziny, reinwestowania dużo pieniędzy w przesadzania winorośli, ale również w budowie dróg i kilometrów linii kolejowych.

Prywatne Ocena: ST (91)
Dom Ferreirinha Special Reserve 1997/13%. - Importer Zahil

 • Wina na kieliszki pokazały intensywny granat wizualny bez osadu, z lekkim krawędzi pomarańczowym. Podstawowym nos nadal, z bardzo świeże owoce, ładne glazury i wiśni z drewna, wanilii, ten pięknie wykonane. Podniebienie pojawiła suche, z owoców (rodzynek passificada), garbniki wielki kwasowości, twarde i bardzo długim finiszu. Wyważony i elegancki. Wino to jest podstawowa (młoda), będzie rozwijać się dużo w czasie w butelce, nabywanie złożoność aromatów i smaków.

Śledź bloga żyć życiem na Twitterze

Zapraszamy na stronę blogu Żyjąc na Facebooku

Wine Enthusiast opublikował coroczną listę win ocenionych jako top 100 zakupy w jakości relacji cen, w porównaniu Top 100 Najlepszych "2012" Buys. Portugalskie wina zajmują 10 pozycje w tym panelu, w tym 1 pierwsze miejsce w rankingu.

Lista 10 portugalskich win:

1º- Vega 2009 -DFJ Wina (Douro). Cena: € 6,95

9a Katedra Reserva 2008 - Stary jaskinie (Dan). Cena: € 7,72

Quinta do Portal 17º- Żniwa 2009 - Quinta do Portal (Douro). Cena: € 11.59

27º- ośmielić 2009 Premium Trincadeira-Aragonez - Enoforum (Alentejo). Cena: € 10.8

37º- Nut Murça 2009 - Majątek Companhia Velha (Douro). Cena: € 7,72

48º- Conde de Vimioso 2010 - Falua (Tejo). Cena: € 6,95

58º- Quinta do Casal Branco, Biały Sokolnictwo Fernão Pires 2008 - Casal Branco (Tejo). Cena: 10 €

71º- młoda dziewczyna Quinta, biały 2010 - Luis Duarte (Alentejo). Cena: € 11.59

81 - San Miguel, biały 2010 - Herdade de São Miguel (Alentejo). Cena: € 7,72

94 - dźwięki Duorum, biały -Duorum 2011 - (Douro). Cena: € 7,72

Śledź bloga żyć życiem na Twitterze

Zapraszamy na stronę blogu Żyjąc na Facebooku