قادر به اثبات در یک لحظه چهار Almaviva EPU از محصولات یک امتیاز است، حتی محصول بیشتر به عنوان دو مورد اول، در سال 2000 و 2001 و دو تاریخ و زمان آخرین فروش در بازار، سال 2008 و 2009. مزه که با دو شراب آرژانتین از bodega در Y کاوا Weinert سال های 1980 و 1983، که با کیفیت عالی خود را برای بار دوم در کاسه تکرار آغاز شد. ایده برگزاری این عمودی بی سابقه ای رشد از صحبت با بزرگ رودریگو Mazzei از این شراب و سفر وبلاگ ، که در آن ما به سرعت تکمیل، قرار دادن فنجان، سه روز بعد، با حضور برخی از دوستان، Rogério Baracho، Dulcino Tozi و آندره آندرس در خانه من (بالکن زندگی زندگی).

بر اساس شراب Almaviva، EPU، که در زبان خود به معنی "شماره دو" عمدتا با Cabernet Sauvignon، Carmenère در منطقه Puente از آلتو، Maipo دره، منطقه مرکزی شیلی ساخته شده است. شراب است از انگور از باغ های انگور جدید، 10 سال، واقع در یک میدان های مختلف، در آند، مکانی که در آن آب و هوا بسیار شبیه به Médoc، بوردو، فرانسه است تولید می شود. با توجه به راهنمای Descorchados 2012، تفاوت از اول تا دوم، این است که فراتر از Cabernet Sauvignon و Carmenere استفاده را شامل می شوند بوته و Cabernet فرانک.

Maipo دره، Puente از آلتو، شده است برای بیش از بیست سال به رسمیت شناخته شده به بهترین شرایط برای توسعه Cabernet Sauvignon، که 85 هکتار است که با زمین سنگی، که در آن زمستان سرد و بارانی و تابستانهای مشخص شده توسط انتخاب شدند حرارت در شب و در طول روز تازه است.

قابل دسترس بیشتر را به جیب و به نظر من، بهتر، بهتر از اول، TOP. محصول در حال حاضر در برزیل توسط فروشگاه به فروش می رسد Wine.com.br ، به قیمت 190.00، کمتر از نیمی از اول است. متوسط ​​تولید سالانه آن 24000 بطری است.

من تا به حال مشکلات زیادی در گرفتن اطلاعات قابل اعتماد در مورد EPU. من پیشنهاد می کنم شراب در قرعه کشی یک سایت خاص، تا حد زیادی کمک خواهد کرد که می خواهد به صرف اطلاعات صحیح. به عنوان مثال، وارد کننده از سایت صحبت می کند از باغ های انگور انگور قدیمی، و Descorchados، مذاکرات در مورد باغ های انگور انگور انگور جدید ... .mescla و غیره.

محصولات بررسی در سال 2000، 2001 و 2008 و 2009 (اولین و آخرین)

Almaviva EPU صغرا 2000 - (اولین تولید) - Cabernet Sauvignon، Carmenère - 14٪ - ST (92)

  • ویژوال گارنت شدت متوسط، روشن و روشن است. در بینی میوه غالب یادداشت اوکالیپتوس، منتول، وابسته به بلسان، گیاهان و بتها و ادویه جات ترشی جات صندوق. کام تازه، متوسط ​​تنومند، تعادل بین اسیدیته و محتوای الکل، تانن نرم کیفیت خوب نشان داد. طعم غذا در دهان بینی، و پایان دادن به طولانی و لذت بخش تایید می کند.

Almaviva EPU صغرا 2001 - Cabernet Sauvignon، Carmenère - 14٪ - ST (97)

  • ویژوال یاقوت شدت متوسط، روشن و روشن است. بینی خواب برای تقریبا دو ساعت بود، و سپس باز و ویژگی های تا 2000، اوکالیپتوس، منتول، وابسته به بلسان، گیاهان و بتها را نشان داد، اما با شدت کمتر است. کام چرب و نرم، تنومند، چوب نازک و بسیار خوب قرار گرفته است. تانن نرم متوازن، اسیدیته آبدار. شهد خدایان !!!

Almaviva EPU صغرا 2008 - Cabernet Sauvignon، Carmenère - 14٪ - ST (91+)

  • در حال حاضر ویژگی های زیادی را در رایحه تغییر دیگر به یادداشت که در سال 2000 و 2001 vintages به نظر می رسد، و بله، بسیار کارامل، وانیل، قرمز و میوه سیاه و سفید. کام میوه، بدن خوب است، چربی، چوب خوب قرار داده، متوازن و بسیار طولانی شده است.

Almaviva EPU 2009 برداشت - Cabernet Sauvignon، Carmenère - 14.5٪ - ST (92)

  • یک فصل بیشتر، و دوباره من متوجه تفاوت در سبک. بر خلاف قبل، در سال 2009 پرنعمت است عطر غالب میوه های قرمز، تازه، پاک، با چوب دخالت در شخصیت کمتر است. کام تاکید بر طراوت نشان داد، اسیدیته بزرگ، تایید کرد که میوه های قرمز، گیلاس و توت. غلظت الکل و تانن آن بالاتر است، اما نرمی ادامه می دهد، نشان دادن استعداد بزرگ است. شراب آماده است، اما برای دوستداران مثل من از شراب تکامل یافته، آن را هرگز لطمه می زند به صبر.

دنبال وبلاگ زندگی زندگی در توییتر

لذت بردن از صفحه وبلاگ خود زندگی زندگی در فیس بوک