Suutma tõendada ühel hetkel neli Almaviva EML kultuurid on privileeg, veelgi põllukultuuride toodetakse kahte esimest, 2000. ja 2001. aastal ning kaks viimast müügiks turul, 2008. ja 2009. aastal. Degusteerimine mis algas kaks Argentiina veinid Bodega y Cava Weinert 1980 1983 kes kordas oma hea kvaliteet teist korda kaussi. Idee leides, et see enneolematu vertikaalne kasvas välja vestlus Rodrigo Mazzei suurte veinid ja Travel Blog , kus me kiiresti lõpule, pannes tassi, kolm päeva hiljem, juuresolekul mõned sõbrad, Rogério Baracho, Dulcino tozi ja Andre Andres minu maja (rõdu Elu Life).

Vastavalt veini Almaviva, EML, mis nende keeles tähendab "number kaks" on valmistatud valdavalt Cabernet Sauvignon, Carmenere piirkonnas Puente Alto, Maipo Valley, keskosa Tšiili. Vein on valmistatud viinamarjadest uute viinamarjaistanduste, 10 aastat, mis asub erinevas valdkonnas, Andides, kus kliima on väga sarnane Vahemereäärsel, Bordeaux, Prantsusmaa. Vastavalt juhendi Descorchados 2012 Erinevus esimesest teise, on kasutada ka väljaspool Cabernet Sauvignon ja Carmenere kuuluvad Merlot ja Cabernet Franc.

Maipo Valley, Puente Alto, on tunnustatud üle kahekümne aasta on parimad tingimused arenguks Cabernet Sauvignon, mis valiti 85 hektarit iseloomustab kivine maa, kus talved on külmad ja vihmased ja suved iseloomustas soojuse öösel ja päeval on värske.

Rohkem kättesaadav tasku ja minu arvates parem, ilusam kui esimene, TOP. Praegune põllukultuuri müüakse Brasiilias poes Wine.com.br , hinnaga 190.00, alla poole esimesel. Selle keskmine aastane toodang on 24000 pudelit.

Mul oli väga raske saada usaldusväärset informatsiooni EML. Pakun veini koostada konkreetne koht, aitab oluliselt kes tahab veeta õiged andmed. Näiteks importija sait räägib vana viinamarjaistandused viinamarju ja Descorchados, räägib uue viinamarja viinamarjaistandused ... .mescla viinamarju ja nii edasi.

Põllukultuuride vaadatakse 2000., 2001. ja 2008. ja 2009. aastal (esimene ja viimane)

Almaviva EML Safra 2000 - (esimene lavastus) - Cabernet Sauvignon, Carmenere - 14% - ST (92)

  • Visual keskmise intensiivsusega granaat, selge ja ere. On nina puuviljad ülekaalus eukalüpti märkmeid, mentooli, balsamico, guajaav ja vürtsid fondi. Suulae näitas värske, keskmise täidlusega, tasakaalus happesuse ja alkoholisisaldus, pehme tanniin hea kvaliteediga. Järelmaitse kinnitab nina ja lõpuks pika ja meeldiv.

Almaviva EML Safra 2001 - Cabernet Sauvignon, Carmenere - 14% - ST (97)

  • Visual keskmise intensiivsusega rubiin, selge ja ere. Nina magas peaaegu kaks tundi, siis avas ja näitas omadused võrdne 2000 eukalüpti, mentooli, balsamico, guajaav, kuid väiksema tugevusega. Rasvane maitse, stout, õhuke puidust ja väga heal positsioonil. Tasakaalustatud pehme tanniin, mahlane happelisus. Jumalate jook !!!

Almaviva EML Safra 2008 - Cabernet Sauvignon, Carmenere - 14% - ST (91+)

  • Nüüd omadused muutuvad palju lõhnu enam ei paista märkmed leiti 2000. ja 2001. aastakäikude, ja jah, väga karamelli, vanilje, punane ja must puu. Suulae kinnitab viljad, hea keha, rasva, hästi paigutatud puidust, tasakaalustatud ja väga pikk.

Almaviva EML 2009 Harvest - Cabernet Sauvignon, Carmenere - 14,5% - ST (92)

  • Veel üks hooaeg, ja jälle ma märkasin erinevust stiilis. Erinevalt varem, 2009. aastakäigu on ülekaalus aroom punane puu, värske, puhas, puit segavad vähem iseloomuga. Suulae näitas rõhku värskuse, suur happesus, kinnitas punane puu, kirss ja sõstar. Alkoholi kontsentratsioon ja parkained on suurem, kuid pehmuse jätkub, näitab väga flair. Vein on valmis, kuid armastavad nagu mulle arenenud veini, see ei ole kunagi valus kannatust.

Jälgi blogi Elu Elu Twitter

Naudi blogi lehele Elu Life Facebook