Будьте в змозі довести в момент чотири Альмавіва EPU культур є привілеєм, навіть більше культур проводиться в перших двох, в 2000 і 2001 і два останніх продажу на ринку, 2008 і 2009 року. Дегустація один, який почався з двох аргентинських вин з Bodega у Cava Weinert 1980 і 1983 року, який повторив його відмінну якість вдруге в миску. Ідея проведення цього безпрецедентного по вертикалі виріс з розмови з великими Родріго Mazzei-х вин і туристичний блог , в якому ми закінчили швидко, поставивши чашку, три дні потому, з наявністю деяких друзів, Rogério Baracho, Dulcino Tozi і Андре Андрес в моєму будинку (Балкон живого життя).

За вино Альмавіва, EPU, що на їхній мові означає "номер два" виробляється переважно з Каберне Совіньон, Карменер в області Пуенте-Альто, Maipo долині, центральному районі Чилі. Вино виготовляється з винограду нових виноградників, 10 років, що знаходяться в різних місцях, в Андах, на місці, де клімат дуже схожий на Медок, Бордо, Франція. За словами гіда Descorchados 2012 році, відміну від першого до другого, щоб використовувати за Каберне Совіньон і Карменер включені Мерло і Каберне Фран.

Майпо Долина, Пуенте-Альто, була визнана протягом більше двадцяти років, щоб мати кращі умови для розвитку Каберне Совіньон, які були обрані 85 га, що характеризуються кам'янистій землі, де зими холодні і дощові а літо зазначеної тепла вночі і протягом дня свіжий.

Більш доступний в кишеню і, на мій погляд, краще, красивіше, ніж перший, TOP. Цьогорічний врожай продається в Бразилії магазин Wine.com.br , за ціною 190,00, менше половини першого. Його середня щорічний видобуток 24000 пляшок.

Мені було дуже важко в отриманні достовірної інформації про EPU. Я пропоную вино скласти конкретний сайт, буде в значній мірі допомогти, хто хоче провести правильну інформацію. Наприклад, імпортер сайті говорить про старих виноградників винограду, і Descorchados, розповідає про нові виноградних виноградників ... .mescla винограду і так далі.

Із зернових культур, розглянутих у 2000, 2001 і 2008 і 2009 (перший і останній)

Альмавіва EPU Сафра 2000 - (спочатку виробляється) - Каберне Совіньон, Карменер - 14% - ST (92)

  • Візуальний гранат середньої інтенсивності, ясно і яскраво. На носі фруктів переважають евкаліпти замітки, ментол, бальзамічний, гуави і спеції фонд. Смак свіжий показали, середньої щільності, баланс між кислотністю і вмістом алкоголю, м'якими танинами хорошої якості. Післясмак підтверджує ніс, і кінець довго і приємно.

Альмавіва EPU Сафра 2001 - Каберне Совіньон, Карменер - 14% - ST (97)

  • Візуальний рубін середньої інтенсивності, ясно і яскраво. Ніс спав майже дві години, а потім відкрив і показав характеристики, рівні 2000, евкаліпта, ментолу, бальзамічний, гуава, але з меншою інтенсивністю. Жирний смак, міцний, тонкий ліс і дуже добре поміщається. Збалансовані м'які таніни, соковитий кислотність. Нектар Богів !!!

Альмавіва EPU Сафра 2008 - Каберне Совіньон, Карменер - 14% - ST (91+)

  • Тепер характеристики багато чого змінити в ароматів більше не з'являються на ноти, знайдених в вина 2000 і 2001, і так, дуже карамель, ваніль, червоний і чорний плід. Смак підтверджує фрукти, гарне тіло, жиру, добре поміщається дерево, збалансований і дуже довго.

Альмавіва EPU врожаю 2009 року - Каберне Совіньон, Карменер - 14,5% - ST (92)

  • Ще один сезон, і я знову помітив різницю в стилі. На відміну від раніше, 2009 рік збору винограду має переважне аромат червоних фруктів, свіжі, чисті, з дерева втручаючись менш характер. Смак показав, акцент на свіжості, великий кислотності, підтвердив червоних фруктів, вишні та смородини. Концентрація алкоголю і його дубильні речовини вище, але м'якість триває, показуючи великий талант. Вино готове, але для любителів зразок мене з розвиненого вина, це ніколи не завадить мати терпіння.

Дотримуйтесь блог жити життям на Twitter

Насолоджуйтесь сторінку блога живого життя на Facebook