Search Engine Optimization pateikti svetainės Email Extractor

Archive for the 'Brazilijos' Kategorija

Kitas čempionato? Dokumentinis spręs vyno Brazilijoje, jos atsiradimo, lūkesčius, kad sukasi aplink jį istoriją, paliekant dabartį, žinoma, vietos gamintojai. Dauguma šį nuotykį per vynuogynus bus dviračiu. Tai iš prancūzų, Jules Gaubert Turpino ir Brazilijos, Andrea Postiga pasiūlymas. Dėl dokumentinis kokybė išverstas į keletą kalbų ir transliuoti keliose šalyse jiems reikia mūsų pagalbos. Bendradarbiauti>
čia .

Almaúnica 2012 Syrah, raudonas vynas, pagamintas iš slėnyje (RS) regiono vynuogynų, kur taip pat palieka kai kurie iš geriausių raudonųjų Brazilijos, mano vynas savaitę. Almaúnica daryklai buvo gaminti puikius vynus, tai Syrah kaip, apvalios, minkštos, sudėtingas, einančios 18 mėnesių ąžuolo statinėse, kurios ištiko mane labai gerai paruošta, o ne sutrikdyti vaisiaus. Kerintis aromatas, juodųjų ir raudonųjų vaisių, karamelės, šokolado, tabako, prieskonių, taip pat kepimui. Pridedant tuo pačiu lygiu į burną. Visada su medienos ir vaisių niuansais. Labai kūno vynas neturi gauti nuobodu ir padeda pralaužti nuo Brazilijos vyno prietarų. 56 £ Kur rasti: Emporio DZ (Vila Velja) - Telefonas: 3062-7070

Kelionės, skonis, ieškoti informacijos, tai buvo mano gyvenime pastovus pastaruoju metu. Neseniai grįžo į Bento Gonçalves, nuostabų srityje, kurioje jaučiuosi labai gerai, ir galėjo aplankyti kai rūsiai, kad dar nežino. Pirmoji stotelė buvo Pizzato, atsižvelgiant į vynuogynų slėnyje, kur aš gavo maloniai Flávio Pizzato, kad prie vyno gamyklai partneriu.


Anksti Pizzato buvo lygūs kitiems rūsiai Serra Gaucha, su Italijos imigrantų, kurie apsigyveno toje vietovėje ir pasodinti pirmuosius vynmedžius atvykimo. Tuo atveju, bendrovės trajektorija pradėjo su 1880 m atvykimo Antonio Pizzato, kilmės Italijos regioną Vicenza Veneto. Po jo, sandoris buvo paliesta jo sūnus Giovanni, senelis Plinijus Pizzato, ūkininkavimui, be vyno, meilės vynuogininkystės aistra. Jis buvo atsakingas už įrengimo bendrovę - nuo 1960 pabaigoje - į vynuogynus, vyno slėnyje ir gaminti komerciniu mastu. Tai įvyko 1998 metais, jo sūnūs, Flavio, Flavia Jane Ivo pradėjo planuodamos Pizzato etiketes. Nuo tada vyno pristato geriau struktūrizuotą ir kokybišką vyną, vairuoja jo dažną, Merlot.


Parengė tradicinis metodas putojantis


Kambarys statinės


Gamybos vietovė

Tarp vyno paragavo, aš manau, kad kiekvienas jau nusistovėjusi, tokia kaip DNA99 ir Chardonnay (su ir be medžio) DO (saugoma kilmės slėnio vynuogynai) patvirtino, kad puodelį kokybę. Atsargas, pavyzdžiui, Cabernet Sauvignon, Merlot ir Tannat, Alicante Bouschet nustebino. Kadangi Fausto linija etikečių, parengta su vynuogėmis nuo vynuogynų PIZZATO dr Faustas, esančių dviejose Lajeados, Serra Gaucha, kaip Fausto Brut, Demi Sec "Fausto", "Faustas" Cabernet Sauvignon ir 2011 derliaus ir Faustas Rose Merlot, vadinamas dėmesio . Skonis ir parengti savo išvadas.

Apsilankymai - kiekvieną dieną nuo 10h iki 17h, šeštadieniais ir švenčių dienomis nuo 10h iki 18h. Daugiau informacijos e-paštu arba telefonu: (54) 3459.1155 ir (54) 3055,0440.

Kitą vizitą į Serra Gaucha, dalyvavo vasario 8, 4-ame Harvest Vineyard simboline pasaulyje. Renginyje dalyvavo 40 svečių, įskaitant menininkų, verslininkų, valstybės pareigūnų ir žurnalistų Eco-muziejuje Vyno kultūros Pizzol Dal, kuris apima istorinio maršruto valgyklos Bento Gonçalves (RS). Jei galėčiau Apibendrinant šią dieną su išraiška būtų "po puodelį."

Luis Fernando Veríssimo atskirti buvimą Renginyje dalyvavo su savo žmona, Lucia Helena Massa. Norėdami pasirinkti vynuogių Shiraz, Iran krūva, rašytojas sakė, kad gyvena šia patirtimi buvo kažkas gana didelis.

Be stiprios saulės šviesos, bent 38, aš dalyvavo veikloje, kuri žvalgėsi po derliaus nuėmimo, vizitas į "Eco-muziejaus parodoje, iš lauko parodos atidarymas, iš Bersaglieri fanfarų de Faria Lemos ekranas, rodo 35, nuskinti vynuoges ir pristatymas Vinum degustacija 2013 Mundi, sudarytas iš 100 vynuogių veislių vynuogyno pasaulyje.

Eco-muziejus Vyno kultūros pasveikino prezidentas institutas Pizzol R. Dal, Dal Pizzol Rinaldo, mūsų grupė gali patenkinti vyno muziejaus parodų salėje raidą, kai yra daugiau nei 330 vienetų rinkinys, iš kurių 235 egz jų vynai , išskirtinių butelių vyno gamybos ir istorinių objektų.

Projektas finansuojamas Rouanet įstatymą, skatinti kultūrą. Derliaus Šia proga kiekvienas svečias nešiojo prijuostė ir įdėti šiaudų skrybėlę ir laikymas žirklės derliaus, gali gyventi derliaus iš tam tikros rūšies vynuogių krūva patirties.

Tai buvo tiesa, vyno kelionė per visatą per Vineyard Pasaulis, kurį sudaro 401 rūšių iš 30 šalių penkiuose žemynuose, 164 masinę gamybą, 131 pirmojo derliaus 2015 ir 106 2016 gamybos (tų kaukaziečių kilmės). Pasaulio Vineyard kolekcija yra trečia didžiausia privati ​​kolekcija vynuogių planetoje. Per du sezonus, kai visų veislių gamins projektą bus antra pagal dydį privati ​​kolekcija pasaulyje. "Pasaulio Vineyard yra simbolis ir žmogiško solidarumo pranešimą, kad tik vyno kultūra ir jos filosofinių reikšmę sugeba išreikšti. Vyno kultūra yra ne tik tai, kas yra į dubenį, "sakė Rinaldo Dal Pizzol.

Kilnojamosios parodos

Mes sustojome šalia lauko parodoje, kur mes galėtume mėgautis šou, kuris sujungia dizainas Eko-muziejus vyno kultūros, pateiktą moderniu būdu, todėl didesnį visuomenės sąveiką su imigracijos ir kultūros gėrimo atminties išsaugojimo. Paroda, kelionės, turėtų būti įtraukta į įvykius ir sukaktis, kaip Vyno dienos.

Mes pradėjo restorane vietą, kur mus pasitiko Bersaglieri fanfare de Faria Lemos. Sukūrė ir prižiūri Asociacijos Kreivės Faria Lemos, fanfarų turi 35 narius, kurių amžius tarp 11 ir 78 metų, dauguma augintojai javų augintojai ir studentams. Mėgėjai užsiima su užsidegimu ir meile menui.

Grandinė baigėsi pietūs su vyno degustacija ir putojančio vyno iš Dal Pizzol. Iš meniu veikėjas buvo Vinum Mundi 2013 gran surinkimas pagamintas su 100 veislių, auginamų Pasaulio vynuogyno.

Vyno etiketės vaizduojamas dailininkas gonçalvense bento Aido Dal, bet įkvėpė derliaus 2013 darbą.

Paveikslai menininkų Eliane Averbuck ir Sonia Bervian Possamai bus spausdinami kito derliaus, Vinum Mundi 2014 vyndarys iš Dal Pizzol, Dirceu Scotta žodžiai: "parengti Vinum Mundi yra galbūt vienas iš sudėtingiausių projektų daryklai, dėl kintamųjų nustatytas šios rūšies vyno ir šio didžio rinkinį. " Ar tik 600 numeruotų buteliai, kurie nėra skirti parduoti.

Paslaugos

Eco-muziejus ir Vynuogynas Pasaulio atviri lankytojams, su nemokamas įėjimas, bent Km 5.3 iš RS 431, į Faria Lemos Bento Gonçalves. Grupė vizitai turi būti planuojami telefonu (54) 3449-2255. Skyrelius važiuoja į daryklai Dal Pizzol kvietimu.

Tekstas pradžių paskelbtas skiltyje Gyvenimas Gyvenimą | C2 + Pleasure & Co | leidinys žinios

Nors Brazilijoje oras žaisti lengvesnis skonis ir gaivus vynų, kaip baltas, dar yra šiek tiek laiko atsparumas vertiname juos. Tai mūsų mėgstamiausias gėrimas yra geras, ypač raudonos, mes žinome. Tačiau tai neturėtų būti, kad pranešėte baltymus panaikinti pagrindimas. Tai gerai, kad prisiminti apie "prancūzų paradoksą" (reiškinys, kad intrigų mokslininkus, kurioje prancūzų, net valgyti maisto produktų, kuriuose yra daug riebalų, turi mažai mirtingumas nuo išeminės širdies ligos) yra iš šalies, kuri gamina ir vartoja daug baltųjų vynų. Kas nori dar pretekstas pasiduoti baltųjų vynų malonumo, yra tokia: mokslininkai Milano universiteto, sakė medžiagos balta sumažinti ligų, tokių kaip artritas ir osteoporozė polinkį.

Platus įvairių skonių baltųjų vynų ir pakartotinai. Šiandien mes įmantrus su Sauvignon Blanc vynuogių, kilęs iš Bordo, Prancūzijoje, kur paprastai maišomas su Semillon, tiek sausų vynų, kaip desertiniai vynai, Sauternes ir Barsac į. Bet tai buvo Luaros slėnis (Moonlight), centrinėje regione, kur vynuogių geriausiai atliekamas pavadinimo Pouilly-Fume. Visoje upės Loire, Sancerre yra dar vienas svarbus pavadinimas Sauvignon Blanc, suteikiant taip gerai, kaip vynų. Abiem skundų vynai turi mineralų, gana šviežių funkcijas.

Ar šiuo metu auginamos Naujojo pasaulio regionų, tokių kaip Brazilija, Čilė, Kalifornija, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje, pasiekti puikių rezultatų, pateiktos laikantis kultivavimo, dirvos ir klimato sąlygų, įvairių užrašų ant gomurio metodus. Apskritai, eksponuoti žalsvai geltona spalva, aukšto rūgštingumo ir vaisių aromatą (persikų, pasifloros, ir kiti Caja). Taip pat galima suprasti, žoliniai, mineralinių ir citrusinių pastabų. Paprastai sukelia vynai turi būti suvartotas jaunas, kaip jis neprogresuoja gerai.

Laikas suderinti baltymai yra labiau universalus ir derinti su įvairesnių maisto produktų. Nors raudonųjų vynų taninai yra apsunkina "kovoti" su receptų serijos, kuri yra ne tas atvejis su baltymus. Be salotos, jūros gėrybės, baltymai gerai su šparagais, kinų, japonų, tajų virtuvės, karpačio arba tartratui žuvis, plius Peru ceviches. Jie puikiai su ožkos sūriu.

Chronos rezervų 2012 - Kuriko Maipo m - Čilė - R $ 49,00 - DOC erdvė

  • Su vynuogių iš Kuriko ir Maipo slėnio virš 500 metrų aukštyje virš jūros lygio, tai sb pabrėžia aromato citrusų ir žolių, su gaiviu skoniu ir gera patvarumą.

Vikaras pasirinkimas Sauvignon Blanc 2012 - Marlborough - Naujoji Zelandija - 95,00 £ - Grand Cru

  • Sauvignon Blanc yra didelė įvairovė ir Naujojoje Zelandijoje. Ši kopija yra lengvas ir gaivus, su žolinių pastabos, žaliojo obuolio ir gėlių. Neįmanoma nepatinka.

Vila Francioni Sauvignon Blanc 2012 - São Joaquim (SC) - Brazilija - R $ 103,00 - Ravin.com.br

  • Gaivus ir subalansuotas, su vaisių aromatu, ypač ananasų, obuolių, pastabos citrusų, maišytais su šviesos prisilietimu iki galo baltos gėlės. Puikus startas vasaros pietūs.

Bueno Bellavista Derliaus Sauvignon Blanc 2012 - kampanija Gaucha - Brazilija - R $ 45,00 - Gerai prekybos centrui

  • Sauvignon Blanc rado puikų partnerį į Gaucho kampanijos terroir. Atkaklus šviežumo ir mineralinių aspektus. Stebina.

Henri Bourgeois Pouilly Fume lt Travertinas 2011 - Loire - Prancūzija -R $ 131,00 - Grand Cru

  • Pouilly-Fume yra iš Luaros slėnio netoli Sancerre vyno, Prancūzijos centras, pagamintas vien tik su Sauvignon Blanc, yra sodrios ir šiek tiek aušintuvas. Verta žinoti.

Château de Rougerie Balta 2011 - Entre-Deux-Mers - Prancūzija - £ 75.00 - wine.com.br

  • Sauvignon Blanc gaminamas petit pilyje su pakankamai vaisių ir ilgai šviežumo.

Aš neseniai buvo paprašyta iš draugo, kuris padarė skiltyje pareiškimą Gyvenimas Gyvenimą aš rašau visus The Journal leidinyje (Vitoria-ES) penktadienius. Dėl 10/01 paskelbė geriausius vynus 2013 8 kategorijas, išrinkti Almaúnica Nature Reserve (slėnis Vynuogynai - £ 55 - www.almaunica.com.br ) kaip geriausias Brazilijos putojančio vyno. Tai buvo metų turėjau galimybę aplankyti keletą kartų svarbiausius vyno regionus Brazilija, įrodantys šimtus putojantis. Gamta Almaunica paragavo pirmą kartą pati daryklai ir buvo sužavėtas jos ypatumus, parodant elegantiškas, sudėtingas ir Traškus užrašus, labai arti prie Šampanės (faktiškai, lol).

Na, praeitą naktį "Aš paėmė 9 įrodymus", pateikti į rinką šalia gražaus šampano Šampanas R. Pouillon & Fils Cuvee Brut Reserve ir kiti du nacionalinius apdovanojimus putojantis, Maximo Ekstra Brut Speciale Boschi į (reikia įrodyti kitą butelį - £ 99), Gran Legacy metodas Champenoise Brut (dešimties - ExpoVinis SP - $ 50). Gave tikėtasi, jis patvirtino, kad puodelio kokybę, kad minėta pirmiau. Užėmė antrąją vietą, tačiau su labai mažai atstumu nuo šampano. Ar mūsų skaitytojų viršūnė.

Išleidimo etiketės vyko lapkričio 28 dieną per šventes penkiasdešimtmečio osioms Angus asociacija

Po selekcininkų asociacijų rasės Argentina ir kitose šalyse, išsiskiria savo ūkiuose britų veislės tendencijos, Brazilijos asociacija Angus pradėjo lapkričio 28 d per šventes į savo šeštojo, Specialus numeris 1000 butelių ribotą partiją Vyno Angus.

Pasirinkta tiekti Bacchus gėrimas tokio recognized breed mėsos švelnumo kūrėjų vynas buvo Guatambu Estancia Vynas, Don Pedrito, RS, per savo Tannat veislės, derliaus 2012: "Tai vynas, kuris turi savybę stebina savo tanicidade, puikus turi būti suderintas su sultinga mėsa ir dideliu marmuro imitacija, kaip tie iš Angus ", sakė Gabrielė Hermann Poteris, vyndarys iš vyno gamyklai.

Etiketėje gali būti perkami tik tuo Angus veisėjų asociacija.

Viskas Guatambu Estancia Vyno

Kurorte Guatambu Vynas yra prabangus vyno gamybos Don Pedrito, RS. Jo darbas yra atliekamas per šeimos nuosavybe, nedidelio masto, tik su pačių vynuogių, ribotų serijų ir sunumeruotų butelių nuo 2003 Daugiau informacijos, apsilankykite: .

Tiesiog įrodyti branduolių Lot 43 2011 (14%), tradicinės supjaustyti 40% Cabernet Sauvignon ir 60% Merlot, kuris jau įrodyta, yra istorinės vertikaliai barelį vyno gamyklai mėginį 2012 prisiminti čia . Tik pagaminti išskirtinėmis derliaus su vynuogėmis nuo vynuogynų (RS) slėnyje, dalis 43 yra duoklė šeimos patriarcho Giuseppe Crumbo, kuris nusistovėjusią atitinkamos partijos numeris 43, kai jis atvyko į Braziliją, iš Italijos, 1897 .

Į dubenėlį streikų, rodo, kad Brazilija jau gamina raudonųjų vynų labai geros kokybės. Intensyvus ir kompleksiškas aromatas. Pastabos raudonųjų ir juodųjų vaisių, gėlių, mineralinių ir subtilus medienos, dalyvaujantys tik kaip priedas. Burnos minkštas, šviežias su dideliu rūgštingumu, tad kitą gurkšnį. Struktūrinis. Ilgas ir subalansuota. Vyno be saiko, kad labai gerai, net palydėjo įvairų Rodizio iš mėsos. Mano nuomone, yra viena iš 5 geriausių Brazilijos vynų. Pastaba: 92/100 | R $ 100

Praėjusią naktį Brazilijos vyno paragavo Dom Cândido 4-osios kartos 2009 (13%), slėnis Vynuogynai (RS). Jis yra pagamintas iš 100% vynuogių Prancūzijos kilmės Marselan (skersinio tarp Sauvignon ir Grenache Cabertnet), minėdamas ketvirtosios kartos šeimos. Puodelis pristatė intensyvus spalvą, aromatą, kad susigrąžinti juodųjų vaisių ir prieskonių. Skonis minkštas, vaisių, daugiausia subalansuotas. Pastaba: 90/100 - Tai kainuoja R $ 60 įjungtas svetainėje .

Tuo neseniai degustacijos, organizuotų vyno Dunamis į mokyklos maisto   Universitetas Caxias do Sul paragavo iš pirmų rankų labai smalsu Brazilijos vyno, Merlot Dumamis "baltą" 2012.

O jūs paprašykite manęs: "Merlot" yra ne vynuogių? Julio César Kunz, vykdantysis direktorius Dunamis Emilio Kunz, konsultantas enology, kurie buvo pateikti paaiškino, kad vynas yra pagamintas iš vynuogių, kurių veislės Merlot. Po Blanc Noir metodą, vynuogių sultys yra atskiriamos iš karto, tokiu būdu užkertant kelią spalva ir taninai žievės gavybą. Vyno papildo internete Shall We Dance, kuris dar yra Pinot Grigio, Cabernet Franc ir Merlot raudona.

Pristatymas buvo aklas su kitų vynų. Puodelis pristatė įvairių skonių, pavyzdžiui, papajos. Skonis šviežias, lengvas, su gera rūgštingumas ir išlikęs apdaila. Vidutinė kaina R $ 39,00.

Į Dunamis vynuogynai įsikūręs Gaucho kampanija Rio Grande do Sul, į Don Pedrito, 18 km Bage, taip pat Cotiporã savivaldybė Serra Gaucha, jeigu jie sukelia putojantis.

Sekite Dienoraštis Gyvenimas Life on Twitter

Mėgaukitės puslapio Dienoraštis gyvenimo gyvenimo Facebook