optimalizace pro vyhledávače Přidat web Email Extractor

Archiv pro "Brazílie" Kategorie

Další Cup? Dokumentární zaměří na historii vína v Brazílii, jeho vzniku, v očekávání, že se točí kolem ní, takže dárek, samozřejmě, místní producenty. Většina z tohoto dobrodružství přes vinice bude na kole. Jedná se o návrh Francouzů, Jules-GAUBERT Turpin a brazilské, Andrea Postiga. Pro kvalitní dokument je přeložen do několika jazyků a vysílán v několika zemích, které potřebují naši pomoc. Spolupracovat>
zde .

Almaúnica 2012 Syrah, červené víno ​​z vinic v údolí (RS) oblasti, kde se také nechat některé z nejlepších červených Brazílie, je můj víno ​​v týdnu. Almaúnica vinařství vyrábí vynikající vína, to Syrah jako, kulaté, měkké, komplexní, kolem 18 měsíců v dubových sudech, které mě napadlo, velmi dobře řemeslně, nenarušit ovoce. Okouzlující vůně, černé a červené ovoce, karamel, čokoláda, tabák, koření a také pečení. Následoval na stejné úrovni v ústech. Vždy s odstíny dřeva a ovoce. Víno z velkého tělesa, které se nebudete nudit, a slouží k prolomení předsudků vůči brazilského vína. 56 liber Kde hledat: Emporio DZ (Vila Velha) - Telefon: 3062-7070

Cestování, chuť, vyhledávat informace, to byl konstantní v mém životě v poslední době. Nedávno se vrátil do Bento Gonçalves, nádherné oblasti, ve které Cítím se velmi dobře, a byl schopný navštívit některé vinaře, ještě nevím. První zastávka byla u Pizzato, v údolí vinic, kde jsem byl přijat laskavě Flávio Pizzato, partnera na vinařství.


Brzy Pizzato byla rovnocenná s ostatními vinařství v Serra Gaucha, s příchodem italských přistěhovalců, kteří se usadili v této oblasti, a zasadil první vinice. V případě, že trajektorie společnost začala s příchodem v roce 1880 Antonio Pizzato, původem italský region Vicenza v Veneto. Po něm, obchod byl dojat jeho syn Giovanni, dědeček Pliny Pizzato, zemědělství, vedle vášně pro víno, lásky k vinařství. Byl zodpovědný za instalaci firmu - od konce 1960 - v údolí vinic, vína a produkují v komerčním měřítku. To se stalo v roce 1998, jeho synové, Flavio, Flavia, Jane a Ivo, začala navrhovat štítky z Pizzato. Od té doby se víno prezentuje lépe strukturovaný a kvalitní vína, a to díky své vysoké profilem, Merlot.


Zpracoval tradiční metodou perlením


Sudy pokoj


Oblast produkce

Mezi vína ochutnal, myslím, že všichni již dobře zavedená, jako DNA99 a Chardonnay (s nebo bez dřeva) DO (označení původu údolí vinice) potvrdil kvalitu v šálku. Rezervy, jako je Cabernet Sauvignon, Merlot a Tannat, Alicante Bouschet překvapil. Vzhledem k tomu, etiketách Fausto linky, vyrobené z hroznů pocházejících z vinic v Pizzato Dr. Faustovi, který se nachází ve dvou Lajeados, Serra Gaucha, Fausto Brut, Demi Sec Faust Faust Cabernet Sauvignon a 2011 vinobraní Faust Rosé Merlot, upozornil . Chuť a vyvodit své závěry.

Návštěvy - každý den od 10h do 17h a v sobotu a svátky od 10h do 18h. Více informací na e-mailu nebo telefonicky: (54) 3459.1155 a (54) 3055,0440.

Na další návštěvě Serra Gaucha, účastnil se 8. února 4. Harvest Vinice v symbolické světě. Akce se zúčastnilo 40 osob, včetně umělců, podnikatelů, vládních úředníků a novinářů na Eko-muzeum vinařství Pizzol Dal, který zahrnuje historické Route jídelny v Bento Gonçalves (RS). Pokud bych mohl shrnout tento den s výrazem bude "za šálek."

Luis Fernando Verissimo odlišit přítomnost se akce zúčastnil s manželkou, Lucia Helena Massa. Chcete-li vybrat banda hroznů Shiraz, Írán, spisovatel řekl, že život této zkušenosti bylo něco docela významný.

V silném slunečním světle, v 38 jsem se podílel na činnostech, které se díval po sklizni, návštěva výstavy Eco-muzeum, vernisáž venkovní expozici, zobrazení Bersaglieri fanfár de Faria Lemos, ukazují 35 sklizené hrozny a prezentace Vinum ochutnávka a 2013 Mundi, natažený od 100 odrůd z vinice světa.

Eco-muzeum vína kultury přivítal prezident ústavu Pizzol R. Dal, Dal Pizzol Rinaldo, naše skupina může splnit vývoj vína v muzejní výstavní místnosti, kde je sbírka více než 330 kusů, z nichž 235 je zkopíruje vína , exkluzivní láhve výrobě vína a historických objektů.

Projekt je financován Rouanet zákon, na podporu kultury. Harvest Při této příležitosti, každý host měl na sobě zástěru a dát slaměný klobouk a držení nůžek sklizně, mohou žít zkušenost sklizeň parta určitého druhu hroznů.

Byla to pravda, víno turné vesmírem přes vinice světě, který zahrnuje 401 druhů ze 30 zemí na pěti kontinentech, s 164 na plný výkon, 131 první sklizeň 2015 a 106 v roce 2016 produkovat (ty z bělošského původu). Svět Vineyard Collection je třetí největší soukromá sbírka hroznů na světě. Ve dvou sezónách, kdy všechny odrůdy budou produkovat projekt bude druhá největší soukromá sbírka na světě. "Vinice na světě je symbol a zpráva o lidské solidarity, která jen víno kultura a její filozofické důsledky jsou schopné vyjádřit. Víno kultura není omezena na to, co je v míse, "řekl Rinaldo Dal Pizzol.

Putovní výstava

Další jsme se zastavili ve venkovní expozici, kde bychom se mohli těšit na show, která integruje designu Eko-muzeum vinařskou kulturu, prezentovaný v moderním způsobem, což umožňuje větší společenské interakci s ochranou paměti přistěhovalectví a kultury pití. Výstava, cestování, by mělo být součástí událostí a výročí, jako Den vína.

Pokračovali jsme do restaurace, kde jsme byli uvítáni Bersaglieri fanfára de Faria Lemos. Vytvořil a spravuje sdružení Cesty Faria Lemos, fanfára má 35 členů ve věku mezi 11 a 78 roky, Většina pěstitelů campesinos a studenty. Amatéři jsou zapojeny s nadšením a láskou k umění.

Obvod skončil oběd s ochutnávkou vín a šumivých vín z Dal Pizzol. Protagonista menu bylo Vinum Mundi 2013, gran montáž z 100 odrůd pěstovaných na vinici na světě.

Známkové jakostní víno líčí práci umělce gonçalvense Bento Aido Dal, ale inspirovaný vintage 2013.

Obrazy umělců Eliane Averbuck a Sonia Bervian Possamai bude vytištěno do příští sklizně, Vinum Mundi 2014 vinař z Dal Pizzol, Dirceu Scotta slova: "Připravte se Vinum Mundi je možná jeden z nejnáročnějších projektů vinařství, vzhledem k proměnné uloženy v tomto typu vína a tohoto velkého shromáždění. " Jen 600 číslovaných lahví, které nejsou na prodej.

Service

Eco-muzeum a vinice World jsou otevřeny pro návštěvníky, a vstupné je zdarma, v Km 5.3 RS 431, v Faria Lemos, Bento Gonçalves. Návštěvy skupiny musí být naplánováno po telefonu (54) 3449 - 2255. Sloupkař cestoval na pozvání vinařství Dal Pizzol.

Text původně publikoval v sloupci žít život | C2 + Pleasure & Co | Časopis Gazette

I když počasí v Brazílii hrát lehčí v chuti a osvěžujících vín, stejně jako bílá, tam je ještě nějaký odpor v čase, aby je ocenit. To je náš oblíbený nápoj je dobré, zejména červené, víme. Ale to by nemělo být důvodem pro nechávají bílé stranou. Je dobré mít na paměti, o "francouzském paradoxu" (jev, který intriky výzkumných pracovníků, ve kterém francouzský, ani jíst potraviny s vysokým obsahem tuku, mají nízkou úmrtnost na ischemickou chorobu srdeční) pochází ze země, která vyrábí a spotřebovává velké množství bílých vín. Kdo chce další výmluva vzdát potěšení z bílých vín, má toto: vědci na univerzitě v Miláně, že látky v bílé snižují sklon nemocí, jako je artritida a osteoporóza.

Široká škála různých chutí bílých vín a opakovaně. Dnes máme propracovaný s Sauvignon Blanc hroznů, původem z Bordeaux ve Francii, kde se obvykle ve směsi s Semillon, a to jak v suchých vín, jako dezertní vína, Sauternes a Barsac se. Ale bylo to v údolí řeky Loiry (Moonlight), v centrální oblasti, kde se z hroznů provádí nejlépe s názvem Pouilly-spaliny. Na druhé straně řeky Loiry, Sancerre je dalším důležitým název Sauvignon Blanc, dává stejně dobrý jako vína. V obou odvolání vína jsou minerály, poměrně čerstvé funkce.

Se v současné době pěstuje v novém světě regionech, jako je Brazílie, Chile, Kalifornie, Austrálie a Nového Zélandu, dosahování vynikajících výsledků, prezentovány v souladu s metodami kultivace půdy a klimatu, různými poznámkami na patře. Obecně platí, že vykazují žlutozelené barvy, vysokou kyselost a ovocné aroma (broskev, mučenky a další Caja). Je také možné si uvědomit, bylinné, minerální a citrusové poznámky. Obvykle vytváří vína, které se spotřebují mladé, protože nepostupuje stejně.

Čas harmonizovat bílí jsou univerzální a v kombinaci s širším sortimentem potravin. Zatímco taniny červených vín je komplikujícím faktorem pro "boj" s řadou receptů, což není případ s bílými. Kromě salátů, mořských plodů, bílé jít dobře s chřestem, čínské, japonské, thajské kuchyně, carpaccio či tatarák ryby, plus peruánské ceviches. Jsou ideální s kozím sýrem.

Chronos Reserve 2012 - Curico Maipo y - Chile - R 49,00 dolarů - DOC Space

  • Z hroznů z Curicó a Maipo údolí nad 500 m nadmořské výšky, tento SB zdůrazňuje vůně citrusů a bylin, s osvěžující chutí a dobrou vytrvalost.

Vikáře Choice Sauvignon Blanc 2012 - Marlborough - Nový Zéland - 95,00 liber - Grand Cru

  • Sauvignon Blanc je velký výběr Nového Zélandu. Tato kopie je lehký a osvěžující s bylinnými tóny, zelené jablko a květinové. Nemožné líbit.

Villa Francioni Sauvignon Blanc 2012 - São Joaquim (SC) - Brazílie - R 103,00 dolarů - Ravin.com.br

  • Svěží a vyvážená, s ovocnou vůní, zejména ananas, jablko, poznámky z citrusových plodů ve směsi s lehkým nádechem do konce bílé květy. Výborný start pro oběd v létě.

Bueno Bellavista Harvest Sauvignon Blanc 2012 - Kampaň Gaucha - Brazílie - R 45,00 dolarů - Ok hypermarket

  • Sauvignon Blanc našla dokonalého partnera v terroir na Gaucho kampaně. Zachování čerstvosti a minerální aspekty. Překvapující.

Henri Bourgeois Pouilly Fumé 2011 en Travertin - Loire - Francie R 131,00 dolarů - Grand Cru

  • Pouilly-Fumé je víno z údolí Loiry nedaleko Sancerre, v centru Francie, vyrobený výhradně s Sauvignon Blanc, je plné a mírně chladnější. Stojí za to vědět.

Château de Rougerie White 2011 - Entre-Deux-Mers - Francie - 75,00 liber - wine.com.br

  • Sauvignon Blanc vyrobený Petit Chateau s dostatkem ovoce a dlouhotrvající svěžest.

Nedávno jsem byl požádán přítelem, který učinil prohlášení, ve sloupci žít život píšu všechny pátky v časopise Gazette (Vitoria-ES). V 10.01 zveřejnil nejlepší vína 2013 v 8 kategoriích, volit Almaúnica přírodní rezervace (údolí vinohrady - £ 55 - www.almaunica.com.br ) jako nejlepší brazilské sektu. Byl to rok, jsem měl možnost navštívit několikrát nejvýznamnějších vinařských regionů v Brazílii, což dokazuje, stovky šumivé. Příroda Almaunica ochutnal poprvé na vinařství sám a byl ohromen jeho funkcí, které ukazují elegantní, komplexní a toasty poznámky, v těsné blízkosti Champagne (ve skutečnosti, lol).

No, včera večer "Vzal jsem důkazy o 9", uvádění vedle krásné šampaňského Champagne R. Pouillon & Fils Cuvée Brut Réserve a další dva národní ocenění šumivé, Maximo Extra Brut Speciale Boschi, aby (je třeba prokázat další láhev - £ 99), Gran Legacy Metoda Champenoise Brut (top ten - ExpoVinis SP - $ 50). Dal očekávat, když potvrdil pohár kvalitu, která je uvedeno výše. Obsadila druhé místo, ale s velmi malou vzdáleností od šampaňského. Je tip pro naše čtenáře.

Uvolnění štítku se konalo dne 28. listopadu, během oslav padesátého výročí Asociace Angus

V návaznosti na trend chovatelských sdružení rasy v Argentině a dalších zemích, které vystupují na svých farmách britských plemen, brazilská asociace Angus zahájena dne 28. listopadu, během oslav svého padesátého, Zvláštní vydání 1000 láhve omezené šarže vína Angus.

Zvolený dodávat nápoj Bacchus tvůrcům takové uznané plemeno křehkost masa víno bylo Guatambu Estancia Víno, Don Pedrito, RS, a to prostřednictvím svého Tannat odrůdy, ročník 2012: "Je to víno, které má vlastnost udeřil do tanicidade, perfektní třeba harmonizovat s šťavnatým masem a velké mramorování, jako jsou ty, které z Anguse, "řekla Gabriela Hermann Potter vinař vinařství.

Štítek je možné zakoupit výhradně v Angus svazu chovatelů.

O Guatambu Estancia víně

Středisko Guatambu Víno je boutique vinařství Don Pedrito, RS. Jeho dílo je provedeno přes rodinné vlastnictví, v malém měřítku, pouze s vlastními hrozny, omezených sériích a číslovaných lahví od roku 2003 Více informací naleznete na adrese: .

Stačí dokázat, Jádra ořechů Lot 43 v roce 2011 (14%), tradiční střih 40% Cabernet Sauvignon a 60% Merlot, který už osvědčený vzorek historických vertikální hlavně ve vinařství v roce 2012, připomenout zde . Vyráběny pouze ve výjimečných ročnících z hroznů z údolí vinic (RS), Lot 43 je poctou rodinného patriarcha Giuseppe drť, kteří se usadili na číslo šarže 43, když přišel v Brazílii, z Itálie, v roce 1897 .

V misce stávek, ukazuje, že Brazílie již vyrábí červená vína velmi kvalitní. Intenzivní a komplexní aroma. Tóny červeného a černého ovoce, květinový, minerální a jemné dřevo, se účastní pouze jako doplněk. Ústa měkké, svěží, s velkou kyselostí, volat po dalším doušku. Strukturované. Dlouhý a vyvážený. Víno bez nadbytku, že velmi dobře, i doprovázel pestrý RODIZIO mas. Podle mého názoru je jedním z 5 nejlepších brazilských vín. Poznámka: 92/100 | R 100 dolarů

Včera večer brazilské víno ​​ochutnal Dom Candido čtvrté generace 2009 (13%), Údolí vinic (RS). Je vyrobena ze 100% hroznů francouzského původu Marselan (kříženec Sauvignon a Grenache Cabertnet), připomínající čtvrtou generaci rodiny. Cup představil intenzivní zabarvení, vůně, které připomínají černé ovoce a koření. Ochutnejte jemný, ovocný, hlavně vyvážený. Poznámka: 90/100 - Stojí R 60 dolarů na místě .

Na nedávné degustaci pořádané vína dunamis ve škole potraviny   Univerzita Caxias do Sul ochutnal první ruky velmi zvědavý brazilské víno ​​Merlot Dumamis "bílé" v roce 2012.

Oh se mě ptáte: Merlot není hroznové? Julio César Kunz, výkonný ředitel dunamis a Emilio Kunz, konzultant ve vinařství, kteří byli přítomni vysvětlil, že víno je vyrobeno z hroznů odrůdy Merlot. Následující metoda Blanc Noir, hroznová šťáva je oddělena okamžitě, čímž se zabrání extrakci barvy a tříslovin z kůry. Víno doplňuje on-line Shall We Dance, který má stále Pinot Grigio, Cabernet Franc a Merlot červené.

Prezentace byla slepá s ostatními víny. Cup představil různé příchutě, jako je papája. Ochutnejte svěží, lehká, s dobrou kyselinkou a dlouhotrvajícím závěrem. Průměrná cena R 39,00 dolarů.

V dunamis Vinice se nachází na Gaucho Kampaň Rio Grande do Sul, v obci Don Pedrito, 18 km od BAGE, a také Cotiporã v Serra Gaucha, kde se produkují šumivé.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránky blogu žít život na Facebooku