Vyrábí se pouze v nejlepších letech, regionální Alentejo víno, červená Esporão Private Selection 2008, ve věku 12 měsíců ve francouzských dubových sudech, následuje další fáze 18 měsíců v lahvi, než jít na trh. 2008 ročník osobnost je výsledkem jarní svěžesti, extrémních letních podmínkách a výběru odrůd DOC Alicante Bouschet, Aragones a Syrah. Hodně z úvěru pro úspěch tohoto vína je vzhledem k australské vinař David Baverstock.

Osobní Hodnocení: ST (93) - Portugalsko - Alentejo - Alicante Bouschet, Aragones a Syrah - 14,5% - zlatá medaile celosvětové soutěže Brusel 2012 Award Excelência- Wine Magazine 2011

Vizuální intenzivní, jasné a světlé granát. Počáteční vůně připomínající švestky v sirupu, toastový, květinový světlo a nádherný minerální pozadí. Chuť je tuk, elegantní, dobrou kyselost a strukturované třísloviny, s velkou rovnováhu. Dlouhé aromatický vytrvalost, s dobrou koncentrací ovoce. Jeho tenké a živé taniny ukazovat jejich útlého věku, což věřit ve velké stárnutí potenciál. Víno, které volá po sklenici za druhou, ne unavený. Ideální odpovídající jídla jsou na lovu základnu nebo měkké sýry.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte si stránku blogu žít život na Facebooku