Üçüncü kez ben Evi Ferreirinha Özel Rezerv 1997 bağbozumu tadı. Gizli Barca Velha değerlendirdiğimizde, öncelikle, 1962 Bu sezon yayımlanmıştır 1997 yılında, sadece 13 ekinler bu onur vardı Özel Reserve olarak ilan edilecek dokuz yıl sürdü. It is Douro bölgesinde Quinta da Leda dan Touriga Nacional, Tintå Roriz ve Touriga Franca, kesme a. Son iki kere deneyim en iyi değildi. Yarıştan önce gerekli havalandırma Belki eksikliği. Bu kez, şarap yarıştan önce iki saat boyunca nefes. Yarış hakkında konuşmadan evvel, tarihinin biraz biliyorum.

Sogrape grubunda, Portekiz en büyük Günümüzde kısmı, Ev aklın olağanüstü varlığı ve biraz şans ile, çarpma olabilir, onun en önemli sahibi, D. Antonia Adelaide Ferreira, arazi mirasçı rumuzu olarak Ferreirinha adı vardır Ailenin varlık ve Douro şarap üretimine katkıda bulunur. Onun en önemli başarılarından biri, sadece filoksera veba nedeniyle aşırı sıkıntısı öncesi dönemde nedeniyle aşırı için dibe fiyatlarla büyük şarap bir sürü elde etmek oldu. Daha sonra arzulu İngiliz alıcılarla, istisnai bir bazda, müzakere ve büyük ölçüde üzüm bitki dikme değil, aynı zamanda yol ve demiryolu hatlarının kilometre yapımında paranın çok reinvesting, ailenin varlıklarını artırabilir.

Kişisel Puanlama: ST (91)
Ev Ferreirinha Özel Rezerv 1997-1913%. - İthalatçı Zahil

  • Cam şarap hafif turuncu kenarlı, tortu olmadan yoğun bir görsel bombası gösterdi. ahşap çok taze meyve, güzel kiraz sır ve vanilya ile yine birinci burun, bu güzel hazırlanmış. damak Bir passificada meyve (üzüm), büyük asitliği, firma tanen ve çok uzun bitirmek, kuru ortaya çıktı. Dengeli ve zarif. Birincil bir şarap (genç), aromalar ve tatlar karmaşıklığı elde şişede zamanla çok gelişecektir.

Twitter'da Living Life Blog izleyin

Facebook Living Life blog sayfasını Enjoy