Produkowane tylko w najlepszych latach, Wino regionalne Alentejo, czerwony Private Selection 2008 Esporão wieku 12 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu, a następnie innym etapie 18 miesięcy w butelce przed pójściem do rynku. 2008 rocznik osobowość jest wynikiem wiosennej świeżości, ekstremalnych warunkach letnich i doboru odmian winogron DOC Alicante Bouschet, Aragones i Syrah. Duża w tym zasługa dla powodzenia tego wina jest ze względu na australijskiej winiarz David Baverstock.

Prywatne Ocena: ST (93) - Portugalia - Alentejo - Alicante Bouschet, Aragones i Syrah - 14,5% - Złoty Medal na całym świecie Bruksela konkursu 2012 Nagroda Excelência- Wine Magazine 2011

Wizualne intensywne, jasne i jasny granat. Początkowe aromaty przypominające śliwki w syropie, tosty, kwiatowy światła i wspaniałe tło mineralnej. Podniebienie jest gruby, elegancki, dobra kwasowość i taniny strukturyzowane, z wielką równowagi. Długie utrzymywanie aromatyczny, o dobrej stężeniu owoców. Jego cienkie i żywy garbniki pokazać ich najmłodszych lat, co wierzą w dużym potencjale starzenia. Wino, które wzywa do szkła po drugim, nie zmęczony. Idealne dopasowanie dania są polowania bazę lub miękkich serów.

Śledź bloga żyć życiem na Twitterze

Zapraszamy na stronę blogu Żyjąc na Facebooku