пошукова оптимізація представити сайт Email Extractor

Архів для 'Алентежу' Категорія

Виробляється тільки в кращі роки, Алентежу Місцеве вино Spur Особисте Вибір 2008 червоне вино у віці за 12 місяців в бочках з французького дуба, а потім повторну етапі 18 місяців в пляшці, перш ніж на ринок. Характер врожаю 2008 є результатом свіжістю весняного, екстремальних умовах літніх і відбору сортів DOC Аліканте Bouschet, Арагонес і Сіра. Велика заслуга в успіху цього вина пов'язано з австралійський винороб Давид Baverstock.

Персонал відгуки - Португалія - Алентежу - Аліканте Bouschet, Арагонес і Сира - ST (93) 14,5% - Золота медаль Concours Mondial де Брюссель 2012 Award Excelência- 2011 Вино Журнал

Візуальний інтенсивним, чіткий і яскравий гранат. Початкові аромати, що нагадують сливи в сиропі, тости, невелике квітковий і чудовий мінерал фон. Смак жиру, гладкий, хороша кислотність і структуровані таніни, з великим балансом. Довгі ароматичні наполегливість, з хорошою концентрацією фруктів. Його прекрасні і живі таніни показати свою раннього віку, в віру, в відмінному старіння потенціал. Вино, яке закликає до чашці за іншим, не втомився. Ідеальне відповідність засновані блюда на полювання або м'які сири.

Дотримуйтесь блог живого життя на Twitter

Насолоджуйтесь вид сторінки Блог живого життя на Facebook

Глорія Рейнольдс
мистецтво і традиції
Регіональний вино з Алентежу - Португалія
Вина, сімейний бізнес, 180 років з Португалії

Рейнольдс це ім'я, яке буде пов'язане з історією виробництва вина в Португалії. В походження була сім'я подарунок в Дору і в даний час приділяє Ештремош письма в цьому всесвіті, маючи завжди керуватися виступом сміливості і новаторства у виробництві пробок і машин для виробництва посуду в вин і, зовсім недавно, У нових сортів вони принесли в Алентежу. Випущений в 2005 році, «Глорія Рейнольдс 2002 'є першим кроком до успіху, вино було створено у співпраці з однією з найвідоміших виноробів Португалії, Павло Laureano, які з 1998 року є Будинок з Глорією Рейнольдс, віддаючи належне матері Джуліан Куельяр Рейнольдс, засновник, Глорія Рейнольдс саме тоді, коли, дивлячись слідувати сімейної традиції у виробництві вина.
Глорія Рейнольдса частина, яка приймає Виробники Алентежу вино, яке зробив поступову заміну деяких традиційних сортів з інших, особливо в Аліканте Bouschet, касти, що тільки один раз існувала не Mouchão і Quinta НЕ Кармо, всього властивості, які належали родині Рейнольдса .
Вина, сімейний бізнес, 180 років з Португалії
Слід їх різні етикетки високого вініфіціруют діапазоном GLORIA Рейнольдса.

Глорія Рейнольдс Tinto 2004 - Алентежу £ 490,00gf високо персоналізовані і відмітні вина, чому задоволення і задоволення для вимогливих споживачів. Структура, яка дозволяє відмінну еволюцію в пляшці. Зелений обрізка 50% виробництва. Належність до сортів, Trincadeira і Аліканте Buschet збирають вручну і бродіння в чанах з французького дуба і 24 місяців в бочках з французького дуба Сеген Moreau.Produção, 3000 пляшок / рік.

Глорія Рейнольдса 2006 Білий - Алентежу £ 190,00gfAs Виноград каста Антал Ваз, збирали рано вранці і після всього гребенів і м'який дроблення, пресували в пневматичного преса, і отриману обов'язковим з'ясувалося статично duarante 48 годин, низьке температура. Кисломолочні протягом 30 днів в нових бочках з французького дуба при температурі 15 ° С з подальшим близько 8 місяців стажування з щотижневої bâtonnage. потім підтримували протягом одного місяця до 6 ° С в нержавіючої сталі, а потім розливають.

Figueira де Cima 2003 Tinto - Алентежу £ 243,00gfEspecial SóciosAs виноград Аліканте Buschet, Арагонес і Trincadeira були вручну ввести останній тиждень серпня і третій тиждень вересня 2003 fermanteção сталося у французьких бочках з дуба для 14 днів, при температурі 27/28 ° С, потім пройшов через стадії у французьких дубових бочках 1/3 нова, 1/3 1 років використовувати 1/2 років використання. Після 18 місяців стажування було розлито в пляшки і витримують в підвалах, щоб добитися чудового балансу .Production, 3000 пляшок / рік.

Джуліан Рейнольдс Tinto Reserva 2004 - £ 162,00gfAs Алентежу сорти винограду Аліканте Buschet, Арагонес і Trincadeira збирали вручну в невеликих коробках в виноградниках Herdade да Figueira де Cima, навколишнє винний завод. Після повної desegace виноград витримують в дубових чанах французьких Сеген Моро, з контролем температури частина сюжету пізніше у французьких дубових бочках же бондарські протягом 12 місяців. Розлив передувала фільтрації грунтами середньої пористості і пляшки дозрів ще як мінімум шість місяців, перш ніж comercializadas.Faça покупку по телефону або електронною поштою, доставлено в своїй резиденції і відправив по всій Бразилії, доставка по запросу. Виробництво, 5400 пляшок / рік.

Карлос Рейнольдс 2006 Red - Алентежу R $ 89.00
Карлос Рейнольдс, внук Глорія Рейнольдс, сина Юліана, є сьомим geraçãodos Рейнольдс Португалії виробляють якісні вина в Алентежу. Це вино, яке вивільняється молодше, ніж зазвичай в будинку і представляє продюсер початкового рівня. Це вініфіціруют під наглядом досвідчених і престижних винороб Паулу Laureano, від Touriga Nacional і Alfrocheiro. Після бродіння в дерев'яних чанах з французького дуба, що надходять з кращих французьких Cooperage, Сеген Моро чанах і в віці в той же півтора року.