optimalizace pro vyhledávače Přidat web Email Extractor

Archiv pro "víno" Kategorie

V regionu Alentejo v jižním Portugalsku je vtažen do krásné rovinaté krajině s mnoha lesy dubů, zodpovědných za 80% světové výroby zátky a dělený několika dílčích oblastí, mezi nimi je Reguengos Monsaraz, které mohou být označeny na etiketách.

Několik původních hrozny a některé zahraniční část řezu, pokud je jeho vín. Mezi nejtradičnější jsou Trincadeira, Aragonez, Alicante Bouschet (francouzština), Moreto a kastelán francouzsky. Můžeme ještě najít jiné, Touriga Nacional, Cabernet Sauvignon a Syrah, který již velmi dobře tam. Mezi bílými jsou Antao Vaz, Arinto (Pedernã) a Fernão Pires (Maria Gomes).

Jako u každé vinařské oblasti, existují různé úrovně vín, od nejjednodušší, až po horní řady, pravého nektar bohů. Dnes jsem se představit si, že vína z lovu rezervy Fidalgo (značka vyrobeny výhradně pro Brazílii - dovezené ze sklepů Alentejo), vyrobené z hroznů z vlastních vinic na hoře Perdigões, na farmě, kde se nachází vinařství.

Vinařství je ve vlastnictví Grenadier Henry, výkonné ve velkých portugalských společností, které se narodily v Alentejo a vášnivého o jeho zemi a vína z oblasti Alentejo. Slouží na představenstvu Eugenio de Almeida nadace od roku 1987 Její výkon byl a je zásadní pro trvalý růst, který Eugenio de Almeida nadace dosáhla za posledních 20 let. U tohoto vzdělávacího programu je snadné pochopit ...

Vína ceněné mezi "35 a 160 reais" byly představeny včera na Wine Store Carone pod Miria Carvalho, zástupce dovozce a Claudio Martins, obchodní ředitel příkazu vína.

Kryté White Fidalgo 2011 (13,5%) | Antao Vaz a Verdelho.

  • Aroma se spoustou tropického ovoce, jako je ananas v sirupu a také něco z medu. Následoval stejný řádek v ústech. Hedvábná, jemná a svěží. Ideální na léto již klepe R 35,00 dolarů | Hodnocení :. 84/100

Hrazeny z Fidalgo Rosé 2012 (13%) | kastelán, Syrah a Touriga Nacional

  • Rose pokračuje v módě, zlepšení každý den v mnoha zemích, včetně Portugalska vyniká. Tato značka, vysoce ocenil v závodě ukázal vizuální třešeň živý, intenzivní vůně, ovocná, rybíz vzpomínání. Pokračování těšit v ústech. Obrátil pozornost ke koncentraci chutí, které zůstal až do konce. . Zatímco plná a osvěžující s velkou 35.00 kyselost R $ | Hodnocení: 87/100

Hrazeny z Fidalgo Tinto 2011 | (14%) - Alicante Bouschet, Aragonez, Trincadeira a Tinta Caiada - část Vinařství se vyskytuje v nerezových tancích a částečně ve francouzských dubových sudech -
Indikována Wine Magazine v Portugalsku jako "Best Buy".

  • Vizuální granát, intenzivní aroma připomínající zralé červené ovoce s některými květinovými odstíny. Chuť měkké a kulaté. Jednoduchý víno, snadno pije. . Den po dni R 35,00 dolarů | Hodnocení: 85/100

Hrazeny z Fidalgo Reserva Tinto 2008 | (14%) - Alicante Bouschet, Aragonez a Tricadeira - 12 měsíců v sudech z francouzského dubu - Zvolen červené víno ​​roku podle časopisu Gula 2011.

  • Velmi elegantní víno z Alentejo. Aroma s něčím čerstvým ovocem, připomínající lékořice, kakaová hmota a koření. Plusem byl jeho vývoj, který čím dál intenzivnější v průběhu času ve skle. . Chuť elegantní, strohý a dlouhá R 60,00 dolarů | Hodnocení: 90/100

Poliphonia Signature Red 2009 | (14,5%) - 18 měsíců v nových sudech z francouzského dubu a následně jeden rok v láhvi - zvolen nejlepším červeným vínem v Concours Mondial de Bruxelles 2012.

  • Být slepý, mluví o novém světě. Silný, koncentrovaný a (velmi dobře umístěn, nebude na ovoce) a ostrý zaklepat na dřevo. Nezvyklou střih hroznový francouzského původu, které se přizpůsobily tam velmi dobře: Syrah, Alicante Bouschet. Výsledky míchání potěšilo. Vizuální Tmavé a intenzivní vůně s tóny kokosu, ale také ovoce. Se vyvinul do karamelu. Na patře navzdory vysokým stupněm, alkohol nezdá tak. Dlouhá dochuť s intenzivní dochutí, opět označený kokosu 160 liber | Poznámka :. 94/100

Foto kredit: Bruno Agostini
Před několika měsíci, ve Vila Velha, Romain Jousselin velvyslanec značky Dom Perignon v Brazílii, vedl nezapomenutelný ochutnávku, ve které jsem měl tu čest účastnit se ( podívejte se sem ), s několika ročníků svého slavného šampaňského. Zatím je vše v pořádku (nebo lépe, vše super, dobře!), Ale to, co upoutalo pozornost hostů zažil, že poháry nebyly použity k testování typu flétna, která měla spojit s šumivých vín a sektů. Spíše, šampaňské se podávají v bílé sklenice na víno. Poznámka, že den byl, že tento nový trend se "ztratí" kouzlo, stejně jako v vizuální kuličky (Perlage) jsou plachá. Všimli jste si, že se v nose vůně byly zesíleny. Ale nemůže si vzpomenout, jestli tento trend byl projednán nebo vysvětlil to otevřeně a široce.

Dnes, čtení o tomto novém trendu, se setkal konečné rozhodnutí vedoucího Dom Pérignon jeskyně, Richard Geoffrey, "My nepoužíváme brýle flétnu, použijte šálky Chardonnay". Po celá desetiletí byla flétna mísa uložené průmyslu pro jeho formátu, který zachová bubliny (Perlage).

Nicméně, Dom Perignon nesdílí tuto myšlenku. A nejen to sdílet se začal proces evangelizace zakázat tento styl skla. Důvodem podle Geoffreye je, že s flétnu skla nelze ocenit a pochopit skutečnou kvalitu šampaňského. Na rozdíl od větších, jako je bílé víno, což dává větší komplexnost a umožňuje větší rozsah šampaňské výraz.

Nyní je vyzkoušet a dát konečný verdikt, protože v mé misce, že říkám! Rs

que contou com a presença da enóloga Catarina Vieira. Winebar známý virtuální místo setkání mnoha ochutnávek s producenty vína a dovozců světa minulý týden konala ochutnávka vína z vinařství Alentejo Herdade Do Rocim , kterého se zúčastnili vinař Catarina Vieira. Vína přicházejí vín z celého světa . Ve videu, Daniel hřady mluvil s Kateřinou o dvě z nich, Herdade do Rocim červená a oko Mocho. Blog Living Life také obdržel vína a brzy vydá své stanovisko.

Následujte mě -> Facebook | Instagram | Twitter | LinkedIn | CBN

Po projektu dvoustého výročí Top vinařů, která byla zahájena před třemi lety na oslavu 200 let nezávislosti Chile, a "5 × 20" rozumět> ( klikněte zde ), je v novém návrhu, vytvořil Rafael Prieto, ředitel Nejlepší vinaři, za účasti 100 chilských vinařů, volal top vinaři 100 barelů Chile. Podívejte se na video, jen jsem učinil s Rafael Aleixo v restauraci, která je na vítězství účasti Victory ExpoVinhos na veletrhu.

Následujte mě -> Facebook | Instagram | Twitter | LinkedIn | CBN

Poslední pozval můj přítel Carlos Meneghel týden jsem zkontrolovat těsně nového návrhu Store Zanatta Vinotéka, víno ​​na chodníku. Pro ty, kteří rádi víno, ale ne jako "svěžest", který se točí kolem ní, bude schvalovat. Každou poslední středu v měsíci, domu Olair Zannata a jeden zástupce každého daného vína jednoduchým způsobem, se stoly na chodníku prokázat, různých štítků a rozmanité občerstvení. Investice je 60,00 reais.

Obchod se nachází na Av. Sá Gomes, 730, vedle supermarketu Perim, Forest Beach, Vitoria-ES. Tam zjistíte, dobré služby, a více než 400 štítků na výběr s důrazem na poměru nákladů a přínosů vín. Fungování domu je od pondělí do soboty od 12h do 0h. Telefon: (27) 3026-6440

Který velel poslední ochutnávka byl vinař Fabian Houjeije (stojící) z uruguayské Antigua Bodega Stagnari, dovážené Brazílie v Jižní Wine. tur Udělali jsme vinný Stagnari dvěma jednodušším, které stojí 39,00 do svého aktuálního průměru Osiris Tannat Reserva, víno 200,00 reais si zaslouží stav horní linie.

Antigua Bodega Stagnari produkuje vína, protože 1880 má Celková výrobní kapacita vinařství dosahuje 2.400.000 l, ale dnes vyrábí 840 tisíc lahví v 30 ha vlastních vinic s kmeny dovezené z Francie.

Uruguay je malý producent vína na světě, ale má velké osobnosti ve vývozu a domácí spotřeby. Tím, že má malou plochu a stále skromné ​​investice, výstup výrobců Uruguaye jsou slibné. Mají velký vstup a přijetí v rychle se rozvíjejících se trzích, jako je Brazílie, překonávání velkých výrobců, jako je Austrálie, Německa a dokonce i ve Španělsku. Mají na čtvrtém místě produkce v Jižní Americe. A jejich vína se získávají proslulost postupně, zdokonalování a kvalitu. Sur a Suroeste, v blízkosti Atlantského oceánu, regiony mají nejlepší prostředí a vyrábět nejlepší etikety v zemi, s velmi nízkými nočními teplotami a dobrou srážek.

Vína: Chardonnay * 2010 s vůní citrusových plodů, květinový, střední kyselostí. * Tannat / Merlot 2009 s 60% Tannat, stráví šest měsíců v sudech; Kulaté, měkké, dobré ovoce, ... snadné pití Tannat 2009, osm měsíců v sudech, Da Ragazza linka :. nejvíce robustní, lehce třísloviny, jde velmi dobře se silnými sýry a červené maso. * OsirisTannat Reserva 2006, stráví 12 měsíců v sudech, sametové, mastné, ovocný, jeden Belza víno ​​do skla.

Oswaldo Oleari můj přítel a skvělý novinář tam byla také, podívejte se zde
Váš příběh Dona Oleari dot com.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránky blogu žít život na Facebooku

Zaměření maloobchodu není cesty zpět. Důkazem toho je zájem a dynamika, s níž supermarket Carone spravuje rozmanitost a kvalitu vína značky nabídnout svým zákazníkům.

Nejen, že je již rozsáhlý seznam domácí i zahraniční (import hodně sám) nalezené v jejich gondol, označí Carone investovat do diverzifikace. V tomto smyslu, Vanderlei Martins, správce sítě, vedl ochutnávku, která zavedla nové francouzských značek, všechny dovážené The Brotherhood.

Za účasti novinářů v průmyslu, zákazníků a veřejného mínění, akce s cílem zavést na víno ​​štítky, které jsou již součástí portfolia supermarketu Nechte je .:

Chcete-li spustit ochutnávka vína ochutnali dva Champagnes J. Telmont z Brut Grande Réserve Brut a Rosé. Dva dolní speciální produkty, nízká produkce, s cenami v supermarketu gondoly R 178,00 dolarů na přímé dovozce. Champagne má v některém z těchto dvou možností otevřeného snadné úsměvem žádná chyba.

První červená byla Château Haut Montand 2009-13,%, základní Bordeaux, z 90% Merlot a 10% Cabernet Sauvignon. Pro ty, kteří chtějí vědět, a strach z francouzských vín je to dobrá volba, dobré ovoce, měkká díky své vysoké koncentraci Merlot, potěší chuťové buňky všech důkazů. A nejlepší ze všech, je to stojí jen 38,00 dolarů. Náklady x prospěch.

Skočil do druhé francouzské červené, horní Bordeaux - Château Matalin 2009-14%, 34% Merlot, 33% Cabernet Sauvignon, 33% Cabernet Franc. Tóny čokolády, vanilky a kouře zvědavý pozadí. 54,00 náklady.

Pro ty, kteří si myslí, že Tannat z hroznů pochází z Uruguaye, mýlíš se. Tannat, historicky se pěstuje pouze v jihozápadní Francii v Madiran AOC a je nyní jedním z nejvýznamnějších hroznů v Uruguayi, kde to je považováno za "národní hroznový". To je také používáno jako snížení v několika dalších zemích.

Víno ochutnal bylo Chateau Laffitte Teston Reflet du Terroir 2008 -13,9%, 80% Tannat, 10% Cabernet Sauvignon, 10% Cabernet Franc. Není snadné na víno mají pevné taniny a rostlinných poznámky. Ale to jisté neotesanost a vyvážena živé a vyváženou kyselinkou s ní s alkoholem, což vede k vynikající volbou pro nádobí více kořeněné maso bázi. Náklady na výzkum 54,00 dolarů.

Nyní je nejlepší v noci. Domnívám se, že kdybychom měli více času vysílat tento veliké jméno Saint Emilion Grand Cru Château Cantenac 200 8-13%, 70% Merlot, 30% Cabernet Sauvignon, bude vyvíjet jeho vůně a chuť. Však ukázaly, že přišel, robustní a jemný zároveň mnohem švestka v sirupu, vanilky a kůže poznámky. Kyselost dává krásný podporu. Víno k meditaci. Trik je v tom sedět alespoň 1 hodinu před závodem. Jak je všechno lepší je dražší, to stojí R 154,00 dolarů. Stojí za každý cent.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránky blogu žít život na Facebooku

Bude zítra, v sobotu 27., v Bourbon Hotel ve městě Curitiba, jinou verzi slavného setkání vín. Od 14h se mohou návštěvníci dozvědět o ochutnat stovky vín
dováženy a Brazilci. Pro ty, kteří je město nebo tam bude zítra, nenechte si ujít, je to docela v pohodě. Podívejte se na Daniel hřady a Beto Duarte, budou vést událost.

Služba: Víno Curitiba Meeting 2012 - Bourbon Hotel - Rua Candido Lopes, 102 - Curitiba - Čas: 14h do 22h - Hodnota: 60,00 dolarů - Více informací o www.encontrodevinhos.com.br

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránky blogu žít život na Facebooku

Dovozce Magnum přináší Brazílie vinařů Rafael Tirado chilského vína Laberinto (na snímku zcela vlevo) a Meinard Bloem také chilský Lagar de Bezana (na snímku nahoře zcela vpravo). Prvním městem, navštívili, byl Victoria, a pak bude Rio a São Paulo.

Na večeři v držení Bristro Ville du Vin v Praia do Canto, vinaři obdrželi tvůrců veřejného mínění k degustaci, kde se víno ​​Laberinto Sauvignon Blanc Ashes Barlovento 2011 byly prezentovány Laberinto Pinot noir 2010 Lagar de Bezana Cabernet Sauvignon 2008 Lagar de Bezana nános a Grand Reserva 2007 Lagar de Bezana Limitovaná edice 2007 Vína byly doprovázeny zvláštními pokrmy připravené šéfkuchařem rajčaty as Carpaccio z chobotnice, tatarský biftek a kýta s vínem konfitem s rizoto funghi beránka. Harmonizace nádobí s bílých a červených vín bylo perfektní! "Druhé já." Konečně, speciální dezert se podávala: Panna Cotta čokoláda.

Podnikatel a majitel Import, Raphael Zanette (na snímku nahoře uprostřed), také se akce zúčastnili a připil s hosty. Vína jsou nyní k dispozici v obchodě Ville du Vin.

Postupujte podle mé osobní hodnocení níže:

Nachází se na pre Andes, 600 m, na břehu jezera Colbun tento fantastický projekt Rafael Tirado, jeden z nejznámějších a nejuznávanějších chilských vinařů, je jen 18 akrů a řadu ocenění a uznání. Název Laberinto zachycuje vinice Raphael, které byly vysázeny v zatáčkách a různých směrech využít rozmanitosti půd a zvýšení expozice. Díky, že hrozny a vína přijít strukturu a složitost.

Laberinto Sauvignon Blanc Ashes Barlovento 2011 - 12,5% R 94,00 dolarů - ST (93) To je jeden z nejlepších, nebo lepší, chilský Sauvignon Blanc jsem ochutnal k dnešnímu dni. Již bylo prokázáno, 2007 sklizeň, která byla importována z domu Porto, mám ještě pár lahví a je velmi živá da Silva. Stávající 2011 ročník 94 bodů v čele (Descorchados 2012), ukázal stejné vlastnosti, ale s výraznější kyselinkou podle věku. Vizuální zelenožlutá, vůně vepřového švestkové, světle trávy a fenyklu. Chuť je svěží, čistý a citrusové plody se některý z minerálů a neobvyklé textury pro Sauvignon Blanc.

Carpaccio z chobotnice x Sauvignon Blanc

Labyrint Pinot noir 2010 - ST (90) - 13,5% - R 120,00 dolarů - to Pinot bylo poprvé, co jsem ochutnal. Zobrazí Vizuální rubínově jasné, zajímavý nos objevit na vědomí kouře, pryskyřice, lehce poškodit plod. Nicméně chuť ukázaly, že to přišlo. Skvělé kyselost, generování hodně svěžest, ovoce čisté a svěží. Dobrá rovnováha a konečné příjemná ústa.

Tatarský biftek x Pinot Noir

Historie vinařství Lagar de Bezana, začal v 90. letech, kdy se podnikatel Ricardo Benzanilla podniky do světa vinic a vín. Vybral pozemek se nachází v Alto Cachapoal, na úpatí And, 87 km jižně od Santiaga. Mírné klima a kolísání teploty mezi dnem a nocí, speciální vína pocházejí, jedinečný terroir. Holanďan, kteří šli do Chile s 15 roky Meinard Bloem, před rokem vinař vinařství je. Byla to jeho první návštěva v Brazílii.

Mill Bezana Cabernet Sauvignon 2008 - 85% Cabernet a 15% Syrah - 14,4% - ST (88) - R 62,00 dolarů - Lagar de Bezana Aluvión Velký Reserve 2007-63% Syrah a 47% Cabernet - 14,5 % - ST (90) - R 105,00 dolarů - Lagar de Bezana Limitovaná edice 2007 - ST (90 +) - 100% Syrah - 14,5% - R 145,00 dolarů.

  • O vína z vinařství Lagar de Bezana, našel velmi podobné. Pryskyřičné nos, s tóny černého ovoce v sirupu, extraktu a docela alkoholik. Vše s 14,5%. Když se tyto vlastnosti uvést alespoň první provzdušňování 1 hodiny, odstranit většinu alkoholu. Za druhé, snaží se sladit s mastný jídla, s dostatečným šťavnatosti. Dalším zajímavým a pozitivním faktorem je zřejmé, životnost těchto vín. Vzhledem k tomu, že alkohol je nezbytnou součástí ve vývoji vína, plus tříslovinou a kyselinkou, recomento, přestože již byl v již pokročilém věku, dobrý čas sklep, vyhřívané !!! je logické.

Jehněčí kýta s Konfitované víno rizoto houbám x ​​červené z Lagar de Bezana, perfektní, jak jsem uvedl výše, je třeba mastná jídla ... lol!

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránky blogu žít život na Facebooku

Vína, která vyjadřují terroir, to je nejlepší definice pro vína Vina Tarapaca. Vlastně Chilské vína obecně se odkazují mě na začátku mého chození s vínem, přináší skvělé vzpomínky. , uma mini feira de vinhos, para apresentar algumas vinícolas de seu catálogo. Tento týden épice import podporoval její Wine Road Show , mini vinný jarmark, někteří vinaři prezentovat své katalog. V nich Viña Tarapaca. Ocitl jsem se pozitivně a popsat některé z jejich historie a podle mého názoru na níže některé štítky:

Tarapacá, jedna z nejvýznamnějších vinařství v Chile, byla založena v roce 1874 v Maipo Valley, se silným důrazem na kvalitu a konzistenci vína. S renomovaných značek jako Tarapaca Gran Reserva nebo rezervy. To je jeden z hlavních představitelů Nového světa vinařství. Okupační 2600 ha v údolí Maipo, považována za kolébku chilského vína, s 600 hektary vinic, nabízí jedinečný terroir pro vína s narozením vysoké kvality.

Viña Tarapacá je členem San Pedro Tarapacá Wine Group, která sdružuje vinařství v Chile a Argentině, velké mezinárodní prestiže. VSPT Wine Group je druhým největším vývozcem chilského vína, která je přítomna ve více než 60 zemích a je první v jemné vína segmentu v chilském trhu.

Hledání na zlepšení svých vín se testovací několik Tarapaca terrois svých vín "bílých". Do roku 2009, jejich hrozny bílých vín byla z údolí Maipo, se stěhoval do Casablanca v roce 2010 a našly ideální terroir v roce 2011, Valle de Leyda, kde hrozny nalézt neuvěřitelné zdravý rozum, který je vyjádřen v misce!

Tarapacá Gran Reserva Sauvignon Blanc 2011 - Valle de Leyda - 100% Sauvignon Blanc - Kč 63,00- ST (90)

Vizuální průsvitný žlutý, s verdeal reflexe, ovocné příchutě (Caja, mango) a mírné bylin. Suchá chuť se středním tělem. Skvělé kyselost, v rovnováze s obsahem alkoholu. Bylinná a ovocná dochuť. Průměrná vytrvalost.

Tarapacá Gran Reserva Chardonnay 2011 - 100% Chardonnay - Valle de Leyda - R 60,00 dolarů - ST (91)

Vizuální Slámově žlutá, intenzivní aroma, máslový, ovocná (ananas a mango kompot) a jemné dřevo (opékané a vanilky). Patře s dobrou kyselinkou, tuku, alkoholu evemente, průměrná vysokou perzistencí. Ovocná dochuť s opečenou dřeva a másla. Chardonnay nádherný!

Tarapacá Gran Reserva Carmenere 2011-97% Carmenere a Syrah 3% - Maipo - R 60,00 dolarů - ST (89)

Vizuální granát, téměř nepřekonatelné, aroma zralých červených plodů, cedr s nádechem pepře a balsamico. Čištění patra, dobré tělo; Dobrá rovnováha mezi kyselostí a alkoholem a jemnou kyselinkou. Retrosto červeného ovoce, s tóny dřeva a lehkého toast. Průměrná vytrvalost. Potěšení z vína. Snadné pití a pochopit váš návrh!

Tarapacá Gran Reserva Merlot 2010 - 100% Merlot - Maipo - R 60,00 dolarů - ST (87)

Vizuální granát s pozadím rubín, intenzivní aroma ovoce, koření, tóny karamelu a zvířat. Na patře se středním tělem, dobrou kyselinkou a jemnou kyselinkou. Mírně alkoholický docela ovocná s dlouhým dozníváním.

Tarapacá Gran Reserva Etiqueta Negra CS 2010-85% Cabernet Sauvignon a 15% Cabernet Franc - 100,00 liber - ST (90)

Vizuální rubínově nos s intenzivními tóny červeného ovoce, bylinek a mentol. Chuť je suchá, a dobré tělo. Dobré kyselost, elegantní, vyvážená a měkké taniny. Pachuť z červeného ovoce, dřeva a koření. Průměrná vytrvalost.

Zavala 2008-41% Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon a 31% Syrah 28% - Maipo - R 230,00 dolarů - ST (91)

Zavala, prémie víno, je soud vynikající odrůd se vyrábí pouze ve výjimečných ročníků nejvíce zdravých hroznů Maipo. Vizuální fialová, lehce tónování skla. Intenzivní nos, spousta ovoce, třešně, balsamico doteky, některé čokolády; květinové poznámky, koření a vanilky. Chuť suchá, robustní, s dobrou vyrovnávání kyselosti pro alkohol, taniny velmi jasným, ale velmi tenká. Velká koncentrace chutí. Trvalé. Dobře!

Tarapacá Pozdní sběr 2011 - Sauvignon Blanc, Riesling a Gewurstraminer - Kč - ST (87)

Zlatá střední až dobrou intenzitou. Aroma zralého tropického ovoce, mučenky, medu a nádechem karamelu. Chuť ukázal střední olejnatost, kyselost poněkud nenápadné, s nějakým převahou alkoholu. Průměrná vytrvalost s opečenou konce.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránky blogu žít život na Facebooku

V návaznosti na připomínky výlet na jih Brazílie, dnes budu mluvit trochu o návštěvě vinařství Casa Venturini. Vinařství se nachází v samém srdci Serra Gaucha, vnitřní Flores da Cunha, v Rio Grande do Sul. Rooster Země , kde se zachovaly tradice a mýty o italské imigrace.

Historie vinařství začala v roce 1989 se staré rodinné struktury, která se narodila v regionu v roce 1970 V pozdní 1980, joint venture São Paulo s gaucho vinaře bere vinařství. V průběhu let se vinařství prošlo důkladnou restrukturalizací, při zachování jeho původní vlastnosti. Všechny oči na kvalitu, ale bez ztráty kulturního dědictví.

V roce 1997, s novou firemní změny, společnost nyní volal Goes & Venturini. V roce 2001 začíná výroba kvalitních vín linky, uvádění výrobků na trh, který by následně být poskytnuta po celém světě.

V roce 2009, ve věku 20, projekt vstoupí do nové fáze otevření vína turistickou prohlídku parku, vstup do vinařské turistiky v Brazílii.

Felipe Bebber vinař vinařství.

Jak jsme byli málo času na návštěvu, jsme odjeli rovnou na ochutnávku svých nejlepších vín z Chardonnay jíst vertikální ročníků 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 a 2012, skutečnou ctí.

Super udělen Casa Venturini Chardonnay je čtvrtý rok po sobě mezi 16 nejvíce reprezentativních vzorků národního hodnocení vín, nejvýznamnější událost v Brazílii, kde jsem měl tu čest se zúčastnit v letošním roce. Nejlepší ze všeho je, vína stojí 29 dolarů na vinařství.

Nebudu dělat popis jednotlivých vín. Zjistil jsem, že je to velmi podobné, s tóny melounu, banánu a ananasu. V ústech, průměr těla, dobrá rovnováha mezi kyselostí a alkoholu, bez hořkosti konce. Ovocná dochuť, potvrzuje poznámky z nosu a konečné průměrné vytrvalosti. Označte pro sklizeň v roce 2012, která prezentovala docela svěžest, samozřejmě, jeho mládí.

Další víno ​​ochutnal byl dům Venturini Tannat 2009, a to i v národním hodnocení, byla mezi 30% nejvíce reprezentativní (crop 2012). Víno s velkou strukturou, po dobu 18 měsíců v dubovém sudu, vůně dobrého intenzity, tmavého ovoce, toasty, zvíře touch. Suché víno, správná kyselost, vyvážený alkohol, středně plné, třísloviny, s konečným průměrným vytrvalostí. Také náklady na výzkum 29,00 dolarů na vinařství.

Cestoval do Rio Grande do Sul pozvání IBRAVIN na jinou edici Image projektu.

Sledujte blog žít život na Twitteru

Užijte stránky blogu žít život na Facebooku