אופטימיזציה של מנועי חיפוש להגיש את האתר של חולץ דוא"ל

ארכיון עבור קטגוריה 'Carmenère'

הגל של יינות אורגניים כבר צובר כוח. השימוש בכימיקלים בטיפוח ענבים והתסיסה של שמרים נחקר יותר בכל יום, ולהישאר בחוץ. גישה זו הופכת את היינות בריאים ולכן יותר טעימים להם. האפיפיור של Biodynamics, צרפתי ניקולא ז'ולי אומר שהעור של ענבים יש חומרים משמרים טבעיים המגנים על שתייה. בברזיל, מחקר שנערך בשנת 2009 בבריאות מעקבים הסוכנות הלאומית (ANVISA) גילה כי 56% מהדגימות שנאספו ענבים בארץ היו חומרי הדברה מעל מותר. אבל אני מאמין שזה ישתנה במהירות, בעקבות מגמה עולמית אורגנית.

על שלא יודע עדיין, צ'ילה היא אחת המדינות ברות קיימא ביותר באמריקה. בפרסים ירוקים 2012, תחרות שאורגנה על ידי המגזין הבריטי משקאות עסקים, Viña Emiliana נבחרה "הירוק היקב של השנה", הקטגוריה הגבוהה ביותר של הפרסים, אשר מביאים יחד את תעשיית היין כולה ברחבי העולם. José תומז בווידאו לעיל אורוטיה, יצוא Maneger Viña Emiliana, מדבר על היקב. אם אתה רוצה לדעת על הזוכים האחרים של הפרסים הירוק 2012, לראות כאן.

Emiliana נבחר משום שהוא הוא החברה שהוכיחה את מחויבותה לסביבה, לעובדיהם ולקהילה, ויש לי בעקביות ירדה פליטת הפחמן שלה. כדאי לזכור, גם, שהיא 100% היין צ'יליאני אורגני רק מצ'ילה. היינות מיובאים על ידי ברזיל בLa Pastina.

אנטוניו מרקז רמודז (La Pastina), Rogério Baracho, Vanderlei מרטינס (Carone), Dulcino Tozi, José תומז אורוטיה (Viña Emiliana), Olicio סנטנה (Carone) ודגלאס Chamon (כלכלן)

ההזמנה Vanderlei מרטינס הייתה ההזדמנות להעריך היין האורגני שלהם אתמול בלילה, יין חנות Carone של Vila Velha, שבו אני לתמלל הדעה האישית שלי למטה. המחירים לא פורסמו, אולם 15 ימים ביינות יהיו זמין ב סופרמרקטים רשת Carone.

Emiliana שרדונה 2011 - צ'ילה - עמק המרכזי - 100 שרדונה% - 3 חודשים במכלי נירוסטה - 13.5% - ST (86)

  • עין אור צהובה, האף עם ניחוחות שמזכירים פירות בשלים מאוד, כגון מלון, אננס ואגסים. בפה, הגוף הוא חומציות בינונית, טובה, רעננות יצירת וריכוז טוב של פרי. טעם הלוואי הוא פירות, עם גימור טרי.

Adobe פינו נואר 2009 - צ'ילה - Valle קזבלנקה - 100% פינו נואר - 8 חודשים, 20% בחביות צרפתיות - 14.4% - ST (86)

  • אודם חזותי של ניחוחות עוצמה בינוניים המזכירים פטל, דובדבנים, הערות פרחוניות ונגיעות של וניל. החך הוא יבש, עם דומיננטיות קלות של אלכוהול בחומציות, גוף אור, טאנינים בינוניים בכמות, עם עפיצות קלה והתמדה בינונית.

סוביניון Adobe קברנה 2011 - עמק המרכזי - 85% קברנה סוביניון ו15% סירה - שישה חודשים, 20% בחביות עץ אלון צרפתיות - 14% - ST (86)

  • אודם חזותי, ניחוחות עוצמה בינוניים של פרי בשל. החיך מציג גוף נכון, טוב, חומציות קלה אלכוהוליים. טאנינים איכות טובה. פירות וטעם לוואי מאשר התמדה ממוצעת.

החדש גראן רזרבה קברנה סוביניון מרלו 2008 - Valle de Maipo - 85% קברנה סוביניון ו15% מרלו - 12 חודשים, 70% בחביות צרפתיות - 14.6% - ST (90)

  • המראה של היין הזה הוא סגול, אינטנסיבי, בלתי חדיר בלי אבולוציה. הניחוחות, פירות כהים עזים, עם הערות של קרמל, עשן, קלוי ותבלינים. חיך רך, עם חומציות מאוזנת ואלכוהול, ריכוז טוב, טעם לוואי פירות ודי אינטנסיבי.

סוביניון ניו גראן רזרבה Carmenere קברנה 2009 - Colchagua עמק - 85% Carmenere ו15% קברנה סוביניון - 12 חודשים, 70% בחביות צרפתיות - 14.5% - ST (87)

  • אודם חזותי של עוצמה טובה, ניחוחות של עץ, שרף ופרי בשל. חיך עם חומציות טובה, גוף בינוני, מאוזן. טאנינים בינוניים כבר בהחלטה, סוף עפיצות קל. התמדה טובה.

Coyam 2010 - Colchagua עמק - 41% סירה, 29% Carmenere, מרלו 20%, 7% קברנה סוביניון, 2% מורוודר ו1% פטי ורדו - 13 חודשים, 80% בחביות צרפתיות ו20% בחביות עץ אלון אמריקאים - 14, 8% - ST (91+)

  • אודם חזותי, ניחוחות כהים מאוד אינטנסיביים ופירות כהים טעימים מאוד בשלים, שוקולד, עם הערות פרחוניות אלגנטיות, רמזים לתבלינים ועץ אלון. יש חיך ריכוז רב, עם איזון טוב, טאנינים עדינים מאוד, גימור ארוך. יין של עידון גדול, שהוא כבר מאוד נעים לשימוש כעת, עם זאת יש לשמור לעוד כמה שנים במרתף, צובר מורכבות גדולות יותר. זה היה היין הטוב ביותר של הלילה, בדעתו של החסוי שהייתה להם ההזדמנות להשתתף בטעימות זה.

בצע את הבלוג לחיות את החיים בטוויטר

ליהנות מחי החיים הבלוג של הדף בפייסבוק

היבואן Capixaba
האחים קידמו במטה שלה אתמול, 30 ביולי (יום שני), טעימות עם 12 יינות. האירוע נועד ההשקה הרשמית של יינות צ'יליאניים מקוון
araucano פרנסואה Lurton Hacienda, כל בפיקודו של sommleier Cleber אלבס, מתאר קצת על היבואן והיקב בסרטון לעיל.

היקב זה עתה קיבל את האישור "יינות biodynamic", שהוא לא יותר מאשר ערך הקרקע והצמח בבית הגידול הטבעי שלה, באמצעות השימוש בתרכובות מינרלים והכנות של צמחים, בעלי חיים ו( חלק אורגני) ב זמנים מדויקים, תוך התחשבות בהשפעות והמחזורים האסטרלי של הטבע (חלק דינמי).

משפחת Lurton יש יין בעורקיו: שני אבות, אחים, שנוצר ירידה של כ -15 מגדלים, ייננים, négociants, בקיצור: דור שלם מוקדש ליין. ז'אק ופרנסואה, בני אנדרה Lurton, אגדה בעיר בורדו. תמיד רעיונות מהפכניים לסטנדרטים השמרניים הצרפתיים, ניסוי עם ענבים לא שיגרתי לאזורים חדשים, קידום השימוש בScrewcap, לעשות שימוש בעיצוב נועז מעורבב עם תרבות המקומית כדי לקדם את היינות שלהם. התחיל את הקריירה שלהם כיועצים, עובד מסביב לעולם כעפו ייננים. הניסיון הבינלאומי שלו ואנשי הקשר צברו אותם רעיון מעניין על גאוגרפיה יין של מדינות שונות, שהחל בהדרגה להחזיק ייצור שלהם. הם החליטו לייצר יינות באיכות, אבל במחיר סביר, תוך שימוש באזורים משניים במגמת העלייה במדינות כמו צ'ילה, ארגנטינה וספרד, כמו גם הקמת שותפויות עם היצרנים באורוגוואי, אוסטרליה ופורטוגל.

תמונה אשראי לעיל: Arismario אוליביירה

טיפוס הכיתה כדי להעריך יינות: Standing; סידני סנטיאגו, אנדרה אנדרס, לאונרדו Conick (בעלים), אני, טום (מסעדת הגאי) וחבר שלו יושב .; פרד, חוליו למוס (Papaghut), Elvecio FAE (מנהל ExpoVinhos נצחון), לראש הממשלה, סומלייה סוניה איילו, Cleber אלבס ורפאל דיאס (שטח DOC).

היינות בכוס הפתיעו, בעיקר הציג עלות תועלת מצוינת עם מחירים הנעים 29.00-329.00. גולת הכותרת לדעתי הייתה עם היינות הזולים ביותר, שכן היקר ביותר הייתה מחויב להיות טוב. 4 מתוך 12 יינות לסווג כ" טוב וזול ".

Kawin יין הלבן סוביניון בלאן 2011 - צ'ילה - 100% סוביניון בלאן - עמק המרכזי (קזבלנקה עמק, קוריקו וLolol) - 12.5% ​​- 29.00 R $
- ST (88)
- "טוב וזול"

לילה תועלת x העלות הטוב ביותר, SB זה הראה את הקערה הטיפוסית של ניחוחות פרי טרופיים ועשבוני קל. החיך הוא פירות, חומציות קלה ומאוזנת ומרעננת. יין קל לשתייה ולהבין את ההצעה שלך. קנייה מעולה.

יין לבן - סוביניון בלאן araucano 2011 - צ'ילה - 100% סוביניון בלאן - Lolol עמק - Colchagua עמק - 12.5% ​​- R $ 69.00 - ST (86)

כי 5% אחרים שSB תוסס בחבית, היו ביישנים יותר על האף, פחות נלהב מהראשון. החיך הוא יותר מאפייני שמנת, פחות פירות, מינרלים, איזון טוב, חומציות טובה וסיומת נעימה.

שרדונה araucano GRAN יין הלבן 2007 - צ'ילה - 100% שרדונה - Colchagua עמק - 14% - R $ 129.00 - ST (88)

שרדונה הראתה טעימות כי "קסם", מבט זהב צהוב, ניחוחות ברורים, בהירים, מאוד אינטנסיביים, מזכירות חמאת פופקורן, דבש, משמשים, וניל. הטעם וחומציות שמנמונת, פירות, טובה, אבל חטא במאזן, יש לי העץ יכולים פחות תשומת לב, הסתיר קצת פירות. עניין של טעם אישי.

Kawin היין האדום קברנה סוביניון 2010 - צ'ילה - 100% קברנה סוביניון - עמק מרכזי - 13% - R $ 29.00 - ST (86)

יין המשרת את ההצעה שלך, אור, פירות, ללא העמדת פנים נוספות, בחירה מצוינת למסיבה.

קברנה סוביניון RESERVE יין araucano 2009 - צ'ילה - 100% קברנה סוביניון - Colchagua עמק - 14% - 49.00 R $
- ST (88)
- "טוב וזול"

CS כבר להזמנת מופעי מורכבות גדולות יותר, ניחוחות של פלפל שחור טחון טרי, פירות שחורים ואדומים. החיך הראה טאנינים מוצקים, גוף טוב, פירות וחומציות נאותה. אופציה נהדרת עבור ברביקיו.

עתודת araucano יין 2,010 Carmenere - צ'ילה - 100% Carmenere - Valle de Colchagua - 13.5% - 49.00 R $
- ST (87)
- "טוב וזול"

Carmenere גם שימח אותי, הערות אופייניות של פלפל, תבלינים ופירות אדומים. החיך הוא גוף פירות, טוב, חומציות טובה והתמדה טובה.

araucano מילואים פינו יואר יין 2010 - צ'ילה - 100% פינו נואר - עמק מרכזי - 13.5% - R $ 69.00 - ST (88)

תות בשלים מאוד, דומדמניות שחורות ודובדבנים. חיך טרי, אור בעל גוף, קל לשתייה ומהנה.

HuMo היין BLANCO 2,008
- צ'ילה - 95% פינו נואר ו -5% סירה - Lolol עמק - 15.5% - R $ 109.00 - ST (90)

יותר מאופק על האף, אבל עם טעימה מאוד, שמנת, פירות, עץ ממוקם היטב, מאוזן וסיומת ארוכה בפה.

araucano יין RESERVE סירה 2011 - צ'ילה - 100% סירה - Valle de Colchagua - 14.5% - 65.00 R $
- ST (88) - "טוב וזול"

יין נחמד מאוד, עגול מאוד, docinha מוכן, פירות, "יין נשי." אמיתי

היין קלו דה LOLOL 2009 - צ'ילה - 38% Carmenere, קברנה 28% - סוביניון, 20% סירה, 14% קברנה פרנק - Lolol עמק - 18 חודשים בחביות של שימוש שני - 14.5% - 109.00 R $ - ST (90 +)

היה לי בית משפט זה הערות של אניס, פרחים ופירות אדומים. יש חך גוף טוב, טאנינים עדינים, חומציות טובה וסופו של דבר התמדה טוב.

GRAN סוביניון יין האדום קברנה araucano 2009 - צ'ילה - 100% קברנה סוביניון - Colchagua עמק - 18 חודשים בחביות (70% חדשים, 30% שימוש שני) - 14.5% - R $ 149.00 - ST (90 + )

הערה הראשונה על האף הייתה זיתים שחורות ade, שהתפוגגו פתיחה הרבה פירות, שזיף, גויאבה ורקע הווניל. החיך הוא חומציות צפופה, טובה, יצירת רעננות נעימה, פירות, אור מינרלים, עם סיומת נעימה.

יין אלקה CARMENERE 2009 - צ'ילה - 100 Caemenére% - Colchagua עמק - 18 חודשים בחביות עץ אלון - 15% - R $ 329.00 - ST (92+)

עם כל מחויבות להיות טובות, אלקה, TOP של היקב, שהוצג הערות השופעות על האף, קפה קלוי, קופסא סיגרים, עץ, פירות אדומים ווניל. החיך מאשר את האיכות ואת ההערות של האף, מאוד שמנת, פירות, מאוזן, הזקוק לכמה שנים בבקבוק כדי להראות את מורכבות גדולות יותר. יין יפה!

בצע את הבלוג לחיות את החיים בטוויטר

ליהנות מחי החיים הבלוג של הדף בפייסבוק

תוכל להוכיח ברגע ארבע עונות של Almaviva EPU הוא זכות, אפילו יותר גידולים שיופקו כשני הראשונים, ב2000 ו2001 ושתי האחרונים למכירה בשוק ב2008 ו -2009. טעימות זה שהתחיל עם שני יינות ארגנטינאים של Bodega y Cava יינרט 1980 ו1,983 חוזרות ונשנות באיכות מעולה שלהם בפעם השנייה בקערה. הרעיון של החזקה זה חסר תקדים אנכי נולד בשיחה עם של רודריגו Mazzei הגדול יין ונסיעות בלוג, שבו אנו הושלמו במהירות, לשים את הכוס, שלושה ימים לאחר מכן, עם הנוכחות של כמה חברים נוספים, Rogério Baracho, Dulcino Tozi ואנדרה אנדרס בבית שלי (מרפסת לחיות את החיים).

היין לפי Almaviva, UPC שבשפתם פירושו "מספר שתיים" הוא עשה בעיקר עם קברנה סוביניון, Carmenère, באזור של Puente Alto, Maipo Valley, האזור המרכזי של צ'ילה. היין מיוצר עם ענבים מכרמים חדשים, 10 שנים, ממוקמים בארץ אחרת, בCordillera של האנדים, המקום שבו האקלים דומה מאוד לדוק, בורדו, צרפת. על פי המדריך Descorchados 2012, ההבדל מהראשון לשני, הוא להשתמש מלבד קברנה סוביניון ו Carmenere כלולים מרלו וקברנה פרנק.

Maipo Valley, Puente Alto, הוכר במשך למעלה מעשרים שנים לתנאים הטובים ביותר להתפתחות של קברנה סוביניון, שבו 85 דונם, המתאפיין בקרקע סלעית, שבו החורפים קרים וגשומים והקיץ עמד בסימן הנבחר חום בלילה ובמהלך היום הוא טרי.

יותר נגיש לכיס ולפי דעתי, טוב יותר, מהנה יותר מהראשון, TOP. היבול הנוכחי נמכר בברזיל על ידי החנות הווירטואלית Wine.com.br, במחיר של $ 190.00, פחות ממחצית הראשונה. הייצור השנתי הממוצע שלהם הוא -24 אלף בקבוקים.

היה לי קושי רב בהשגת מידע אמין על EPU. הצע היקב לפרט אתר ספציפי, יעזור הרבה שרוצה להעביר את המידע נכון. לדוגמא, האתר מדבר בענבי יבוא מכרמים ותיקים, וDescorchados, מדבר על ענבים ... .mescla כרמים החדשים של ענבים וכן הלאה.

הערכה של בצירים: 2000 2001, 2008 ו2009 (הראשון ואחרון)

Almaviva EPU ספרא 2000 - (מיוצר ראשון) - קברנה סוביניון, Carmenère - 14% - ST (92)

  • עוצמת רימון חזותי בינונית, ברורה ובהירה. פירות להשתלט על הערות האף של אקליפטוס, מנטול, בלסמי, גויאבה ורקע של תבלינים. החיך הראה טרי, בעל גוף בינוני, מאוזן בין חומציות ואלכוהול תוכן, טאנינים רכים באיכות טובה. הטעם לאחר מאשר את האף, ועם גמר ארוך ונעים.

Almaviva EPU ספרא 2001 - קברנה סוביניון, Carmenère - 14% - ST (97)

  • אודם חזותי בינוני בעוצמה, ברור ובהיר. האף היה ישן כמעט שעות, ולאחר מכן פתח והראה את אותם מאפיינים ב2000, אקליפטוס, מנטול, בלסמי, גויאבה, אבל בעצמה נמוכה יותר. החיך החלקלק,, עץ עבה דק, והניח היטב. טאנינים מאוזנים רכים, חומציות עסיסית. יקטר האלים !!!

Almaviva EPU ספרא 2008 - קברנה סוביניון, Carmenère - 14% - ST (91+)

  • עכשיו התכונות לשנות מדי, לא יופיע עוד בניחוחות מצאו בביאורים ל2000 ו -2001 בצירים, וכן, מאוד קרמל, וניל, אדום ופירות שחורים. החיך מאשר את הפירות, גוף טוב, שומן, עץ ממוקם היטב, מאוזן וארוכות מאוד.

Almaviva EPU 2,009 קציר - קברנה סוביניון, Carmenère - 14.5% - ST (92)

  • עונה אחת יותר, והבדל הבחין שוב בסגנון. שלא כמו קודם לכן, העונה 2009 כוללת ארומה דומיננטי של פירות אדומים, טריים, נקיים, עם העץ מפריע פחות באופי. החיך הראה מאופיין ברעננות, חומציות נהדרת, אישר את הפירות, דובדבן ודומדמניות אדומים. הריכוז של אלכוהול וטאנינים שלה הם גבוהים יותר, אבל הרכות ממשיכה, מראה כשרון גדול. היין מוכן, אך לא לאניני טעם של יין כפי שהתפתחתי, זה לא עולה כלום יש סבלנות.

בצע את הבלוג לחיות את החיים בטוויטר

ליהנות מחי החיים הבלוג של הדף בפייסבוק